Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
XVII. Karate Darfest
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
KUMITE-Mlađi učenici (U10)
KUMITE-Mlađe učenice (U10)
KUMITE-Učenici (U12)
KUMITE-Učenice (U12)
KUMITE-Mlađi kadeti (U14)
KUMITE-Mlađe kadetkinje (U14)
KUMITE-Kadeti (U16)
KUMITE-Kadetkinje (U16)
KUMITE-Juniori (U18)
KUMITE-Juniorke (U18)
KUMITE-Mlađi seniori (U21)
KUMITE-Mlađe seniorke (U21)
KATA-Ciciani (U8)
KATA-Cicibanke (U8)
KATA-Mlađi učenici (U10)
KATA-Mlađe učenice (U10)
KATA-Učenici (U12)
KATA-Učenice (U12)
KATA-Mlađi kadeti (U14)
KATA-Mlađe kadetkinje (U14)
KATA-Kadeti (U16)
KATA-Kadetkinje (U16)
KATA-Juniori (U18)
KATA-Juniorke (U18)
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Učenice (U12) -32
Kumite - Učenice (U12) -36
Kumite - Učenice (U12) -40
Kumite - Učenice (U12) -44
Kumite - Učenice (U12) +44
Kumite - Učenice (U12) -32
480
0
DOROTEA STOJAKOVIĆ (KRK CRO)
224
0
LEA HRŽENJAK (DURDEVA)
224
0
LEA HRŽENJAK (DURDEVA)
502
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
532
0
DORA ŠVEGOVIĆ (KARATE)
480
0
DOROTEA STOJAKOVIĆ (KRK CRO)
224
0
LEA HRŽENJAK (DURDEVA)
450
0
NADA MRKONJA (MAXIVK)
502
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
210
0
LANA ROGOVIĆ (OPATIJA)
461
MIA MARIA RUDMAN (KRK CRO)
503
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
481
0
IRA ŠEKULJICA (KRK CRO)
191
EMA ŠEŠET (IVANEC)
314
0
ANA LUJIĆ (0354451)
453
0
EMANUELA KOCKAREVIĆ (MAXIVK)
208
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
532
0
DORA ŠVEGOVIĆ (KARATE)
224
0
LEA HRŽENJAK (DURDEVA)
502
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
461
0
MIA MARIA RUDMAN (KRK CRO)
503
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
191
0
EMA ŠEŠET (IVANEC)
314
0
ANA LUJIĆ (0354451)
208
0
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
532
0
DORA ŠVEGOVIĆ (KARATE)
502
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
503
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
314
0
ANA LUJIĆ (0354451)
532
0
DORA ŠVEGOVIĆ (KARATE)
503
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
191
0
EMA ŠEŠET (IVANEC)
481
0
IRA ŠEKULJICA (KRK CRO)
314
0
ANA LUJIĆ (0354451)
481
0
IRA ŠEKULJICA (KRK CRO)
Osvajači medalja
1. DORA ŠVEGOVIĆ, Koprivnica
2. AIDA TRSTENJAK, GLOBUS Čakovec
3. LAURA STRAHIJA, GLOBUS Čakovec
3. ANA LUJIĆ, Slavonski Brod