Selected tournament: Eurocup Istria 2020.

DISPLAY TYPE
 
KUMITE (48)

Kumite - 2012 (M) -24

    CROATIA
  • 1. TOMA RIBAR - BUSHIDO

Kumite - 2012 (M) -28

    CROATIA
  • 1. PETAR PUŠKARIĆ - FINIDA (POREČ)

Kumite - 2012 (M) -32

Kumite - 2012 (M) -36

Kumite - 2012 (M) +36

    CROATIA
  • 1. FILIP DIKLIĆ - KK Grobničan

Kumite - 2012 (Ž) -26

    CROATIA
  • 1. ANJA MARIĆ - BUSHIDO
  • CROATIA
  • 2. KATARINA RIBAR - BUSHIDO

Kumite - 2012 (Ž) -30

    CROATIA
  • 1. LUCIJA ŠĆURIĆ - BUSHIDO

Kumite - 2012 (Ž) -34

Kumite - 2012 (Ž) +34

    CROATIA
  • 1. SARA MEMIĆ - ZAMET

Kumite - 2011 (M) -26

    CROATIA
  • 1. TOMA RIBAR - BUSHIDO

Kumite - 2011 (M) -30

Kumite - 2011 (M) -34

    CROATIA
  • 1. LUCA MRAKOVČIĆ WERNOTH - KRK CROATIA

Kumite - 2011 (M) -38

    CROATIA
  • 1. BORNA DUNJAK - KK Grobničan

Kumite - 2011 (M) +38

    CROATIA
  • 1. ANTE PRGIN - Osvit 1971
  • CROATIA
  • 2. LOVRE VUČAK - Osvit 1971
  • CROATIA
  • 3. MILE VLADUŠIĆ - FINIDA (POREČ)

Kumite - 2011 (Ž) -28

    CROATIA
  • 1. ANJA MARIĆ - BUSHIDO
  • CROATIA
  • 2. FANI ČEBUHAR - KK Grobničan
  • CROATIA
  • 3. KATARINA RIBAR - BUSHIDO

Kumite - 2011 (Ž) -32

    CROATIA
  • 1. LUCIJA ŠĆURIĆ - BUSHIDO

Kumite - 2011 (Ž) -36

    CROATIA
  • 1. LUCIJA JOZIĆ - FINIDA (POREČ)

Kumite - 2011 (Ž) +36

Kumite - 2010 (M) -30

    CROATIA
  • 1. ELIAS JOSIP RUDMAN - KRK CROATIA

Kumite - 2010 (M) -35

Kumite - 2010 (M) -40

    CROATIA
  • 1. BORNA DUNJAK - KK Grobničan

Kumite - 2010 (M) -45

Kumite - 2010 (M) +45

    CROATIA
  • 1. MATEO NINIĆ - Osvit 1971

Kumite - 2010 (Ž) -30

    CROATIA
  • 1. FANI ČEBUHAR - KK Grobničan
  • CROATIA
  • 2. TEODORA ANTIĆ - Osvit 1971

Kumite - 2010 (Ž) -34

    CROATIA
  • 1. EVA PAOLA RAMAJA - FINIDA (POREČ)

Kumite - 2010 (Ž) -37

Kumite - 2010 (Ž) -40

Kumite - 2010 (Ž) +40

Kumite - 2009 (M) -35

Kumite - 2009 (M) -40

    CROATIA
  • 1. LEON BUDIMIR - Osvit 1971

Kumite - 2009 (M) -45

    CROATIA
  • 1. GAL GRGAS-TUCILO - Osvit 1971

Kumite - 2009 (M) -50

Kumite - 2009 (M) +50

Kumite - 2009 (Ž) -32

Kumite - 2009 (Ž) -36

Kumite - 2009 (Ž) -40

Kumite - 2009 (Ž) -44

Kumite - 2009 (Ž) +44

Kumite - 2008 (M) -37

Kumite - 2008 (M) -42

    CROATIA
  • 1. MATIJA BOŽIĆ - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 2. VITTO JAKŠIĆ - KK Grobničan

