Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
1. Split karate kup
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
AGE GROUPS
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibani - 9,8,7 Kyu
KATA-Cicibanke - 9,8,7 Kyu
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici - 9,8,7 Kyu
KATA-Mlađe učenice - 9,8,7 Kyu
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici - 9,8,7 Kyu
KATA-Učenice - 9,8,7 Kyu
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađekadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniorke
KATA-Seniori
KATA-Seniorke
KATA-Veterani
KATA-TEAM Učenici
KATA-TEAM Učenice
KATA-TEAM Mlađekadetkinje
KATA-TEAM Seniori
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Kadeti -52
Kumite - Kadeti -57
Kumite - Kadeti -63
Kumite - Kadeti -70
Kumite - Kadeti +70
Kumite - Kadeti -63
778
0
LUKA WILIAMSON (KKGALEB)
124
0
LUKA BOŽAC (OKIT)
124
0
LUKA BOŽAC (OKIT)
174
0
JURE VASILJ (CROHEC)
174
0
JURE VASILJ (CROHEC)
454
0
HARIS MURADBAŠIĆ (ORKKA)
606
HRVOJE MOLNAR (FORUM)
778
0
LUKA WILIAMSON (KKGALEB)
425
0
JOSIP TADIĆ (EMPIPR)
124
LUKA BOŽAC (OKIT)
717
0
LUKA JAKŠIĆ (KGB)
535
0
ALI ALICEVIC (KS USK )
704
JERKO VLADISLAVIĆ (BRAČ)
597
JOSIP ŽUNIĆ (FORUM)
568
MARKO LASIĆ (NERETV)
174
0
JURE VASILJ (CROHEC)
606
0
HRVOJE MOLNAR (FORUM)
425
0
JOSIP TADIĆ (EMPIPR)
124
0
LUKA BOŽAC (OKIT)
717
0
LUKA JAKŠIĆ (KGB)
704
0
JERKO VLADISLAVIĆ (BRAČ)
597
0
JOSIP ŽUNIĆ (FORUM)
568
0
MARKO LASIĆ (NERETV)
174
0
JURE VASILJ (CROHEC)
425
0
JOSIP TADIĆ (EMPIPR)
717
0
LUKA JAKŠIĆ (KGB)
568
0
MARKO LASIĆ (NERETV)
425
0
JOSIP TADIĆ (EMPIPR)
568
0
MARKO LASIĆ (NERETV)
597
JOSIP ŽUNIĆ (FORUM)
717
0
LUKA JAKŠIĆ (KGB)
597
0
JOSIP ŽUNIĆ (FORUM)
Medalists
1. JOSIP TADIĆ, KK EMPI PROZOR-RAMA
2. MARKO LASIĆ, Neretva
3. JURE VASILJ, CROHERC
3. LUKA JAKŠIĆ, Mladost