Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
Sevnica Open 2016
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
KARATE ŠOLA BELA KRAJINA
KBV SEVNICA
KD Sakura Nova Gorica
KK MISLINJA
KK WKSA Hajdina
KK WKSA KUNGOTA
KK WKSA Maribor Center
KK WKSA ŠENTILJ
KLUB BORILNIH VEŠČIN DREN LESKOVEC
NOVO MESTO
SLOV. BISTRICA
ŠD NIKAN
TKS Samurai Koper
TRBOVLJE
WKSA DUPLEK
TEŽINE / UZRASTI
Kata-2007-2008 1st level (F) - K22
Kata-2005-2006 1st level (M) - K5
Kata-2005-2006 1st level (F) - K25
Kata-2005-2006 2nd level (F) - K26
Kata-2003-2004 2nd level (M) - K9
Kata-2001-2002 1st level (F) - K31
Kata - TEAM - 2006-2009 (F) - E21
Kata - TEAM - 2001-2005 (F) - E22
Kata-2007-2008 1st level (F) - K22
40
0
ALEKSANDRA DIMOVSKA (UNSU)
66
0
KAJA KAPUN (ŠENTILJ)
40
0
ALEKSANDRA DIMOVSKA (UNSU)
3
0
KLARA ŠTIGL (KBV )
40
0
ALEKSANDRA DIMOVSKA (UNSU)
59
0
JANA ROJS (DUPLEK)
66
KAJA KAPUN (ŠENTILJ)
3
KLARA ŠTIGL (KBV )
53
SARA CEMIČ (UNSU)
2
LIA DRAGAR (KBV )
47
NEJA ŠTEFANIČ (UNSU)
100
ERIKA KACJAN (DRAGO)
12
KARIN LUDVIK (DUPLEK)
59
0
JANA ROJS (DUPLEK)
66
0
KAJA KAPUN (ŠENTILJ)
3
0
KLARA ŠTIGL (KBV )
53
0
SARA CEMIČ (UNSU)
2
0
LIA DRAGAR (KBV )
47
0
NEJA ŠTEFANIČ (UNSU)
100
0
ERIKA KACJAN (DRAGO)
12
0
KARIN LUDVIK (DUPLEK)
59
0
JANA ROJS (DUPLEK)
3
0
KLARA ŠTIGL (KBV )
2
0
LIA DRAGAR (KBV )
100
0
ERIKA KACJAN (DRAGO)
59
0
JANA ROJS (DUPLEK)
100
0
ERIKA KACJAN (DRAGO)
12
KARIN LUDVIK (DUPLEK)
2
0
LIA DRAGAR (KBV )
12
0
KARIN LUDVIK (DUPLEK)
Osvajači medalja
1. ERIKA KACJAN, KK MISLINJA
2. JANA ROJS, WKSA DUPLEK
3. KLARA ŠTIGL, KBV SEVNICA
3. KARIN LUDVIK, WKSA DUPLEK
Kata-2005-2006 1st level (M) - K5
58
0
TADEJ BUČAR (UNSU)
14
0
JAN LUDVIK (DUPLEK)
14
0
JAN LUDVIK (DUPLEK)
138
0
JAKUB KUŠAR (WKSAMRB)
4
0
GAŠPER ŠTIGL (KBV )
58
0
TADEJ BUČAR (UNSU)
14
JAN LUDVIK (DUPLEK)
138
JAKUB KUŠAR (WKSAMRB)
135
VAL OSRAJNIK (WKSA H)
67
NIK ŠOBERNIK (ŠENTILJ)
5
DAVID KOCMAN (KBV )
71
NIKO OGRIZEK (KUNGOTA)
60
TRISTAN TURK (UNSU)
4
0
GAŠPER ŠTIGL (KBV )
14
0
JAN LUDVIK (DUPLEK)
138
0
JAKUB KUŠAR (WKSAMRB)
135
0
VAL OSRAJNIK (WKSA H)
67
0
NIK ŠOBERNIK (ŠENTILJ)
5
0
DAVID KOCMAN (KBV )
71
0
NIKO OGRIZEK (KUNGOTA)
60
0
TRISTAN TURK (UNSU)
4
0
GAŠPER ŠTIGL (KBV )
138
0
JAKUB KUŠAR (WKSAMRB)
5
0
DAVID KOCMAN (KBV )
71
0
NIKO OGRIZEK (KUNGOTA)
4
0
GAŠPER ŠTIGL (KBV )
5
0
DAVID KOCMAN (KBV )
67
NIK ŠOBERNIK (ŠENTILJ)
71
0
NIKO OGRIZEK (KUNGOTA)
67
0
NIK ŠOBERNIK (ŠENTILJ)
Osvajači medalja
1. DAVID KOCMAN, KBV SEVNICA
2. GAŠPER ŠTIGL, KBV SEVNICA
3. JAKUB KUŠAR, KK WKSA Maribor Center
3. NIKO OGRIZEK, KK WKSA KUNGOTA
Kata-2005-2006 1st level (F) - K25
70
NIKA VERDNIK (KUNGOTA)
70
0
NIKA VERDNIK (KUNGOTA)
76
0
MAŠA PEČEK (ŠD NIKA)
42
0
LAURA RAZINGER (UNSU)
76
0
MAŠA PEČEK (ŠD NIKA)
19
LUCIJA MESAREC (DUPLEK)
