Selected tournament: 8. međunarodni karate "Grobničan kup"

DISPLAY TYPE
 
KUMITE (393)

Kumite - Cicibani 6,7 g. -28 (A1)

    CROATIA
  • 1. ALEN KESREOVIĆ - CHAMPION RIJEKA
  • CROATIA
  • 2. ANDREI DOLIĆ - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 3. DAVID DUŽIĆ - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 4. LUKA STRPIĆ - "B"Biograd
  • SLOVENIA
  • 5. MATEJ MILEV - Shotokan Kranj
  • CROATIA
  • 6. ROKO ŽUPANOVIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 7. STJEPAN NEKIĆ - Delta

Kumite - Cicibani 6,7 g. +28 (A2)

    CROATIA
  • 1. ADRIAN SPLAIT - KK Grobničan
  • CROATIA
  • 2. EMIN HUSKIĆ - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 3. FILIP DIKLIĆ - KK Grobničan
  • CROATIA
  • 4. PETAR PUŠKARIĆ - FINIDA (POREČ)
  • CROATIA
  • 5. VITO RADELIĆ - Virovitica

Kumite - Cicibanke 6,7 g. -26 (A3)

    SLOVENIA
  • 1. AJDA TORKAR - Shotokan Kranj
  • CROATIA
  • 2. BRUNA BRIŠKI - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 3. IRIJA ČEKO - TAD RIJEKA
  • CROATIA
  • 4. SARA STOJAKOVIĆ - Tigar Sisak

Kumite - Cicibanke 6,7 g. +26 (A4)

    CROATIA
  • 1. AMELIA CVETKOVIĆ MEIER - Delta
  • CROATIA
  • 2. KARMEN ŠAJATOVIĆ - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 3. LEONA LENCOVIC - KOSTRENA
  • CROATIA
  • 4. LETICIA TURČIĆ - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 5. LOLA KURTAGIĆ - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 6. LUCIJA FERČIĆ - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 7. MILLA DUNOVIC - KOSTRENA

Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -26 (B1)

    SLOVENIA
  • 1. MATEJ MILEV - Shotokan Kranj
  • CROATIA
  • 2. NEO AFRIĆ - CHAMPION RIJEKA
  • CROATIA
  • 3. OLIVER JOVIĆ - "B"Biograd
  • CROATIA
  • 4. ROKO GALAMBOŠ - Metal - Jurdani
  • CROATIA
  • 5. ROKO ŽUPANOVIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 6. ŠIME STRPIĆ - "B"Biograd

Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -30 (B2)

    CROATIA
  • 1. ARIJAN BROZOVIĆ - TAD RIJEKA
  • CROATIA
  • 2. DAVID KOVAČIĆ - GLOBUS Čakovec
  • CROATIA
  • 3. ELIAS JOSIP RUDMAN - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 4. FRAN TRINAJSTIĆ - NEVERA
  • CROATIA
  • 5. LEO GAVRAN - CHAMPION RIJEKA
  • CROATIA
  • 6. MATEO PRANJIĆ - NO KACHI
  • CROATIA
  • 7. PATRICK BLAŽEVIĆ - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 8. TINO PANIĆ - GLOBUS Čakovec
  • CROATIA
  • 9. TINO TURKOVIĆ - TINJAN

Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -34 (B3)

    CROATIA
  • 1. ALAN DROFENIK - TAD RIJEKA
  • CROATIA
  • 2. BORNA DUNJAK - KK Grobničan
  • CROATIA
  • 3. FILIP ŠTIFANIĆ - TINJAN
  • CROATIA
  • 4. JAKOV ANTOLOVIĆ - TINJAN
  • CROATIA
  • 5. LEON HILAK - Delnice
  • CROATIA
  • 6. LUCA MRAKOVČIĆ WERNOTH - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 7. MARIN BRUSIĆ - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 8. MARIN VUĐAN - IVANEC
  • CROATIA
  • 9. MARKO RADOČAJ - Delnice
  • CROATIA
  • 10. NOAH ATAJIĆ - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 11. RIVER GUŠČIĆ - CHAMPION RIJEKA
  • CROATIA
  • 12. TOMISLAV ČORDAŠEV - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 13. TONI DELIĆ - NO KACHI
  • CROATIA
  • 14. VITO RADELIĆ - Virovitica

Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -38 (B4)

    CROATIA
  • 1. AMAR ŠAHINOVIĆ - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 2. ANTE KALEB - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 3. DAVID BERMANEC - GLOBUS Čakovec
  • CROATIA
  • 4. DOMINIK JEGJUD - CHAMPION RIJEKA
  • CROATIA
  • 5. FILIP KLEPIĆ - NO KACHI
  • CROATIA
  • 6. FILIP KOMARAC - Metal - Jurdani
  • CROATIA
  • 7. JAKOV PIŠKUR - Metal - Jurdani
  • CROATIA
  • 8. JAN CANJAR - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 9. NOA MRKELA - CHAMPION RIJEKA
  • CROATIA
  • 10. TIN GRUBINA - BUSHIDO

Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. +38 (B5)

    CROATIA
  • 1. FILIP DIKLIĆ - KK Grobničan
  • CROATIA
  • 2. JOSIP LAGINJA - CHAMPION RIJEKA
  • CROATIA
  • 3. MAURO ČUTUL - TAD RIJEKA
  • CROATIA
  • 4. MIHAEL BORIĆ - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 5. MILE VLADUŠIĆ - FINIDA (POREČ)

Kumite - Ml. učenici ekipno

    CROATIA
  • 1. KARATE KLUB TINJAN - TINJAN
  • CROATIA
  • 2. KK KARLOVAC 1969 ML. UČENICI EKIPNO - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 3. KRK CROATIA 1 - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 4. MLAĐI UČENICI EKIPNO BORBE - KK Grobničan

Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -28 (B7)

    CROATIA
  • 1. AJLA BAJRIĆ - NO KACHI
  • CROATIA
  • 2. ANA MALJKOVIĆ - CHAMPION RIJEKA
  • CROATIA
  • 3. ELENA GAVRAN - CHAMPION RIJEKA
  • CROATIA
  • 4. ENI DAVIDOVIC - Kastav
  • CROATIA
  • 5. FANI ČEBUHAR - Delnice
  • CROATIA
  • 6. FRANKA SAVIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 7. GABI SKITARELIĆ - TAD RIJEKA
  • CROATIA
  • 8. LOLA KURTAGIĆ - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 9. MERI RUBINIĆ - Metal - Jurdani
  • CROATIA
  • 10. ROZA JELČIĆ - Tigar Sisak

Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -32 (B8)

    CROATIA
  • 1. FANI GALA BAIUTTI - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 2. GABRIJELA BURIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 3. LEONA LENCOVIC - KOSTRENA
  • CROATIA
  • 4. LUCIJA RAFAJ - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 5. LUCIJA ZAUHAR - Kastav
  • CROATIA
  • 6. MAJA VUKELIĆ - TUŠKANAC
  • CROATIA
  • 7. MARTA SUŠANJ - NO KACHI

Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -36 (B9)

    CROATIA
  • 1. EVA PAOLA RAMAJA - FINIDA (POREČ)
  • CROATIA
  • 2. LANA KADUM - FINIDA (POREČ)
  • CROATIA
  • 3. MEDINA DORIĆ - Metal - Jurdani
  • CROATIA
  • 4. RAVEN MARIĆ - Delta

Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. +36 (B10)

    CROATIA
  • 1. ANA MARIE BARUKČIĆ - Tigar Sisak
  • SLOVENIA
  • 2. IVANA ČERIĆ - KBV SEVNICA
  • CROATIA
  • 3. KARLA VULIĆ - CHAMPION RIJEKA
  • CROATIA
  • 4. MIA MURICA - NEVERA
  • CROATIA
  • 5. NEVIA ZORIC - Kastav
  • CROATIA
  • 6. NICOL VRBAN - NEVERA
  • CROATIA
  • 7. PETRA BOBINAC - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 8. TEA BUINAC - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 9. TENA VURUŠIĆ - GLOBUS Čakovec

Kumite - Ml. učenice ekipno

    CROATIA
  • 1. CHAMPION CHAMPION - CHAMPION RIJEKA
  • CROATIA
  • 2. KARATE KLUB KASTAV KASTAV - Kastav
  • CROATIA
  • 3. KRK CROATIA 1 - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 4. ŠIBENIK 1066 - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 5. ŠKK TIGAR 1 - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 6. ŠKK TIGAR 2 - Tigar Sisak

Kumite - Učenici 10,11 g. -30 (C1)

    CROATIA
  • 1. DAVID KOVAČIĆ - GLOBUS Čakovec
  • CROATIA
  • 2. DINO JAKOVLJEVIC - NO KACHI
  • CROATIA
  • 3. ELIAS JOSIP RUDMAN - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 4. MANUEL VEDRIŠ - Kastav
  • CROATIA
  • 5. PATRICK BLAŽEVIĆ - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 6. TINO PANIĆ - GLOBUS Čakovec

Kumite - Učenici 10,11 g. -34 (C2)

    CROATIA
  • 1. BORNA DUNJAK - KK Grobničan
  • CROATIA
  • 2. KARLO EREŠ - Metal - Jurdani
  • CROATIA
  • 3. KARLO PAŠKVAN - Delnice
  • CROATIA
  • 4. MARIN VUĐAN - IVANEC
  • CROATIA
  • 5. MISLAV SPAJIĆ - Virovitica
  • CROATIA
  • 6. NOA BRICA - Metal - Jurdani
  • CROATIA
  • 7. TOMISLAV ČORDAŠEV - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 8. VIKTOR KUĆAN - RIJEKA

Kumite - Učenici 10,11 g. -38 (C3)

    CROATIA
  • 1. ANTE KALEB - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 2. ANTE MATIJEVIĆ - Kastav
  • SLOVENIA
  • 3. ANŽE KERMC - KBV SEVNICA
  • CROATIA
  • 4. BORNA ĐEČAJ - NEVERA
  • CROATIA
  • 5. DAVID BERMANEC - GLOBUS Čakovec
  • CROATIA
  • 6. ELDIN HUSKIĆ - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 7. FILIP KOMARAC - Metal - Jurdani
  • CROATIA
  • 8. JAN CANJAR - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 9. KRISTIAN PRENKAJ - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 10. MARKO LEPOGLAVEC - GLOBUS Čakovec
  • CROATIA
  • 11. MATIJA BOŽIĆ - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 12. NOELL ŠIROKI - Virovitica
  • CROATIA
  • 13. PATRIK TOMIĆ - "B"Biograd
  • CROATIA
  • 14. SLAVEN MILOŠEVIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066

Kumite - Učenici 10,11 g. -42 (C4)

