Selected tournament: DALMATINSKA KARATE LIGA - 3. kolo

DISPLAY TYPE
 
KUMITE (359)

Kumite - Cicibani -22

    CROATIA
  • 1. GAŠPAR ŽIVKOVIĆ - OKIT
  • CROATIA
  • 2. HORDIEI GRYSHYLO - OKIT
  • CROATIA
  • 3. JOSIP STILINOVIĆ - OKIT
  • CROATIA
  • 4. OLIVER KRIŽANOVIĆ MIMICA - OKIT

Kumite - Cicibani -26 (PA1)

    CROATIA
  • 1. BRUNO MARTINOVIĆ - KK "OSVIT"
  • CROATIA
  • 2. ŠIME SKELIN - DRNIŠ

Kumite - Cicibani +26 (PA3)

    CROATIA
  • 1. DOMINIK ČUBRILO - OKIT
  • CROATIA
  • 2. JERE LUŠTICA - Velebit
  • CROATIA
  • 3. LEON JURIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 4. NOA ADRIAN PERKOVIĆ - OKIT

Kumite - Cicibanke -22

    CROATIA
  • 1. ANA KATIĆ - PORTO TOLERO
  • CROATIA
  • 2. ANA PETRUŠIĆ - PORTO TOLERO
  • CROATIA
  • 3. TOMISLAVA IVANDA - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066

Kumite - Cicibanke -26 (PA2)

    CROATIA
  • 1. HELENA CRNOGAĆA - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 2. JOSIPA OBRADOVIĆ - PORTO TOLERO
  • CROATIA
  • 3. MIA MAKARIN - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 4. NAOMI KLARIN - OKIT

Kumite - Cicibanke +26 (PA4)

    CROATIA
  • 1. EVA MIHALJ - PORTO TOLERO
  • CROATIA
  • 2. GABRIJELA ŽUPANOVIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 3. KORINA ČIĆIN - OKIT
  • CROATIA
  • 4. MARTA PEKAS - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 5. MERI ČIKEŠ - PORTO TOLERO
  • CROATIA
  • 6. MIA GRGURINOVIĆ - PORTO TOLERO

Kumite - Y. Boys -26 (A1)

    CROATIA
  • 1. ALEM ADILI - OKIT
  • CROATIA
  • 2. BEPO KRALJEVIĆ - OKIT
  • CROATIA
  • 3. BORNA MARIN VULJAN - KARATE KLUB METKOVIĆ
  • CROATIA
  • 4. DUJE PETKOVIĆ - Petrina
  • CROATIA
  • 5. FRANKO BUKVIĆ - Velebit
  • CROATIA
  • 6. NEDJELJKO PRUSAC - KARATE KLUB METKOVIĆ

Kumite - Y. Boys -30 (A2)

    CROATIA
  • 1. ANTE PALINIĆ - KK "OSVIT"
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. DOMAGOJ ČOVIĆ - KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
  • CROATIA
  • 3. FRANKO BRUČIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 4. IVAN KRSTIČEVIĆ - KARATE KLUB METKOVIĆ
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. IVAN VIDOVIĆ - KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
  • CROATIA
  • 6. JOSIP VIDEKA - KK Zanshin Split
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 7. KARLO BILAĆ - KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
  • CROATIA
  • 8. LOVRE LADIĆ - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 9. LUKA GRBAVAC - CROHERC
  • CROATIA
  • 10. MARKO BELJO - CROHERC
  • CROATIA
  • 11. NIKICA MARKOTIĆ - PORTO TOLERO
  • CROATIA
  • 12. PETAR KATIĆ - PORTO TOLERO
  • CROATIA
  • 13. TOMA PERIĆ - OKIT

Kumite - Y. Boys -34 (A3)

    CROATIA
  • 1. ANDRIJA BUMBAK - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 2. ANTE TEPIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 3. DUJE RADOVČIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 4. GABRIJEL TURUDIĆ - KARATE KLUB METKOVIĆ
  • CROATIA
  • 5. JOSIP SKELIN - DRNIŠ
  • CROATIA
  • 6. LOVRO MIJATOVIĆ - KK SOKOL
  • CROATIA
  • 7. LUKA BOLANČA - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 8. LUKA MANDIĆ - OKIT
  • CROATIA
  • 9. MARKO DUGANDŽIĆ - CROHERC
  • CROATIA
  • 10. MARKO GLIGO - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 11. NIKOLA KURTOVIĆ - DRNIŠ
  • CROATIA
  • 12. PAOLO JERONČIĆ - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 13. PETAR BOJANOVIĆ - PORTO TOLERO
  • CROATIA
  • 14. ŠIME LUŠA - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066

Kumite - Y. Boys -38 (A4)

