KUMITE (301)
Kumite - Cicibani 6,7 g. -26
|
- 1. DAVID DUŽIĆ - Tigar Sisak
|
|
- 2. FILIP STOJKOVIĆ - JASTREB
|
|
- 3. LUKA KODRNJA - ALFA
|
|
- 4. MARKO JEVAK - ALFA
|
|
- 5. MARKO ŠANČIĆ - STIJENA
|
|
- 6. NATKO ĆUK CAVRIĆ - Tigar Sisak
|
|
- 7. TIN BANOVIĆ - Tigar Sisak
|
Kumite - Cicibani 6,7 g. +26
|
- 1. ANDREI DOLIĆ - Tigar Sisak
|
|
- 2. BARTOL KOVAČEVIĆ - Tigar Sisak
|
|
- 3. PETAR SILOVSKI - BUSHIDO
|
|
- 4. ŠIMUN HODAK - JASTREB
|
Kumite - Cicibanke 6,7 g. -24
|
- 1. LUCIJA FERČIĆ - Tigar Sisak
|
|
- 2. SARA STOJAKOVIĆ - Tigar Sisak
|
|
- 3. VITA KAJTNA - STUDENT
|
Kumite - Cicibanke 6,7 g. +24
|
- 1. KARMEN SUČIĆ - DRNIŠ
|
|
- 2. ROZA JELČIĆ - Tigar Sisak
|
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -26
|
- 1. ANTE PRIMORAC - HRVATSKI DRAGOVOLJAC
|
|
- 2. BORNA JAN FEGES - IPON ZAGREB
|
|
- 3. ČERNI LUKA - ALFA
|
|
- 4. DINO ČULJEVIĆ - Hercegovina-Zagreb
|
|
- 5. MARKO VATAVUK - DRNIŠ
|
|
- 6. ROKO PALAJSA - Karlovac 1969
|
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -30
|
- 1. DAVID SESAR - HRVATSKI DRAGOVOLJAC
|
|
- 2. DINO VUČKOVIĆ - LOTOS ZAGREB
|
|
- 3. FILIP VLAIĆ - DRNIŠ
|
|
- 4. LUKA IDŽANOVIĆ - Tempo
|
|
- 5. LUKA ZVONAR - LOTOS ZAGREB
|
|
- 6. SVEN LESKOVAR - Hercegovina-Zagreb
|
|
- 7. TOMISLAV ČORDAŠEV - Karlovac 1969
|
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -34
|
- 1. JAKOV UDOVČIĆ - SAMOBOR
|
|
- 2. MARJANOVIĆ NIKOLA - ALFA
|
|
- 3. MARKO KODRNJA - ALFA
|
|
- 4. MARKO VOLENIK - STIJENA
|
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -38
|
- 1. JONATHAN DUBRAVČIĆ - KAPTOL
|
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. +38
|
- 1. FILIP HRŠAK - HRVATSKI DRAGOVOLJAC
|
|
- 2. TIN IVANKOVIĆ - VELIKA GORICA
|
|
- 3. VITALI IVAN STOJKOVIĆ - JASTREB
|
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -28
|
- 1. DORA KERKEZ - Kondura Sisak
|
|
- 2. DORA VALENTIĆ - Mladost
|
|
- 3. KARLA GOLOMBOŠ - Tigar Sisak
|
|
- 4. MIA ČUNČIĆ - VELIKA GORICA
|
|
- 5. NIKA BUDINSKI - VELIKA GORICA
|
|
- 6. TINA OKOVIĆ - Mladost
|
|
- 7. VITA KAJTNA - STUDENT
|
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -32
|
- 1. ANA BAĐUN - Tempo
|
|
- 2. ERIKA TURKOVIĆ - SPORTSLIFE
|
|
- 3. MAJA VUKELIĆ - TUŠKANAC
|
|
- 4. NIKA BRNJANEC - STUDENT
|
|
- 5. NINA CVIJANOVIĆ - Mladost
|
|
- 6. PAULA PANIĆ - IPON ZAGREB
|
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -36
|
- 1. LUCIJA LOJIĆ - DRNIŠ
