Kumite - Cicibani -26 (PA1)
1. KARLO PLAZIBAT, KK SOKOL |
2. LOVRE KURAN, KK SOKOL |
3. NIKOLA KRASIĆ, CROHERC |
3. TONI ZARIĆ, "B"Biograd |
|
|
|
Kumite - Cicibani +26 (PA3)
1. IVANO DOŠEN, DALMACIJA |
2. IVAN MARKOTIĆ, DALMACIJA |
3. KRISTIAN GABRIĆ, DALMACIJA |
3. SEBASTIAN BAN, DALMACIJA |
|
| |
Kumite - Cicibanke +26 (PA4)
1. ROZA MARKOVIĆ, KK SOKOL |
2. NINA PERIŠIĆ, OBI Kaštela |
3. MATEA ČAGALJ, OBI Kaštela |
3. ANTONIA LOZOVINA, OBI Kaštela |
|
| | | |
KUMITE-Ml. učenici
Kumite - Y. Boys -26 (A1)
1. BORNA KASALO, KK SOKOL |
2. ŠIME STRPIĆ, "B"Biograd |
3. OLIVER JOVIĆ, "B"Biograd |
3. MIHAEL JOSIP JELIČIĆ, DALMACIJA |
|
|
|
Kumite - Y. Boys -30 (A2)
1. KRISTIAN BOŽIĆ-BRNIĆ, DALMACIJA |
2. ZORAN PLANINIĆ, CROHERC |
3. LOVRE ROGULJA, Zvonimir Zadar |
3. FRANKO AVIANI, DALMACIJA |
|
|
|
Kumite - Y. Boys -34 (A3)
1. IVANO BEADER, DALMACIJA |
2. IVAN BOŽINOVIĆ, DALMACIJA |
3. PETAR ILIĆ, KK Knez Domagoj Metković |
3. DOMINIK BALIĆ, DALMACIJA |
|
|
|
Kumite - Y. Boys -38 (A4)
1. DOMAGOJ TVRDE, DALMACIJA |
2. MIHAEL JURENIĆ, DALMACIJA |
3. IVANO ŠIMIČIĆ, KK Zanshin Split |
3. ROKO RONČEVIĆ, Velebit |
|
|
|
Kumite - Y. Boys +38 (A5)
1. DUJE RAVLIĆ, KK Zanshin Split |
2. DUJE ŽDERIĆ, KARATE KLUB METKOVIĆ |
3. NEVENKO PEHAR, CROHERC |
3. ŽELJKO ŽUŽA, Zvonimir Zadar |
|
| | | |
KUMITE-Ml. učenice
Kumite - Y. Girls -28 (B1)
1. ELENA BEŠLIJA, OBI Kaštela |
2. MIA KOVAČEVIĆ, DALMACIJA |
3. DORIS KLEPO, DALMACIJA |
3. JELENA LAZAREVIĆ, KK Knez Domagoj Metković |
|
|
|
Kumite - Y. Girls -32 (B2)
1. KLARA LIVAJIĆ, DALMACIJA |
2. JELENA PIPUNIC, DALMACIJA |
3. PAULINA ŽULJIĆ, DALMACIJA |
3. NIKOLINA TOKIĆ, DALMACIJA |
|
|
|
Kumite - Y. Girls -36 (B3)
1. NINA ČAČIĆ, Zvonimir Zadar |
2. MARIJA MAGDALENA STOJIĆ, CROHERC |
3. LARA SVALINA, DALMACIJA |
3. KARLA MUSTAPIĆ, DALMACIJA |
|
|
|
Kumite - Y. Girls +36 (B4)
1. SARA ŠTRBIĆ, PORTO TOLERO |
2. PETRA GRADAC, PORTO TOLERO |
3. MIHAELA DILBER, DALMACIJA |
3. KARLA BARTULOVIĆ, DALMACIJA |
|
| |
Kumite - Boys -30 (C1)
1. MIHAEL VASILJ, CROHERC |
2. JOSIP ĆERLEK, KARATE KLUB METKOVIĆ |