    CROATIA
  • 1. ANDREJ PERIĆ - TIGAR KNIN
  • CROATIA
  • 2. BORNA BELAMARIĆ - KK "OSVIT"
  • CROATIA
  • 3. LUKAS LUČEV - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 4. NIKOLA FISTONIĆ - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 5. PAVE BARADA - KK Zanshin Split
  • CROATIA
  • 6. TOMA DERONJA - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 7. TOME HENJAK - OKIT

Kumite - Y. Boys +38 (A5)

    CROATIA
  • 1. DAVID BARBIR - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 2. DINO GNJIDIĆ KLARIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 3. DUJE DEMO - Velebit
  • CROATIA
  • 4. HRVOJE DVORNIK - KK Zanshin Split
  • CROATIA
  • 5. JOSIP ĐEKA - DRNIŠ
  • CROATIA
  • 6. JOSIP KOVILIĆ - OKIT
  • CROATIA
  • 7. LUKA MANDIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 8. PATRIK BOHM - ZRINSKI
  • CROATIA
  • 9. PATRIK LEVAČIĆ - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 10. VITO ZAFRON - OKIT

Kumite - Y. Girls -28 (B1)

    CROATIA
  • 1. DELARA PETRINŠAK - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 2. ELLEN KOVAČEV - OKIT
  • CROATIA
  • 3. EMA ČUBRIĆ - PIROVAC
  • CROATIA
  • 4. IVA ZRNO - ZRINSKI
  • CROATIA
  • 5. JOSIPA LOLIĆ - KK Galeb
  • CROATIA
  • 6. LARA BULIĆ - CROHERC
  • CROATIA
  • 7. LUCIJA GRUBELIĆ - OKIT
  • CROATIA
  • 8. MARTA GRGIĆ - CROHERC
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 9. MIA ZOVKO - KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
  • CROATIA
  • 10. VITA VULIN - OKIT

Kumite - Y. Girls -32 (B2)

    CROATIA
  • 1. ADRIANA ČAGALJ - OBI Kaštela
  • CROATIA
  • 2. ANA MARJANOVIĆ - OKIT
  • CROATIA
  • 3. ANA ZEKIĆ - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 4. ANA MARIJA KAPOVIĆ - KARATE KLUB METKOVIĆ
  • CROATIA
  • 5. ANĐELA ĆORIĆ - ZRINSKI
  • CROATIA
  • 6. ANTEA MANDIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 7. ENIA ŽIVALJ - KK Zanshin Split
  • CROATIA
  • 8. ISABEL KLARIĆ - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 9. KORINA DUNKIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 10. LILI KLARIN - OKIT
  • CROATIA
  • 11. MAJA ŠKULIĆ - Velebit
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 12. MARTA ČOLAK - KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
  • CROATIA
  • 13. MIA NINIĆ - KK "OSVIT"
  • CROATIA
  • 14. NEA RADALJAC - PORTO TOLERO

Kumite - Y. Girls -36 (B3)

    CROATIA
  • 1. HANA RONČEVIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 2. IVA TOLJ - PORTO TOLERO
  • CROATIA
  • 3. KARMEN REŠETAR - PORTO TOLERO
  • CROATIA
  • 4. MIA IBRAHIMPAŠIĆ - KK Galeb
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. MIA SESAR - KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
  • CROATIA
  • 6. MIHAELA GALEŠIĆ - Petrina

Kumite - Y. Girls +36 (B4)

    CROATIA
  • 1. ANA KLARIĆ - OKIT
  • CROATIA
  • 2. EMA OBRADOVIĆ - PORTO TOLERO
  • CROATIA
  • 3. EMA PETRUŠIĆ - PORTO TOLERO
  • CROATIA
  • 4. EVA VULIN - OKIT
  • CROATIA
  • 5. IVA LALIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 6. KATA RAKUŠIĆ - PORTO TOLERO
  • CROATIA
  • 7. LARA JUDNIČ - Velebit
  • CROATIA
  • 8. LEONA CRVELIN - OKIT
  • CROATIA
  • 9. MARCELA MIŠKIĆ - OKIT
  • CROATIA
  • 10. MARIJETA KOSTREŠ - PORTO TOLERO
  • CROATIA
  • 11. MIA AČIMOVIĆ - PORTO TOLERO
  • CROATIA
  • 12. NATALIJA BANOVAC - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 13. NIKOLINA LASIĆ - KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 14. TEA CIGIĆ - KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
  • CROATIA
  • 15. UMA KOSOVIĆ - KK Galeb

Kumite - Boys -30 (C1)

    CROATIA
  • 1. FILIP GLAVIŠKIĆ - KARATE KLUB METKOVIĆ
  • CROATIA
  • 2. FRAN ŠIMIĆ - KK Galeb
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. MARKO BRKIĆ - KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. MATEO NALETILIĆ - KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. VLADIMIR NALETILIĆ - KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG

Kumite - Boys -34 (C2)

    CROATIA
  • 1. ANDRIJA KRNIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 2. BEPO ŽIVKOVIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 3. BORNA BOŽIĆ - KK Zanshin Split
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. BORNA - MATIJA BARBARIĆ - KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
  • CROATIA
  • 5. MATEJ RASPUDIĆ - CROHERC
  • CROATIA
  • 6. NOAH KRIŽANOVIĆ MIMICA - OKIT
  • CROATIA
  • 7. PAVE AUŽINA - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 8. PETAR VOLARIĆ - CROHERC
  • CROATIA
  • 9. ROKO ŠUPERBA - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066

Kumite - Boys -38 (C3)

    CROATIA
  • 1. ANDRIJA MIŠE - KK SOKOL
  • CROATIA
  • 2. ANDRIJA PETROV - KARATE KLUB METKOVIĆ
  • CROATIA
  • 3. ANTONIO PALAMETA - ZRINSKI
  • CROATIA
  • 4. FILIP PRUSAC - KARATE KLUB METKOVIĆ
  • CROATIA
  • 5. GABRIJEL JURIČEV - OKIT
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 6. IVAN NALETILIĆ - KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 7. JOSIP ĆUŽIĆ - KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
  • CROATIA
  • 8. KARLO PLAZIBAT - KK SOKOL
  • CROATIA
  • 9. LEON GONČIN - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 10. LUKA BUDIMIR - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 11. MIHAEL ŠIMIĆ - ZRINSKI
  • CROATIA
  • 12. NIKOLA KRASIĆ - CROHERC
  • CROATIA
  • 13. PETAR PEHAR - CROHERC
  • CROATIA
  • 14. ROKO NIKOLA GALEŠIĆ - Velebit
  • CROATIA
  • 15. ŠIME PACAJ - PORTO TOLERO
  • CROATIA
  • 16. TOMA MARIN - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 17. TONI LUKŠIĆ - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 18. VIGO JURIČEV-BARBIN - OKIT

Kumite - Boys -42 (C4)

    CROATIA
  • 1. BORNA BRAKUS - KK Zanshin Split
  • CROATIA
  • 2. IVAN TALIĆ - ZRINSKI
  • CROATIA
  • 3. IVANO DOŠEN - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 4. JOSIP DADIĆ - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 5. KRISTIAN BOŽIĆ-BRNIĆ - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 6. LUKA MANDIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 7. NIKITA GRYSHYLO - OKIT
  • CROATIA
  • 8. PERO DŽIDA - CROHERC
  • CROATIA
  • 9. ROKO ŽUPANOVIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 10. SEBASTIAN BAN - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 11. TOMA PEŠIĆ - DALMACIJA

Kumite - Boys -46 (C5)

    CROATIA
  • 1. IVANO DETKI - ZRINSKI
  • CROATIA
  • 2. KRISTIJAN BARBARIĆ - CROHERC
  • CROATIA
  • 3. MARKO BULAT - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 4. NIKO RADOVČIĆ - KK "OSVIT"
  • CROATIA
  • 5. NIKOLA LALIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066

Kumite - Boys +46 (C6)

    CROATIA
  • 1. ANDREJ KREŠIĆ - ZRINSKI
  • CROATIA
  • 2. BLAŽ BEGIĆ - Velebit
  • CROATIA
  • 3. IVAN MARKOTIĆ - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 4. MARKO MARKOVIĆ - KARATE KLUB METKOVIĆ
  • CROATIA
  • 5. MATEO NINIĆ - KK "OSVIT"
  • CROATIA
  • 6. MIHAEL BLAŽEVIĆ - CROHERC
  • CROATIA
  • 7. NOA MILAKOVIĆ - OKIT
  • CROATIA
  • 8. PATRIK VUČIĆ - CROHERC
  • CROATIA
  • 9. ROKO BARIŠIĆ - KARATE KLUB METKOVIĆ
  • CROATIA
  • 10. ZORAN PLANINIĆ - CROHERC

Kumite - Girls -32 (D1)

    CROATIA
  • 1. ANA ZRNO - ZRINSKI
  • CROATIA
  • 2. ANTEA MANDIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 3. BRUNA GUJINOVIĆ - KARATE KLUB METKOVIĆ
  • CROATIA
  • 4. FRANKA STEGIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 5. GABRIJELA MILIĆEVIĆ - CROHERC
  • CROATIA
  • 6. KARLA PERIŠA - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 7. LARA PEHAR - ZRINSKI
  • CROATIA
  • 8. LILI MARKULIN - Velebit
  • CROATIA
  • 9. MARIJA SOFIJA JURIČIĆ - CROHERC
  • CROATIA
  • 10. MARTA ĆERLEK - KARATE KLUB METKOVIĆ
  • CROATIA
  • 11. MAŠA PERIŠIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 12. PETRA SESAR - KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
  • CROATIA
  • 13. SARA PAPONJA - CROHERC

