Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Sevnica Open 2016
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
KARATE ŠOLA BELA KRAJINA
KBV SEVNICA
KD Sakura Nova Gorica
KK MISLINJA
KK WKSA Hajdina
KK WKSA KUNGOTA
KK WKSA Maribor Center
KK WKSA ŠENTILJ
KLUB BORILNIH VEŠČIN DREN LESKOVEC
NOVO MESTO
SLOV. BISTRICA
ŠD NIKAN
TKS Samurai Koper
TRBOVLJE
WKSA DUPLEK
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kata-2007-2008 1st level (M) - K2
Kata-2007-2008 2nd level (M) - K3
Kata-2005-2006 2nd level (M) - K6
Kata-2003-2004 1st level (M) - K8
Kata-2003-2004 2nd level (M) - K9
Kata-2003-2004 3rd level (M) - K10
Kata-2003-2004 2nd level (F) - K29
Kata-2003-2004 3rd level (F) - K30
Kata-2001-2002 1st level (F) - K31
Kata - TEAM - 2001-2005 (M) - E2
Kata - TEAM - 2001-2005 (F) - E22
Kata-2007-2008 1st level (M) - K2
46
0
MATEVŽ HUDAK (UNSU)
116
0
NIK ZORKO (DREN)
46
0
MATEVŽ HUDAK (UNSU)
31
0
MATIC PASKVALE (KBV )
98
0
MATEVŽ PEKLAR (WKSA H)
116
0
NIK ZORKO (DREN)
46
0
MATEVŽ HUDAK (UNSU)
29
0
TADEJ BOŽIČ (KBV )
56
0
JULIJ STAREŠINIČ (UNSU)
31
0
MATIC PASKVALE (KBV )
50
LEO HUDAK (UNSU)
96
0
GAŠPER ŠIROVNIK (WKSA H)
114
0
JAN PRAPROTNIK (DREN)
43
0
ŽIGA VLAHOVIČ (UNSU)
27
0
ČRT PAČNIK (KBV )
51
0
ŽAN KRALJ (UNSU)
41
0
ANTONIO DIMOVSKI (UNSU)
30
TILEN CVELBAR (KBV )
116
0
NIK ZORKO (DREN)
29
0
TADEJ BOŽIČ (KBV )
31
0
MATIC PASKVALE (KBV )
50
0
LEO HUDAK (UNSU)
114
0
JAN PRAPROTNIK (DREN)
27
0
ČRT PAČNIK (KBV )
41
0
ANTONIO DIMOVSKI (UNSU)
30
0
TILEN CVELBAR (KBV )
29
0
TADEJ BOŽIČ (KBV )
31
0
MATIC PASKVALE (KBV )
114
0
JAN PRAPROTNIK (DREN)
41
0
ANTONIO DIMOVSKI (UNSU)
29
0
TADEJ BOŽIČ (KBV )
41
0
ANTONIO DIMOVSKI (UNSU)
30
0
TILEN CVELBAR (KBV )
51
0
ŽAN KRALJ (UNSU)
114
0
JAN PRAPROTNIK (DREN)
30
0
TILEN CVELBAR (KBV )
Medalists
1. ANTONIO DIMOVSKI, KARATE ŠOLA BELA KRAJINA
2. TADEJ BOŽIČ, KBV SEVNICA
3. MATEVŽ HUDAK, KARATE ŠOLA BELA KRAJINA
3. JAN PRAPROTNIK, KLUB BORILNIH VEŠČIN DREN LESKOVEC
Kata-2007-2008 2nd level (M) - K3
80
0
ANŽE JAKLIČ RAJAR (KK NM)
78
0
ALEŠ ŽAGAR (KK NM)
82
0
ERIK KOLENC SMERDU (KK NM)
110
0
JAN BORUT RUŽIČ (DREN)
78
0
ALEŠ ŽAGAR (KK NM)
110
0
JAN BORUT RUŽIČ (DREN)
Medalists
1. JAN BORUT RUŽIČ, KLUB BORILNIH VEŠČIN DREN LESKOVEC
2. ALEŠ ŽAGAR, NOVO MESTO
3. ----
3. ANŽE JAKLIČ RAJAR, NOVO MESTO
Kata-2005-2006 2nd level (M) - K6
115
0
NEJC PRAPROTNIK (DREN)
122
0
LIAM FERLETIČ (SAKURA)
69
0
ERIK PAJTLER (KUNGOTA)
115
0
NEJC PRAPROTNIK (DREN)
122
LIAM FERLETIČ (SAKURA)
108
0
GAŠPER RUŽIČ (DREN)
133
0
NIK HVALEC (KKWSB)
106
BOR GELB (DREN)
69
0
ERIK PAJTLER (KUNGOTA)
122
0
LIAM FERLETIČ (SAKURA)
108
0
GAŠPER RUŽIČ (DREN)
106
0
BOR GELB (DREN)
69
0
ERIK PAJTLER (KUNGOTA)
108
0
GAŠPER RUŽIČ (DREN)
106
0
BOR GELB (DREN)
133
0
NIK HVALEC (KKWSB)
Medalists
1. ERIK PAJTLER, KK WKSA KUNGOTA
2. GAŠPER RUŽIČ, KLUB BORILNIH VEŠČIN DREN LESKOVEC
