Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
12. Karlovac Open 2015
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
DISCIPLINE
KUMITE
KATA
All
DISPLAY TYPE
Individual results
Per report groups
Per club
All
KUMITE-Mlađi učenici
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
MATIJA VOLENIK
STIJENA
MU1-26
3
3
0
0
0
2.
ERIK BENCEK
IVANEC
MU2-30
2
2
0
0
0
3.
TOMA MILETA
ŠIBENIK
MU5+38
2
2
0
0
0
4.
ANTE PAVLINOVIĆ
Hercegovina-Zagreb
MU4-38
1
1
0
0
0
5.
DAVID MILINOVICH
OPATIJA
MU3-34
1
1
0
0
0
6.
BORNA ŠUNJIĆ
SAMOBOR
MU2-30
2
1
0
0
0
7.
LUKA TAČKOVIĆ
VELIKA GORICA
MU1-26
2
1
0
0
0
8.
MATIJA MARKAČ
Mala Subotica
MU1-26
2
1
0
0
0
9.
MATKO ZELENIKA
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
MU5+38
2
1
0
0
0
10.
NOA ŠEŠET
IVANEC
MU1-26
2
1
0
0
0
11.
JAKOV ŠIMUNIĆ
SUSEDGRAD
MU1-26
2
0
0
0
0
12.
DOMAGOJ KESAK
Virovitica
MU5+38
1
0
0
0
0
13.
DOMINIK ŠONJE
LOTOS ZAGREB
MU3-34
1
0
0
0
0
14.
JAN KALFIĆ
LAV
MU1-26
1
0
0
0
0
15.
KRISTIJAN FRANK
Hercegovina-Zagreb
MU2-30
1
0
0
0
0
16.
LOVRO VUKOJA
Hercegovina-Zagreb
MU4-38
1
0
0
0
0
17.
MATIJA PEREŠKO
Karlovac 1969
MU2-30
1
0
0
0
0
18.
VID KRALJ RADULOVIĆ
SAMOBOR
MU5+38
1
0
0
0
0
KUMITE-Mlađe učenice
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
ANA KARADŽA
KK Grobničan
MU6-28
3
3
0
0
0
2.
SARA TOMIĆ
BUSHIDO
MU9+36
2
2
0
0
0
3.
KIARA BRSTILO
VELIKA GORICA
MU7-32
1
1
0
0
0
4.
ELENA MAHNE
KK Grobničan
MU9+36
2
1
0
0
0
5.
EMA ŠEŠET
IVANEC
MU6-28
2
1
0
0
0
6.
HELENA BAŠIĆ
JASTREB
MU6-28
2
1
0
0
0
7.
TEA SGARDELLI - LJATIFI
ZAMET
MU6-28
2
1
0
0
0
8.
LUCIJA KIRINIĆ
VELIKA GORICA
MU6-28
2
0
0
0
0
9.
AIDA TRSTENJAK
Mala Subotica
MU6-28
1
0
0
0
0
10.
ELENA HOXHAJ
KK 10. DAN
MU9+36
1
0
0
0
0
11.
LANA GOLOMBOŠ
Tigar Sisak
MU7-32
1
0
0
0
0
12.
MAGDALENA VAJDA
Hercegovina-Zagreb
MU9+36
1
0
0
0
0
KUMITE-Učenici
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
LUKA STEKOVIĆ
Karlovac 1969
B3-38
4
4
0
0
0
2.
IVAN IVELJ
VELIKA GORICA
B1 -30
3
3
0
0
0
3.
LEO LAZAR
9. ZMAJ RIJEKA
B5+42
3
3
0
0
0
4.
LUKA MIĆ
LOTOS ZAGREB
B4-42
3
3
0
0
0
5.
NINO DONADIĆ
TAD RIJEKA
B2-34
3
3
0
0
0
6.
DOMINIK DŽAJKIĆ
FOKUS
B3-38
4
3
0
0
0
7.
IVAN TERIHAJ
SAMOBOR
B3-38
4
3
0
0
0
8.
JAKOV SILADI
LOTOS ZAGREB
B4-42
4
3
0
0
0
9.
TIBOR KOVAČIĆ
VARAŽDIN
B5+42
4
3
0
0
0
10.
ANTON HOST
Kastav
B4-42
3
2
0
0
0
11.
