Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
XV. Karate Darfest - Croatia 2015
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
KUMITE-Mlađi učenici (U10)
KUMITE-Mlađe učenice (U10)
KUMITE-Učenici (U12)
KUMITE-Učenice (U12)
KUMITE-Mlađi kadetiv (U14)
KUMITE-Mlađe kadetkinje (U14)
KUMITE-Kadeti (U16)
KUMITE-Kadetkinje (U16)
KUMITE-Juniori (U18)
KUMITE-Juniorke (U18)
KUMITE-Mlađi seniori (U21)
KUMITE-Mlađe seniorke (U21)
KATA-Muški A
KATA-Ženski A
KATA-Muški B
KATA-Ženski B
KATA-Muški C
KATA-Ženski C
TEŽINE / UZRASTI
Cicibanke A (U8)
Mlađe učenice A (U10)
Učenice A (U12)
Mlađe kadetkinje A (U14)
Kadetkinje A (U16)
Cicibanke A (U8)
338
0
KATIA ŠEGAVČIĆ (HRSOKOS)
20
0
TALIJA ČOLAK (OMEGA)
Osvajači medalja
1. KATIA ŠEGAVČIĆ, Hrvatski sokol Osijek
2. TALIJA ČOLAK, OMEGA
3. ----
3. ----
Mlađe učenice A (U10)
25
0
SARA JELIČIĆ (KK)
339
0
KATIA ŠEGAVČIĆ (HRSOKOS)
117
0
ANASTASIJA BALAĆ (B.LUKA)
361
0
JANA ČEBOHIN (OMEGA)
339
0
KATIA ŠEGAVČIĆ (HRSOKOS)
361
0
JANA ČEBOHIN (OMEGA)
Osvajači medalja
1. KATIA ŠEGAVČIĆ, Hrvatski sokol Osijek
2. JANA ČEBOHIN, OMEGA
3. SARA JELIČIĆ, DYNAMIC
3. ANASTASIJA BALAĆ, BANJA LUKA
Učenice A (U12)
418
LUCIJA OPAČAK (0354451)
418
0
LUCIJA OPAČAK (0354451)
400
0
INGA GRGIĆ (GLOBUS)
15
0
PAULA JUG (OMEGA)
400
0
INGA GRGIĆ (GLOBUS)
306
IDA MATANIĆ (KK KIK)
8
KLARA BRAJA (OMEGA)
418
LUCIJA OPAČAK (0354451)
310
IVKA HODAK (KKNG)
45
NIKA TUTIĆ (333CR)
2
ANA MERLE (OMEGA)
402
STELA HORVAT (GLOBUS)
400
0
INGA GRGIĆ (GLOBUS)
306
0
IDA MATANIĆ (KK KIK)
8
0
KLARA BRAJA (OMEGA)
418
0
LUCIJA OPAČAK (0354451)
310
0
IVKA HODAK (KKNG)
45
0
NIKA TUTIĆ (333CR)
2
0
ANA MERLE (OMEGA)
402
0
STELA HORVAT (GLOBUS)
400
0
INGA GRGIĆ (GLOBUS)
8
0
KLARA BRAJA (OMEGA)
45
0
NIKA TUTIĆ (333CR)
2
0
ANA MERLE (OMEGA)
8
0
KLARA BRAJA (OMEGA)
45
0
NIKA TUTIĆ (333CR)
310
IVKA HODAK (KKNG)
2
0
ANA MERLE (OMEGA)
310
0
IVKA HODAK (KKNG)
Osvajači medalja
1. KLARA BRAJA, OMEGA
2. NIKA TUTIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. INGA GRGIĆ, GLOBUS Čakovec
3. ANA MERLE, OMEGA
Mlađe kadetkinje A (U14)
404
0
SABINA PETKOVIĆ (GLOBUS)
261
0
LEA ŽARKOVIĆ (333CR)
404
0
SABINA PETKOVIĆ (GLOBUS)
16
0
PAULA JUG (OMEGA)
16
0
PAULA JUG (OMEGA)
334
0
ANA IMROVIĆ (0354451)
113
JELENA LATINČIĆ (B.LUKA)
404
0
SABINA PETKOVIĆ (GLOBUS)
332
0
MATEA EĆIMOVIĆ (0354451)
261
LEA ŽARKOVIĆ (333CR)
9
0
KLARA BRAJA (OMEGA)
333
0
LUCIJA OPAČAK (0354451)
285
EMA PENDIĆ (VUKOVAR)
403
STELA HORVAT (GLOBUS)
260
LEA JENIĆEK (333CR)
16
0
PAULA JUG (OMEGA)
113
0
JELENA LATINČIĆ (B.LUKA)
332
0
MATEA EĆIMOVIĆ (0354451)
261
0
LEA ŽARKOVIĆ (333CR)
9
0
KLARA BRAJA (OMEGA)
285
0
EMA PENDIĆ (VUKOVAR)
403
0
STELA HORVAT (GLOBUS)
260
0
LEA JENIĆEK (333CR)
16
0
PAULA JUG (OMEGA)
332
0
MATEA EĆIMOVIĆ (0354451)
9
0
KLARA BRAJA (OMEGA)
403
0
STELA HORVAT (GLOBUS)
332
0
MATEA EĆIMOVIĆ (0354451)
9
0
KLARA BRAJA (OMEGA)
285
0
EMA PENDIĆ (VUKOVAR)
333
0
LUCIJA OPAČAK (0354451)
403
0
STELA HORVAT (GLOBUS)
285
0
EMA PENDIĆ (VUKOVAR)
Osvajači medalja
1. MATEA EĆIMOVIĆ, Slavonski Brod
2. KLARA BRAJA, OMEGA
3. PAULA JUG, OMEGA
3. STELA HORVAT, GLOBUS Čakovec
Kadetkinje A (U16)
121
0
VERONIKA TUDIĆ (KK PTČ)
294
0
INES MIŠETIĆ (VUKOVAR)
294
0
INES MIŠETIĆ (VUKOVAR)
50
0
SOFIJA ĆOSIĆ (333CR)
51
0
TEA KOVAČEVIĆ (333CR)
121
0
VERONIKA TUDIĆ (KK PTČ)
203
0
SARA MALČEC (VIROVTC)
48
0
PAULA VARAT (333CR)
34
GABRIJELA JANKOVIĆ (333CR)
294
0
INES MIŠETIĆ (VUKOVAR)
51
0
TEA KOVAČEVIĆ (333CR)
203
0
SARA MALČEC (VIROVTC)
34
0
GABRIJELA JANKOVIĆ (333CR)
51
0
TEA KOVAČEVIĆ (333CR)
203
0
SARA MALČEC (VIROVTC)
34
0
GABRIJELA JANKOVIĆ (333CR)
48
0
PAULA VARAT (333CR)
Osvajači medalja
1. SARA MALČEC, Virovitica
2. TEA KOVAČEVIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. INES MIŠETIĆ, Vukovar`91
3. PAULA VARAT, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR