Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
20. Memorijalni karate kup Zagreb 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AREA
Area 1
Area 2
Area 3
Area 4
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kata -Cicibanke
Kata - Mlađe učenice B
Kata - Mlađe kadetkinje B
Kata - Kadetkinje
Kata - Juniorke
Kata -Cicibanke
88
0
SARA MEMIĆ (ZAMET)
295
0
EMMA FRESL (SAMOBOR)
516
0
LUCIJA ŠĆURIĆ (BSHDOZG)
172
0
MAŠA ŠTURLIĆ (POLET)
88
0
SARA MEMIĆ (ZAMET)
172
0
MAŠA ŠTURLIĆ (POLET)
Medalists
1. MAŠA ŠTURLIĆ, Polet
2. SARA MEMIĆ, ZAMET
3. LUCIJA ŠĆURIĆ, BUSHIDO
3. EMMA FRESL, SAMOBOR
Kata - Mlađe učenice B
296
0
EMMA FRESL (SAMOBOR)
517
0
LUCIJA ŠĆURIĆ (BSHDOZG)
517
0
LUCIJA ŠĆURIĆ (BSHDOZG)
123
0
KARLA GOLOMBOŠ (TIGAR)
485
0
MAŠA KAVIĆ (TEMPO)
519
0
JELENA ŠIŠIĆ (BSHDOZG)
123
0
KARLA GOLOMBOŠ (TIGAR)
345
0
NINA CVIJANOVIĆ (KGB)
150
0
LANA FLEKAČ (TIGAR)
296
0
EMMA FRESL (SAMOBOR)
517
0
LUCIJA ŠĆURIĆ (BSHDOZG)
438
0
LEA PAVKOVIĆ (KONDURA)
492
0
MAGDALENA VIŠIĆ (ZAG)
527
0
NICOLE MARKOVIĆ (BSHDOZG)
521
0
VIDA CRNKOVIĆ (BSHDOZG)
344
0
NIKA ŠPOLJARIĆ (KGB)
124
0
PAULA KOVAČEVIĆ (TIGAR)
46
0
MATEA LAZIĆ (OMEGA)
522
0
EVA BOROVIČKA (BSHDOZG)
549
0
SARA MEMIĆ (ZAMET)
519
0
JELENA ŠIŠIĆ (BSHDOZG)
123
0
KARLA GOLOMBOŠ (TIGAR)
150
0
LANA FLEKAČ (TIGAR)
517
0
LUCIJA ŠĆURIĆ (BSHDOZG)
527
0
NICOLE MARKOVIĆ (BSHDOZG)
344
0
NIKA ŠPOLJARIĆ (KGB)
46
0
MATEA LAZIĆ (OMEGA)
522
0
EVA BOROVIČKA (BSHDOZG)
123
0
KARLA GOLOMBOŠ (TIGAR)
150
0
LANA FLEKAČ (TIGAR)
344
0
NIKA ŠPOLJARIĆ (KGB)
46
0
MATEA LAZIĆ (OMEGA)
150
0
LANA FLEKAČ (TIGAR)
46
0
MATEA LAZIĆ (OMEGA)
522
0
EVA BOROVIČKA (BSHDOZG)
124
0
PAULA KOVAČEVIĆ (TIGAR)
344
0
NIKA ŠPOLJARIĆ (KGB)
522
0
EVA BOROVIČKA (BSHDOZG)
Medalists
1. MATEA LAZIĆ, OMEGA
2. LANA FLEKAČ, Tigar Sisak
3. LUCIJA ŠĆURIĆ, BUSHIDO
3. NIKA ŠPOLJARIĆ, Mladost
Kata - Mlađe kadetkinje B
281
0
HELENA ČULO (HR.DRAG)
308
0
ANA VUJIĆ (333CR)
281
0
HELENA ČULO (HR.DRAG)
301
0
SIMONA SZEL (SAMOBOR)
308
ANA VUJIĆ (333CR)
370
0
KATARINA KORČANIN (KKZGB)
289
0
DORA KIRIN (TIGAR)
300
MARIJA ČULJAK (SAMOBOR)
301
0
SIMONA SZEL (SAMOBOR)
308
0
ANA VUJIĆ (333CR)
289
0
DORA KIRIN (TIGAR)
300
0
MARIJA ČULJAK (SAMOBOR)
301
0
SIMONA SZEL (SAMOBOR)
300
0
MARIJA ČULJAK (SAMOBOR)
289
DORA KIRIN (TIGAR)
Medalists
1. MARIJA ČULJAK, SAMOBOR
2. SIMONA SZEL, SAMOBOR
3. HELENA ČULO, HRVATSKI DRAGOVOLJAC
3. DORA KIRIN, Tigar Sisak
Kata - Kadetkinje
100
0
ISKRA MAJSEC (SAMOBOR)
499
0
LANA RAŠIĆ (OMEGA)
435
0
KLARA BALOG (KONDURA)
499
0
LANA RAŠIĆ (OMEGA)
41
0
KLARA BRAJA (OMEGA)
100
0
ISKRA MAJSEC (SAMOBOR)
51
0
PAULA JUG (OMEGA)
309
0
ANJA RADULOVIĆ (333CR)
501
JANA ČEBOHIN (OMEGA)
499
0
LANA RAŠIĆ (OMEGA)
41
0
KLARA BRAJA (OMEGA)
51
0
PAULA JUG (OMEGA)
501
0
JANA ČEBOHIN (OMEGA)
41
0
KLARA BRAJA (OMEGA)
51
0
PAULA JUG (OMEGA)
501
0
JANA ČEBOHIN (OMEGA)
309
0
ANJA RADULOVIĆ (333CR)
Medalists
1. KLARA BRAJA, OMEGA
2. PAULA JUG, OMEGA
3. ISKRA MAJSEC, SAMOBOR
3. JANA ČEBOHIN, OMEGA
Kata - Juniorke
318
0
LEA ŽARKOVIĆ (333CR)
52
0
PAULA JUG (OMEGA)
207
0
IVANA RAGUŽ (HR.DRAG)
318
0
LEA ŽARKOVIĆ (333CR)
52
PAULA JUG (OMEGA)
101
0
NIKA JELEN (SAMOBOR)
314
0
GABRIJELA JANKOVIĆ (333CR)
58
KLARA BRAJA (OMEGA)
207
0
IVANA RAGUŽ (HR.DRAG)
52
0
PAULA JUG (OMEGA)
101
0
NIKA JELEN (SAMOBOR)
58
0
KLARA BRAJA (OMEGA)
207
0
IVANA RAGUŽ (HR.DRAG)
58
0
KLARA BRAJA (OMEGA)
101
NIKA JELEN (SAMOBOR)
Medalists
1. KLARA BRAJA, OMEGA
2. IVANA RAGUŽ, HRVATSKI DRAGOVOLJAC
3. PAULA JUG, OMEGA
3. NIKA JELEN, SAMOBOR