    CROATIA
  • 1. AMAR DŽEBO - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 2. ANTONIO ĐEKA - DRNIŠ
  • CROATIA
  • 3. BORNA BABIC - KOSTRENA
  • CROATIA
  • 4. FRAN BROZIĆ - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 5. GABRIEL MALEŠ - KK Grobničan
  • CROATIA
  • 6. LUKA BOLF - CHAMPION RIJEKA
  • CROATIA
  • 7. LUKA SKOMERŠIĆ - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 8. NOA MOLNAR - GLOBUS Čakovec
  • CROATIA
  • 9. NOA ŠEŠET - IVANEC
  • CROATIA
  • 10. PETAR SLUKIĆ - GLOBUS Čakovec
  • CROATIA
  • 11. PETAR VUKOVIĆ - TAD RIJEKA
  • CROATIA
  • 12. ROAN VIŽINTIN - SHOTOKAN UMAG
  • CROATIA
  • 13. ROKO RONČEVIĆ - Velebit
  • CROATIA
  • 14. SINIŠA SPLAIT - KK Grobničan
  • SLOVENIA
  • 15. TIJAN MAČAR - Shotokan Kranj

Kumite - Učenici 10,11 g. -46 (C5)

    CROATIA
  • 1. DUJE RAVLIĆ - KK Zanshin Split
  • CROATIA
  • 2. FILIP KOKOTEC - KLENOVNIK
  • CROATIA
  • 3. IVAN OŽBOLT - Kastav
  • CROATIA
  • 4. JAKOB ĐEBRO - Virovitica
  • CROATIA
  • 5. JOSIP LAGINJA - CHAMPION RIJEKA
  • CROATIA
  • 6. LEON BURŠIĆ - OPATIJA
  • CROATIA
  • 7. LOVRO HADŽIĆ - BUSHIDO
  • CROATIA
  • 8. MARTIN KOKOT - Shitoryu Varaždin

Kumite - Učenici 10,11 g. +46 (C6)

    CROATIA
  • 1. AMIL MAJETIĆ - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 2. FILIP PAURIĆ - BUSHIDO
  • CROATIA
  • 3. JAN VERIĆ-NIKŠIĆ - CHAMPION RIJEKA
  • CROATIA
  • 4. JURE VICKOV - KK Zanshin Split
  • CROATIA
  • 5. LEON BUTKO - LEPOGLAVA
  • CROATIA
  • 6. LUKA DANOLIĆ - KK Zanshin Split
  • CROATIA
  • 7. MATEO BRIŠKI - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 8. NIKO VRANEK - NO KACHI
  • CROATIA
  • 9. PETAR CRNKOCI - "CENTAR" VELIKA GORICA
  • CROATIA
  • 10. ROKO VLAHOV - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 11. SENAIL BABIĆ - Metal - Jurdani

Kumite - Učenici ekipno

    CROATIA
  • 1. KARATE KLUB BUSHIDO - BUSHIDO
  • CROATIA
  • 2. KARATE KLUB KASTAV KASTAV - Kastav
  • CROATIA
  • 3. KK ZANSHIN SPLIT - KK Zanshin Split
  • CROATIA
  • 4. KRK CROATIA 1 - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 5. UČENICI EKIPNO BORBE - KK Grobničan

Kumite - Učenice 10.11 g. -32 (U8)

    CROATIA
  • 1. AIDA TRSTENJAK - GLOBUS Čakovec
  • CROATIA
  • 2. ANTONELA APATI - IVANEC
  • CROATIA
  • 3. ERIKA TURKOVIĆ - SPORTSLIFE
  • CROATIA
  • 4. FRANKA SAVIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 5. GABRIJELA BURIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 6. MATEA PARMAKOVIĆ - Delta
  • CROATIA
  • 7. PETRA DOGAN - Max Ivankovo
  • CROATIA
  • 8. PIA MIKULIĆ - CHAMPION RIJEKA
  • CROATIA
  • 9. ZOE WATSON - NO KACHI

Kumite - Učenice 10.11 g. -36 (C9)

    CROATIA
  • 1. ANA PENTEK - ŠIBENIK
  • CROATIA
  • 2. DOROTEA STOJAKOVIĆ - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 3. LORA VESEL - NO KACHI

Kumite - Učenice 10.11 g. -40 (C10)

    CROATIA
  • 1. AURORA BARBALIĆ - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 2. ENA DŽEBO - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 3. LORENA JUSTIĆ - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 4. NEA VUKOVIĆ - LAV
  • CROATIA
  • 5. NEVIA ZORIC - Kastav
  • CROATIA
  • 6. NIKA KRMPOTIĆ - CHAMPION RIJEKA
  • CROATIA
  • 7. NINA MALOBABIĆ - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 8. NOA GUŠČIĆ - CHAMPION RIJEKA
  • CROATIA
  • 9. TAJANA LAKOVIĆ - SHOTOKAN UMAG

Kumite - Učenice 10.11 g. -44 (C11)

    CROATIA
  • 1. EMILY ŠEKULJA - NO KACHI
  • CROATIA
  • 2. ENI KINKELA - Metal - Jurdani
  • CROATIA
  • 3. GRELA TEMAJ - NO KACHI
  • CROATIA
  • 4. IRA ŠEKULJICA - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 5. LAURA STRAHIJA - GLOBUS Čakovec
  • CROATIA
  • 6. MIRTA LEMAC - ŠIBENIK
  • CROATIA
  • 7. NIKA ŠIMUNDIĆ - CHAMPION RIJEKA
  • CROATIA
  • 8. NOELI KARLOVIĆ - Kastav
  • CROATIA
  • 9. PETRA KNEZEVIC - CHAMPION RIJEKA
  • CROATIA
  • 10. SOFIA LOJIĆ - KRK CROATIA

Kumite - Učenice 10.11 g. +44 (C12)

    CROATIA
  • 1. ALESSIA BRDOVČAK - NO KACHI
  • CROATIA
  • 2. ELIANA BELJO - BUSHIDO
  • CROATIA
  • 3. EMA ČELIĆ - CBS PULA
  • CROATIA
  • 4. HANNA MALKIĆ - CHAMPION RIJEKA
  • CROATIA
  • 5. LENA KRIZMAN - CHAMPION RIJEKA
  • CROATIA
  • 6. LUCIJA ŠEGAVIĆ - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 7. MAJA VUKUŠIĆ - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 8. MIA MURICA - NEVERA
  • CROATIA
  • 9. NADIA IBRAHIMOVIĆ - KRK CROATIA