3. DEAN KNEŽIĆ, KK Knez Domagoj Metković |
|
|
|
|
Kumite - Boys -34 (C2)
1. DAVID PETRINA, CROHERC |
2. MATEJ KLJUSURIĆ, KK Knez Domagoj Metković |
3. BARTUL PAPIĆ, Zvonimir Zadar |
3. JAKOV JELOVČIĆ, Zvonimir Zadar |
|
|
|
Kumite - Boys -38 (C3)
1. ŽELJKO PERVAN, CROHERC |
2. ANDRIJA MRĐEN, "B"Biograd |
3. DOMINIK KLEPO, DALMACIJA |
3. NIKO JAKELJIĆ, DALMACIJA |
|
|
|
Kumite - Boys -42 (C4)
1. DANE JURIČIĆ, CROHERC |
2. ANTE BEVANDA, CROHERC |
3. IVAN RAMLJAK, DALMACIJA |
3. TOMISLAV AKRAP, DALMACIJA |
|
|
|
Kumite - Boys -46 (C5)
1. DUJE MIHALJEVIĆ, KARATE KLUB METKOVIĆ |
2. MIHAEL MILIČEVIĆ, CROHERC |
3. BRANIMIR PAPIĆ, Zvonimir Zadar |
3. DUJE MIHALJEVIĆ, KARATE KLUB METKOVIĆ |
|
|
|
Kumite - Boys +46 (C6)
1. JURE VICKOV, KK Zanshin Split |
2. ROKO PAVLOVIĆ, PORTO TOLERO |
3. MARINO BONAČIĆ, DALMACIJA |
3. ROKO ŽAPER, DALMACIJA |
|
| |
Kumite - Girls -32 (D1)
1. MARICA BOŠNJAK, KK SOKOL |
2. MARIJETA SELAK, CROHERC |
3. ANTEA NIKOLIĆ, DALMACIJA |
3. TONKA MIA VLAJČEVIĆ, DALMACIJA |
|
|
|
Kumite - Girls -36 (D2)
1. IVA LOVRIĆ, CROHERC |
2. LANA PLAZIBAT, DALMACIJA |
3. ANJA POKRAJAC, KARATE KLUB METKOVIĆ |
3. EMA GALOV, KARATE KLUB METKOVIĆ |
|
|
|
Kumite - Girls -40 (D3)
1. ANTONIA JURLIN, DALMACIJA |
2. MARTA STOJIĆ, CROHERC |
3. ILIJANA NAKIĆ, CROHERC |
3. MIRNA DRNASIN, OBI Kaštela |
|
|
|
Kumite - Girls -44 (D4)
1. KATJA JERKOVIĆ, KARATE KLUB METKOVIĆ |
2. ZARA HADŽOVIĆ, Kakato |
3. MIA OPAČAK, OBI Kaštela |
3. NERA GRLJUŠIĆ, KARATE KLUB METKOVIĆ |
|
|
|
Kumite - Girls +44 (D5)
1. DORA GALOV, KARATE KLUB METKOVIĆ |
2. LUCIJA PLEĆAŠ, KK Knez Domagoj Metković |
3. EVA SURAĆ, Zvonimir Zadar |
3. SARA MAJEROVIĆ, Zvonimir Zadar |
|
| | | |
Kumite - Young Cadets (male) -41 (E2)
1. MATE ŠARAVANJA, CROHERC |
2. GABRIJEL BARBARIĆ, CROHERC |
3. GABRIJEL BOLIĆ, "B"Biograd |
3. LOVRE DESPALATOVIĆ, DALMACIJA |
|
|
|
Kumite - Young Cadets (male) -45 (E3)
1. NIKO NEMARIĆ, Zvonimir Zadar |
2. ANTONIO BOBANOVIĆ, "B"Biograd |
3. ANDRIJA VASILJ, CROHERC |
3. LUKA DROPULJIĆ, PORTO TOLERO |
|
|
|