Kumite - Girls -36 (D2)

    CROATIA
  • 1. CVITA PROTEGA - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 2. ELA BEZER - KARATE KLUB METKOVIĆ
  • CROATIA
  • 3. EVA KRASIĆ - CROHERC
  • CROATIA
  • 4. FRANKA SAVIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 5. IVANA SUTON - PORTO TOLERO
  • CROATIA
  • 6. JOSIPA MILIĆEVIĆ - CROHERC
  • CROATIA
  • 7. LAURA BEGONJA - Velebit
  • CROATIA
  • 8. MATIJA JURKOVIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 9. MIA RENJE - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 10. NIKA MAKARIN - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 11. RAFAELA ĆORIĆ - ZRINSKI
  • CROATIA
  • 12. TEODORA ANTIĆ - KK "OSVIT"

Kumite - Girls -40 (D3)

    CROATIA
  • 1. ANTONIJA BENKOVIĆ - OKIT
  • CROATIA
  • 2. DORIS KLEPO - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 3. ELENA RAIČ - CROHERC
  • CROATIA
  • 4. EMA MUSA - CROHERC
  • CROATIA
  • 5. GEA JURIŠIĆ - PORTO TOLERO
  • CROATIA
  • 6. IVANA JURIČIĆ - CROHERC
  • CROATIA
  • 7. LEONA PEHAR- TRIPALO - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 8. MAGDALENA SOLDO - CROHERC
  • CROATIA
  • 9. MARTA PRSKALO - CROHERC
  • CROATIA
  • 10. MATIJA JURKOVIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 11. PETRA KNEZOVIĆ - KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
  • CROATIA
  • 12. PETRA TOMIĆ - DRNIŠ
  • CROATIA
  • 13. TARA VUDRAG - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 14. ŽANA GONČIN - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066

Kumite - Girls -44 (D4)

    CROATIA
  • 1. ALANI ODAK - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 2. ANA PACAJ - PORTO TOLERO
  • CROATIA
  • 3. CVITA TABULA - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 4. GABRIJELA BURIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 5. KARMEN SUČIĆ - DRNIŠ
  • CROATIA
  • 6. MARTA BJELICA - Kakato
  • CROATIA
  • 7. MARTA BOGUT - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 8. MILA VEKIĆ - KARATE KLUB METKOVIĆ
  • CROATIA
  • 9. NIKA BUZOV - DRNIŠ
  • CROATIA
  • 10. NINA VUJEVIĆ - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 11. PAOLA RANČIĆ - OBI Kaštela

Kumite - Girls +44 (D5)

    CROATIA
  • 1. ANTONIA LOZOVINA - OBI Kaštela
  • CROATIA
  • 2. BRUNA GALIĆ - PORTO TOLERO
  • CROATIA
  • 3. DORA RAKUŠIĆ - PORTO TOLERO
  • CROATIA
  • 4. ELENA ŠIMIĆ TANFARA - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 5. ELIN IANACHI ĆOPIČ - OKIT
  • CROATIA
  • 6. EMA BODLOVIĆ - KK Zanshin Split
  • CROATIA
  • 7. GABRIJELA GRUBELIĆ - OKIT
  • CROATIA
  • 8. KAJA PAULA HRGA - DRNIŠ
  • CROATIA
  • 9. LUCIJA JAKOVLJEVIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 10. MARIJA BARAN - DRNIŠ
  • CROATIA
  • 11. MARIJA MARINOVIĆ - PORTO TOLERO
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 12. MARTA KNEZOVIĆ - KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
  • CROATIA
  • 13. NALA ŠIŠKOV - DALMACIJA

Kumite - Young Cadets (male) -36 (E1)

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. DAVID BARBARIĆ - KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
  • CROATIA
  • 2. DUJE TOPIĆ - DALMACIJA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. GABRIJEL BOŠNJAK - KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
  • CROATIA
  • 4. IVAN MILIĆEVIĆ - ZRINSKI
  • CROATIA
  • 5. JURAJ ŠKENBER - ŠIBENIK
  • CROATIA
  • 6. OLIVER JOVIĆ - PIROVAC

Kumite - Young Cadets (male) -41 (E2)

    CROATIA
  • 1. DAVID PAPONJA - CROHERC
  • CROATIA
  • 2. MATIJA SORIĆ - Petrina
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. MIHAEL BOŠNJAK - KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG

Kumite - Young Cadets (male) -45 (E3)

    CROATIA
  • 1. DALI MACANOVIĆ - Kakato
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. DAVID SESAR - KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
  • CROATIA
  • 3. LUKA KERO - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066

Kumite - Young Cadets (male) -48 (E4)

    CROATIA
  • 1. ANTE RADOŠ - KK Zanshin Split
  • CROATIA
  • 2. FILIP MATEJ VOLARIĆ - CROHERC
  • CROATIA
  • 3. IVAN ŠKOKO - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 4. KRISTIJAN PALAMETA - ZRINSKI
  • CROATIA
  • 5. MIRKO MATIĆ - KARATE KLUB METKOVIĆ