|
|
- 2. NIKA ČABAJ - SAMOBOR
|
|
- 3. UNA FLEKOVIĆ - HRVATSKI DRAGOVOLJAC
|
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. +36
|
- 1. ANA VUKSAN - JASTREB
|
|
- 2. CARLA VIDOVIĆ - Hercegovina-Zagreb
|
|
- 3. MARTA ROŽANKOVIĆ - Tigar Sisak
|
Kumite - Učenici 10,11 g. -30
|
- 1. ADEM KEKIĆ - KK SISAK
|
|
- 2. DAVID SESAR - HRVATSKI DRAGOVOLJAC
|
|
- 3. FILIP KOMARICA - KK KTC KRIŽEVCI
|
|
- 4. FILIP MABIĆ - IPON ZAGREB
|
|
- 5. SVEN LESKOVAR - Hercegovina-Zagreb
|
|
- 6. TIN SVINJARIĆ - Bregana
|
|
- 7. TOMISLAV ČORDAŠEV - Karlovac 1969
|
|
- 8. VITO HULINA - VELIKA GORICA
|
Kumite - Učenici 10,11 g. -34
|
- 1. DOMAGOJ ŠPREM - OPATIJA
|
|
- 2. FILIP MARINOVIĆ - Hercegovina-Zagreb
|
|
- 3. IVAN BARIČEVIĆ - DRNIŠ
|
|
- 4. IVANO PENEZIĆ - LOTOS ZAGREB
|
|
- 5. LOVRO MASLOV - IPON ZAGREB
|
|
- 6. LUKA PIŠONIĆ - KK 10. DAN
|
|
- 7. MARJANOVIĆ NIKOLA - ALFA
|
|
- 8. MARKO KODRNJA - ALFA
|
|
- 9. MARKO VOLENIK - STIJENA
|
|
- 10. MARKO VRDOLJAK - LOTOS ZAGREB
|
|
- 11. MIHAEL POTOČKI - VELIKA GORICA
|
|
- 12. NIKO TOMLJANOVIĆ - SAMOBOR
|
|
- 13. TOMO SESAR - HRVATSKI DRAGOVOLJAC
|
Kumite - Učenici 10,11 g. -38
|
- 1. ANDRO VUKOVIĆ - VELIKA GORICA
|
|
- 2. DAVID LOVRINOVIĆ - VELIKA GORICA
|
|
- 3. ERIK ĐULA - IVANEC
|
|
- 4. FILIP ŠVIGLIN - ALFA
|
|
- 5. FILIP ŽUČKO - Bregana
|
|
- 6. KARLO PANIĆ - IPON ZAGREB
|
|
- 7. NIKOLA SUŠA - VELIKA GORICA
|
|
- 8. ŠIMUN SOKOL - ALFA
|
|
- 9. SVEN TUŠKAN - Hercegovina-Zagreb
|
Kumite - Učenici 10,11 g. -42
|
- 1. BARTOL KADIĆ - LOTOS ZAGREB
|
|
- 2. DAVID FILIPOVIC - IPON ZAGREB
|
|
- 3. KARLO BUKVIĆ - VELIKA GORICA
|
|
- 4. LEON BURŠIĆ - OPATIJA
|
|
- 5. LUKA KOS - SAMOBOR
|
|
- 6. LUKA LUKAČIĆ - VELIKA GORICA
|
|
- 7. MATEJ BOŽIĆ - KK 10. DAN
|
|
- 8. MATEJ ČARAKOVAC - VELIKA GORICA
|
|
- 9. NIKOLA HUZJAK - VELIKA GORICA
|
|
- 10. NIKOLA LJUTIĆ - SPORTSLIFE
|
Kumite - Učenici 10,11 g. -46
|
- 1. JAN MLINAC - STIJENA
|
|
- 2. MIHAEL MUCIĆ - TRNJE
|
|
- 3. NOA BANČIĆ - KLENOVNIK
|
|
- 4. NOEL JEROMIĆ - VELIKA GORICA
|
Kumite - Učenici 10,11 g. +46
Kumite - Učenice 10.11 g. -32
|
- 1. EMA JUKIĆ - VELIKA GORICA
|
|
- 2. ERIKA TURKOVIĆ - SPORTSLIFE
|
|
- 3. LEA GRGUREVIĆ - KK 10. DAN
|
|
- 4. MARA GUSIĆ - VELIKA GORICA
|
|
- 5. MARTINA SALOPEK - Tempo
|
|
- 6. MATEA STRUGAR - ALFA
|
|
- 7. NIKA ZORKO - Bregana
|
|
- 8. PAULA PANIĆ - IPON ZAGREB
|
|
- 9. UNA CVIJANOVIĆ - Mladost
|
|
- 10. VIDA KANGRGA - KK 10. DAN
