Kumite - mlađi učenici -30 (MU2)
1. NINO DONADIĆ, TAD RIJEKA |
2. SEJMUR MATKOVIĆ, LOTOS ZAGREB |
3. PATRICK EREMIJA, 9. ZMAJ RIJEKA |
|
|
|
|
Kumite - mlađi učenici -34 (MU3)
1. KARLO BOSILJEVAC, Karlovac 1969 |
2. DOMAGOJ SMOKROVIĆ, LOTOS ZAGREB |
3. LUKA MIĆ, LOTOS ZAGREB |
3. JAKOV SILADI, LOTOS ZAGREB |
|
|
|
Kumite - mlađi učenici -38 (MU4)
1. MAX FAJERBACH, LOTOS ZAGREB |
2. LOVRO ROZMAN, VARAŽDIN |
|
|
|
|
|
Kumite - mlađi učenici +38 (MU5)
1. TIBOR KOVAČIĆ, VARAŽDIN |
2. LUKA KATUŠA, 9. ZMAJ RIJEKA |
|
|
|
| |
Kumite - mlađe učenice -28 (MU6)
1. TIA MAMELEDŽIJA, KK Grobničan |
2. EMA MARČEC, Mala Subotica |
|
|
|
|
|
Kumite - mlađe učenice -36 (MU8)
1. KATARINA ŽIVKOVIĆ, TAD RIJEKA |
2. ANA MICULINIĆ, KK Grobničan |
|
|
|
| |
Kumite - Učenici -30 (B1)
1. DOMAGOJ BLAGOJEVIĆ, VELIKA GORICA |
2. IVAN PRELEC, IPON ZAGREB |
3. DOMINIK MURKOVIĆ, Mala Subotica |
3. FRAN VUKOMANOVIĆ, IPON ZAGREB |
|
|
|
Kumite - Učenici -34 (B2)
1. LUKA TOMLJANOVIĆ, TUŠKANAC |
2. MAKSIM MADŽAR, TAD RIJEKA |
3. LOVRO MUDNIĆ, KK Grobničan |
3. BORNA NOVAK, VELIKA GORICA |
|
|
|
Kumite - Učenici -38 (B3)
1. KARLO VOLARIĆ, JASTREB |
2. MARIN GUDELJ, VELIKA GORICA |
3. LEO LAZAR, 9. ZMAJ RIJEKA |
3. LEO MARKOVIĆ, Mladost |
|
|
|
Kumite - Učenici -42 (B4)
1. MIHAEL SIRC, Mala Subotica |
2. ANDRO MOŠKUN, Karlovac 1969 |
3. LOVRO KOPAČ, JASTREB |
3. NOA ŽALAC KELIHAR, JASTREB |
|
|
|
Kumite - Učenici +42 (B5)
1. ALEKSANDAR KALABIĆ, Delta |
2. KORINO PRIJIĆ, TAD RIJEKA |
3. PAVLE RADENIĆ, Virovitica |
3. PATRIK MACUKIĆ, VELIKA GORICA |
|
| | | |
Kumite - Učenice -36 (B7)
1. ANA MARIJA MIJATOVIĆ, Koprivnica |
2. KATARINA ŽIVKOVIĆ, TAD RIJEKA |
3. MELANY ŠABANAGIĆ, Fudokan |
3. PAULA ŠOGORIĆ, SAMOBOR |
|
|
|
Kumite - Učenice -40 (B8)
1. TEA OSTOJIĆ, Kastav |
2. IVONA CIGLAR, VARAŽDIN |
3. GRETA MIA ZORKO, STIJENA |
|
|
|
|
Kumite - Učenice +40 (B9)
1. JANA SKENDER, VARAŽDIN |
2. LEA GALIJAŠEVIĆ, MEJDAN |
3. IVA MICULINIĆ, KK Grobničan |
|
|
| | | |
Kumite - Mlađi kadeti -36 (C1)
1. ROKO MIHALINEC, SUSEDGRAD |
2. FRANJO RAJAKOVIĆ, STIJENA |
|
|
|
|
|
Kumite - Mlađi kadeti -41 (C2)
1. LEON TOMLJANOVIĆ, TUŠKANAC |
2. FRAN PETKOVIĆ, SPORTSLIFE |
3. BRUNO JELINIĆ, BUSHIDO |
3. ANTONIO GRGIĆ, SPORTSLIFE |
|
|
|
Kumite - Mlađi kadeti -45 (C3)
1. DAVID PAVIĆ, SUSEDGRAD |