Kumite - Učenice ekipno

    CROATIA
  • 1. CHAMPION CHAMPION - CHAMPION RIJEKA
  • CROATIA
  • 2. CHAMPION CHAMPION - CHAMPION RIJEKA
  • CROATIA
  • 3. KARATE KLUB KASTAV KASTAV - Kastav
  • CROATIA
  • 4. KK KARLOVAC 1969 UČENICE EKIPNO - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 5. KRK CROATIA 1 - KRK CROATIA

Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -36 (D1)

    CROATIA
  • 1. AMAR BAJRIĆ - NO KACHI
  • CROATIA
  • 2. DOMAGOJ ŠPREM - OPATIJA
  • CROATIA
  • 3. MATIJA BOŽIĆ - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 4. NOA BAIUTTI - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 5. SLAVEN MILOŠEVIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 6. TONI MILIŠIĆ - OPATIJA
  • CROATIA
  • 7. VITO MILETIĆ - Kastav

Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -41 (D2)

    CROATIA
  • 1. ANDRIJA MRĐEN - "B"Biograd
  • CROATIA
  • 2. MATEJ DMIOVIC - NEVERA
  • CROATIA
  • 3. MATTEO VRBAN - NEVERA
  • CROATIA
  • 4. PATRIK VUČKOVIĆ - LEPOGLAVA
  • CROATIA
  • 5. SINIŠA SPLAIT - KK Grobničan

Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -45 (D3)

    CROATIA
  • 1. DUJE RAVLIĆ - KK Zanshin Split
  • CROATIA
  • 2. IVAN KRECULJ - Delta
  • CROATIA
  • 3. KARLO SCHUBERT - NO KACHI
  • CROATIA
  • 4. MATTEO MRAKOVČIĆ WERNOTH - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 5. NIKOLA LJUTIĆ - SPORTSLIFE
  • CROATIA
  • 6. RAUL VEDRIŠ - Kastav

Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -48 (D4)

    CROATIA
  • 1. DAVID MARTIC - NO KACHI
  • CROATIA
  • 2. FILIP KOVAČIĆ - GLOBUS Čakovec
  • CROATIA
  • 3. JAKOB ĐEBRO - Virovitica
  • CROATIA
  • 4. JURE VICKOV - KK Zanshin Split
  • CROATIA
  • 5. LEON BURŠIĆ - OPATIJA
  • CROATIA
  • 6. LUKA RAFAJ - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 7. LUKA TONI CIPRIĆ - NO KACHI
  • SLOVENIA
  • 8. TADEJ BOŽIČ - KBV SEVNICA

Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -52 (D5)

    CROATIA
  • 1. FRAN HOST - Kastav
  • CROATIA
  • 2. FRAN MANESTAR - CHAMPION RIJEKA
  • CROATIA
  • 3. FRANJO SUŠANJ - NO KACHI
  • CROATIA
  • 4. LUKA DURBIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 5. MARIO VRANKOVIĆ - NO KACHI
  • CROATIA
  • 6. NIKO DEPIKOLZVANE - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 7. NIKO MATIJEVIĆ - Kastav
  • CROATIA
  • 8. NOA BANČIĆ - KLENOVNIK

Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -57 (D6)

    CROATIA
  • 1. JAKOV MRĐEN - "B"Biograd
  • SLOVENIA
  • 2. JAN MOZETIČ KERIN - POSTOJNA
  • CROATIA
  • 3. JOSIP ĐURIĆ VADINJOF - TINJAN
  • CROATIA
  • 4. LOVRO VUJIĆ - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 5. SVEN STRAHIJA - GLOBUS Čakovec

Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. +57 (D7)

    CROATIA
  • 1. ALAN SRDOČ - FINIDA (POREČ)
  • CROATIA
  • 2. AMEL TOPIĆ - TAD RIJEKA
  • CROATIA
  • 3. AMIL MAJETIĆ - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 4. DOMAGOJ KESAK - Virovitica
  • CROATIA
  • 5. IVANO KONEVSKI - NO KACHI
  • CROATIA
  • 6. JAKOV TARABARIĆ - DRNIŠ
  • CROATIA
  • 7. KARLO BJELOVUK - IPON ZAGREB
  • CROATIA
  • 8. LUKA DANOLIĆ - KK Zanshin Split
  • CROATIA
  • 9. LUKA OMEROVIĆ - NEVERA
  • CROATIA
  • 10. LUKA OŽBOLT - Kastav
  • CROATIA
  • 11. NOA BAČIĆ - Kastav
  • CROATIA
  • 12. VITO TURKOVIĆ - TINJAN

Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -40 (D9)

    CROATIA
  • 1. AIDA TRSTENJAK - GLOBUS Čakovec
  • CROATIA
  • 2. ANA KARADŽA - KK Grobničan
  • CROATIA
  • 3. ERIKA TURKOVIĆ - SPORTSLIFE
  • CROATIA
  • 4. LANA ROGOVIĆ - OPATIJA
  • CROATIA
  • 5. NIKA KRMPOTIĆ - CHAMPION RIJEKA
  • CROATIA
  • 6. NOA GUŠČIĆ - CHAMPION RIJEKA
  • CROATIA
  • 7. PETRA ČABRIJAN - Delta
  • CROATIA
  • 8. TONJA ZRNIĆ - STUDENT

Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -45 (D10)