|
|
- 11. VITA KUČAN - VELIKA GORICA
|
Kumite - Učenice 10.11 g. -36
|
- 1. FRANKA HORVAT - KAPTOL
|
|
- 2. HELENA BAŠIĆ - JASTREB
|
|
- 3. LANA ROGOVIĆ - OPATIJA
|
|
- 4. LORENA RADIĆ - KK 10. DAN
|
|
- 5. MATEA KORDIĆ - VELIKA GORICA
|
|
- 6. NIKA MIROSAVLJEVIĆ - VELIKA GORICA
|
|
- 7. STEFANI JULARIĆ - Mladost
|
|
- 8. TEA KAVAN GREGURIC - IPON ZAGREB
|
|
- 9. TONI MEĐIĆ - BUSHIDO
|
|
- 10. TONJA ZRNIĆ - STUDENT
|
Kumite - Učenice 10.11 g. -40
|
- 1. EMILIJA MUSTAFIĆ - Bregana
|
|
- 2. JANA REDŽIĆ - OPATIJA
|
|
- 3. KORINA KLARIĆ - Tigar Sisak
|
|
- 4. RAFAELA RUMENJAK - IPON ZAGREB
|
|
- 5. TINA KOS - Bregana
|
Kumite - Učenice 10.11 g. -44
|
- 1. DORA HERNAUT - Tempo
|
|
- 2. ELIANA BELJO - BUSHIDO
|
|
- 3. KATARINA POŠTA - Tempo
|
|
- 4. KATJA BRAICA - VELIKA GORICA
|
|
- 5. KATJA MILAŠIN - ALFA
|
|
- 6. MARTA DŽELALIJA - DRNIŠ
|
|
- 7. MARTA FILIPOVIĆ - KAPTOL
|
Kumite - Učenice 10.11 g. +44
|
- 1. EMA FILKOVIĆ - VELIKA GORICA
|
|
- 2. IVA KATALENAC - KK KTC KRIŽEVCI
|
|
- 3. KIARA SUMPOR - Tempo
|
|
- 4. LUCIJA ŠEGAVIĆ - Karlovac 1969
|
|
- 5. MIA LOVREKOVIĆ - Bregana
|
|
- 6. VIKTORIJA PERIĆ - ALFA
|
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -36
|
- 1. DOMAGOJ ŠPREM - OPATIJA
|
|
- 2. FILIP MABIĆ - IPON ZAGREB
|
|
- 3. JAKOV ŠIMUNIĆ - SUSEDGRAD
|
|
- 4. LOVRO MASLOV - IPON ZAGREB
|
|
- 5. MATEJ GORIĆ - KK KIK
|
|
- 6. MIHAEL POTOČKI - VELIKA GORICA
|
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -41
|
- 1. ERIK ĐULA - IVANEC
|
|
- 2. HRVOJE ŠULEK - SUSEDGRAD
|
|
- 3. KARLO DŽAJKIĆ - FOKUS
|
|
- 4. KARLO PANIĆ - IPON ZAGREB
|
|
- 5. LEON BURŠIĆ - OPATIJA
|
|
- 6. LUKA TAČKOVIĆ - VELIKA GORICA
|
|
- 7. MATIJA VOLENIK - STIJENA
|
|
- 8. NIKOLA LJUTIĆ - SPORTSLIFE
|
|
- 9. ROKO CIRNSKI - SAMOBOR
|
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -45
|
- 1. ADRIAN STANČIĆ - KLENOVNIK
|
|
- 2. BORNA ŠUNJIĆ - SAMOBOR
|
|
- 3. DOMINIK ŠONJE - LOTOS ZAGREB
|
|
- 4. FILIP KAURIN - VELIKA GORICA
|
|
- 5. MARTIN SERDAR - SPORTSLIFE
|
|
- 6. NIKOLA HUZJAK - VELIKA GORICA
|
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -48
|
- 1. LEON ŠANČIĆ - STIJENA
|
|
- 2. MATEJ VUKOVIĆ - VELIKA GORICA
|
|
- 3. MIŠEL PAĐAN - JASTREB
|
|
- 4. SVEN SLAVULJ - STIJENA
|
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -52
|
- 1. ANDRO DESPOT - Karlovac 1969
|
|
- 2. EMANUEL BAĐUN - Tempo
|
|
- 3. LOVRO VUJIĆ - Tigar Sisak
|
|