AUGUSTIN MOŠKUN
Karlovac 1969
B5+42
3
2
0
0
0
12.
JAKOV KUPINA
JASTREB
B2-34
3
2
0
0
0
13.
LOVRO ROZMAN
VARAŽDIN
B5+42
3
2
0
0
0
14.
MATEJ VUKOVIĆ
VELIKA GORICA
B2-34
3
2
0
0
0
15.
ROKO BENCEK
IVANEC
B1 -30
3
2
0
0
0
16.
STIPE RUKAVINA
JASTREB
B3-38
3
2
0
0
0
17.
TIN PETRUNIĆ
JASTREB
B1 -30
3
2
0
0
0
18.
TOMA MILETA
ŠIBENIK
B4-42
3
2
0
0
0
19.
DAVID MILINOVICH
OPATIJA
B2-34
2
1
0
0
0
20.
SVEN PETRUNIĆ
JASTREB
B1 -30
2
1
0
0
0
21.
ANTONIO KOPLJAR
STIJENA
B3-38
3
1
0
0
0
22.
LEON PRPIĆ
STIJENA
B1 -30
3
1
0
0
0
23.
VAL VILIŠIĆ
STIJENA
B3-38
3
1
0
0
0
24.
ANTE VUKOJA
Hercegovina-Zagreb
B5+42
2
0
0
0
0
25.
BENJAMIN JOSIP SZABO
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
B3-38
2
0
0
0
0
26.
FRAN ŠIMUNIĆ
Hercegovina-Zagreb
B3-38
2
0
0
0
0
27.
IVAN UDOVIĆ
LAV
B1 -30
2
0
0
0
0
28.
KARLO GOVIĆ
ŠIBENIK
B5+42
2
0
0
0
0
29.
LUKA HUŠAK
LAV
B2-34
2
0
0
0
0
30.
MATEO ČOP
Virovitica
B2-34
2
0
0
0
0
31.
MATKO ZELENIKA
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
B4-42
2
0
0
0
0
32.
NIKO PAVLIĆ
Karlovac 1969
B4-42
2
0
0
0
0
33.
DINO PEREŠKO
Karlovac 1969
B5+42
1
0
0
0
0
34.
FILIP ŽIVČIĆ
Hercegovina-Zagreb
B4-42
1
0
0
0
0
35.
FILIP SUCHY
Hercegovina-Zagreb
B3-38
1
0
0
0
0
36.
IVAN EREIZ
CBS PULA
B3-38
1
0
0
0
0
37.
JOSIP BRNADA
ŠIBENIK
B4-42
1
0
0
0
0
38.
LUKA BASAR
Karlovac 1969
B2-34
1
0
0
0
0
39.
MARIO RADOŠ
VELIKA GORICA
B3-38
1
0
0
0
0
40.
MARKO SIROMAŠIĆ
JASTREB
B1 -30
1
0
0
0
0
41.
MATIJA PEREŠKO
Karlovac 1969
B1 -30
1
0
0
0
0
42.
MAX FAJERBACH
LOTOS ZAGREB
B5+42
1
0
0
0
0
43.
MORIS TRBULIN
LAV
B4-42
1
0
0
0
0
44.
TEO BAGARIĆ
STIJENA
B5+42
1
0
0
0
0
KUMITE-Učenice
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
LAURA LISAC
Delta
B9+40
4
4
0
0
0
2.
TIA MAMELEDŽIJA
TAD RIJEKA
B8-40
3
3
0
0
0
3.
DARIJA ŠNAJDER
Kastav
B7-36
1
1
0
0
0
4.
EMA SGARDELLI
ZAMET
B6-32
1
1
0
0
0
5.
ANTONELA ANĐELIĆ
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
B9+40
4
3
0
0
0
6.
DORA ŽUGČIĆ
STUDENT
B9+40
4
3
0
0
0
7.
KARLA ŠANČIĆ
STIJENA
B8-40
4
3
0
0
0
8.
KATARINA ŽIVKOVIĆ
TAD RIJEKA
B9+40
4
3
0
0
0
9.
ADRIANA ROSS
Kastav
B8-40
3
2
0
0
0
10.
EMA ŠTIVIĆ
SPORTSLIFE
B8-40
3
2
0
0
0
11.
LUCIJA MILETA
ŠIBENIK
B9+40
4
2
0
0
0
12.