    CROATIA
  • 1. DOROTEA IVANČIĆ - SPORTSLIFE
  • CROATIA
  • 2. JANA REDŽIĆ - OPATIJA
  • CROATIA
  • 3. LAURA STRAHIJA - GLOBUS Čakovec
  • CROATIA
  • 4. LUCIJA DAMJANOVIĆ - ZAMET
  • CROATIA
  • 5. MAGDA JEDRIŠKO - Delnice
  • CROATIA
  • 6. MIA MILAS - CBS PULA
  • CROATIA
  • 7. MIA MARIA RUDMAN - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 8. NIKA ŠIMUNDIĆ - CHAMPION RIJEKA
  • CROATIA
  • 9. SAMANTA RADOVAN - TINJAN
  • CROATIA
  • 10. TEA SGARDELLI LJATIFI - CHAMPION RIJEKA
  • CROATIA
  • 11. TONIA ŠKULIĆ - Velebit

Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -50 (D11)

    CROATIA
  • 1. ELIANA BELJO - BUSHIDO
  • CROATIA
  • 2. EMA ŠEŠET - IVANEC
  • CROATIA
  • 3. EMANUELA KOCKAREVIĆ - Max Ivankovo
  • CROATIA
  • 4. INES KOKOTEC - KLENOVNIK
  • CROATIA
  • 5. IVA LIVAJA - Max Ivankovo
  • CROATIA
  • 6. LEONA BARABAN - KOSTRENA
  • CROATIA
  • 7. MARTA DŽELALIJA - DRNIŠ
  • CROATIA
  • 8. SARA HRVAĆANIN - ZAMET
  • CROATIA
  • 9. STELA BILAVER - Velebit
  • CROATIA
  • 10. ZARA BURNIĆ - KRK CROATIA

Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -55 (D12)

    CROATIA
  • 1. ELA COLARIĆ - IVANEC
  • CROATIA
  • 2. HANNA MALKIĆ - CHAMPION RIJEKA
  • CROATIA
  • 3. KATJA JURKOVIĆ - CHAMPION RIJEKA
  • CROATIA
  • 4. KLARA SUŠANJ - NO KACHI
  • CROATIA
  • 5. LUCIJA LESICA - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 6. LUCIJA ŠEGAVIĆ - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 7. MELISA IBRAHIMOVIĆ - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 8. NIKA BRKIĆ - Max Ivankovo
  • CROATIA
  • 9. NIKOLINA LESKOVAR - KLENOVNIK
  • CROATIA
  • 10. SARA TADEJ - KOSTRENA

Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. +55 (D13)

    CROATIA
  • 1. ANA MARIJAN - NEVERA
  • CROATIA
  • 2. EMMA ZEJNIĆ - NO KACHI
  • CROATIA
  • 3. IRRA ŠAHINOVIĆ - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 4. KIARA ŠARIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 5. LANA PAVLAKOVIĆ - IVANEC
  • CROATIA
  • 6. MELITA SMOLICA - TINJAN
  • CROATIA
  • 7. NIKA KAPETANOVIĆ - TAD RIJEKA
  • CROATIA
  • 8. TEA KREŠIĆ - RI CROATIA
  • CROATIA
  • 9. TIA KRIŽAIĆ - GLOBUS Čakovec
  • CROATIA
  • 10. VERONIKA RAC - RI CROATIA

Kumite - Kadeti 14,15 g. -52 (E1)

    CROATIA
  • 1. ADRIAN STANČIĆ - KLENOVNIK
  • SLOVENIA
  • 2. DEJAN MAČAR - Shotokan Kranj
  • SLOVENIA
  • 3. GAŠPER ŠTIGL - KBV SEVNICA
  • CROATIA
  • 4. IVAN UDOVIĆ - LAV
  • CROATIA
  • 5. LUKA DURBIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 6. LUKA TONI CIPRIĆ - NO KACHI
  • CROATIA
  • 7. MATTEO MRAKOVČIĆ WERNOTH - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 8. NIKO MATIJEVIĆ - Kastav
  • CROATIA
  • 9. NIKOLA LJUTIĆ - SPORTSLIFE
  • CROATIA
  • 10. NOAH MILETIĆ - Kastav
  • CROATIA
  • 11. ROKO VRANKOVIĆ - NO KACHI

KUMITE - kadeti 15,16.g. -57

    CROATIA
  • 1. MATEO OŽEGOVIĆ - DRNIŠ
  • CROATIA
  • 2. MATKO HORVAT - NO KACHI
  • CROATIA
  • 3. STIPE MIJATOVIĆ - DRNIŠ
  • CROATIA
  • 4. SVEN SPAHIJA - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 5. SVEN STRAHIJA - GLOBUS Čakovec

Kumite - Kadeti 14,15 g. -63 (E2)

    CROATIA
  • 1. ANTE MUSIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 2. ANTON HOST - Kastav
  • CROATIA
  • 3. DINO PORČIĆ - "B"Biograd
  • CROATIA
  • 4. MARKO STRUNJE - DRNIŠ
  • CROATIA
  • 5. MATEO MITROVIĆ - "B"Biograd
  • CROATIA
  • 6. MORIS TRBULIN - LAV

Kumite - Kadeti 14,15 g. +70 (E3)

    CROATIA
  • 1. NIKO BURČUL - Velebit
  • CROATIA
  • 2. ZORAN UZELAC - KK Zanshin Split

Kumite - Kadeti 14,15 g. -70 (E4)

    CROATIA
  • 1. GORAN SERTIĆ - Kastav
  • CROATIA
  • 2. LEON PENDIĆ - Kastav
  • CROATIA
  • 3. NIKO BURČUL - Velebit

Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -47 (E7)