- 4. PAVAO CIBAN - JASTREB
|
|
- 5. SVEN SPAHIJA - Karlovac 1969
|
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -57
|
- 1. ANTONIO KOPLJAR - STIJENA
|
|
- 2. FILIP CVETKO - KK KIK
|
|
- 3. IVAN GARAJ - HRVATSKI DRAGOVOLJAC
|
|
- 4. JAKOV KUPINA - JASTREB
|
|
- 5. MARKO STRUNJE - DRNIŠ
|
|
- 6. PATRIK JEDNAR - SAMOBOR
|
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. +57
|
- 1. AXEL DUBRAVČIĆ - KAPTOL
|
|
- 2. BRUNO ŠPILEK - OMEGA
|
|
- 3. MARKO KOVAČEVIĆ - JASTREB
|
|
- 4. TONI ČUTURA - HRVATSKI DRAGOVOLJAC
|
|
- 5. VID KRALJ RADULOVIĆ - SAMOBOR
|
|
- 6. ZORAN ZORIĆ - "CENTAR" VELIKA GORICA
|
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -40
|
- 1. EMA JUKIĆ - VELIKA GORICA
|
|
- 2. JANA REDŽIĆ - OPATIJA
|
|
- 3. LANA ROGOVIĆ - OPATIJA
|
|
- 4. LEA GRGUREVIĆ - KK 10. DAN
|
|
- 5. LORENA RADIĆ - KK 10. DAN
|
|
- 6. LUCIJA KIRINIĆ - VELIKA GORICA
|
|
- 7. MIA FAUKOVIĆ - SAMOBOR
|
|
- 8. RAFAELA RUMENJAK - IPON ZAGREB
|
|
- 9. TEA SGARDELLI - LJATIFI - ZAMET
|
|
- 10. TONJA ZRNIĆ - STUDENT
|
|
- 11. VIDA KANGRGA - KK 10. DAN
|
|
- 12. VITA KUČAN - VELIKA GORICA
|
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -45
|
- 1. BRUNA TADIĆ - STUDENT
|
|
- 2. DOROTEA IVANČIĆ - SPORTSLIFE
|
|
- 3. KATARINA SKENDEROVIĆ - STUDENT
|
|
- 4. KATJA BRAICA - VELIKA GORICA
|
|
- 5. MARTA FILIPOVIĆ - KAPTOL
|
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -50
|
- 1. ANA TERIHAJ - SAMOBOR
|
|
- 2. DORA KRANJČEC - Karlovac 1969
|
|
- 3. EMA FILKOVIĆ - VELIKA GORICA
|
|
- 4. IVA KATALENAC - KK KTC KRIŽEVCI
|
|
- 5. LARISA LUGOMER - KK KTC KRIŽEVCI
|
|
- 6. LUCIJA ŠEGAVIĆ - Karlovac 1969
|
|
- 7. MARINA JANKOVIĆ - SUSEDGRAD
|
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -55
|
- 1. DORA PETRA LJUBIČIĆ - KK Stenjevec
|
|
- 2. EVA HERNAUT - Tempo
|
|
- 3. LANA GOLOMBOŠ - Tigar Sisak
|
|
- 4. MIA ČAČKO - KK 10. DAN
|
|
- 5. NIKOL SEVEREC - SAMOBOR
|
|
- 6. TINA LUKAČIĆ - FOKUS
|
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. +55
|
- 1. ANAMARIJA LOJEN - KK 10. DAN
|
|
- 2. ELENA HOXHAJ - KK 10. DAN
|
|
- 3. IVONA SAMBOL - ALFA
|
|
- 4. KAREN MABEL MARČETA - STIJENA
|
|
- 5. LANA PAVLAKOVIĆ - IVANEC
|
Kumite - Kadeti 14,15 g. -52
|
- 1. IVAN IVELJ - VELIKA GORICA
|
|
- 2. MATEJ VUKOVIĆ - VELIKA GORICA
|
|
- 3. ROKO DUMBOVIĆ - Tigar Sisak
|
|
- 4. SAŠA SLADOJEVIĆ - KK Stenjevec
|
|
- 5. VITO JURIĆ - VELIKA GORICA
|
