Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
7. BUSHIDO Karate Kup Prijateljstva
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Izazov - M (2000, 1999, 1998)
KUMITE-Izazov - Ž (2000, 1999, 1998)
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađekadetkinje
KATA-Izazov (kadeti/juniori)
KATA-Izazov (kadetkinje/juniorke)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Učenici 10,11 g. -30 (YB6)
Kumite - Učenici 10,11 g. -34 (YB7)
Kumite - Učenici 10,11 g. -38 (YB8)
Kumite - Učenici 10,11 g. -42 (YB9)
Kumite - Učenici 10,11 g. -46 (YB10)
Kumite - Učenici 10,11 g. +46 (YB11)
Kumite - Učenici 10,11 g. -30 (YB6)
313
DEJAN ČEKIĆ (ENERGIJ)
313
0
DEJAN ČEKIĆ (ENERGIJ)
278
0
VALENTINO IVANIĆ (KGB)
208
0
VALERIO PREVEDAN (DURDEVA)
278
0
VALENTINO IVANIĆ (KGB)
248
MUHAMMED MURTIĆ (KS USK )
313
DEJAN ČEKIĆ (ENERGIJ)
222
ROBERT GLAVAŠ (TIGAR)
304
ALEKSANDAR BERIĆ (ENERGIJ)
319
KARIM KRKLEC (KKHZG)
207
IVAN JURIČIĆ (DURDEVA)
22
PETAR DUKIĆ (BSHDOZG)
278
0
VALENTINO IVANIĆ (KGB)
248
0
MUHAMMED MURTIĆ (KS USK )
313
0
DEJAN ČEKIĆ (ENERGIJ)
222
0
ROBERT GLAVAŠ (TIGAR)
304
0
ALEKSANDAR BERIĆ (ENERGIJ)
319
0
KARIM KRKLEC (KKHZG)
207
0
IVAN JURIČIĆ (DURDEVA)
22
0
PETAR DUKIĆ (BSHDOZG)
278
0
VALENTINO IVANIĆ (KGB)
222
0
ROBERT GLAVAŠ (TIGAR)
319
0
KARIM KRKLEC (KKHZG)
207
0
IVAN JURIČIĆ (DURDEVA)
222
0
ROBERT GLAVAŠ (TIGAR)
319
0
KARIM KRKLEC (KKHZG)
304
ALEKSANDAR BERIĆ (ENERGIJ)
207
0
IVAN JURIČIĆ (DURDEVA)
304
0
ALEKSANDAR BERIĆ (ENERGIJ)
Medalists
1. KARIM KRKLEC, Hercegovina-Zagreb
2. ROBERT GLAVAŠ, Tigar Sisak
3. DEJAN ČEKIĆ, ENERGIJA
3. IVAN JURIČIĆ, ĐURĐEVAC
Kumite - Učenici 10,11 g. -34 (YB7)
420
0
MARDUK KRVAVAC (SOKOL)
349
0
LOVRO JELINIĆ (BSHDOZG)
349
0
LOVRO JELINIĆ (BSHDOZG)
67
0
LOVRO BEM (10.DAN)
420
0
MARDUK KRVAVAC (SOKOL)
130
0
SIMON BÁLINT (FORTUNA)
349
LOVRO JELINIĆ (BSHDOZG)
67
LOVRO BEM (10.DAN)
287
DINO SRKOČ (SUSEDGR)
221
ROKO DUMBOVIĆ (TIGAR)
244
LUKA KAFKA (VIROVTC)
390
DOMINIK MURKOVIĆ (KK MS)
276
DOMAGOJ DRAŽENOVIĆ (KGB)
130
0
SIMON BÁLINT (FORTUNA)
349
0
LOVRO JELINIĆ (BSHDOZG)
67
0
LOVRO BEM (10.DAN)
287
0
DINO SRKOČ (SUSEDGR)
221
0
ROKO DUMBOVIĆ (TIGAR)
244
0
LUKA KAFKA (VIROVTC)
390
0
