Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Sevnica Open 2016
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
KARATE ŠOLA BELA KRAJINA
KBV SEVNICA
KD Sakura Nova Gorica
KK MISLINJA
KK WKSA Hajdina
KK WKSA KUNGOTA
KK WKSA Maribor Center
KK WKSA ŠENTILJ
KLUB BORILNIH VEŠČIN DREN LESKOVEC
NOVO MESTO
SLOV. BISTRICA
ŠD NIKAN
TKS Samurai Koper
TRBOVLJE
WKSA DUPLEK
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kata - 2009 (M) - K1
Kata - 2009 (F) - K21
Kata-2007-2008 2nd level (M) - K3
Kata-2007-2008 3rd level (M) - K4
Kata-2005-2006 3rd level (M) - K7
Kata-2005-2006 1st level (F) - K25
Kata-2003-2004 3rd level (M) - K10
Kata - 2010-2011 (M) - L1
Kata - 2009 (M) - K1
37
0
TIM BRULA (UNSU)
97
0
GREGA ŠIROVNIK (WKSA H)
57
0
LUKA BENC (UNSU)
97
0
GREGA ŠIROVNIK (WKSA H)
37
0
TIM BRULA (UNSU)
84
0
JAKOB IRT (KK NM)
49
0
NIK CEMIČ (UNSU)
63
0
ANDREAS KAPUN (ŠENTILJ)
139
0
LUKA VAUDA (WKSA H)
88
0
VITO COLARIČ (KK NM)
97
0
GREGA ŠIROVNIK (WKSA H)
84
0
JAKOB IRT (KK NM)
49
0
NIK CEMIČ (UNSU)
139
0
LUKA VAUDA (WKSA H)
84
0
JAKOB IRT (KK NM)
139
0
LUKA VAUDA (WKSA H)
49
0
NIK CEMIČ (UNSU)
88
0
VITO COLARIČ (KK NM)
Medalists
1. JAKOB IRT, NOVO MESTO
2. LUKA VAUDA, KK WKSA Hajdina
3. TIM BRULA, KARATE ŠOLA BELA KRAJINA
3. NIK CEMIČ, KARATE ŠOLA BELA KRAJINA
Kata - 2009 (F) - K21
38
0
EMA KRAŠNA (UNSU)
52
0
NIKA MIKETIČ (UNSU)
83
0
ESTER HORN (KK NM)
38
0
EMA KRAŠNA (UNSU)
52
0
NIKA MIKETIČ (UNSU)
39
0
HANA MUJAKIČ (UNSU)
81
0
EMA ŽAGAR (KK NM)
48
0
EMA HUDAK (UNSU)
45
0
JANA PRPOŠ (UNSU)
1
0
LINA ZAVRL ZUPANC (KBV )
83
0
ESTER HORN (KK NM)
52
0
NIKA MIKETIČ (UNSU)
81
0
EMA ŽAGAR (KK NM)
1
0
LINA ZAVRL ZUPANC (KBV )
83
0
ESTER HORN (KK NM)
1
0
LINA ZAVRL ZUPANC (KBV )
81
0
EMA ŽAGAR (KK NM)
45
0
JANA PRPOŠ (UNSU)
Medalists
1. ESTER HORN, NOVO MESTO
2. LINA ZAVRL ZUPANC, KBV SEVNICA
3. NIKA MIKETIČ, KARATE ŠOLA BELA KRAJINA
3. EMA ŽAGAR, NOVO MESTO
Kata-2007-2008 2nd level (M) - K3
80
0
ANŽE JAKLIČ RAJAR (KK NM)
78
0
ALEŠ ŽAGAR (KK NM)
82
0
ERIK KOLENC SMERDU (KK NM)
110
0
JAN BORUT RUŽIČ (DREN)