Kumite - Kadeti 14,15 g. -57
|
- 1. ANTONIO KOPLJAR - STIJENA
|
|
- 2. BENJAMIN JOSIP SZABO - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 3. DOMINIK DŽAJKIĆ - FOKUS
|
|
- 4. MARKO STRUNJE - DRNIŠ
|
|
- 5. STIPE RUKAVINA - JASTREB
|
Kumite - Kadeti 14,15 g. -63
|
- 1. BORNA STANIĆ - Bregana
|
|
- 2. DARIO GRUDEN - Tempo
|
|
- 3. DARIO SZEL - SAMOBOR
|
|
- 4. LEON DRAGOVIĆ - ALFA
|
|
- 5. MARKO VRHOVSKI - STIJENA
|
|
- 6. PETAR STANIĆ - Bregana
|
|
- 7. PETAR ŽUČKO - Bregana
|
Kumite - Kadeti 14,15 g. -70
|
- 1. AXEL DUBRAVČIĆ - KAPTOL
|
|
- 2. DINO ŠIMUNEC - SAMOBOR
|
|
- 3. IVAN TERIHAJ - SAMOBOR
|
|
- 4. LOVRO LENAC - ZAMET
|
|
- 5. LUKA TOMLJANOVIĆ - TUŠKANAC
|
Kumite - Kadeti 14,15 g. +70
|
- 1. DARIO GLUHINIĆ - STIJENA
|
|
- 2. LEO LAZAR - TAD RIJEKA
|
|
- 3. MARIN ĆOSIĆ - "CENTAR" VELIKA GORICA
|
|
- 4. RONALD JAHAJ - Princ
|
|
- 5. TONI BOTICA - Princ
|
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -47
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -54
|
- 1. DORA PETRA LJUBIČIĆ - KK Stenjevec
|
|
- 2. DOROTEA MILAŠIN - ALFA
|
|
- 3. EMA NOVAK - VELIKA GORICA
|
|
- 4. ENA GROZDIĆ - OPATIJA
|
|
- 5. KARLA ŠANČIĆ - STIJENA
|
|
- 6. KATJA KNEŽEVIĆ - OPATIJA
|
|
- 7. LARISA LUGOMER - KK KTC KRIŽEVCI
|
|
- 8. MIA ČAČKO - KK 10. DAN
|
|
- 9. NIKOLINA RAGUŽ - HRVATSKI DRAGOVOLJAC
|
|
- 10. TONKA MIJALJEVIĆ - ZAMET
|
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. +54
|
- 1. ANAMARIJA LOJEN - KK 10. DAN
|
|
- 2. ANAMARIJA RAVLIĆ - TUŠKANAC
|
|
- 3. DORA ŽUGČIĆ - TUŠKANAC
|
|
- 4. ELENA HOXHAJ - KK 10. DAN
|
|
- 5. IRIS KOVAČ - TUŠKANAC
|
|
- 6. IVONA SAMBOL - ALFA
|
|
- 7. LAURA LISAC - Delta
|
|
- 8. MATEA BAŠIĆ - KK SISAK
|
|
- 9. NIKOLINA BUNČIĆ - "CENTAR" VELIKA GORICA
|
|
- 10. NIKOLINA GOLOMBOŠ - Tigar Sisak
|
|
- 11. NIKOLINA ŠPILEK - OMEGA
|
|
- 12. PETRA MARTINJAK - STIJENA
|
|
- 13. SARA BENIĆ - ALFA
|
Kumite - Juniori 16,17 g. -55
|
- 1. BENJAMIN JOSIP SZABO - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 2. JAKOV FEMBER - SAMOBOR
|
|
- 3. SAŠA SLADOJEVIĆ - KK Stenjevec
|
Kumite - Juniori 16,17 g. -61
|
- 1. DAVID ZORIČIĆ - ŠIBENIK
|
|
- 2. LEON DRAGOVIĆ - ALFA
|
|
- 3. MARKO VRHOVSKI - STIJENA
|
|
- 4. MATEJ BRAJE - JASTREB
|
Kumite - Juniori 16,17 g. -68
|
- 1. DARIO SZEL - SAMOBOR
|
|
- 2. DINO ŠIMUNEC - SAMOBOR
|
|
- 3. IVAN TERIHAJ - SAMOBOR
|
|
- 4. LOVRO LENAC - ZAMET
|
|
- 5. LUKA TOMLJANOVIĆ - TUŠKANAC