Kumite - 2008 (M) -47

Kumite - 2008 (M) -52

Kumite - 2008 (M) +52

    CROATIA
  • 1. AMIL MAJETIĆ - KRK CROATIA

Kumite - 2008 (Ž) -35

Kumite - 2008 (Ž) -40

    CROATIA
  • 1. DOROTEA STOJAKOVIĆ - KRK CROATIA

Kumite - 2008 (Ž) -45

Kumite - 2008 (Ž) -50

    CROATIA
  • 1. IRA ŠEKULJICA - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 2. NADIA IBRAHIMOVIĆ - KRK CROATIA

Kumite - 2008 (Ž) +50

Kumite - 2007 (M) -40

Kumite - 2007 (M) -45

Kumite - 2007 (M) -50

Kumite - 2007 (M) -55

    CROATIA
  • 1. NIKO DEPIKOLZVANE - KRK CROATIA

Kumite - 2007 (M) +55

Kumite - 2007 (Ž) -39

    CROATIA
  • 1. ANA KARADŽA - KK Grobničan

Kumite - 2007 (Ž) -44

Kumite - 2007 (Ž) -49

    CROATIA
  • 1. MIA MARIA RUDMAN - KRK CROATIA

Kumite - 2007 (Ž) -54

    CROATIA
  • 1. ZARA BURNIĆ - KRK CROATIA

Kumite - 2007 (Ž) +54

    CROATIA
  • 1. LUCIJA LESICA - KRK CROATIA

Kumite - 2006 (M) -48

Kumite - 2006 (M) -52

    CROATIA
  • 1. MATTEO MRAKOVČIĆ WERNOTH - KRK CROATIA

Kumite - 2006 (M) -57

Kumite - 2006 (M) -63

Kumite - 2006 (M) +63

    CROATIA
  • 1. ALAN SRDOČ - FINIDA (POREČ)

Kumite - 2006 (Ž) -42

    CROATIA
  • 1. ANA KARADŽA - KK Grobničan

Kumite - 2006 (Ž) -47

Kumite - 2006 (Ž) -54

Kumite - 2006 (Ž) +54

    CROATIA
  • 1. MELISA IBRAHIMOVIĆ - KRK CROATIA

KUMITE-Kadeti -52

KUMITE-Kadeti -57

KUMITE-Kadeti -63

KUMITE-Kadeti -70

KUMITE-Kadeti +70

    CROATIA
  • 1. ALAN SRDOČ - FINIDA (POREČ)

KUMITE-Kadetkinje-47

    CROATIA
  • 1. ANA KARADŽA - KK Grobničan

KUMITE-Kadetkinje-54

KUMITE-Kadetkinje+54

KUMITE-Juniori -55

KUMITE-Juniori -61

KUMITE-Juniori -68

    CROATIA
  • 1. GALEN OŠTIR - FINIDA (POREČ)

KUMITE-Juniori -76

KUMITE-Juniori +76

KUMITE-Juniorke-48

KUMITE-Juniorke-53

KUMITE-Juniorke-59

    CROATIA
  • 1. IVA MICULINIĆ - KK Grobničan

KUMITE-Juniorke+59

KUMITE-U21-50

    CROATIA
  • 1. STELLA POLONIJO - KRK CROATIA

KUMITE-U21-55

KUMITE-U21-61

    CROATIA
  • 1. IVA MICULINIĆ - KK Grobničan

KUMITE-U21-68

KUMITE-U21+68

KUMITE-U21 -60

KUMITE-U21 -67

KUMITE-U21 -75

KUMITE-U21 -84

KUMITE-U21 +84

Kumite - Seniori OPEN

    CROATIA
  • 1. VIKTOR ČUBRIĆ - KRK CROATIA

Kumite - Seniorke OPEN

Kumite - Veterani OPEN

Kumite- Veteranke OPEN

KATA (35)

KATA - Dječaci 2013. (9-7kyu)

    CROATIA
  • 1. DOMINIK ĐURIĆ - Nova Gradiška

KATA - Dječaci 2013. OPEN

    CROATIA
  • 1. BORNA PERAK - Nova Gradiška

KATA - Dječaci 2012. (9-7kyu)

    CROATIA
  • 1. BORNA BELAMARIĆ - Osvit 1971

KATA - Dječaci 2012. OPEN

KATA - Dječaci 2011. (9-7kyu)

    CROATIA
  • 1. ANTE PRGIN - Osvit 1971
  • CROATIA
  • 2. LOVRE VUČAK - Osvit 1971

KATA - Dječaci 2011. OPEN

    CROATIA
  • 1. MILE VLADUŠIĆ - FINIDA (POREČ)
  • CROATIA
  • 2. SEBASTIAN VUKOVIĆ - Nova Gradiška

KATA - Dječaci 2010. (9-6kyu)

    CROATIA
  • 1. LEON VUDRAG - Osvit 1971
  • CROATIA
  • 2. MATEO NINIĆ - Osvit 1971

KATA - Dječaci 2010. OPEN

    CROATIA
  • 1. ROKO SAMAC - Nova Gradiška
  • CROATIA
  • 2. SEBASTIAN VUKOVIĆ - Nova Gradiška

KATA - Dječaci 2009. (9-6kyu)

    CROATIA
  • 1. ROKO SAMAC - Nova Gradiška

KATA - Dječaci 2009. OPEN

KATA - Dječaci 2008.