Kumite - Young Cadets (male) -52 (E5)

    CROATIA
  • 1. ANTE KALEB - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 2. IVAN RONČEVIĆ - Velebit
  • CROATIA
  • 3. MATO MIJATOVIĆ - KK SOKOL
  • CROATIA
  • 4. MIHAEL JURENIĆ - DALMACIJA

Kumite - Young Cadets (male) -57 (E6)

    CROATIA
  • 1. ANDRO TROLIĆ - ZRINSKI
  • CROATIA
  • 2. ANTONIO ĐEKA - DRNIŠ
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. DAVID IVANKOVIĆ - KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
  • CROATIA
  • 4. DOMAGOJ TVRDE - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 5. DOMINIK KLEPO - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 6. FRANE FANTINA - PIROVAC
  • CROATIA
  • 7. IVANO IVANKOVIC - CROHERC
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 8. MARKO LOVRIĆ - KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
  • CROATIA
  • 9. NEVENKO PEHAR - CROHERC
  • CROATIA
  • 10. NIKO JAKELJIĆ - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 11. ROKO RONČEVIĆ - Velebit

Kumite - Young Cadets (male) +57 (E7)

    CROATIA
  • 1. DUJE ŽDERIĆ - KARATE KLUB METKOVIĆ
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. GABRIJEL BILAĆ - KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
  • CROATIA
  • 3. ILIJA SUČIĆ - DRNIŠ
  • CROATIA
  • 4. JOSIP ČUBRIĆ - PIROVAC
  • CROATIA
  • 5. JOSIP MATKOVIĆ - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 6. JURE MARASOVIĆ - Velebit
  • CROATIA
  • 7. JURE VICKOV - KK Zanshin Split
  • CROATIA
  • 8. LOVRO ČALE - ZRINSKI
  • CROATIA
  • 9. MARINO BONAČIĆ - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 10. MARKO GAĆE - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 11. ROKO RONČEVIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 12. STANKO ČOLAK - KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG

Kumite - Young Cadets (female) -40 (F1)

    CROATIA
  • 1. ANTEA NIKOLIĆ - DALMACIJA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. ANTONIJA KNEZOVIĆ - KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
  • CROATIA
  • 3. ELA ADŽAGA - OKIT
  • CROATIA
  • 4. ELENA BEŠLIJA - OBI Kaštela
  • CROATIA
  • 5. FRANKA BLAIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 6. LEA JOSIPOVIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 7. LORENA PROTEGA - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 8. MIA KOVAČIĆ - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 9. NIKOLINA TVRDE - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 10. NINA BAUS - PIROVAC
  • CROATIA
  • 11. SARA MAREVIĆ - KARATE KLUB METKOVIĆ
  • CROATIA
  • 12. SARA SLAMIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066

Kumite - Young Cadets (female) -45 (F2)

    CROATIA
  • 1. ANTEA MILETA - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 2. DEA DRLJE - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 3. ENI GOJANOVIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 4. EVA MIHALJEVIĆ - KARATE KLUB METKOVIĆ
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. LAURA BILAC - KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
  • CROATIA
  • 6. STELA BULIĆ - CROHERC

Kumite - Young Cadets (female) -50 (F3)

    CROATIA
  • 1. ASIA VLAŠIĆ - Kakato
  • CROATIA
  • 2. JELENA PIPUNIC - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 3. KARMELA KARAMATIĆ - PORTO TOLERO
  • CROATIA
  • 4. KIARA GRUBELIĆ - OKIT
  • CROATIA
  • 5. LANA PACAJ - PORTO TOLERO
  • CROATIA
  • 6. MARE MILETA - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 7. MIA PAŠKALJ - KNIN
  • CROATIA
  • 8. MIHAELA DILBER - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 9. MIRNA KERO - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 10. TARA JUKIĆ - OKIT

Kumite - Young Cadets (female) -55 (F4)

    CROATIA
  • 1. ANTEA BALIĆ - DRNIŠ
  • CROATIA
  • 2. KARLA MIHALJEVIĆ - DRNIŠ
  • CROATIA
  • 3. KLARA LIVAJIĆ - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 4. LANA ŠUŠA - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 5. MARIJA MAGDALENA STOJIĆ - CROHERC
  • CROATIA
  • 6. TONKA VLAJČIĆ - KK SOKOL

Kumite - Young Cadets (female) +55 (F5)

    CROATIA
  • 1. ANĐELA BRAICA - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 2. IVONA ŽABIĆ - KNIN
  • CROATIA
  • 3. KLARA PLAZIBAT - KK SOKOL
  • CROATIA
  • 4. LUCIJA PRSKALO - CROHERC
  • CROATIA
  • 5. LUCIJA SLIPČEVIĆ - DRNIŠ
  • CROATIA
  • 6. MARICA BOŠNJAK - KK SOKOL
  • CROATIA
  • 7. SARA ŠTRBIĆ - PORTO TOLERO