|
Kumite - Juniori 16,17 g. -76
|
- 1. LEO LAZAR - TAD RIJEKA
|
|
- 2. LEON GOLJAK - KK 10. DAN
|
|
- 3. LEON TOMLJANOVIĆ - TUŠKANAC
|
Kumite - Juniori 16,17 g. +76
|
- 1. DARIO GLUHINIĆ - STIJENA
|
|
- 2. KARLO VOLARIĆ - JASTREB
|
|
- 3. LEO LAZAR - TAD RIJEKA
|
|
- 4. MARIN ĆOSIĆ - "CENTAR" VELIKA GORICA
|
Kumite - Juniorke 16,17 g. -48
|
- 1. DOROTEA MILAŠIN - ALFA
|
|
- 2. LARA WEISMANN - Bregana
|
Kumite - Juniorke 16,17 g. -53
|
- 1. ENA GROZDIĆ - OPATIJA
|
|
- 2. GABRIELA ŠOLJIĆ - "CENTAR" VELIKA GORICA
|
|
- 3. KARLA ŠANČIĆ - STIJENA
|
|
- 4. KATJA KNEŽEVIĆ - OPATIJA
|
|
- 5. TIHANA ŠULEK - SUSEDGRAD
|
|
- 6. TONKA MIJALJEVIĆ - ZAMET
|
Kumite - Juniorke 16,17 g. -59
|
- 1. EMA KARDAŠ - Tigar Sisak
|
|
- 2. LAURA LISAC - Delta
|
|
- 3. LUNA WEISMANN - Bregana
|
|
- 4. PETRA MARTINJAK - STIJENA
|
|
- 5. PETRA STOJKOVIĆ - Karlovac 1969
|
|
- 6. SARA BENIĆ - ALFA
|
Kumite - Juniorke 16,17 g. +59
|
- 1. LUCIJA HODAK - JASTREB
|
|
- 2. MIA GRETA ZORKO - STIJENA
|
KATA (158)
Kata - Cicibani
|
- 1. JAKOV KOŽAR - Mladost
|
|
- 2. JOSIP PANDUR - ĐURĐEVAC
|
|
- 3. KARLO BAĐUN - Tempo
|
|
- 4. KARLO HOSTIĆ - ALFA
|
|
- 5. MATEO ĆAVAR - HRVATSKI DRAGOVOLJAC
|
|
- 6. PETAR SILOVSKI - BUSHIDO
|
Kata - Cicibani B
|
- 1. AARNAV LAWANYA - Tempo
|
|
- 2. BLAŽ JURLINA - KAPTOL
|
|
- 3. FRAN BUNJEVAC MIHELČIĆ - KK KIK
|
|
- 4. FRAN CRNOLATAC - Tigar Sisak
|
|
- 5. FRANKO VUJANIĆ BALOG - Kondura Sisak
|
|
- 6. LEON SALOPEK - Tempo
|
|
- 7. NIKO KURTI - HRVATSKI DRAGOVOLJAC
|
Kata -Cicibanke
|
- 1. EMMA FRESL - SAMOBOR
|
|
- 2. LUCIJA ŠĆURIĆ - BUSHIDO
|
|
- 3. MAŠA ŠTURLIĆ - Polet
|
|
- 4. SARA MEMIĆ - ZAMET
|
Kata - Cicibanke B
|
- 1. ANJA MARIĆ - BUSHIDO
|
|
- 2. DORA TREMAC - KK KIK
|
|
- 3. JELENA KLANFAR - BUSHIDO
|
|
- 4. KATARINA RIBAR - BUSHIDO
|
|
- 5. KIM KUKEC - KK KIK
|
|
- 6. LORENA HALUDEK - KK KIK
|
|
- 7. NIKA PANDUR - ĐURĐEVAC
|
|
- 8. NINA KINCL - HRVATSKI DRAGOVOLJAC
|
|
- 9. PETRA GAŠPAREC - ĐURĐEVAC
|
|
- 10. PETRA VUKOVIĆ - KK KIK
|
|
- 11. TAŠA MILJANOVIĆ - BUSHIDO
|
|
- 12. VERONIKA LISAC - KK KIK
|
Kata - Mlađi učenici A
|
- 1. ANDRIJA VUKSANOVIĆ - SAMOBOR
|
|
- 2. DAVID MAKAR - Tigar Sisak
|
|
- 3. MANUEL VEDRIŠ - Delta
|
Kata - Mlađi učenici B
|
- 1. JAKOV KOŽAR - Mladost
|
|
- 2. LEON VACKA - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 3. LUKA KLANFAR - BUSHIDO
|
|
- 4. LUKA ŠUPER - HRVATSKI DRAGOVOLJAC
|
|
- 5. PATRIK PRESEĆAN - KK KIK
