Selected tournament: 10. KARATE GROBNIČAN KUP - ODGOĐENO!!!

DISPLAY TYPE
 
KUMITE (70)

KUMITE - Dječaci (7-8 god) - 24

    CROATIA
  • 1. LORENZO ZALDANA - KRK CROATIA

KUMITE - Dječaci (7-8 god) - 28

    CROATIA
  • 1. DORIAN DUKIĆ - Karate Kub KACHI

KUMITE - Dječaci (7-8 god) - 32

    CROATIA
  • 1. DAVID RIMBALDO - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 2. INO ŠIMIĆ - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 3. LOVRO KINKELA - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 4. LUKA ŠIMANIĆ - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 5. MATEJ MRAKOVČIĆ - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 6. ROMANO BARBALIĆ - KRK CROATIA

KUMITE - Dječaci (7-8 god) - 36

KUMITE - Dječaci (7-8 god) + 36

    CROATIA
  • 1. LEON BURNIĆ - KRK CROATIA

KUMITE - Djevojčice (7-8 god) - 24

    CROATIA
  • 1. ANGELA BEGOVIĆ - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 2. LANA CRNČIĆ - KRK CROATIA

KUMITE - Djevojčice (7-8 god) - 27

    CROATIA
  • 1. VANESSA KUKRIKA - KRK CROATIA

KUMITE - Djevojčice (7-8 god) - 30

    CROATIA
  • 1. DORIA MARAŽ - KRK CROATIA

KUMITE - Djevojčice (7-8 god) - 33

KUMITE - Djevojčice (7-8 god) + 33

    CROATIA
  • 1. GABRIELA MIHALJEVIĆ - KK Grobničan
  • CROATIA
  • 2. LUCIJA BAGARA - KRK CROATIA

KUMITE - Dječaci (9-10 god) - 27

    CROATIA
  • 1. HARIS IBRAHIMOVIĆ - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 2. MIHAEL MAĆEŠIĆ - TAD RIJEKA

KUMITE - Dječaci (9-10 god) - 31

KUMITE - Dječaci (9-10 god) - 35

    CROATIA
  • 1. IVAN PEJIN - NEVERA

KUMITE - Dječaci (9-10 god) - 39

    CROATIA
  • 1. RUDI TALAN - NO KACHI

KUMITE - Dječaci (9-10 god) - 43

    CROATIA
  • 1. TEO CVJETOVIĆ - Delta

KUMITE - Dječaci (9-10 god) + 43

    CROATIA
  • 1. EMIN HUSKIĆ - KRK CROATIA

KUMITE - Djevojčice (9-10 god) -27

KUMITE - Djevojčice (9-10 god) -31

KUMITE - Djevojčice (9-10 god) -35

    CROATIA
  • 1. IRIJA ČEKO - TAD RIJEKA
  • CROATIA
  • 2. PIA KOLACIO - NEVERA

KUMITE - Djevojčice (9-10 god) -39

    CROATIA
  • 1. AMELIA VICTORIA CVETKOVIĆ MEIER - ZAMET

KUMITE - Djevojčice (9-10 god) - 43

    CROATIA
  • 1. KARMEN ŠAJATOVIĆ - KRK CROATIA

KUMITE - Djevojčice (9-10 god) + 43

    CROATIA
  • 1. DEA BERIŠA - KK Grobničan
  • CROATIA
  • 2. KLARA DUJMOVIĆ - NEVERA

KUMITE - Dječaci (11-12 god) - 34

    CROATIA
  • 1. ANTONIO BENAC - KK Grobničan
  • CROATIA
  • 2. ARIAN BROZOVIĆ - TAD RIJEKA
  • CROATIA
  • 3. SERGEJ IVKOVIĆ - NO KACHI
  • CROATIA
  • 4. VITO OREČ - ZAMET

KUMITE - Dječaci (11-12 god) - 39

KUMITE - Dječaci (11-12 god) - 44

    CROATIA
  • 1. LUCA MRAKOVČIĆ WERNOTH - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 2. MARIN BRUSIĆ - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 3. ROKO RAČKI - NEVERA
  • CROATIA
  • 4. TEO CVJETOVIĆ - Delta