3. NEJC PRAPROTNIK, KLUB BORILNIH VEŠČIN DREN LESKOVEC
3. NIK HVALEC, SLOV. BISTRICA
Kata-2003-2004 1st level (M) - K8
107
0
DANIJEL MOREŠE (DREN)
134
0
NINO PINTER (KKWSB)
54
0
VID HUDAK (UNSU)
25
0
AMADEJ BOŽIČ (KBV )
107
0
DANIJEL MOREŠE (DREN)
25
0
AMADEJ BOŽIČ (KBV )
Medalists
1. AMADEJ BOŽIČ, KBV SEVNICA
2. DANIJEL MOREŠE, KLUB BORILNIH VEŠČIN DREN LESKOVEC
3. VID HUDAK, KARATE ŠOLA BELA KRAJINA
3. NINO PINTER, SLOV. BISTRICA
Kata-2003-2004 2nd level (M) - K9
109
0
JAKOB RAČIČ (DREN)
101
0
LUKA KRENKER (DRAGO)
101
0
LUKA KRENKER (DRAGO)
127
0
ERVIN KARAJKOVIČ (TKS KP)
109
0
JAKOB RAČIČ (DREN)
64
0
ANEL ČRNČEC (ŠENTILJ)
102
0
OGRIS ŽAK (DRAGO)
126
0
ANGEL LJONDOV (TKS KP)
20
NIK MESAREC (DUPLEK)
101
0
LUKA KRENKER (DRAGO)
64
0
ANEL ČRNČEC (ŠENTILJ)
126
0
ANGEL LJONDOV (TKS KP)
20
0
NIK MESAREC (DUPLEK)
64
0
ANEL ČRNČEC (ŠENTILJ)
126
0
ANGEL LJONDOV (TKS KP)
20
0
NIK MESAREC (DUPLEK)
102
0
OGRIS ŽAK (DRAGO)
Medalists
1. ANGEL LJONDOV, TKS Samurai Koper
2. ANEL ČRNČEC, KK WKSA ŠENTILJ
3. LUKA KRENKER, KK MISLINJA
3. OGRIS ŽAK, KK MISLINJA
Kata-2003-2004 3rd level (M) - K10
131
0
LUKA BRSA (TKS KP)
113
0
LUKA ZEKOVIČ (DREN)
85
MICHEL HORN (KK NM)
131
0
LUKA BRSA (TKS KP)
85
0
MICHEL HORN (KK NM)
Medalists
1. MICHEL HORN, NOVO MESTO
2. LUKA BRSA, TKS Samurai Koper
3. LUKA ZEKOVIČ, KLUB BORILNIH VEŠČIN DREN LESKOVEC
3. ----
Kata-2003-2004 2nd level (F) - K29
111
0
KIARA PRUGOVEČKI (DREN)
92
0
LARA SALKIČ (TRBOVLJ)
89
0
PARIS KOČEVAR (TRBOVLJ)
55
0
URŠKA HUDAK (UNSU)
92
0
LARA SALKIČ (TRBOVLJ)
89
0
PARIS KOČEVAR (TRBOVLJ)
Medalists
1. LARA SALKIČ, TRBOVLJE
2. PARIS KOČEVAR, TRBOVLJE
3. KIARA PRUGOVEČKI, KLUB BORILNIH VEŠČIN DREN LESKOVEC
3. URŠKA HUDAK, KARATE ŠOLA BELA KRAJINA
Kata-2003-2004 3rd level (F) - K30
125
0
ANA CERKVENIK PETRARCA (TKS KP)
117
0
NINA KERIN (DREN)
124
URŠA MARUŠIČ (SAKURA)
117
0
NINA KERIN (DREN)
124
0
URŠA MARUŠIČ (SAKURA)
Medalists
1. NINA KERIN, KLUB BORILNIH VEŠČIN DREN LESKOVEC
2. URŠA MARUŠIČ, KD Sakura Nova Gorica
3. ANA CERKVENIK PETRARCA, TKS Samurai Koper
3. ----
Kata-2001-2002 1st level (F) - K31
15
0
LANA ŽUGMAN (DUPLEK)
112
0
KLARA TEKAVEC (DREN)
Medalists
1. KLARA TEKAVEC, KLUB BORILNIH VEŠČIN DREN LESKOVEC
2. LANA ŽUGMAN, WKSA DUPLEK
3. ----
3. ----
Kata - TEAM - 2001-2005 (M) - E2
62
0
STAREJŠI DEČKI (UNSU)
119
0
STAREJŠI DEČKI (DREN)
Medalists
1. STAREJŠI DEČKI, KLUB BORILNIH VEŠČIN DREN LESKOVEC
2. STAREJŠI DEČKI, KARATE ŠOLA BELA KRAJINA
3. ----
3. ----
Kata - TEAM - 2001-2005 (F) - E22
118
0
STAREJŠE DEKLICE (DREN)
136
0
STAREJŠE DEKLICE TRBOVLJE (TRBOVLJ)
35
0
STAREJŠE DEKLICE (DUPLEK)
61
0
STAREJŠE DEKLICE (UNSU)
118
0
STAREJŠE DEKLICE (DREN)
35
0
STAREJŠE DEKLICE (DUPLEK)
Medalists
1. STAREJŠE DEKLICE, KLUB BORILNIH VEŠČIN DREN LESKOVEC
2. STAREJŠE DEKLICE, WKSA DUPLEK
3. STAREJŠE DEKLICE TRBOVLJE, TRBOVLJE
3. STAREJŠE DEKLICE, KARATE ŠOLA BELA KRAJINA