Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Dalmacija Open 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Ml. učenici
KUMITE-Ml. učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE - Mlađe seniorke
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA TEAM-Učenice
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Učenici -30 (C1)
Kumite - Učenici -34 (C2)
Kumite - Učenici -38 (C3)
Kumite - Učenici -42 (C4)
Kumite - Učenici -46 (C5)
Kumite - Učenici +46 (C6)
Kumite - Učenici -30 (C1)
228
0
MARKO VATAVUK (DRNIS)
103
0
KARLO EREŠ (METAL)
Medalists
1. MARKO VATAVUK, DRNIŠ
2. KARLO EREŠ, Metal - Jurdani
3. ----
3. ----
Kumite - Učenici -34 (C2)
227
0
FILIP VLAIĆ (DRNIS)
271
0
DOMINIK KLEPO (DAL)
273
DOMAGOJ TVRDE (DAL)
271
0
DOMINIK KLEPO (DAL)
273
0
DOMAGOJ TVRDE (DAL)
Medalists
1. DOMINIK KLEPO, DALMACIJA
2. DOMAGOJ TVRDE, DALMACIJA
3. FILIP VLAIĆ, DRNIŠ
3. ----
Kumite - Učenici -38 (C3)
181
0
IVAN BARIČEVIĆ (DRNIS)
1
0
GAL GRGAS-TUCILO (AT05101)
174
ANTONIO ĐEKA (DRNIS)
181
0
IVAN BARIČEVIĆ (DRNIS)
174
0
ANTONIO ĐEKA (DRNIS)
Medalists
1. IVAN BARIČEVIĆ, DRNIŠ
2. ANTONIO ĐEKA, DRNIŠ
3. GAL GRGAS-TUCILO, KK "OSVIT"
3. ----
Kumite - Učenici -42 (C4)
307
0
IVANO BEADER (DAL)
207
0
ANTE RADOŠ (KK ZANS)
Medalists
1. IVANO BEADER, DALMACIJA
2. ANTE RADOŠ, KK Zanshin Split
3. ----
3. ----
Kumite - Učenici -46 (C5)
205
0
DUJE RAVLIĆ (KK ZANS)
179
0
GABRIJEL PERIŠIĆ (DRNIS)
22
0
JOSIP ŽUŽUL (KK SOKO)
305
0
ANTE RADOŠ (KK ZANS)
205
0
DUJE RAVLIĆ (KK ZANS)
305
0
ANTE RADOŠ (KK ZANS)
Medalists
1. DUJE RAVLIĆ, KK Zanshin Split
2. ANTE RADOŠ, KK Zanshin Split
3. GABRIJEL PERIŠIĆ, DRNIŠ
3. ----
Kumite - Učenici +46 (C6)
176
ANDRIJA HRGA (DRNIS)
176
0
ANDRIJA HRGA (DRNIS)
128
0
ANTONIO BARIĆ (OKIT)
72
0
ROKO VLAHOV (ŠI 1066)
128
0
ANTONIO BARIĆ (OKIT)
93
STIPE VLASTELICA (KK SOKO)
277
MARINO BONAČIĆ (DAL)
176
ANDRIJA HRGA (DRNIS)
202
ANTE MIŠKOVIĆ (KKSOLIN)
119
ANTE LEONTIĆ (METKOVI)
206
JURE VICKOV (KK ZANS)
127
TONI GULAM (OKIT)
128
0
ANTONIO BARIĆ (OKIT)
93
0
STIPE VLASTELICA (KK SOKO)
277
0
MARINO BONAČIĆ (DAL)
176
0
ANDRIJA HRGA (DRNIS)
202
0
ANTE MIŠKOVIĆ (KKSOLIN)
119
0
ANTE LEONTIĆ (METKOVI)
206
0
JURE VICKOV (KK ZANS)
127
0
TONI GULAM (OKIT)
128
0
ANTONIO BARIĆ (OKIT)
277
0
MARINO BONAČIĆ (DAL)
119
0
ANTE LEONTIĆ (METKOVI)
206
0
JURE VICKOV (KK ZANS)
277
0
MARINO BONAČIĆ (DAL)
119
0
ANTE LEONTIĆ (METKOVI)
202
ANTE MIŠKOVIĆ (KKSOLIN)
206
0
JURE VICKOV (KK ZANS)
202
0
ANTE MIŠKOVIĆ (KKSOLIN)
Medalists
1. ANTE LEONTIĆ, KARATE KLUB METKOVIĆ
2. MARINO BONAČIĆ, DALMACIJA
3. ANDRIJA HRGA, DRNIŠ
3. JURE VICKOV, KK Zanshin Split