KATA - Dječaci 2007.

    CROATIA
  • 1. RIAN DUŠAN - FINIDA (POREČ)

KATA - Dječaci 2006.

Kata - Kadeti

Kata - Juniori

Kata-Ml.seniori U21

Kata - Seniori

    CROATIA
  • 1. AMIR REŠIDOVIĆ - FINIDA (POREČ)

Kata - Veterani

    CROATIA
  • 1. AMIR REŠIDOVIĆ - FINIDA (POREČ)

KATA - Djevojčice 2013. (9-7kyu)

    CROATIA
  • 1. MARTA ZORICA - Osvit 1971

KATA - Djevojčice 2013. OPEN

    CROATIA
  • 1. IVANA IVŠIĆ - Nova Gradiška

KATA - Djevojčice 2012. (9-7kyu)

    CROATIA
  • 1. IVANA IVŠIĆ - Nova Gradiška
  • CROATIA
  • 2. MIA NINIĆ - Osvit 1971
  • CROATIA
  • 3. SARA MEMIĆ - ZAMET

KATA - Djevojčice 2012. OPEN

    CROATIA
  • 1. SARA MEMIĆ - ZAMET

KATA - Djevojčice 2011. (9-7kyu)

    CROATIA
  • 1. ANA MATOŠEVIĆ PETROVIĆ - FINIDA (POREČ)
  • CROATIA
  • 2. ELORA JURASOVIĆ - Nova Gradiška

KATA - Djevojčice 2011. OPEN

KATA - Djevojčice 2010. (9-6kyu)

    CROATIA
  • 1. EVA PAOLA RAMAJA - FINIDA (POREČ)
  • CROATIA
  • 2. TEODORA ANTIĆ - Osvit 1971

KATA - Djevojčice 2010. OPEN

KATA - Djevojčice 2009. (9-6kyu)

    CROATIA
  • 1. MINELA MAKAREVIĆ - ZAMET

KATA - Djevojčice 2009. OPEN

    CROATIA
  • 1. MARIJA ŠIMUNOVIĆ - FINIDA (POREČ)
  • CROATIA
  • 2. MINELA MAKAREVIĆ - ZAMET
  • CROATIA
  • 3. MIRELA MAKAREVIĆ - ZAMET

KATA - Djevojčice 2008.

    CROATIA
  • 1. EMILI JURCAN - FINIDA (POREČ)

KATA - Djevojčice 2007.

    CROATIA
  • 1. LANA POTURICA - Nova Gradiška

KATA - Djevojčice 2006.

    CROATIA
  • 1. IVA SAMOVOJSKA - FINIDA (POREČ)

Kata - Kadetkinje

    CROATIA
  • 1. IVA SAMOVOJSKA - FINIDA (POREČ)

Kata - Juniorke

    CROATIA
  • 1. FLAVIA PALIAGA - FINIDA (POREČ)

Kata-Ml.seniorke U21

Kata - Seniorke

    CROATIA
  • 1. FLAVIA PALIAGA - FINIDA (POREČ)

Kata - Veteranke

KATA TEAM (6)

Kata tim - Dječaci 2010/11

    CROATIA
  • 1. MLAĐI UČENICI EKIPNO (1) - FINIDA (POREČ)

Kata tim - Dječaci 2008/09

    CROATIA
  • 1. UČENICI EKIPNO (1) - FINIDA (POREČ)

Kata tim - Veterani 35+

    CROATIA
  • 1. VETERANI EKIPNO - FINIDA (POREČ)

Kata tim - Djevojčice 2010/11

    CROATIA
  • 1. MLAĐE UČENICE EKIPNO (1) - FINIDA (POREČ)

Kata tim - Djevojčice 2008/09

    CROATIA
  • 1. UČENICE EKIPNO (1) - FINIDA (POREČ)

Kata tim - Veteranike 35+

    CROATIA
  • 1. VETERANKE EKIPNO (1) - FINIDA (POREČ)