    CROATIA
  • 1. ANA KARADŽA - KK Grobničan
  • CROATIA
  • 2. ANETA JOVIĆ - "B"Biograd
  • CROATIA
  • 3. DOROTEA IVANČIĆ - SPORTSLIFE
  • CROATIA
  • 4. MIA MARIA RUDMAN - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 5. TEA SGARDELLI LJATIFI - CHAMPION RIJEKA
  • CROATIA
  • 6. TONJA ZRNIĆ - STUDENT

Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -54 (E8)

    CROATIA
  • 1. DARIJA ŠNAJDER - Kastav
  • CROATIA
  • 2. ELA COLARIĆ - IVANEC
  • CROATIA
  • 3. ELA COLARIĆ - IVANEC
  • CROATIA
  • 4. ELA COLARIĆ - IVANEC
  • CROATIA
  • 5. ENA DELIĆ - NO KACHI
  • CROATIA
  • 6. IVONA HORVAT - NO KACHI
  • CROATIA
  • 7. LANA KOCKAREVIĆ - Max Ivankovo
  • CROATIA
  • 8. LUCIJA LESICA - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 9. MELISA IBRAHIMOVIĆ - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 10. SARA TADEJ - KOSTRENA
  • CROATIA
  • 11. SONJA RAJKO - SHOTOKAN UMAG
  • CROATIA
  • 12. ZARA BURNIĆ - KRK CROATIA

Kumite - Kadetkinje 14,15 g. +54 (E9)

    CROATIA
  • 1. ADRIANA ROSS - Kastav
  • CROATIA
  • 2. ANAMARIJA RAVLIĆ - TUŠKANAC
  • CROATIA
  • 3. AURA RAHMANOVIC - NO KACHI
  • CROATIA
  • 4. DARJA ZORIĆ - Kastav
  • CROATIA
  • 5. DORA ŽUGČIĆ - TUŠKANAC
  • CROATIA
  • 6. DOROTEA MRAKOVČIĆ - Kastav
  • CROATIA
  • 7. ENA GROZDIĆ - OPATIJA
  • CROATIA
  • 8. MATEA MIHALJEVIĆ - NEVERA
  • CROATIA
  • 9. MIRTA LOVRIC - IPON ZAGREB
  • SLOVENIA
  • 10. SARA ARSENIĆ - POSTOJNA
  • CROATIA
  • 11. VERONIKA RAC - RI CROATIA

Kumite - Juniori 16,17 g.-55 (F1)

Kumite - Juniori 16,17 g.-61 (F2)

Kumite - Juniori 16,17 g.-68 (F3)

    CROATIA
  • 1. ANTE MUSIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 2. DAMIR BARJAMOVIĆ - SHOTOKAN UMAG
  • CROATIA
  • 3. IVAN EREIZ - CBS PULA
  • CROATIA
  • 4. ZORAN UZELAC - KK Zanshin Split

Kumite - Juniori 16,17 g.-76 (F4)

    SLOVENIA
  • 1. AMADEJ BOŽIČ - KBV SEVNICA
  • SLOVENIA
  • 2. BLAŽ GRIL - POSTOJNA
  • CROATIA
  • 3. LEON PENDIĆ - Kastav

Kumite - Juniori 16,17 g.+76 (F5)

Kumite - Juniorke 16,17 g.-48 (F6)

Kumite - Juniorke 16,17 g.-53 (F7)

Kumite - Juniorke 16,17 g.-59 (F8)

    CROATIA
  • 1. DORA ŽUGČIĆ - TUŠKANAC
  • CROATIA
  • 2. ENA GROZDIĆ - OPATIJA
  • CROATIA
  • 3. IVA MICULINIĆ - KK Grobničan
  • CROATIA
  • 4. JASNA JEDRIŠKO - Delnice
  • CROATIA
  • 5. MIRTA LOVRIC - IPON ZAGREB
  • CROATIA
  • 6. SONJA RAJKO - SHOTOKAN UMAG

Kumite - Juniorke 16,17 g.+59 (F9)

    CROATIA
  • 1. ADRIANA ROSS - Kastav
  • CROATIA
  • 2. DOMINA PAVLOVIĆ - KK Zanshin Split

Kumite - Mlađi seniori Open (G1)

    CROATIA
  • 1. LUKA ČIČAK - Delta
  • CROATIA
  • 2. TEO OSMIĆ - TINJAN

Kumite - Mlađi seniorke Open (G2)

Kumite - Seniori 18+ g.-OPEN (G3)

Kumite - Seniorke 18+ g.-OPEN (G4)

    CROATIA
  • 1. DOMINA PAVLOVIĆ - KK Zanshin Split
KATA (125)

Kata - Cicibani (6,7 g.) 9-6 kyu (K1)

    CROATIA
  • 1. ADRIAN SPLAIT - KK Grobničan
  • CROATIA
  • 2. FRAN BUNJEVAC MIHELČIĆ - KK KIK
  • SLOVENIA
  • 3. MATEJ MILEV - Shotokan Kranj
  • CROATIA
  • 4. PETAR MRKONJIĆ - BUSHIDO
  • CROATIA
  • 5. PETAR PUŠKARIĆ - FINIDA (POREČ)

Kata - Cicibani (6,7 g.) Open (K3)

    CROATIA
  • 1. FRAN BUNJEVAC MIHELČIĆ - KK KIK
  • SLOVENIA
  • 2. MATEJ MILEV - Shotokan Kranj
  • CROATIA
  • 3. PETAR PUŠKARIĆ - FINIDA (POREČ)

Kata - Cicibanke (6,7 g.) 9-6 kyu (K2)

