Selected tournament: 8. međunarodni karate "Grobničan kup"

DISCIPLINE
 
AGE GROUPS
 
 
KUMITE-Cicibani

Kumite - Cicibani 6,7 g. -28 (A1)

1. MATEJ MILEV, Shotokan Kranj
2. ROKO ŽUPANOVIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. DAVID DUŽIĆ, Tigar Sisak
3. ANDREI DOLIĆ, Tigar Sisak

Kumite - Cicibani 6,7 g. +28 (A2)

1. VITO RADELIĆ, Virovitica
2. EMIN HUSKIĆ, KRK CROATIA
3. PETAR PUŠKARIĆ, FINIDA (POREČ)
3. ADRIAN SPLAIT, KK Grobničan

KUMITE-Cicibanke

Kumite - Cicibanke 6,7 g. -26 (A3)

1. BRUNA BRIŠKI, Karlovac 1969
2. SARA STOJAKOVIĆ, Tigar Sisak
3. AJDA TORKAR, Shotokan Kranj
3. IRIJA ČEKO, TAD RIJEKA

Kumite - Cicibanke 6,7 g. +26 (A4)

1. LOLA KURTAGIĆ, Karlovac 1969
2. KARMEN ŠAJATOVIĆ, KRK CROATIA
3. LUCIJA FERČIĆ, Tigar Sisak
3. AMELIA CVETKOVIĆ MEIER, Delta

KUMITE-Mlađi učenici

Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -26 (B1)

1. MATEJ MILEV, Shotokan Kranj
2. ROKO GALAMBOŠ, Metal - Jurdani
3. ROKO ŽUPANOVIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. OLIVER JOVIĆ, "B"Biograd

Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -30 (B2)

1. PATRICK BLAŽEVIĆ, Karlovac 1969
2. ARIJAN BROZOVIĆ, TAD RIJEKA
3. ELIAS JOSIP RUDMAN, KRK CROATIA
3. MATEO PRANJIĆ, NO KACHI

Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -34 (B3)

1. MARIN VUĐAN, IVANEC
2. RIVER GUŠČIĆ, CHAMPION RIJEKA
3. BORNA DUNJAK, KK Grobničan
3. LUCA MRAKOVČIĆ WERNOTH, KRK CROATIA

Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -38 (B4)

1. JAKOV PIŠKUR, Metal - Jurdani
2. FILIP KOMARAC, Metal - Jurdani
3. JAN CANJAR, Karlovac 1969
3. DAVID BERMANEC, GLOBUS Čakovec

Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. +38 (B5)

1. JOSIP LAGINJA, CHAMPION RIJEKA
2. MAURO ČUTUL, TAD RIJEKA
3. MIHAEL BORIĆ, KRK CROATIA
3. MILE VLADUŠIĆ, FINIDA (POREČ)

Kumite - Ml. učenici ekipno

1. KK KARLOVAC 1969 ML. UČENICI EKIPNO, Karlovac 1969
2. KRK CROATIA 1, KRK CROATIA
3. MLAĐI UČENICI EKIPNO BORBE, KK Grobničan
3. KARATE KLUB TINJAN, TINJAN

KUMITE-Mlađe učenice

Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -28 (B7)

1. ROZA JELČIĆ, Tigar Sisak
2. ELENA GAVRAN, CHAMPION RIJEKA
3. ENI DAVIDOVIC, Kastav
3. AJLA BAJRIĆ, NO KACHI

Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -32 (B8)

1. GABRIJELA BURIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
2. LUCIJA RAFAJ, KRK CROATIA
3. MAJA VUKELIĆ, TUŠKANAC
3. LUCIJA ZAUHAR, Kastav

Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -36 (B9)

1. MEDINA DORIĆ, Metal - Jurdani
2. RAVEN MARIĆ, Delta
3. EVA PAOLA RAMAJA, FINIDA (POREČ)
3. LANA KADUM, FINIDA (POREČ)

Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. +36 (B10)

1. NICOL VRBAN, NEVERA
2. MIA MURICA, NEVERA
3. KARLA VULIĆ, CHAMPION RIJEKA
3. TEA BUINAC, Tigar Sisak

Kumite - Ml. učenice ekipno

1. KARATE KLUB KASTAV KASTAV, Kastav
2. ŠKK TIGAR 1, Tigar Sisak
3. CHAMPION CHAMPION, CHAMPION RIJEKA
3. ŠKK TIGAR 2, Tigar Sisak

KUMITE-Učenici

Kumite - Učenici 10,11 g. -30 (C1)

1. ELIAS JOSIP RUDMAN, KRK CROATIA
2. DINO JAKOVLJEVIC, NO KACHI
3. DAVID KOVAČIĆ, GLOBUS Čakovec
3. MANUEL VEDRIŠ, Kastav

Kumite - Učenici 10,11 g. -34 (C2)

