Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
XVII. Karate Darfest
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Mlađi učenici (U10)
KUMITE-Mlađe učenice (U10)
KUMITE-Učenici (U12)
KUMITE-Učenice (U12)
KUMITE-Mlađi kadeti (U14)
KUMITE-Mlađe kadetkinje (U14)
KUMITE-Kadeti (U16)
KUMITE-Kadetkinje (U16)
KUMITE-Juniori (U18)
KUMITE-Juniorke (U18)
KUMITE-Mlađi seniori (U21)
KUMITE-Mlađe seniorke (U21)
KATA-Ciciani (U8)
KATA-Cicibanke (U8)
KATA-Mlađi učenici (U10)
KATA-Mlađe učenice (U10)
KATA-Učenici (U12)
KATA-Učenice (U12)
KATA-Mlađi kadeti (U14)
KATA-Mlađe kadetkinje (U14)
KATA-Kadeti (U16)
KATA-Kadetkinje (U16)
KATA-Juniori (U18)
KATA-Juniorke (U18)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Učenice (U12) -32
Kumite - Učenice (U12) -36
Kumite - Učenice (U12) -40
Kumite - Učenice (U12) -44
Kumite - Učenice (U12) +44
Kumite - Učenice (U12) -32
480
0
DOROTEA STOJAKOVIĆ (KRK CRO)
224
0
LEA HRŽENJAK (DURDEVA)
224
0
LEA HRŽENJAK (DURDEVA)
502
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
532
0
DORA ŠVEGOVIĆ (KARATE)
480
0
DOROTEA STOJAKOVIĆ (KRK CRO)
224
0
LEA HRŽENJAK (DURDEVA)
450
0
NADA MRKONJA (MAXIVK)
502
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
210
0
LANA ROGOVIĆ (OPATIJA)
461
MIA MARIA RUDMAN (KRK CRO)
503
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
481
0
IRA ŠEKULJICA (KRK CRO)
191
EMA ŠEŠET (IVANEC)
314
0
ANA LUJIĆ (0354451)
453
0
EMANUELA KOCKAREVIĆ (MAXIVK)
208
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
532
0
DORA ŠVEGOVIĆ (KARATE)
224
0
LEA HRŽENJAK (DURDEVA)
502
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
461
0
MIA MARIA RUDMAN (KRK CRO)
503
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
191
0
EMA ŠEŠET (IVANEC)
314
0
ANA LUJIĆ (0354451)
208
0
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
532
0
DORA ŠVEGOVIĆ (KARATE)
502
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
503
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
314
0
ANA LUJIĆ (0354451)
532
0
DORA ŠVEGOVIĆ (KARATE)
503
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
191
0
EMA ŠEŠET (IVANEC)
481
0
IRA ŠEKULJICA (KRK CRO)
314
0
ANA LUJIĆ (0354451)
481
0
IRA ŠEKULJICA (KRK CRO)
Medalists
1. DORA ŠVEGOVIĆ, Koprivnica
2. AIDA TRSTENJAK, GLOBUS Čakovec
3. LAURA STRAHIJA, GLOBUS Čakovec
3. ANA LUJIĆ, Slavonski Brod
Kumite - Učenice (U12) -36
149
IVA KATALENAC (KTC KŽ)
149
0
IVA KATALENAC (KTC KŽ)
436
0
DOROTEA IVANČIĆ (SPRTSLF)
96
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
586
LANA KOSTADINOVIĆ (PODRSOK)
248
KORINA KLARIĆ (TIGAR)
149
0
IVA KATALENAC (KTC KŽ)
96
0
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
586
0
LANA KOSTADINOVIĆ (PODRSOK)
248
0
KORINA KLARIĆ (TIGAR)
96
0
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
586
0
LANA KOSTADINOVIĆ (PODRSOK)
248
KORINA KLARIĆ (TIGAR)
Medalists
1. LANA KOSTADINOVIĆ, PODRAVSKI SOKOL
2. LUCIJA ŠEGAVIĆ, Karlovac 1969
3. IVA KATALENAC, KK KTC KRIŽEVCI
3. KORINA KLARIĆ, Tigar Sisak
Kumite - Učenice (U12) -40
167
0
PETRA VUKMANIĆ (DARDA)
190
0
ELA COLARIĆ (IVANEC)
Medalists
1. ELA COLARIĆ, IVANEC
2. PETRA VUKMANIĆ, Shotokan - Darda
3. ----
3. ----
Kumite - Učenice (U12) -44
557
0
JOVANA DERAJIĆ (ENERGIJ)
545
0
DORA KRANJČEC (KA 1969)
249
LANA GOLOMBOŠ (TIGAR)
557
0
JOVANA DERAJIĆ (ENERGIJ)
249
0
LANA GOLOMBOŠ (TIGAR)
Medalists
1. LANA GOLOMBOŠ, Tigar Sisak
2. JOVANA DERAJIĆ, ENERGIJA
3. DORA KRANJČEC, Karlovac 1969
3. ----
Kumite - Učenice (U12) +44
384
LANA HRVOIĆ (DURDEVA)
384
0
LANA HRVOIĆ (DURDEVA)
194
0
KARLA BAHUN (IVANEC)
434
MAGDALENA VAJDA (KKHZG)
299
ANĐELINA FEKETIJA (VIROVTC)
462
LUCIJA LESICA (KRK CRO)
384
0
LANA HRVOIĆ (DURDEVA)
434
0
MAGDALENA VAJDA (KKHZG)
299
0
ANĐELINA FEKETIJA (VIROVTC)
462
0
LUCIJA LESICA (KRK CRO)
434
0
MAGDALENA VAJDA (KKHZG)
462
0
LUCIJA LESICA (KRK CRO)
299
ANĐELINA FEKETIJA (VIROVTC)
Medalists
1. MAGDALENA VAJDA, Hercegovina-Zagreb
2. LUCIJA LESICA, KRK CROATIA
3. LANA HRVOIĆ, ĐURĐEVAC
3. ANĐELINA FEKETIJA, Virovitica