Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
10. MEĐUNARODNI KARATE TURNIR SVETI NIKOLA
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
UZRASTI
KUMITE-Ml. dječaci (8,9 g.)
KUMITE-Ml. dječaci (6,7 g.)
KUMITE-Ml. djevojčice (6,7 g.)
KUMITE-Ml. djevojčice (8,9 g.)
KUMITE-Učenici (10,11 g.)
KUMITE-Učenice (10,11 g.)
KUMITE-Mlađi kadeti (12,13 g.)
KUMITE-Mlađe kadetkinje (12,13 g.)
KUMITE-Kadeti (14,15 g.)
KUMITE-Kadetkinje (14,15 g.)
KATA-Mlađi učenici (7,8,9 g.)
KATA-Mlađe učenice (7,8,9 g.)
KATA-Učenici (10,11 g.)
KATA-Učenice (10,11 g.)
KATA-Mlađi kadeti (12,13 g.)
KATA-Mlađe kadetkinje (12,13 g.)
KATA-Kadeti (14,15 g.)
KATA TEAM-Učenice (10,11 g.)
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Učenici (10,11 g.) -30 (U1)
Kumite - Učenici (10,11 g.) -34 (U2)
Kumite - Učenici (10,11 g.) -38 (U3)
Kumite - Učenici (10,11 g.) -42 (U4)
Kumite - Učenici (10,11 g.) -46 (U5)
Kumite - Učenici (10,11 g.) +46 (U6)
Kumite - Učenici (10,11 g.) -30 (U1)
180
0
MIHAJLO STANIĆ (KKBIHAĆ)
12
0
FILIP BALENT (GLOBUS)
180
0
MIHAJLO STANIĆ (KKBIHAĆ)
448
0
IVAN PRELEC (KK IPON)
180
0
MIHAJLO STANIĆ (KKBIHAĆ)
119
0
DINO KOVAČ (KK LEPO)
12
FILIP BALENT (GLOBUS)
5
MIHAEL JAKOPANEC (IVANEC)
448
IVAN PRELEC (KK IPON)
356
BORO JURČEC (KK MS)
43
IVAN IVELJ (VGORICA)
267
MISLAV BLAŽEKOVIĆ (SAMOBOR)
464
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
119
0
DINO KOVAČ (KK LEPO)
12
0
FILIP BALENT (GLOBUS)
5
0
MIHAEL JAKOPANEC (IVANEC)
448
0
IVAN PRELEC (KK IPON)
356
0
BORO JURČEC (KK MS)
43
0
IVAN IVELJ (VGORICA)
267
0
MISLAV BLAŽEKOVIĆ (SAMOBOR)
464
0
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
119
0
DINO KOVAČ (KK LEPO)
448
0
IVAN PRELEC (KK IPON)
43
0
IVAN IVELJ (VGORICA)
464
0
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
119
0
DINO KOVAČ (KK LEPO)
464
0
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
267
MISLAV BLAŽEKOVIĆ (SAMOBOR)
43
0
IVAN IVELJ (VGORICA)
267
0
MISLAV BLAŽEKOVIĆ (SAMOBOR)
Osvajači medalja
1. KRISTIJAN TOPLIČANEC, GLOBUS Čakovec
2. DINO KOVAČ, LEPOGLAVA
3. IVAN PRELEC, IPON ZAGREB
3. IVAN IVELJ, VELIKA GORICA