Kumite - Cadets (male) -52 (G1)

    CROATIA
  • 1. JOSIP ĆERLEK - KARATE KLUB METKOVIĆ

Kumite - Cadets (male) -57 (G2)

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ANTE ZOVKO - KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
  • CROATIA
  • 2. DANE JURIČIĆ - CROHERC
  • CROATIA
  • 3. IVAN BARIČEVIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 4. MIHAEL EBERHART - KNIN
  • CROATIA
  • 5. ROKO ŽARKO - DALMACIJA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 6. TOMO SESAR - KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
  • CROATIA
  • 7. ŽELJKO PERVAN - CROHERC

Kumite - Cadets (male) -63 (G3)

    CROATIA
  • 1. IVAN TARLE - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 2. MARKO RADIVOJEVIĆ - Kakato
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. MISLAV ČOVIĆ - KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. MLADEN KOŽUL - KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG

Kumite - Cadets (male) -70 (G4)

    CROATIA
  • 1. DENIS TOSUNI - KK SOKOL
  • CROATIA
  • 2. FRANJO JURIČIĆ - CROHERC
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. MATEJ SESAR - KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. TOMO KOLOBARIĆ - KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG

Kumite - Cadets (male) +70 (G5)

    CROATIA
  • 1. ADAM ILIĆ - TIGAR KNIN
  • CROATIA
  • 2. ANTE LEONTIĆ - KARATE KLUB METKOVIĆ
  • CROATIA
  • 3. DUJE MIHALJEVIĆ - KARATE KLUB METKOVIĆ
  • CROATIA
  • 4. ROKO ŽAPER - DALMACIJA

Kumite - Cadets (female) -47 (H1)

Kumite - Cadets (female) -54 (H2)

    CROATIA
  • 1. ANA PENTEK - ŠIBENIK
  • CROATIA
  • 2. ANTONIA JURLIN - DALMACIJA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. BARBARA KOLOBARIĆ - KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
  • CROATIA
  • 4. EMA GALOV - KARATE KLUB METKOVIĆ
  • CROATIA
  • 5. KATJA JERKOVIĆ - KARATE KLUB METKOVIĆ
  • CROATIA
  • 6. KLARA LAKOŠ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 7. LUCIJA BILIĆ - ŠIBENIK
  • CROATIA
  • 8. PETRA BANDIĆ - ZRINSKI

Kumite - Cadets (female) +54 (H3)

    CROATIA
  • 1. EVA ŠANJE - Kakato
  • CROATIA
  • 2. KORINA VRANDEČIĆ - KK SOKOL
  • CROATIA
  • 3. MARTA DŽELALIJA - DRNIŠ
  • CROATIA
  • 4. MIRTA LEMAC - ŠIBENIK
  • CROATIA
  • 5. NORA JUKIĆ - OKIT
  • CROATIA
  • 6. STELA BILAVER - Velebit
  • CROATIA
  • 7. ZARA HADŽOVIĆ - Kakato
KATA (128)

Kata - Cicibani (K1)

    CROATIA
  • 1. DAVID HERENDA - Velebit
  • CROATIA
  • 2. JERE LUŠTICA - Velebit
  • CROATIA
  • 3. MIRKO PERKOV STIPIČIN - OKIT

Kata - Kids (M) (K1)

    CROATIA
  • 1. BORNA ŽANIĆ - OBI Kaštela
  • CROATIA
  • 2. BRUNO MARTINOVIĆ - KK "OSVIT"
  • CROATIA
  • 3. CHRISTIAN ČALJKUŠIĆ CANO - DALMACIJA-CEMENT
  • CROATIA
  • 4. FRANE BANJAN - DALMACIJA-CEMENT
  • CROATIA
  • 5. MATEO LUKAČ - DALMACIJA-CEMENT
  • CROATIA
  • 6. MATEO RUŽIĆ - OBI Kaštela
  • CROATIA
  • 7. PETAR PUHALO - DALMACIJA-CEMENT

Kata - Cicibanke (K2)

    CROATIA
  • 1. KLARA SABLJIĆ - DALMACIJA-CEMENT

Kata - Kids (F) (K2)

    CROATIA
  • 1. KLARA BAŠIĆ - OKIT
  • CROATIA
  • 2. LORIS ĆORIĆ - ZRINSKI
  • CROATIA
  • 3. MARIJELA ZOVKO - ZRINSKI
  • CROATIA
  • 4. MIA PERIŠA - OKIT
  • CROATIA
  • 5. SOFIA VRCAN PLAZA - OKIT
  • CROATIA
  • 6. TONINA MARIĆ - OKIT