    SLOVENIA
  • 1. AJDA TORKAR - Shotokan Kranj
  • CROATIA
  • 2. IRA URŠULA ŠVAGELJ - KK KIK
  • SLOVENIA
  • 3. KAROLINA KRISTIĆ - SEKI SV. JERNEJ
  • CROATIA
  • 4. LAMIA JUSUFAGIĆ - OPATIJA
  • CROATIA
  • 5. LENA JANKOVIĆ - OPATIJA
  • CROATIA
  • 6. NATALI RADMILOVIĆ - SHOTOKAN UMAG
  • CROATIA
  • 7. NATALI SLAVUJEVIĆ - SHOTOKAN UMAG

Kata - Cicibanke (6,7 g.) Open (K4)

    SLOVENIA
  • 1. AJDA TORKAR - Shotokan Kranj
  • CROATIA
  • 2. ARIANA LAKOTA - SHOTOKAN UMAG
  • CROATIA
  • 3. IRA URŠULA ŠVAGELJ - KK KIK
  • SLOVENIA
  • 4. KAROLINA KRISTIĆ - SEKI SV. JERNEJ

Kata - Mlađi učenici (8,9 g.) 9-6 kyu (K5)

    CROATIA
  • 1. DAVID VUČAK - OPATIJA
  • CROATIA
  • 2. FILIP ŽGELA - Max Ivankovo
  • CROATIA
  • 3. IVAN ČAVIĆ - Velebit
  • CROATIA
  • 4. IVAN RONČEVIĆ - Velebit
  • CROATIA
  • 5. JOSIP BLAŽEVIĆ - OPATIJA
  • CROATIA
  • 6. MILE VLADUŠIĆ - FINIDA (POREČ)
  • CROATIA
  • 7. ROKO MOGOROVIĆ - KK "SENSEI" Pazin

Kata - Mlađi učenici Open (8,9 g.) (K7)

    CROATIA
  • 1. DUJE KAC - RAB-ENPI
  • CROATIA
  • 2. FILIP IVANIĆ - RAB-ENPI
  • CROATIA
  • 3. FRAN CRNOLATAC - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 4. MILE VLADUŠIĆ - FINIDA (POREČ)
  • CROATIA
  • 5. ROKO MOGOROVIĆ - KK "SENSEI" Pazin

Kata - Mlađe učenice (8,9 g.) 9-6 kyu (K6)

    CROATIA
  • 1. ANA MATOŠEVIĆ PETROVIĆ - FINIDA (POREČ)
  • CROATIA
  • 2. ANASTASIA DUMIĆ - RAB-ENPI
  • CROATIA
  • 3. DORA TREMAC - KK KIK
  • CROATIA
  • 4. ELA REDŽIĆ - OPATIJA
  • CROATIA
  • 5. EVA PAOLA RAMAJA - FINIDA (POREČ)
  • CROATIA
  • 6. KIM KUKEC - KK KIK
  • CROATIA
  • 7. LANA KADUM - FINIDA (POREČ)
  • CROATIA
  • 8. LARA ŽGELA - Max Ivankovo
  • CROATIA
  • 9. LEONA PEIĆ - RAB-ENPI
  • CROATIA
  • 10. MARIJA ČULJAT - KK Grobničan
  • CROATIA
  • 11. PETRA VUKOVIĆ - KK KIK
  • CROATIA
  • 12. SARA MEMIĆ - ZAMET
  • CROATIA
  • 13. TEA GROZDIĆ - OPATIJA

Kata - Mlađe učenice Open (8,9 g.) (K8)

    CROATIA
  • 1. CINTYA RADOVAN - FINIDA (POREČ)
  • CROATIA
  • 2. DORA TREMAC - KK KIK
  • CROATIA
  • 3. KARLA GOLOMBOŠ - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 4. KIM KUKEC - KK KIK
  • CROATIA
  • 5. LANA FLEKAČ - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 6. PETRA VUKOVIĆ - KK KIK
  • CROATIA
  • 7. SARA MEMIĆ - ZAMET

Kata - Učenici Open (10,11 g.) (K11)

    CROATIA
  • 1. AARON LUKIĆ - BUJE
  • CROATIA
  • 2. ALEXANDER ŽIGO - RAB-ENPI
  • CROATIA
  • 3. DAVID MAKAR - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 4. FRAN FILIP FRANČIŠKOVIĆ - ZAMET
  • CROATIA
  • 5. GABRIEL ANĐELIĆ - RAB-ENPI
  • CROATIA
  • 6. GABRIEL MALEŠ - KK Grobničan
  • CROATIA
  • 7. IVANO TOMIČIĆ - RAB-ENPI
  • CROATIA
  • 8. KARLO HALUDEK - KK KIK
  • CROATIA
  • 9. MARTIN KOKOT - Shitoryu Varaždin
  • CROATIA
  • 10. NIKOLA MALIĆ - ZAMET
  • CROATIA
  • 11. ROKO GROŠETA - ISTRA
  • CROATIA
  • 12. ROKO RONČEVIĆ - Velebit
  • CROATIA
  • 13. RYAN ALIČAJIĆ - BUJE
  • CROATIA
  • 14. TIN GLAVINIĆ - Tigar Sisak

Kata - Učenice Open (10,11 g.) (K12)

    CROATIA
  • 1. ALICIA PREINSPERGER - RAB-ENPI
  • CROATIA
  • 2. DOROTEA IVANIĆ - RAB-ENPI
  • CROATIA
  • 3. EMILI JURCAN - FINIDA (POREČ)
  • CROATIA
  • 4. LEA DUMIČIĆ - RAB-ENPI
  • CROATIA
  • 5. MAJA PAULA KUNTIĆ - KK KIK
  • CROATIA
  • 6. MINELA MAKAREVIĆ - ZAMET
  • CROATIA
  • 7. MIRELA MAKAREVIĆ - ZAMET
  • CROATIA
  • 8. NERA HABAZIN PENDE - RAB-ENPI
  • CROATIA
  • 9. TAJANA LAKOVIĆ - SHOTOKAN UMAG