|
|
- 6. PETAR LAZIĆ - OMEGA
|
|
- 7. RAFAEL BARAC - HRVATSKI DRAGOVOLJAC
|
|
- 8. ROKO MIRI - Tempo
|
Kata - Mlađe učenice A
|
- 1. ANA BAĐUN - Tempo
|
|
- 2. DORA KERKEZ - Kondura Sisak
|
|
- 3. LEONA KNEŽEVIĆ - KK SISAK
|
|
- 4. LUCIJA SALOPEK - Tempo
|
|
- 5. MAŠA ŠTURLIĆ - Polet
|
|
- 6. MELANI ĐUKIĆ - SAMOBOR
|
|
- 7. MIHAELA PTIČAR - HRVATSKI DRAGOVOLJAC
|
|
- 8. NINA ŠUNJIĆ - SAMOBOR
|
|
- 9. VITA ČANKOVIĆ - Polet
|
Kata - Mlađe učenice B
|
- 1. EMMA FRESL - SAMOBOR
|
|
- 2. EVA BOROVIČKA - BUSHIDO
|
|
- 3. JELENA ŠIŠIĆ - BUSHIDO
|
|
- 4. KARLA GOLOMBOŠ - Tigar Sisak
|
|
- 5. LANA FLEKAČ - Tigar Sisak
|
|
- 6. LEA PAVKOVIĆ - Kondura Sisak
|
|
- 7. LUCIJA ŠĆURIĆ - BUSHIDO
|
|
- 8. MAGDALENA VIŠIĆ - CROATIA
|
|
- 9. MAŠA KAVIĆ - Tempo
|
|
- 10. MATEA LAZIĆ - OMEGA
|
|
- 11. NICOLE MARKOVIĆ - BUSHIDO
|
|
- 12. NIKA ŠPOLJARIĆ - Mladost
|
|
- 13. NINA CVIJANOVIĆ - Mladost
|
|
- 14. PAULA KOVAČEVIĆ - Tigar Sisak
|
|
- 15. SARA MEMIĆ - ZAMET
|
|
- 16. VIDA CRNKOVIĆ - BUSHIDO
|
Kata - Učenici A
|
- 1. LUKA LUČIĆ - SAMOBOR
|
|
- 2. MANUEL VEDRIŠ - Delta
|
|
- 3. MARK FILEŠ - KAPTOL
|
|
- 4. RAUL VEDRIŠ - Delta
|
|
- 5. ROKO VUKSANOVIĆ - SAMOBOR
|
|
- 6. VITO KRSNIK - ALFA
|
Kata - Učenici B
|
- 1. ABEL ĐURĐEK - Međimurje
|
|
- 2. ADEM KEKIĆ - KK SISAK
|
|
- 3. DAVID MAKAR - Tigar Sisak
|
|
- 4. FRAN JAKLENEC - SAMOBOR
|
|
- 5. IAN POSAVEC - Međimurje
|
|
- 6. KARLO HALUDEK - KK KIK
|
|
- 7. MARTIN GALINEC - KAPTOL
|
|
- 8. MATIJAS IDŽANOVIĆ - Tempo
|
|
- 9. PATRIK PELD - SAMOBOR
|
|
- 10. STEFAN RADULOVIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 11. TADIJA VINKO JURLINA - KAPTOL
|
Kata - Učenice A
|
- 1. DORA KERKEZ - Kondura Sisak
|
|
- 2. KARLA MANDIĆ - SAMOBOR
|
|
- 3. MAJA PAULA KUNTIĆ - KK KIK
|
|
- 4. MARTINA SALOPEK - Tempo
|
|
- 5. NINA ŠUNJIĆ - SAMOBOR
|
|
- 6. PETRA ČABRIJAN - Delta
|
|
- 7. VANJA ŠABIĆ - Tigar Sisak
|
Kata - Učenice B
|
- 1. ALMA HARBAŠ - Tempo
|
|
- 2. EMA BREZARIĆ - Zagreb
|
|
- 3. HELENA STRELEC - Tempo
|
|
- 4. KATARINA POŠTA - Tempo
|
|
- 5. KIARA SUMPOR - Tempo
|
|
- 6. LARA PAHIĆ - Tigar Sisak
|
|
- 7. LENA BRLETIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 8. LEONA KNEŽEVIĆ - KK SISAK
|
|
- 9. LORENA IVANČIĆ - Zagreb
|
|
- 10. LUCIJA SALOPEK - Tempo
|
|
- 11. NELA SMILJANIĆ - Tigar Sisak
|
|
- 12. STEFANI JULARIĆ - Mladost
|
|
- 13. UNA CVIJANOVIĆ - Mladost
|
|
- 14. UNA MILJANOVIĆ - BUSHIDO