Kata - Young Boys (K3)

    CROATIA
  • 1. IVANO SORIĆ - Petrina
  • CROATIA
  • 2. JAKOV BOSOTIN - OKIT
  • CROATIA
  • 3. LOVRO MIJATOVIĆ - KK SOKOL
  • CROATIA
  • 4. TOMA LISICA - Petrina

Kata - Young Boys - 7,8 Kyu (P1)

    CROATIA
  • 1. ANTE PALINIĆ - KK "OSVIT"
  • CROATIA
  • 2. DUJE PETKOVIĆ - Petrina
  • CROATIA
  • 3. ŠIME VUICA - Petrina

Kata - Mlađi učenici - 7-6 Kyu (P5)

    CROATIA
  • 1. ADRIAN KOKAN - KK Galeb
  • CROATIA
  • 2. BORNA BELAMARIĆ - KK "OSVIT"
  • CROATIA
  • 3. DARIO SUČIĆ - OBI Kaštela
  • CROATIA
  • 4. DUJE ŠKOKIĆ - DALMACIJA-CEMENT
  • CROATIA
  • 5. JOSIP CRNOV - KK Galeb

Kata - Young Girls (K4)

    CROATIA
  • 1. BARBARA KROŠELJ - OKIT
  • CROATIA
  • 2. IVA VUKMAN - PIROVAC
  • CROATIA
  • 3. MAJA ŠKULIĆ - Velebit
  • CROATIA
  • 4. MIA IBRAHIMPAŠIĆ - KK Galeb
  • CROATIA
  • 5. NIKA VUKMAN - PIROVAC
  • CROATIA
  • 6. NOELLE AGNIĆ - KK Galeb
  • CROATIA
  • 7. PETRA SVALINA - OKIT
  • CROATIA
  • 8. RAFAELLA ČUBRIĆ - PIROVAC
  • CROATIA
  • 9. TONKA ŠIMIĆ - DALMACIJA-CEMENT

Kata - Young Girls - 7,8 Kyu (P2)

    CROATIA
  • 1. ADRIANA ČAGALJ - OBI Kaštela
  • CROATIA
  • 2. ANĐELA MARTINOVIĆ - ZRINSKI
  • CROATIA
  • 3. MARIELA SUNKO - OBI Kaštela
  • CROATIA
  • 4. MARTA ZORICA - KK "OSVIT"
  • CROATIA
  • 5. MIA NINIĆ - KK "OSVIT"
  • CROATIA
  • 6. NATALIJA BILIŠKOV - OBI Kaštela
  • CROATIA
  • 7. NIKA KRAVAR - OBI Kaštela
  • CROATIA
  • 8. SANJA KRAGIĆ HADŽOVIĆ - KK Galeb
  • CROATIA
  • 9. TEA PERAGA - OBI Kaštela

Kata - Mlađe učenice - 9-8 Kyu (P6)

    CROATIA
  • 1. MARIJETA ĆALETA-CAR - KK "OSVIT"
  • CROATIA
  • 2. MIHAELA GALEŠIĆ - Petrina
  • CROATIA
  • 3. NOEMI KUNCE - Petrina

Kata - Boys (K5)

    CROATIA
  • 1. FERDINAND LISICA - Petrina
  • CROATIA
  • 2. JAKOV HERENDA - Velebit
  • CROATIA
  • 3. MAURICIO AGNIĆ - KK Galeb

Kata - Boys - 7,8 Kyu (P3)

    CROATIA
  • 1. FILIP MIKULIĆ - ZRINSKI
  • CROATIA
  • 2. GABRIJEL SIKIRIĆ - Petrina
  • CROATIA
  • 3. JOSIP SUNKO - OBI Kaštela
  • CROATIA
  • 4. VITO KARABAN - Petrina
  • CROATIA
  • 5. ŽELJKO MARTINOVIĆ - ZRINSKI

Kata - Učenici - 7-5 Kyu (P11)

    CROATIA
  • 1. ANDRO VUČEMILOVIĆ - DALMACIJA-CEMENT
  • CROATIA
  • 2. LEON GONČIN - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 3. LEON OBAD - Kakato
  • CROATIA
  • 4. MARKO BULAT - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 5. MATEO NINIĆ - KK "OSVIT"
  • CROATIA
  • 6. NIKO RADOVČIĆ - KK "OSVIT"
  • CROATIA
  • 7. ROKO ŽUPANOVIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066

Kata - Girls (K6)

    CROATIA
  • 1. BEATA KUNCE - Petrina
  • CROATIA
  • 2. FANI KARABATIĆ - KK Galeb
  • CROATIA
  • 3. MARTA BJELICA - Kakato
  • CROATIA
  • 4. PAOLA RANČIĆ - OBI Kaštela
  • CROATIA
  • 5. TENA SVALINA - OKIT