1. TOMISLAV ČORDAŠEV, Karlovac 1969
2. MARIN VUĐAN, IVANEC
3. MISLAV SPAJIĆ, Virovitica
3. BORNA DUNJAK, KK Grobničan

Kumite - Učenici 10,11 g. -38 (C3)

1. ANTE MATIJEVIĆ, Kastav
2. JAN CANJAR, Karlovac 1969
3. MATIJA BOŽIĆ, KRK CROATIA
3. NOELL ŠIROKI, Virovitica

Kumite - Učenici 10,11 g. -42 (C4)

1. PETAR SLUKIĆ, GLOBUS Čakovec
2. SINIŠA SPLAIT, KK Grobničan
3. AMAR DŽEBO, KRK CROATIA
3. GABRIEL MALEŠ, KK Grobničan

Kumite - Učenici 10,11 g. -46 (C5)

1. LEON BURŠIĆ, OPATIJA
2. JAKOB ĐEBRO, Virovitica
3. DUJE RAVLIĆ, KK Zanshin Split
3. IVAN OŽBOLT, Kastav

Kumite - Učenici 10,11 g. +46 (C6)

1. JURE VICKOV, KK Zanshin Split
2. LUKA DANOLIĆ, KK Zanshin Split
3. MATEO BRIŠKI, Karlovac 1969
3. LEON BUTKO, LEPOGLAVA

Kumite - Učenici ekipno

1. KRK CROATIA 1, KRK CROATIA
2. KARATE KLUB KASTAV KASTAV, Kastav
3. UČENICI EKIPNO BORBE, KK Grobničan
3. KK ZANSHIN SPLIT, KK Zanshin Split

KUMITE-Učenice

Kumite - Učenice 10.11 g. -32 (U8)

1. AIDA TRSTENJAK, GLOBUS Čakovec
2. ANTONELA APATI, IVANEC
3. ZOE WATSON, NO KACHI
3. PETRA DOGAN, Max Ivankovo

Kumite - Učenice 10.11 g. -36 (C9)

1. DOROTEA STOJAKOVIĆ, KRK CROATIA
2. LORA VESEL, NO KACHI
3. ANA PENTEK, ŠIBENIK

Kumite - Učenice 10.11 g. -40 (C10)

1. NOA GUŠČIĆ, CHAMPION RIJEKA
2. NIKA KRMPOTIĆ, CHAMPION RIJEKA
3. NEA VUKOVIĆ, LAV
3. NINA MALOBABIĆ, Karlovac 1969

Kumite - Učenice 10.11 g. -44 (C11)

1. LAURA STRAHIJA, GLOBUS Čakovec
2. IRA ŠEKULJICA, KRK CROATIA
3. NOELI KARLOVIĆ, Kastav
3. SOFIA LOJIĆ, KRK CROATIA

Kumite - Učenice 10.11 g. +44 (C12)

1. LUCIJA ŠEGAVIĆ, Karlovac 1969
2. HANNA MALKIĆ, CHAMPION RIJEKA
3. ELIANA BELJO, BUSHIDO
3. ALESSIA BRDOVČAK, NO KACHI

Kumite - Učenice ekipno

1. CHAMPION CHAMPION, CHAMPION RIJEKA
2. KARATE KLUB KASTAV KASTAV, Kastav
3. KRK CROATIA 1, KRK CROATIA
3. KK KARLOVAC 1969 UČENICE EKIPNO, Karlovac 1969

KUMITE-Mlađi kadeti

Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -36 (D1)

1. DOMAGOJ ŠPREM, OPATIJA
2. MATIJA BOŽIĆ, KRK CROATIA
3. TONI MILIŠIĆ, OPATIJA
3. AMAR BAJRIĆ, NO KACHI

Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -41 (D2)

1. PATRIK VUČKOVIĆ, LEPOGLAVA
2. MATTEO VRBAN, NEVERA
3. SINIŠA SPLAIT, KK Grobničan
3. MATEJ DMIOVIC, NEVERA

Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -45 (D3)

1. RAUL VEDRIŠ, Kastav
2. MATTEO MRAKOVČIĆ WERNOTH, KRK CROATIA
3. DUJE RAVLIĆ, KK Zanshin Split
3. NIKOLA LJUTIĆ, SPORTSLIFE

Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -48 (D4)

1. DAVID MARTIC, NO KACHI
2. LUKA RAFAJ, KRK CROATIA
3. LUKA TONI CIPRIĆ, NO KACHI
3. JAKOB ĐEBRO, Virovitica

Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -52 (D5)

1. NIKO MATIJEVIĆ, Kastav
2. MARIO VRANKOVIĆ, NO KACHI
3. NIKO DEPIKOLZVANE, KRK CROATIA
3. FRAN HOST, Kastav

Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -57 (D6)

1. SVEN STRAHIJA, GLOBUS Čakovec
2. JOSIP ĐURIĆ VADINJOF, TINJAN
3. JAN MOZETIČ KERIN, POSTOJNA
3. LOVRO VUJIĆ, Tigar Sisak

Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. +57 (D7)

1. DOMAGOJ KESAK, Virovitica
2. AMIL MAJETIĆ, KRK CROATIA
3. VITO TURKOVIĆ, TINJAN
3. IVANO KONEVSKI, NO KACHI

KUMITE-Mlađe kadetkinje

Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -40 (D9)

1. AIDA TRSTENJAK, GLOBUS Čakovec
2. TONJA ZRNIĆ, STUDENT
3. NOA GUŠČIĆ, CHAMPION RIJEKA
3. ANA KARADŽA, KK Grobničan

Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -45 (D10)

1. TEA SGARDELLI LJATIFI, CHAMPION RIJEKA
2. LAURA STRAHIJA, GLOBUS Čakovec
3. JANA REDŽIĆ, OPATIJA
3. DOROTEA IVANČIĆ, SPORTSLIFE

Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -50 (D11)

1. EMANUELA KOCKAREVIĆ, Max Ivankovo
2. IVA LIVAJA, Max Ivankovo
3. EMA ŠEŠET, IVANEC
3. ELIANA BELJO, BUSHIDO

Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -55 (D12)

1. NIKOLINA LESKOVAR, KLENOVNIK
2. NIKA BRKIĆ, Max Ivankovo
3. ELA COLARIĆ, IVANEC
3. LUCIJA LESICA, KRK CROATIA

Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. +55 (D13)

1. VERONIKA RAC, RI CROATIA
2. LANA PAVLAKOVIĆ, IVANEC
3. ANA MARIJAN, NEVERA
3. KIARA ŠARIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066

KUMITE-Kadeti

Kumite - Kadeti 14,15 g. -52 (E1)

1. ADRIAN STANČIĆ, KLENOVNIK
2. ROKO VRANKOVIĆ, NO KACHI
3. NOAH MILETIĆ, Kastav
3. LUKA DURBIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066

KUMITE - kadeti 15,16.g. -57

1. SVEN STRAHIJA, GLOBUS Čakovec
2. MATEO OŽEGOVIĆ, DRNIŠ
3. SVEN SPAHIJA, Karlovac 1969
3. STIPE MIJATOVIĆ, DRNIŠ

Kumite - Kadeti 14,15 g. -63 (E2)

1. MARKO STRUNJE, DRNIŠ
2. ANTE MUSIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. ANTON HOST, Kastav
3. MORIS TRBULIN, LAV

Kumite - Kadeti 14,15 g. +70 (E3)

1. ZORAN UZELAC, KK Zanshin Split
2. NIKO BURČUL, Velebit

Kumite - Kadeti 14,15 g. -70 (E4)

1. LEON PENDIĆ, Kastav
2. GORAN SERTIĆ, Kastav
3. NIKO BURČUL, Velebit

KUMITE-Kadetkinje

Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -47 (E7)

1. DOROTEA IVANČIĆ, SPORTSLIFE
2. ANA KARADŽA, KK Grobničan
3. TEA SGARDELLI LJATIFI, CHAMPION RIJEKA
3. TONJA ZRNIĆ, STUDENT

Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -54 (E8)

1. LANA KOCKAREVIĆ, Max Ivankovo
2. LUCIJA LESICA, KRK CROATIA
3. ZARA BURNIĆ, KRK CROATIA
3. ELA COLARIĆ, IVANEC

Kumite - Kadetkinje 14,15 g. +54 (E9)

1. ADRIANA ROSS, Kastav
2. SARA ARSENIĆ, POSTOJNA
3. AURA RAHMANOVIC, NO KACHI
3. DARJA ZORIĆ, Kastav

KUMITE-Juniori

Kumite - Juniori 16,17 g.-68 (F3)

1. IVAN EREIZ, CBS PULA
2. DAMIR BARJAMOVIĆ, SHOTOKAN UMAG
3. ZORAN UZELAC, KK Zanshin Split
3. ANTE MUSIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066

Kumite - Juniori 16,17 g.-76 (F4)

1. LEON PENDIĆ, Kastav
2. BLAŽ GRIL, POSTOJNA
3. AMADEJ BOŽIČ, KBV SEVNICA

KUMITE-Juniorke

Kumite - Juniorke 16,17 g.-59 (F8)

1. JASNA JEDRIŠKO, Delnice
2. IVA MICULINIĆ, KK Grobničan
3. SONJA RAJKO, SHOTOKAN UMAG
3. MIRTA LOVRIC, IPON ZAGREB

Kumite - Juniorke 16,17 g.+59 (F9)

1. ADRIANA ROSS, Kastav
2. DOMINA PAVLOVIĆ, KK Zanshin Split

KUMITE-Mlađi seniori

Kumite - Mlađi seniori Open (G1)

1. LUKA ČIČAK, Delta
2. TEO OSMIĆ, TINJAN