KUMITE - Dječaci (11-12 god) - 49

    CROATIA
  • 1. ALEKSANDAR ĐUKANOVIĆ - Delta
  • CROATIA
  • 2. LUKAS DOBRE - NO KACHI
  • CROATIA
  • 3. TONI DELIĆ - Karate Kub KACHI

KUMITE - Dječaci (11-12 god) - 54

    CROATIA
  • 1. ELDIN HUSKIĆ - KRK CROATIA

KUMITE - Dječaci (11-12 god) + 54

    CROATIA
  • 1. AMAR DŽEBO - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 2. MATEJ TURK - Delta

KUMITE - Djevojčice (11-12 god) - 34

    CROATIA
  • 1. FANI ČEBUHAR - KK Grobničan
  • CROATIA
  • 2. GABI SKITARELIĆ - TAD RIJEKA
  • CROATIA
  • 3. IRIJA ČEKO - TAD RIJEKA
  • CROATIA
  • 4. LANA MUŽIK - NEVERA

KUMITE - Djevojčice (11-12 god) - 39

KUMITE - Djevojčice (11-12 god) - 44

    CROATIA
  • 1. AJLA BAJRIĆ - NO KACHI
  • CROATIA
  • 2. MARIJA ČULJAT - KK Grobničan
  • CROATIA
  • 3. TEA GROZDIĆ - OPATIJA