2. TONI TOMIĆ, BUSHIDO |
3. PETAR ROD, Koprivnica |
|
|
|
|
Kumite - Mlađi kadeti -48 (C4)
1. LYON NENADIĆ, SAMOBOR |
2. TOMISLAV FAJERBACH, LOTOS ZAGREB |
3. LUKA VUČINIĆ, JASTREB |
3. ANTO MIJATOVIĆ, Koprivnica |
|
|
|
Kumite - Mlađi kadeti -52 (C5)
1. KRISTIJAN OBRAZOVIĆ, VELIKA GORICA |
2. DORIJAN ROMIC, SAMOBOR |
3. LOVRO MRAKUŽIĆ, JASTREB |
3. FRAN ŠIROKI, SPORTSLIFE |
|
|
|
Kumite - Mlađi kadeti -57 (C6)
1. LUKA DOLČIĆ, BUSHIDO |
2. LUKA PELES, SAMOBOR |
3. BRUNO ZADRAVEC, KK Musashido |
3. LUKA ŠANTEK, MEJDAN |
|
|
|
Kumite - Mlađi kadeti +57 (C7)
1. IGOR VRBAN, VELIKA GORICA |
2. KENAN ETHEMI, MEJDAN |
3. IAN BAŽDAR, SAMOBOR |
3. KEVIN PRANJIĆ, Delta |
|
| | | |
Kumite - Mlađe kadetkinje -40 (C8)
1. LEA VUKOJA, TAD RIJEKA |
2. TEA OSTOJIĆ, Kastav |
3. TARA NIKOLIĆ, VARAŽDIN |
3. PETRA STOJKOVIĆ, Karlovac 1969 |
|
|
|
Kumite - Mlađe kadetkinje -45 (C9)
1. SADEA BEĆIROVIĆ, SUSEDGRAD |
2. GABRIJELA PAŠIĆ, MEJDAN |
3. MIA MIJOVIĆ, VELIKA GORICA |
3. IVA POVRŽENIĆ, Karlovac 1969 |
|
|
|
Kumite - Mlađe kadetkinje -50 (C10)
1. MARIA MURKOVIĆ, Mala Subotica |
2. TEREZIJA PETRIĆ, MEJDAN |
3. NINA JANEŠ, Kastav |
|
|
|
|
Kumite - Mlađe kadetkinje -55 (C11)
1. LAURA FUČIK, Delta |
2. PAULA MANOLA, OPATIJA |
|
|
|
|
|
Kumite - Mlađe kadetkinje +55 (C12)
1. NIKA MEDVED, SAMOBOR |
2. STELLA CRNOBRNJA, Mladost |
3. MARINA MIKULIĆ, Koprivnica |
|
|
| | | |
Kumite - Kadeti -52 (D1)
1. PAUL KARAČIĆ, HRVATSKI DRAGOVOLJAC |
2. BRUNO JELINIĆ, BUSHIDO |
3. FRAN ŠIROKI, SPORTSLIFE |
3. BORNA MAĐAREVIĆ, Slavonski Brod |
|
|
|
Kumite - Kadeti -57 (D2)
1. LUKA KONDIĆ, BUSHIDO |
2. FILIP NOVAK, Mala Subotica |
3. ALEN HOVAN, Delta |
3. LUKA DOLČIĆ, BUSHIDO |
|
|
|
Kumite - Kadeti -63 (D3)
1. VLADIMIR GAŠPAR, Mladost |
2. MIHAEL MATIJAŠČIĆ, Bregana |
3. IVAN VRBAN, VELIKA GORICA |
3. IVAN LULIĆ, BUSHIDO |
|
|
|
Kumite - Kadeti -70 (D4)
1. LEON MARCIUŠ, Međimurje |
2. BRUNO KATAVIĆ, KK KTC KRIŽEVCI |
3. JOSIP KURELEC, TUŠKANAC |
3. KARLO MARTIĆ, Slavonski Brod |
|
|
|
Kumite - Kadeti +70 (D5)
1. MARTIN BREŠKI, LEPOGLAVA |
2. JAKOV BUNJEVAC, Mladost |
3. NERMAN SUSAK, SPORTSLIFE |
3. LEON TUNA, OPATIJA |
|
| | | |
Kumite - Kadetkinje -47 (D6)
1. INES GRDENIĆ, VELIKA GORICA |
2. MARIA MURKOVIĆ, Mala Subotica |
3. AJA VUKOJA, TAD RIJEKA |