DOMINIK MURKOVIĆ (KK MS)
276
0
DOMAGOJ DRAŽENOVIĆ (KGB)
130
0
SIMON BÁLINT (FORTUNA)
67
0
LOVRO BEM (10.DAN)
221
0
ROKO DUMBOVIĆ (TIGAR)
390
0
DOMINIK MURKOVIĆ (KK MS)
130
0
SIMON BÁLINT (FORTUNA)
390
0
DOMINIK MURKOVIĆ (KK MS)
276
DOMAGOJ DRAŽENOVIĆ (KGB)
221
0
ROKO DUMBOVIĆ (TIGAR)
276
0
DOMAGOJ DRAŽENOVIĆ (KGB)
Medalists
1. DOMINIK MURKOVIĆ, Mala Subotica
2. SIMON BÁLINT, FORTUNA-BUDAPEST
3. LOVRO JELINIĆ, BUSHIDO
3. DOMAGOJ DRAŽENOVIĆ, Mladost
Kumite - Učenici 10,11 g. -38 (YB8)
122
0
ZORAN JELAVIĆ (KAPTOL)
412
0
NOA JAMBROVIĆ (GLOBUS)
122
0
ZORAN JELAVIĆ (KAPTOL)
148
0
BENJAMIN JOSIP SZABO (333CR)
122
0
ZORAN JELAVIĆ (KAPTOL)
366
0
LUKA STEKOVIĆ (KA 1969)
412
NOA JAMBROVIĆ (GLOBUS)
374
0
LUKA SALIHOVIĆ (KK "VŽ")
148
0
BENJAMIN JOSIP SZABO (333CR)
403
ALEKSANDAR ŠIMUNIĆ (GLOBUS)
243
0
FILIP KAFKA (VIROVTC)
97
0
GORDAN PECIKOZIĆ (DURDEVA)
402
LOVRO FARKAŠ (GLOBUS)
318
JURAJ GOLEMAC (KKHZG)
227
IAN STRIČAK (BSHDOZG)
366
0
LUKA STEKOVIĆ (KA 1969)
412
0
NOA JAMBROVIĆ (GLOBUS)
148
0
BENJAMIN JOSIP SZABO (333CR)
403
0
ALEKSANDAR ŠIMUNIĆ (GLOBUS)
243
0
FILIP KAFKA (VIROVTC)
402
0
LOVRO FARKAŠ (GLOBUS)
318
0
JURAJ GOLEMAC (KKHZG)
227
0
IAN STRIČAK (BSHDOZG)
366
0
LUKA STEKOVIĆ (KA 1969)
148
0
BENJAMIN JOSIP SZABO (333CR)
402
0
LOVRO FARKAŠ (GLOBUS)
318
0
JURAJ GOLEMAC (KKHZG)
366
0
LUKA STEKOVIĆ (KA 1969)
402
0
LOVRO FARKAŠ (GLOBUS)
243
FILIP KAFKA (VIROVTC)
318
0
JURAJ GOLEMAC (KKHZG)
243
0
FILIP KAFKA (VIROVTC)
Medalists
1. LOVRO FARKAŠ, GLOBUS Čakovec
2. LUKA STEKOVIĆ, Karlovac 1969
3. BENJAMIN JOSIP SZABO, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. JURAJ GOLEMAC, Hercegovina-Zagreb
Kumite - Učenici 10,11 g. -42 (YB9)
337
0
MATKO ZELENIKA (HR.DRAG)
329
0
ANTONIO POPOVIĆ (KKHZG)
329
0
ANTONIO POPOVIĆ (KKHZG)
147
0
JURE ĆOSIĆ (333CR)
337
0
MATKO ZELENIKA (HR.DRAG)
424
0
HARUN HALILOVIĆ (KS USK )
329
ANTONIO POPOVIĆ (KKHZG)
147
JURE ĆOSIĆ (333CR)
218
TONI BOTICA (PRINCZG)
131
0
KATONA DÁNIEL (FORTUNA)
315
0
FILIP ŽIVČIĆ (KKHZG)
423
ANTE VUJANOVIĆ (JADRAN)
426
ALIJA ZAIMOVIĆ (KS USK )
375
LOVRO ROZMAN (KK "VŽ")
424
0
HARUN HALILOVIĆ (KS USK )
329
0
ANTONIO POPOVIĆ (KKHZG)
147
0
JURE ĆOSIĆ (333CR)
218
0
TONI BOTICA (PRINCZG)
315
0