78
0
ALEŠ ŽAGAR (KK NM)
110
0
JAN BORUT RUŽIČ (DREN)
Medalists
1. JAN BORUT RUŽIČ, KLUB BORILNIH VEŠČIN DREN LESKOVEC
2. ALEŠ ŽAGAR, NOVO MESTO
3. ----
3. ANŽE JAKLIČ RAJAR, NOVO MESTO
Kata-2007-2008 3rd level (M) - K4
103
0
JAKOB KOPINA (KK NM)
87
0
SWEN HORN (KK NM)
Medalists
1. SWEN HORN, NOVO MESTO
2. JAKOB KOPINA, NOVO MESTO
3. ----
3. ----
Kata-2005-2006 3rd level (M) - K7
137
0
SIMON TIČAR (KK NM)
86
0
NIK PENCA (KK NM)
Medalists
1. NIK PENCA, NOVO MESTO
2. SIMON TIČAR, NOVO MESTO
3. ----
3. ----
Kata-2005-2006 1st level (F) - K25
70
NIKA VERDNIK (KUNGOTA)
70
0
NIKA VERDNIK (KUNGOTA)
76
0
MAŠA PEČEK (ŠD NIKA)
42
0
LAURA RAZINGER (UNSU)
76
0
MAŠA PEČEK (ŠD NIKA)
19
LUCIJA MESAREC (DUPLEK)
70
NIKA VERDNIK (KUNGOTA)
79
ANA MIHELČIČ (KK NM)
44
LARA GORENC (UNSU)
11
EMA KOVAČ (DUPLEK)
28
ANA KOŽUH ŠANTEJ (KBV )
75
GAJA GERMAVC PUŠNAR (ŠD NIKA)
76
0
MAŠA PEČEK (ŠD NIKA)
19
0
LUCIJA MESAREC (DUPLEK)
70
0
NIKA VERDNIK (KUNGOTA)
79
0
ANA MIHELČIČ (KK NM)
44
0
LARA GORENC (UNSU)
11
0
EMA KOVAČ (DUPLEK)
28
0
ANA KOŽUH ŠANTEJ (KBV )
75
0
GAJA GERMAVC PUŠNAR (ŠD NIKA)
76
0
MAŠA PEČEK (ŠD NIKA)
79
0
ANA MIHELČIČ (KK NM)
11
0
EMA KOVAČ (DUPLEK)
75
0
GAJA GERMAVC PUŠNAR (ŠD NIKA)
79
0
ANA MIHELČIČ (KK NM)
75
0
GAJA GERMAVC PUŠNAR (ŠD NIKA)
28
ANA KOŽUH ŠANTEJ (KBV )
11
0
EMA KOVAČ (DUPLEK)
28
0
ANA KOŽUH ŠANTEJ (KBV )
Medalists
1. ANA MIHELČIČ, NOVO MESTO
2. GAJA GERMAVC PUŠNAR, ŠD NIKAN
3. MAŠA PEČEK, ŠD NIKAN
3. EMA KOVAČ, WKSA DUPLEK
Kata-2003-2004 3rd level (M) - K10
131
0
LUKA BRSA (TKS KP)
113
0
LUKA ZEKOVIČ (DREN)
85
MICHEL HORN (KK NM)
131
0
LUKA BRSA (TKS KP)
85
0
MICHEL HORN (KK NM)
Medalists
1. MICHEL HORN, NOVO MESTO
2. LUKA BRSA, TKS Samurai Koper
3. LUKA ZEKOVIČ, KLUB BORILNIH VEŠČIN DREN LESKOVEC
3. ----
Kata - 2010-2011 (M) - L1
140
0
VITO COLARIČ (KK NM)
142
0
LOVRO GOMBOC (KBV )
141
ERIK KOLENC SMERDU (KK NM)
140
0
VITO COLARIČ (KK NM)
141
0
ERIK KOLENC SMERDU (KK NM)
Medalists
1. VITO COLARIČ, NOVO MESTO
2. ERIK KOLENC SMERDU, NOVO MESTO
3. LOVRO GOMBOC, KBV SEVNICA
3. ----