KUMITE - Djevojčice (11-12 god) - 49

    CROATIA
  • 1. MATEA SABLJAK - NEVERA

KUMITE - Djevojčice (11-12 god) - 54

KUMITE - Djevojčice (11-12 god) + 54

    CROATIA
  • 1. MIA MURICA - NEVERA
  • CROATIA
  • 2. MIA NIKOLIĆ - ZAMET
  • CROATIA
  • 3. NICOL VRBAN - NEVERA

KUMITE - Dječaci (13-14 god) - 44

KUMITE - Dječaci (13-14 god) - 49

KUMITE - Dječaci (13-14 god) - 54

    CROATIA
  • 1. ADAM DOBRIĆ - NEVERA

KUMITE - Dječaci (13-14 god) - 59

    CROATIA
  • 1. AMAR BAJRIĆ - NO KACHI

KUMITE - Dječaci (13-14 god) - 64

KUMITE - Dječaci (13-14 god) - 69

KUMITE - Dječaci (13-14 god) + 69

KUMITE - Djevojčice (13-14 god) - 44

KUMITE - Djevojčice (13-14 god) - 49

    CROATIA
  • 1. MATEA PARMAKOVIĆ - Delta

KUMITE - Djevojčice (13-14 god) - 54

    CROATIA
  • 1. PETRA ČABRIJAN - Delta

KUMITE - Djevojčice (13-14 god) - 59

    CROATIA
  • 1. EMILY ŠEKULJA - Karate Kub KACHI

KUMITE - Djevojčice (13-14 god) - 64

KUMITE - Djevojčice (13-14 god) + 64

    CROATIA
  • 1. LARA ŠERIĆ - NO KACHI

KUMITE - Kadeti -52

KUMITE - Kadeti -57

KUMITE - Kadeti -63

    CROATIA
  • 1. MATEJ DMIOVIC - NEVERA

KUMITE - Kadeti -70

KUMITE - Kadeti +70

    CROATIA
  • 1. AMIL MAJETIĆ - KRK CROATIA

KUMITE - Kadetkinje -47

KUMITE - Kadetkinje -54

KUMITE - Kadetkinje -61

KUMITE - Kadetkinje +61

KUMITE - Juniori -55

    CROATIA
  • 1. DAVID TURK - Delta

KUMITE - Juniori -61

KUMITE - Juniori -68

KUMITE - Juniori -76

KUMITE - Juniori +76

    CROATIA
  • 1. NIKOLA GONDI - Virovitica

KUMITE - Juniorke -48

KUMITE - Juniorke -53

KUMITE - Juniorke -59

    CROATIA
  • 1. AURA RAHMANOVIC - NO KACHI
  • CROATIA
  • 2. EMA BLAŽINA - ZAMET

KUMITE - Juniorke -66

KUMITE - Juniorke +66

KUMITE - U21 (M) -60

    CROATIA
  • 1. NINO DONADIĆ - TAD RIJEKA

KUMITE - U21 (M) -67

    CROATIA
  • 1. LUKA ŠIPIĆ - Karate Kub KACHI

KUMITE - U21 (M) -75

KUMITE - U21 (M) -84

    CROATIA
  • 1. LEO LAZAR - TAD RIJEKA
  • CROATIA
  • 2. LOVRO LENAC - ZAMET

KUMITE - U21 (M) +84

KUMITE - U21 (Ž) -50

KUMITE - U21 (Ž) -55

KUMITE - U21 (Ž) -61

KUMITE - U21 (Ž) -68

KUMITE - U21 (Ž) +68

KUMITE - Seniori -60

    CROATIA
  • 1. NINO DONADIĆ - TAD RIJEKA

KUMITE - Seniori -67

KUMITE - Seniori -75

KUMITE - Seniori -84

    CROATIA
  • 1. LEO LAZAR - TAD RIJEKA

KUMITE - Seniori +84

KUMITE - Seniorke -50

KUMITE - Seniorke -55

KUMITE - Seniorke -61

KUMITE - Seniorke -68

KUMITE - Seniorke +68

KATA (28)

KATA - Kadeti

    CROATIA
  • 1. ERIK TOMAŠIĆ - Shitoryu Varaždin
  • CROATIA
  • 2. IVANO TOMIČIĆ - RAB-ENPI
  • CROATIA
  • 3. LOVRO ERAK - Virovitica
  • CROATIA
  • 4. MARTIN KOKOT - Shitoryu Varaždin

KATA - Juniori

KATA - U21 (M)

KATA - Seniori

KATA - Veterani

KATA - Kadetkinje

    CROATIA
  • 1. LAURA ERAK - Virovitica
  • CROATIA
  • 2. LEA DUMIČIĆ - RAB-ENPI
  • CROATIA
  • 3. PETRA ČABRIJAN - Delta

KATA - Juniorke

KATA - U21 (Ž)

KATA - Seniorke

    CROATIA
  • 1. SARA MALČEC - Virovitica

KATA - Veteranke

KATA B (M) - 2015/16

KATA B (M) - 2014/15

    CROATIA
  • 1. LEON STJEPANOVIĆ - OPATIJA

KATA B (M) - 2013/14

KATA B (M) - 2012/13

    CROATIA
  • 1. JAN PALMIĆ - OPATIJA
  • CROATIA
  • 2. KARLO JUKIČIĆ - OPATIJA

KATA B (M) - 2011/12

    CROATIA
  • 1. DORIAN KRAJCAR - OPATIJA
  • CROATIA
  • 2. IVAN UJČIĆ - OPATIJA

KATA B (M) - 2010/11

    CROATIA
  • 1. DUJE KAC - RAB-ENPI
  • CROATIA
  • 2. FRAN FILIP FRANČIŠKOVIĆ - ZAMET

KATA B (M) - 2009/10

KATA B (M) - 2008/09

KATA B (Ž) - 2015/16

    CROATIA
  • 1. LEONA MILOŠEVIĆ - ZAMET

KATA B (Ž) - 2014/15

    CROATIA
  • 1. LEONA MILOŠEVIĆ - ZAMET
  • CROATIA
  • 2. LUCIA SUDISKAS - OPATIJA

KATA B (Ž) - 2013/14

    CROATIA
  • 1. EMA LANDEKA - OPATIJA

KATA B (Ž) - 2012/13

    CROATIA
  • 1. KAROLINA LUKETIĆ - CHAMPION RIJEKA
  • CROATIA
  • 2. NIKA HLANUDA - OPATIJA
  • CROATIA
  • 3. TEA TERČIĆ - OPATIJA

KATA B (Ž) - 2011/12

    CROATIA
  • 1. EMA DAMJANOVIĆ - ZAMET

KATA B (Ž) - 2010/11

KATA B (Ž) - 2009/10

    CROATIA
  • 1. DORA RUBINIĆ - ZAMET
  • CROATIA
  • 2. LEONA PEIĆ - RAB-ENPI

KATA B (Ž) - 2008/09

    CROATIA
  • 1. EKIPNO UČENICE - ZAMET
  • CROATIA
  • 2. MINELA MAKAREVIĆ - ZAMET
  • CROATIA
  • 3. MIRELA MAKAREVIĆ - ZAMET