FILIP ŽIVČIĆ (KKHZG)
423
0
ANTE VUJANOVIĆ (JADRAN)
426
0
ALIJA ZAIMOVIĆ (KS USK )
375
0
LOVRO ROZMAN (KK "VŽ")
424
0
HARUN HALILOVIĆ (KS USK )
147
0
JURE ĆOSIĆ (333CR)
315
0
FILIP ŽIVČIĆ (KKHZG)
375
0
LOVRO ROZMAN (KK "VŽ")
424
0
HARUN HALILOVIĆ (KS USK )
375
0
LOVRO ROZMAN (KK "VŽ")
426
ALIJA ZAIMOVIĆ (KS USK )
315
0
FILIP ŽIVČIĆ (KKHZG)
426
0
ALIJA ZAIMOVIĆ (KS USK )
Medalists
1. LOVRO ROZMAN, VARAŽDIN
2. HARUN HALILOVIĆ, KS USK BIH
3. ANTONIO POPOVIĆ, Hercegovina-Zagreb
3. FILIP ŽIVČIĆ, Hercegovina-Zagreb
Kumite - Učenici 10,11 g. -46 (YB10)
68
0
MAURO GUDAC MATIJEVIĆ (10.DAN)
399
0
SRDJAN SIPKA (TIGAR K)
413
0
ROKO ŠTOKIĆ (GLOBUS)
399
0
SRDJAN SIPKA (TIGAR K)
36
0
LEO LAZAR (9 ZMAJ )
68
0
MAURO GUDAC MATIJEVIĆ (10.DAN)
404
0
JOSIP SLUKIĆ (GLOBUS)
398
0
LUKA BOROJEVIC (TIGAR K)
425
ADIS KULENOVIĆ (KS USK )
399
0
SRDJAN SIPKA (TIGAR K)
36
0
LEO LAZAR (9 ZMAJ )
404
0
JOSIP SLUKIĆ (GLOBUS)
425
0
ADIS KULENOVIĆ (KS USK )
36
0
LEO LAZAR (9 ZMAJ )
425
0
ADIS KULENOVIĆ (KS USK )
404
JOSIP SLUKIĆ (GLOBUS)
Medalists
1. LEO LAZAR, 9. ZMAJ RIJEKA
2. ADIS KULENOVIĆ, KS USK BIH
3. SRDJAN SIPKA, KBS TIGAR KOSTAJNICA BIH
3. JOSIP SLUKIĆ, GLOBUS Čakovec
Kumite - Učenici 10,11 g. +46 (YB11)
239
0
EMIL SADIKOVIĆ (KS USK )
201
0
NIKOLA HERCEG (STIJENA)
201
0
NIKOLA HERCEG (STIJENA)
377
0
TIBOR KOVAČIĆ (KK "VŽ")
419
0
JOSIP JURJEVIĆ (SOKOL)
239
0
EMIL SADIKOVIĆ (KS USK )
201
NIKOLA HERCEG (STIJENA)
377
TIBOR KOVAČIĆ (KK "VŽ")
406
LOVRO BALENT (GLOBUS)
247
ISMAR KURTOVIĆ (KS USK )
324
ANTE VUKOJA (KKHZG)
194
IVAN HERCEG (STIJENA)
405
TEO KEČKEŠ (GLOBUS)
419
0
JOSIP JURJEVIĆ (SOKOL)
201
0
NIKOLA HERCEG (STIJENA)
377
0
TIBOR KOVAČIĆ (KK "VŽ")
406
0
LOVRO BALENT (GLOBUS)
247
0
ISMAR KURTOVIĆ (KS USK )
324
0
ANTE VUKOJA (KKHZG)
194
0
IVAN HERCEG (STIJENA)
405
0
TEO KEČKEŠ (GLOBUS)
419
0
JOSIP JURJEVIĆ (SOKOL)
377
0
TIBOR KOVAČIĆ (KK "VŽ")
324
0
ANTE VUKOJA (KKHZG)
405
0
TEO KEČKEŠ (GLOBUS)
419
0
JOSIP JURJEVIĆ (SOKOL)
324
0
ANTE VUKOJA (KKHZG)
247
ISMAR KURTOVIĆ (KS USK )
405
0
TEO KEČKEŠ (GLOBUS)
247
0
ISMAR KURTOVIĆ (KS USK )
Medalists
1. ANTE VUKOJA, Hercegovina-Zagreb
2. JOSIP JURJEVIĆ, SOKOL
3. TIBOR KOVAČIĆ, VARAŽDIN
3. TEO KEČKEŠ, GLOBUS Čakovec