Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
16. KARATE MEMORIJAL ZAGREB
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Young boys
KUMITE-Young girls
KUMITE-Boys
KUMITE-Girls
KUMITE-Young Cadets (male)
KUMITE-Young Cadets (female)
KUMITE-Cadets (male)
KUMITE-Cadets (female)
KUMITE-Juniors (male)
KUMITE-Juniors (female)
KATA-Ciciban (male)
KATA-Ciciban (female)
KATA-Young boys
KATA-Young girls
KATA-Boys
KATA-Girls
KATA-Young cadets (male)
KATA-Young cadets (female)
KATA-Cadets (male)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Young cadets 12,13 y. (male) -36 (M1)
Kumite - Young cadets 12,13 y. (male) -41 (M2)
Kumite - Young cadets 12,13 y. (male) -45 (M3)
Kumite - Young cadets 12,13 y. (male) -48 (M4)
Kumite - Young cadets 12,13 y. (male) -52 (M5)
Kumite - Young cadets 12,13 y. (male) -57 (M6)
Kumite - Young cadets 12,13 y. (male) +57 (M7)
Kumite - Young cadets 12,13 y. (male) -36 (M1)
252
VALENTINO KALENIK (VIROVTC)
252
0
VALENTINO KALENIK (VIROVTC)
387
0
HRVOJE LUKAČIĆ (FOKUS)
15
JAKOV FEMBER (STIJENA)
318
0
DOMINIK MURKOVIĆ (KK MS)
124
0
LUKA TOMLJANOVIĆ (TUSKNC)
9
LUKAS VOUNASIS (STIJENA)
252
0
VALENTINO KALENIK (VIROVTC)
15
0
JAKOV FEMBER (STIJENA)
124
0
LUKA TOMLJANOVIĆ (TUSKNC)
9
0
LUKAS VOUNASIS (STIJENA)
15
0
JAKOV FEMBER (STIJENA)
124
0
LUKA TOMLJANOVIĆ (TUSKNC)
9
0
LUKAS VOUNASIS (STIJENA)
318
0
DOMINIK MURKOVIĆ (KK MS)
Medalists
1. LUKA TOMLJANOVIĆ, TUŠKANAC
2. JAKOV FEMBER, STIJENA
3. VALENTINO KALENIK, Virovitica
3. LUKAS VOUNASIS, STIJENA
Kumite - Young cadets 12,13 y. (male) -41 (M2)
255
0
FILIP TUTEK (JASTREB)
165
0
PATRIK KARNAS (VGORICA)
332
0
ANTONIO FILIPOVIĆ (RONIN)
165
0
PATRIK KARNAS (VGORICA)
358
0
BRUNO ŠIMURINA (JADRAN)
255
0
FILIP TUTEK (JASTREB)
357
0
ANTE VUJANOVIĆ (JADRAN)
254
0
DOMINIK POZDERAC (JASTREB)
153
0
DOMAGOJ BLAGOJEVIĆ (VGORICA)
23
0
FRANJO RAJAKOVIĆ (STIJENA)
165
0
PATRIK KARNAS (VGORICA)
358
0
BRUNO ŠIMURINA (JADRAN)
357
0
ANTE VUJANOVIĆ (JADRAN)
23
0
FRANJO RAJAKOVIĆ (STIJENA)
358
0
BRUNO ŠIMURINA (JADRAN)
23
0
FRANJO RAJAKOVIĆ (STIJENA)
357
0
ANTE VUJANOVIĆ (JADRAN)
153
0
DOMAGOJ BLAGOJEVIĆ (VGORICA)
Medalists
1. FRANJO RAJAKOVIĆ, STIJENA
2. BRUNO ŠIMURINA, KK JADRAN
3. PATRIK KARNAS, VELIKA GORICA
3. ANTE VUJANOVIĆ, KK JADRAN
Kumite - Young cadets 12,13 y. (male) -45 (M3)
167
0
PETAR OREŠKOVIĆ (VGORICA)
319
0
MILAN ĆUJO (ICTUS)
167
0
PETAR OREŠKOVIĆ (VGORICA)
456
0
ROKO MIHALINEC (SUSEDGR)
319
0
MILAN ĆUJO (ICTUS)
265
0
NOA ŽALAC KELIHAR (JASTREB)
432
0
DOMINIK KUČAN (VGORICA)
257
0
KARLO VOLARIĆ (JASTREB)
182
0
LEO MARKOVIĆ (KGB)
2
0
LEO LAZAR (9 ZMAJ )