Kata - Mlađi kadeti Open (K13)

    CROATIA
  • 1. ALAN SRDOČ - FINIDA (POREČ)
  • CROATIA
  • 2. DAVID MAKAR - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 3. FRAN FILIP FRANČIŠKOVIĆ - ZAMET
  • CROATIA
  • 4. MARTIN KOKOT - Shitoryu Varaždin
  • CROATIA
  • 5. NIKOLA MALIĆ - ZAMET
  • CROATIA
  • 6. RIAN DUŠAN - FINIDA (POREČ)
  • CROATIA
  • 7. TIN GLAVINIĆ - Tigar Sisak

Kata - Mlađe kadetkinje Open (K14)

    CROATIA
  • 1. EMILI JURCAN - FINIDA (POREČ)
  • CROATIA
  • 2. EMMA BERTA BOČKOR - SHOTOKAN UMAG
  • CROATIA
  • 3. MAJA PAULA KUNTIĆ - KK KIK
  • CROATIA
  • 4. MINELA MAKAREVIĆ - ZAMET
  • CROATIA
  • 5. MIRELA MAKAREVIĆ - ZAMET
  • CROATIA
  • 6. NELA SMILJANIĆ - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 7. TONIA ŠKULIĆ - Velebit
  • CROATIA
  • 8. VANJA ŠABIĆ - Tigar Sisak

Kata - Kadeti Open (K15)

    CROATIA
  • 1. ALAN SRDOČ - FINIDA (POREČ)
  • CROATIA
  • 2. DAMJAN BRAVARIĆ ĆILO - RAB-ENPI
  • CROATIA
  • 3. KARLO HALUDEK - KK KIK

Kata - Kadetkinje Open (K16)

    CROATIA
  • 1. EMMA BERTA BOČKOR - SHOTOKAN UMAG
  • CROATIA
  • 2. FLAVIA PALIAGA - FINIDA (POREČ)
  • CROATIA
  • 3. IVA SAMOVOJSKA - FINIDA (POREČ)
  • CROATIA
  • 4. MARIJA CVJETKOVIĆ - Tempo
  • CROATIA
  • 5. MIA POPOVIĆ - BUJE
  • CROATIA
  • 6. MIRTA RUSTIA - ZAMET
  • CROATIA
  • 7. NELA SMILJANIĆ - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 8. VANJA ŠABIĆ - Tigar Sisak

Kata - Juniori Open (K17)

    CROATIA
  • 1. ANTONIO MATUŠAN - RAB-ENPI
  • CROATIA
  • 2. DAMIR BARJAMOVIĆ - SHOTOKAN UMAG
  • CROATIA
  • 3. DAMJAN BRAVARIĆ ĆILO - RAB-ENPI
  • CROATIA
  • 4. DORIAN FAFANĐEL - RAB-ENPI
  • CROATIA
  • 5. MARIO BOROJEVIĆ - Tempo

Kata - Juniorke Open (K18)

    CROATIA
  • 1. FLAVIA PALIAGA - FINIDA (POREČ)
  • CROATIA
  • 2. IVA SAMOVOJSKA - FINIDA (POREČ)
  • CROATIA
  • 3. MARIJA CVJETKOVIĆ - Tempo
  • CROATIA
  • 4. MIA POPOVIĆ - BUJE
  • CROATIA
  • 5. MIRTA RUSTIA - ZAMET

Kata - Seniori Open (K19)

    CROATIA
  • 1. AMIR REŠIDOVIĆ - FINIDA (POREČ)
  • CROATIA
  • 2. ANTONIO MATUŠAN - RAB-ENPI
  • CROATIA
  • 3. DAMIR BARJAMOVIĆ - SHOTOKAN UMAG
  • CROATIA
  • 4. DORIAN FAFANĐEL - RAB-ENPI
  • CROATIA
  • 5. EMIR RAKIĆ - BUJE
  • CROATIA
  • 6. MARIO BOROJEVIĆ - Tempo
  • CROATIA
  • 7. STJEPAN ROGIĆ - RI CROATIA

Kata - Seniorke Open (K20)

    CROATIA
  • 1. MIRTA RUSTIA - ZAMET
  • CROATIA
  • 2. URSULA MARIA PAMIĆ - KK "SENSEI" Pazin

Kata - Veterani Open (K21)

    CROATIA
  • 1. AMIR REŠIDOVIĆ - FINIDA (POREČ)
  • CROATIA
  • 2. EMIR RAKIĆ - BUJE
  • CROATIA
  • 3. MIROSLAV JELAVIC - KK Vrsar
  • CROATIA
  • 4. RUDOLF TIDLAČKA - Tempo
  • CROATIA
  • 5. STJEPAN ROGIĆ - RI CROATIA

Kata - Veteranke Open (K22)

    CROATIA
  • 1. URSULA MARIA PAMIĆ - KK "SENSEI" Pazin
KATA DISABLED COMPETITORS (1)

Kata - intektualne poteškoće (M)

Kata - oštećenje vida (M)

Kata - invalidska kolica (M)

Kata - tjelesna oštećenja (M)

    CROATIA
  • 1. VIKTOR ĐEREK - HRVATSKI DRAGOVOLJAC

Kata - intektualne poteškoće (Ž)

Kata - oštećenje vida (Ž)

Kata - invalidska kolica (Ž)

Kata - tjelesna oštećenja (Ž)