3. IVA POVRŽENIĆ, Karlovac 1969 |
|
|
|
Kumite - Kadetkinje -54 (D7)
1. ELMA GARIBOVIĆ, VARAŽDIN |
2. LAURA FUČIK, Delta |
3. PAULA MANOLA, OPATIJA |
3. LUCIJA PERUŠKO, Kastav |
|
|
|
Kumite - Kadetkinje +54 (D8)
1. MARINA BARAC, ZAMET |
2. LAURA REHAK, STUDENT |
3. ENA ZRINŠĆAK, VOLOSKO |
3. LUCIJA RUŽAJ, GLOBUS Čakovec |
|
| | | |
Kumite - Juniori -61 (E2)
1. BORAN BERAK, TAD RIJEKA |
2. LUKA KONDIĆ, BUSHIDO |
3. DINO POVRŽENIĆ, Karlovac 1969 |
3. MIHAEL MATIJAŠČIĆ, Bregana |
|
|
|
Kumite - Juniori -68 (E3)
1. IVAN MARTINAC, Hercegovina-Zagreb |
2. PETAR LAMEŠIĆ, Karlovac 1969 |
3. STJEPAN ŠTIMAC, STIJENA |
3. IVAN LOVRIĆ, KK Zagreb |
|
|
|
Kumite - Juniori -76 (E4)
1. VANJA LONČAR, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR |
2. MISLAV SEKULIĆ, Karlovac 1969 |
|
|
|
|
|
Kumite - Juniori +76 (E5)
1. JAKOV BUNJEVAC, Mladost |
2. FILIP BARAC, ZAMET |
3. ANEL HADŽIMURATAGIĆ, Ronin |
3. ROBERT FEJZULAHU, VARAŽDIN |
|
| |
Kumite - Juniorke -48 (E6)
1. MONIKA BERULEC, Tempo |
2. INES GRDENIĆ, VELIKA GORICA |
3. ANAMARIJA SARATLIJA, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR |
|
|
|
|
Kumite - Juniorke -53 (E7)
1. NIKA DEŠA, RI CROATIA |
2. GABRIJELA SZABO, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR |
|
|
|
|
|
Kumite - Juniorke -59 (E8)
1. ANĐELA STJEPANDIĆ, SOKOL |
2. ENA ZRINŠĆAK, VOLOSKO |
3. KLARA KATAVIĆ, KK KTC KRIŽEVCI |
|
|
|
|
Kumite - Juniorke +59 (E9)
1. ANA ŠKUNCA, ZAMET |
2. MAJA ZORIĆ, OPATIJA |
3. NATALIA MODRIĆ, ZAMET |
3. SARA GRGIĆ, SPORTSLIFE |
|
| |
Kumite - U 21 (muški) -68 (F1)
1. DINO POVRŽENIĆ, Karlovac 1969 |
2. PETAR LAMEŠIĆ, Karlovac 1969 |
3. IVAN LOVRIĆ, KK Zagreb |
|
|
|
|
Kumite - U 21 (muški) -78 (F2)
1. MISLAV SEKULIĆ, Karlovac 1969 |
2. IGOR CVIJANOVIĆ, SISAK |
|
|
|
|
|
Kumite - U 21 (muški) +78 (F3)
1. ZVONIMIR ŽIVKOVIĆ, VOLOSKO |
2. PATRIK CVETKO, LOTOS ZAGREB |
|
|
|
| | | |
Kumite - U 21 (ženski) -53 (F4)
1. HELENA MARTINOVIĆ, Ronin |
2. NINA KONTOŠIĆ, CBS PULA |
|
|
|
|
|
Kumite - U 21 (ženski) -60 (F5)
1. KLARA KATAVIĆ, KK KTC KRIŽEVCI |
2. PETRA ŽIC, OPATIJA |
3. HELENA STANIĆ, VOLOSKO |
|
|
|
|
Kumite - U 21 (ženski) +60 (F6)
1. DANKA ZORIĆ, OPATIJA |
2. ANAMARIJA KRIŽAN, Hercegovina-Zagreb |
3. MAJA ZORIĆ, OPATIJA |
3. NATALIA MODRIĆ, ZAMET |
|
| | | |