70
NIKA VERDNIK (KUNGOTA)
79
ANA MIHELČIČ (KK NM)
44
LARA GORENC (UNSU)
11
EMA KOVAČ (DUPLEK)
28
ANA KOŽUH ŠANTEJ (KBV )
75
GAJA GERMAVC PUŠNAR (ŠD NIKA)
76
0
MAŠA PEČEK (ŠD NIKA)
19
0
LUCIJA MESAREC (DUPLEK)
70
0
NIKA VERDNIK (KUNGOTA)
79
0
ANA MIHELČIČ (KK NM)
44
0
LARA GORENC (UNSU)
11
0
EMA KOVAČ (DUPLEK)
28
0
ANA KOŽUH ŠANTEJ (KBV )
75
0
GAJA GERMAVC PUŠNAR (ŠD NIKA)
76
0
MAŠA PEČEK (ŠD NIKA)
79
0
ANA MIHELČIČ (KK NM)
11
0
EMA KOVAČ (DUPLEK)
75
0
GAJA GERMAVC PUŠNAR (ŠD NIKA)
79
0
ANA MIHELČIČ (KK NM)
75
0
GAJA GERMAVC PUŠNAR (ŠD NIKA)
28
ANA KOŽUH ŠANTEJ (KBV )
11
0
EMA KOVAČ (DUPLEK)
28
0
ANA KOŽUH ŠANTEJ (KBV )
Osvajači medalja
1. ANA MIHELČIČ, NOVO MESTO
2. GAJA GERMAVC PUŠNAR, ŠD NIKAN
3. MAŠA PEČEK, ŠD NIKAN
3. EMA KOVAČ, WKSA DUPLEK
Kata-2005-2006 2nd level (F) - K26
90
0
ZOJA VRTOVŠEK (TRBOVLJ)
18
0
VITA ROJS (DUPLEK)
13
0
SARA ROJS (DUPLEK)
90
0
ZOJA VRTOVŠEK (TRBOVLJ)
18
VITA ROJS (DUPLEK)
8
SARA ŠANTEJ (KBV )
17
HERA AGAPITO MASTEN (DUPLEK)
13
0
SARA ROJS (DUPLEK)
18
0
VITA ROJS (DUPLEK)
8
0
SARA ŠANTEJ (KBV )
17
0
HERA AGAPITO MASTEN (DUPLEK)
13
0
SARA ROJS (DUPLEK)
8
0
SARA ŠANTEJ (KBV )
17
HERA AGAPITO MASTEN (DUPLEK)
Osvajači medalja
1. SARA ŠANTEJ, KBV SEVNICA
2. SARA ROJS, WKSA DUPLEK
3. ZOJA VRTOVŠEK, TRBOVLJE
3. HERA AGAPITO MASTEN, WKSA DUPLEK
Kata-2003-2004 2nd level (M) - K9
109
0
JAKOB RAČIČ (DREN)
101
0
LUKA KRENKER (DRAGO)
101
0
LUKA KRENKER (DRAGO)
127
0
ERVIN KARAJKOVIČ (TKS KP)
109
0
JAKOB RAČIČ (DREN)
64
0
ANEL ČRNČEC (ŠENTILJ)
102
0
OGRIS ŽAK (DRAGO)
126
0
ANGEL LJONDOV (TKS KP)
20
NIK MESAREC (DUPLEK)
101
0
LUKA KRENKER (DRAGO)
64
0
ANEL ČRNČEC (ŠENTILJ)
126
0
ANGEL LJONDOV (TKS KP)
20
0
NIK MESAREC (DUPLEK)
64
0
ANEL ČRNČEC (ŠENTILJ)
126
0
ANGEL LJONDOV (TKS KP)
20
0
NIK MESAREC (DUPLEK)
102
0
OGRIS ŽAK (DRAGO)
Osvajači medalja
1. ANGEL LJONDOV, TKS Samurai Koper
2. ANEL ČRNČEC, KK WKSA ŠENTILJ
3. LUKA KRENKER, KK MISLINJA
3. OGRIS ŽAK, KK MISLINJA
Kata-2001-2002 1st level (F) - K31
15
0
LANA ŽUGMAN (DUPLEK)
112
0
KLARA TEKAVEC (DREN)
Osvajači medalja
1. KLARA TEKAVEC, KLUB BORILNIH VEŠČIN DREN LESKOVEC
2. LANA ŽUGMAN, WKSA DUPLEK
3. ----
3. ----
Kata - TEAM - 2006-2009 (F) - E21
72
0
MLAJŠE DEKLICE (KBV )
36
0
MLAJŠE DEKLICE (DUPLEK)
Osvajači medalja
1. MLAJŠE DEKLICE, WKSA DUPLEK
2. MLAJŠE DEKLICE, KBV SEVNICA
3. ----
3. ----
Kata - TEAM - 2001-2005 (F) - E22
118
0
STAREJŠE DEKLICE (DREN)
136
0
STAREJŠE DEKLICE TRBOVLJE (TRBOVLJ)
35
0
STAREJŠE DEKLICE (DUPLEK)
61
0
STAREJŠE DEKLICE (UNSU)
118
0
STAREJŠE DEKLICE (DREN)
35
0
STAREJŠE DEKLICE (DUPLEK)
Osvajači medalja
1. STAREJŠE DEKLICE, KLUB BORILNIH VEŠČIN DREN LESKOVEC
2. STAREJŠE DEKLICE, WKSA DUPLEK
3. STAREJŠE DEKLICE TRBOVLJE, TRBOVLJE
3. STAREJŠE DEKLICE, KARATE ŠOLA BELA KRAJINA