Kata - Girls - 7,8 Kyu (P4)

    CROATIA
  • 1. GRETA LUKIĆ - Petrina
  • CROATIA
  • 2. IVA BUKOVAC - ZRINSKI
  • CROATIA
  • 3. LARA FUZUL - Petrina
  • CROATIA
  • 4. LARA KAČANIĆ - Petrina
  • CROATIA
  • 5. LUCIJA DELAŠ - OBI Kaštela
  • CROATIA
  • 6. MARTA BOGUT - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 7. NOA HAI-ČUPIĆ - Kakato

Kata - Učenice - 7-5 Kyu (P12)

    CROATIA
  • 1. FRANKA SAVIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 2. IRIS SOLOMUN - Kakato
  • CROATIA
  • 3. LILI MARKULIN - Velebit
  • CROATIA
  • 4. LORENA JELČIĆ - Kakato
  • CROATIA
  • 5. MATEA ČAGALJ - OBI Kaštela
  • CROATIA
  • 6. NIKA MAKARIN - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 7. TEODORA ANTIĆ - KK "OSVIT"

Kata - Young Cadets (M) (K7)

    CROATIA
  • 1. BORNA BILUŠ - OKIT
  • CROATIA
  • 2. DALI MACANOVIĆ - Kakato
  • CROATIA
  • 3. FILIP BJELICA - Kakato
  • CROATIA
  • 4. IVANO RUŽIĆ - OBI Kaštela
  • CROATIA
  • 5. JURAJ ŠKEMBER - ŠIBENIK
  • CROATIA
  • 6. LEO MACANOVIĆ - Kakato
  • CROATIA
  • 7. MATO MIJATOVIĆ - KK SOKOL
  • CROATIA
  • 8. TEDI IVAN PERICA - Velebit
  • CROATIA
  • 9. TONI VLAHOV - Velebit

Kata - Young Cadets (F) (K8)

    CROATIA
  • 1. ANTEA KNEZOVIĆ - KK Galeb
  • CROATIA
  • 2. ANTEA MILETA - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 3. ASIA VLAŠIĆ - Kakato
  • CROATIA
  • 4. ELENA BEŠLIJA - OBI Kaštela
  • CROATIA
  • 5. ENI GOJANOVIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 6. EVA MIRKOV - Petrina
  • CROATIA
  • 7. FANI ZDRILIĆ - Petrina
  • CROATIA
  • 8. FRANKA BLAIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 9. NATALI VUICA - Petrina

Kata - Cadets (M) (K9)

    CROATIA
  • 1. GABRIJEL DELIJA - Petrina
  • CROATIA
  • 2. LUKAS BAČIĆ - KK Galeb
  • CROATIA
  • 3. MARKO RADIVOJEVIĆ - Kakato
  • CROATIA
  • 4. ROKO RONČEVIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066

Kata - Cadets (F) (K10)

    CROATIA
  • 1. ANA PENTEK - ŠIBENIK
  • CROATIA
  • 2. EVA ŠANJE - Kakato
  • CROATIA
  • 3. KLARA LAKOŠ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 4. LANA SORIĆ - Petrina
  • CROATIA
  • 5. LEA ŠOLIĆ - KK Galeb
  • CROATIA
  • 6. LORA BALJKAS - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 7. LUCIJA BILIĆ - ŠIBENIK
  • CROATIA
  • 8. LUCIJA FUZUL - Petrina
  • CROATIA
  • 9. MARE MEŠTROV - OKIT
  • CROATIA
  • 10. MIRTA LEMAC - ŠIBENIK
  • CROATIA
  • 11. NIKA LJUBIĆ - ŠIBENIK
  • CROATIA
  • 12. ZARA HADŽOVIĆ - Kakato

KATA - Seniori

    CROATIA
  • 1. ANTE MUSIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 2. BRUNO KOLOPER - ŠIBENIK
  • CROATIA
  • 3. DAVID ZORIČIĆ - ŠIBENIK
  • CROATIA
  • 4. FRANE HERENDA - Velebit
  • CROATIA
  • 5. ŠIMUN RAMADŽA - ŠIBENIK

KATA - Seniorke

    CROATIA
  • 1. ANA MATAS - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 2. ARNELA OVČINA - Kakato
  • CROATIA
  • 3. BRUNA BARANIĆ - ŠIBENIK
  • CROATIA
  • 4. MILKA MARIA VARELA - Kakato
  • CROATIA
  • 5. NINA ELPEZA - DALMACIJA
KATA DISABLED COMPETITORS (2)

KDC - Intelektualne poteškoće (M) - MKAD

    CROATIA
  • 1. MATEJ BLAĆE - KK "OSVIT"

KDC - Intelektualne poteškoće (Ž) - MKAD

KDC - Invalidi - Kata Juniori

    CROATIA
  • 1. ANTONIO ŠARŠANSKI - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066