|
Kata - Mlađi kadeti A
|
- 1. EMANUEL BAĐUN - Tempo
|
|
- 2. LEON VLADIĆ - Polet
|
|
- 3. LUKA LUČIĆ - SAMOBOR
|
|
- 4. LUKA ŠTURLIĆ - Polet
|
|
- 5. MARK FILEŠ - KAPTOL
|
|
- 6. RAUL VEDRIŠ - Delta
|
|
- 7. ROKO VUKSANOVIĆ - SAMOBOR
|
Kata - Mlađi kadeti B
|
- 1. KRISTIJAN GANZA - Tempo
|
|
- 2. LEON PAVKOVIĆ - Kondura Sisak
|
|
- 3. LOVRE GRUBIŠIĆ - CROATIA
|
|
- 4. MARTIN GALINEC - KAPTOL
|
|
- 5. MIHOVIL KORČANIN - Zagreb
|
|
- 6. NIKO HOBOR - Kondura Sisak
|
|
- 7. ROKO ČULJAK - SAMOBOR
|
|
- 8. STEFAN RADULOVIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
Kata - Mlađe kadetkinje A
|
- 1. ENA HALUPA - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 2. ISKRA MAJSEC - SAMOBOR
|
|
- 3. IVA MILDE - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 4. JANA ČEBOHIN - OMEGA
|
|
- 5. KLARA BALOG - Kondura Sisak
|
|
- 6. KRISTIJANA POPOVIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 7. KRSNIK NIKA - ALFA
|
|
- 8. LANA HORVAT - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 9. LANA RAŠIĆ - OMEGA
|
|
- 10. LUCIJA VARAT - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 11. PETRA ČABRIJAN - Delta
|
|
- 12. PETRA DAMIŠ - OMEGA
|
Kata - Mlađe kadetkinje B
|
- 1. ANA VUJIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 2. DORA KIRIN - Tigar Sisak
|
|
- 3. HELENA ČULO - HRVATSKI DRAGOVOLJAC
|
|
- 4. KATARINA KORČANIN - Zagreb
|
|
- 5. MARIJA ČULJAK - SAMOBOR
|
|
- 6. SIMONA SZEL - SAMOBOR
|
Kata - Kadeti
|
- 1. JOSIP KEČA - CROATIA
|
|
- 2. MARIO BOROJEVIĆ - Tempo
|
|
- 3. TOMISLAV TKALČEC - Okinawa
|
|
- 4. VITO TOPIĆ BREČEVIĆ - Polet
|
Kata - Kadetkinje
|
- 1. ANJA RADULOVIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 2. ISKRA MAJSEC - SAMOBOR
|
|
- 3. JANA ČEBOHIN - OMEGA
|
|
- 4. KLARA BALOG - Kondura Sisak
|
|
- 5. KLARA BRAJA - OMEGA
|
|
- 6. LANA RAŠIĆ - OMEGA
|
|
- 7. PAULA JUG - OMEGA
|
Kata - Juniori
|
- 1. IVAN BERNARD RIBIĆ - Zagreb
|
|
- 2. LEON GRGIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 3. LOVRO CICVARA - Polet
|
|
- 4. MARIO BOROJEVIĆ - Tempo
|
|
- 5. VITO TOPIĆ BREČEVIĆ - Polet
|
Kata - Juniorke
|
- 1. GABRIJELA JANKOVIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 2. IVANA RAGUŽ - HRVATSKI DRAGOVOLJAC
|
|
- 3. KLARA BRAJA - OMEGA
|
|
- 4. LEA ŽARKOVIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 5. NIKA JELEN - SAMOBOR
|
|
- 6. PAULA JUG - OMEGA
|
|
|