456
0
ROKO MIHALINEC (SUSEDGR)
319
0
MILAN ĆUJO (ICTUS)
257
0
KARLO VOLARIĆ (JASTREB)
182
0
LEO MARKOVIĆ (KGB)
456
0
ROKO MIHALINEC (SUSEDGR)
182
0
LEO MARKOVIĆ (KGB)
257
0
KARLO VOLARIĆ (JASTREB)
2
0
LEO LAZAR (9 ZMAJ )
Medalists
1. ROKO MIHALINEC, SUSEDGRAD
2. LEO MARKOVIĆ, Mladost
3. PETAR OREŠKOVIĆ, VELIKA GORICA
3. LEO LAZAR, 9. ZMAJ RIJEKA
Kumite - Young cadets 12,13 y. (male) -48 (M4)
178
0
ANDRO MOŠKUN (KA 1969)
270
0
MATEJ BRAJE (JASTREB)
178
0
ANDRO MOŠKUN (KA 1969)
175
0
MIHAEL SIRC (KK MS)
425
0
PATRIK BERIBAK (BREGANA)
270
0
MATEJ BRAJE (JASTREB)
360
0
PETAR GAVRANOVIĆ (JADRAN)
144
0
MATEJ VNUČEC (KAPTOL)
214
DOMAGOJ ŽAJA (SAMOBOR)
175
0
MIHAEL SIRC (KK MS)
270
0
MATEJ BRAJE (JASTREB)
360
0
PETAR GAVRANOVIĆ (JADRAN)
214
0
DOMAGOJ ŽAJA (SAMOBOR)
175
0
MIHAEL SIRC (KK MS)
214
0
DOMAGOJ ŽAJA (SAMOBOR)
360
PETAR GAVRANOVIĆ (JADRAN)
Medalists
1. MIHAEL SIRC, Mala Subotica
2. DOMAGOJ ŽAJA, SAMOBOR
3. MATEJ BRAJE, JASTREB
3. PETAR GAVRANOVIĆ, KK JADRAN
Kumite - Young cadets 12,13 y. (male) -52 (M5)
142
LUKA PERVAN (KAPTOL)
213
0
JURICA RUNTAS (SAMOBOR)
142
0
LUKA PERVAN (KAPTOL)
245
FRAN PRPIĆ (SPRTSLF)
215
0
KRUNO FADLJEVIĆ (SAMOBOR)
177
0
GABRIEL PALAJSA (KA 1969)
161
MARIN GUDELJ (VGORICA)
142
0
LUKA PERVAN (KAPTOL)
245
0
FRAN PRPIĆ (SPRTSLF)
215
0
KRUNO FADLJEVIĆ (SAMOBOR)
161
0
MARIN GUDELJ (VGORICA)
245
0
FRAN PRPIĆ (SPRTSLF)
215
0
KRUNO FADLJEVIĆ (SAMOBOR)
161
0
MARIN GUDELJ (VGORICA)
177
0
GABRIEL PALAJSA (KA 1969)
Medalists
1. FRAN PRPIĆ, SPORTSLIFE
2. KRUNO FADLJEVIĆ, SAMOBOR
3. LUKA PERVAN, KAPTOL
3. MARIN GUDELJ, VELIKA GORICA
Kumite - Young cadets 12,13 y. (male) -57 (M6)
187
0
LUKA JAKŠIĆ (KGB)
403
0
LUKA BJELOVUK (BSHDOZG)
188
0
JAKOV RUKAVINA (KGB)
403
0
LUKA BJELOVUK (BSHDOZG)
187
0
LUKA JAKŠIĆ (KGB)
391
0
ANTON BAŽDARIĆ (OPATIJA)
190
0
OLIVER TUŠEK (KGB)
4
0
DARIO GLUHINIĆ (STIJENA)
300
0
NIKOLA BAČELIĆ (ŠIBENIK)
317
0
LUKA GAJDEK (TUSKNC)
403
0
LUKA BJELOVUK (BSHDOZG)
391
0
ANTON BAŽDARIĆ (OPATIJA)
4
0
DARIO GLUHINIĆ (STIJENA)
317
0
LUKA GAJDEK (TUSKNC)
391
0
ANTON BAŽDARIĆ (OPATIJA)
4
0
DARIO GLUHINIĆ (STIJENA)
317
0
LUKA GAJDEK (TUSKNC)
190
0
OLIVER TUŠEK (KGB)
Medalists
1. DARIO GLUHINIĆ, STIJENA
2. ANTON BAŽDARIĆ, OPATIJA
3. LUKA JAKŠIĆ, Mladost
3. LUKA GAJDEK, TUŠKANAC
Kumite - Young cadets 12,13 y. (male) +57 (M7)
450
0
MARIJAN LOVRIĆ (KK IPON)
50
0
RENATO REŠETAR (ZAMET)
433
0
IGOR VRBAN (VGORICA)
290
0
VINKO NEMET (DURDEVA)
50
0
RENATO REŠETAR (ZAMET)
433
0
IGOR VRBAN (VGORICA)
Medalists
1. IGOR VRBAN, VELIKA GORICA
2. RENATO REŠETAR, ZAMET
3. VINKO NEMET, ĐURĐEVAC
3. MARIJAN LOVRIĆ, IPON ZAGREB