NIKOLINA GOLOMBOŠ
Tigar Sisak
B9+40
4
2
0
0
0
13.
ELLA BJELANOVIĆ
JASTREB
B6-32
2
1
0
0
0
14.
EMA NOVAK
VELIKA GORICA
B7-36
2
1
0
0
0
15.
LEONA GULIJA
VARAŽDIN
B8-40
2
1
0
0
0
16.
LORA MAGDIĆ
Karlovac 1969
B9+40
2
1
0
0
0
17.
MIA ČAČKO
KK 10. DAN
B9+40
2
1
0
0
0
18.
DARJA ZORIĆ
Kastav
B9+40
2
0
0
0
0
19.
INGRID KOCANJER
Karlovac 1969
B9+40
2
0
0
0
0
20.
IVA POFUK
IVANEC
B8-40
2
0
0
0
0
21.
PETRA MARTINJAK
STIJENA
B8-40
2
0
0
0
0
22.
ANAMARIJA RAVLIĆ
TUŠKANAC
B9+40
1
0
0
0
0
23.
ELIDE BABIĆ
Kastav
B7-36
1
0
0
0
0
24.
IRIS KOVAČ
ŠIBENIK
B9+40
1
0
0
0
0
25.
JANA KALFIĆ
LAV
B9+40
1
0
0
0
0
26.
JOSIPA BAŠIĆ
JASTREB
B8-40
1
0
0
0
0
27.
LUCIJA ZEKANOVIĆ
ŠIBENIK
B8-40
1
0
0
0
0
28.
MELANI MAGDIĆ
IVANEC
B9+40
1
0
0
0
0
29.
PAOLA BITUNJAC
Karlovac 1969
B9+40
1
0
0
0
0
30.
RUŽICA PAVIĆ
SUSEDGRAD
B6-32
1
0
0
0
0
31.
SAMANTHA BERDIN
GLOBUS Čakovec
B9+40
1
0
0
0
0
32.
TONKA ZLODI
Hercegovina-Zagreb
B8-40
1
0
0
0
0
KUMITE-Mlađi kadeti
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
ANTON BAŽDARIĆ
OPATIJA
C7+57
3
3
0
0
0
2.
KARLO VOLARIĆ
JASTREB
C5-52
3
3
0
0
0
3.
LEO LAZAR
9. ZMAJ RIJEKA
C3-45
3
3
0
0
0
4.
PATRIK MACUKIĆ
VELIKA GORICA
C6-57
3
3
0
0
0
5.
PETAR OREŠKOVIĆ
VELIKA GORICA
C4-48
3
3
0
0
0
6.
DARIO SZEL
SAMOBOR
C2-41
2
2
0
0
0
7.
LUKAS VOUNASIS
STIJENA
C1 -36
2
2
0
0
0
8.
BORNA NOVAK
VELIKA GORICA
C3-45
3
2
0
0
0
9.
DAVID STANIĆ
Metal - Jurdani
C7+57
3
2
0
0
0
10.
FRAN VUKOMANOVIĆ
IPON ZAGREB
C2-41
3
2
0
0
0
11.
KRUNO FADLJEVIĆ
SAMOBOR
C6-57
3
2
0
0
0
12.
LUKA STEKOVIĆ
Karlovac 1969
C2-41
3
2
0
0
0
13.
LUKA ČIČAK
Delta
C7+57
3
2
0
0
0
14.
PATRIK KARNAS
VELIKA GORICA
C3-45
3
2
0
0
0
15.
DOMAGOJ ŽAJA
SAMOBOR
C3-45
2
1
0
0
0
16.
DOMINIK KUČAN
VELIKA GORICA
C4-48
2
1
0
0
0
17.
FRAN PRPIĆ
SPORTSLIFE
C6-57
2
1
0
0
0
18.
IVAN PRELEC
IPON ZAGREB
C1 -36
2
1
0
0
0
19.
JANKO ŠIROLA
KK KTC KRIŽEVCI
C5-52
2
1
0
0
0
20.
KARLO ZORIČIĆ
OPATIJA
C7+57
2
1
0
0
0
21.
KARLO BOSILJEVAC
Karlovac 1969
C2-41
2
1
0
0
0
22.
MATEJ BRAJE
JASTREB
C4-48
2
1
0
0
0
23.