Kumite - Young Cadets (male) -52 (E5)
1. JAKOV MRĐEN, "B"Biograd |
2. ANTE VILJAC, OBI Kaštela |
3. SILVIO KAVELJ, PORTO TOLERO |
|
|
|
|
Kumite - Young Cadets (male) +57 (E7)
1. BRUNO BAKOTA, KK Galeb |
2. LUKA VIDOJEVIĆ, PORTO TOLERO |
3. ORLEAN BRKIĆ AVDIĆ, KK SOKOL |
3. ADAM ILIĆ, TIGAR KNIN |
|
| |
Kumite - Young Cadets (female) -40 (F1)
1. PATRICIJA PRGA, CROHERC |
2. NIKA BEŠLIJA, OBI Kaštela |
3. LUCIJA PLEĆAS ( LULU ), KK Knez Domagoj Metković |
3. HANNA VOLAREVIĆ, KK Knez Domagoj Metković |
|
|
|
Kumite - Young Cadets (female) -45 (F2)
1. BORJA ŠUTIĆ, PORTO TOLERO |
2. ANETA JOVIĆ, "B"Biograd |
3. MARTA RIBIČIĆ, DALMACIJA |
3. SARA MEŠTROVIĆ, DALMACIJA |
|
|
|
Kumite - Young Cadets (female) -55 (F4)
1. MONIKA MARTINOVIĆ, CROHERC |
2. KASJA BAN, DALMACIJA |
3. IVANA RADOŠ, KK Zanshin Split |
3. GIULY MANCINI, OBI Kaštela |
|
|
|
Kumite - Young Cadets (female) +55 (F5)
1. LAURA ĆULUM, KARATE KLUB METKOVIĆ |
2. LUCIJA UTOVAC, KARATE KLUB METKOVIĆ |
3. JAKICA SELAK, CROHERC |
3. DENEA FRANIĆ RADIĆ, PORTO TOLERO |
|
| |
Kumite - Cadets (male) -57 (G2)
1. BRUNO ŠUTIĆ, KARATE KLUB METKOVIĆ |
2. ROKO GRADAC, PORTO TOLERO |
3. RAFAEL MILOVAC, Velebit |
3. IVAN BEKAVAC, KK Galeb |
|
|
|
Kumite - Cadets (male) -63 (G3)
1. IVAN NIKO PRUSINA, CROHERC |
2. RENATO BLAGO MARTINOVIĆ, CROHERC |
3. KARLO MARITNOVIĆ, CROHERC |
|
|
|
|
Kumite - Cadets (male) -70 (G4)
1. IVICA GRUBIŠIĆ, DALMACIJA |
2. FRANO DROPULJIĆ, PORTO TOLERO |
|
|
|
|
|
Kumite - Cadets (male) +70 (G5)
1. JURE PUCE, CROHERC |
2. LUKA MILJKOVIĆ SKELIN, TIGAR KNIN |
|
|
|
| |
Kumite - Cadets (female) -47 (H1)
1. GABRIELA MARTINOVIĆ, CROHERC |
2. VALENTINA ČAJIĆ, OBI Kaštela |
3. PETRA KLJUSURIĆ, KK Knez Domagoj Metković |
|
|
|
|
Kumite - Cadets (female) -54 (H2)
1. LARA JOVANOVIĆ, PORTO TOLERO |
2. LOLITA LANA IVAKOVIĆ, OBI Kaštela |
3. DRAGANA ĐEKANOVIĆ, TIGAR KNIN |
3. MARINA ŠTRBIĆ, PORTO TOLERO |
|
|
|
Kumite - Cadets (female) +54 (H3)
1. BARBARA GRGIĆ, CROHERC |
2. ANA SINKOVIĆ, PORTO TOLERO |
3. ANA REŠETAR, PORTO TOLERO |
3. ANAMARIA MARŠIĆ, PORTO TOLERO |
|
| | | |