MISLAV BLAŽEKOVIĆ
SAMOBOR
C1 -36
2
1
0
0
0
24.
VIKTOR FAGNJEN
RIJEKA
C6-57
2
1
0
0
0
25.
ANTUN VUJEVIĆ
Mladost
C6-57
3
1
0
0
0
26.
LUKA JAKŠIĆ
Mladost
C6-57
3
1
0
0
0
27.
DINO PEREŠKO
Karlovac 1969
C7+57
2
0
0
0
0
28.
DOMINIK POZDERAC
JASTREB
C3-45
2
0
0
0
0
29.
DORIAN KALAJDŽIJA
VARAŽDIN
C4-48
2
0
0
0
0
30.
DRAŽEN ŠARIĆ
SAMOBOR
C3-45
2
0
0
0
0
31.
EDIGER OHUNDADAJEV
Hercegovina-Zagreb
C7+57
2
0
0
0
0
32.
KRISTIAN LAKIĆ
ZAMET
C2-41
2
0
0
0
0
33.
GABRIEL PALAJSA
Karlovac 1969
C6-57
1
0
0
0
0
34.
IVAN TERIHAJ
SAMOBOR
C1 -36
1
0
0
0
0
35.
JURICA RUNTAS
SAMOBOR
C6-57
1
0
0
0
0
36.
KARLO JURČEVIĆ
OMEGA
C2-41
1
0
0
0
0
37.
LUKA RAPIĆ
Metal - Jurdani
C4-48
1
0
0
0
0
38.
MARIN GUDELJ
VELIKA GORICA
C5-52
1
0
0
0
0
39.
NOA ŽALAC KELIHAR
JASTREB
C3-45
1
0
0
0
0
40.
PETAR JEDNAR
SAMOBOR
C7+57
1
0
0
0
0
41.
RENATO DJAKOVIĆ
KK KTC KRIŽEVCI
C2-41
1
0
0
0
0
42.
ROKO KRŠUL
VOLOSKO
C5-52
1
0
0
0
0
43.
TARIK ŽIŽAK
RIJEKA
C1 -36
1
0
0
0
0
KUMITE-Mlađe kadetkinje
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
LAURA LISAC
Delta
C9-45
3
3
0
0
0
2.
NATALI BADJUK
Kastav
C11-55
3
3
0
0
0
3.
TEA OSTOJIĆ
Kastav
C10-50
3
3
0
0
0
4.
EMA SGARDELLI
ZAMET
C8-40
2
2
0
0
0
5.
SARA BLAŽEVIĆ
Virovitica
C12+55
2
2
0
0
0
6.
KATARINA ŽIVKOVIĆ
TAD RIJEKA
C9-45
4
3
0
0
0
7.
ALESSIA ČEKADA
OPATIJA
C9-45
3
2
0
0
0
8.
KLARA STANUŠIĆ
SPORTSLIFE
C9-45
3
2
0
0
0
9.
MAJA KOZLINGER
Virovitica
C10-50
3
2
0
0
0
10.
PATRICIJA VEGEL
Bregana
C11-55
3
2
0
0
0
11.
TIHANA ŠULEK
SUSEDGRAD
C10-50
3
2
0
0
0
12.
ANTONELA ANĐELIĆ
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
C10-50
2
1
0
0
0
13.
EMA ŠTIVIĆ
SPORTSLIFE
C8-40
2
1
0
0
0
14.
INGRID KOCANJER
Karlovac 1969
C11-55
2
1
0
0
0
15.
LUCIJA HODAK
JASTREB
C11-55
2
1
0
0
0
16.
NIKA BARIŠEC
Mladost
C12+55
2
1
0
0
0
17.
PAULA ŠOGORIĆ
SAMOBOR
C12+55
2
1
0
0
0
18.
EMA ZETICA
Mladost
C9-45
3
1
0
0
0
19.
LUCIJA MILETA
ŠIBENIK
C9-45
3
1
0
0
0
20.
JANA BUDINŠĆAK
JASTREB
C11-55
2
0
0
0
0
21.
MARINA MATOŠEVIĆ
Delta
C10-50
2
0
0
0
0
22.
MATEA BRKOVIĆ
Mladost
C11-55
2
0
0
0
0
23.
NIKA VIDOVIĆ
FOKUS
C9-45
2
0
0
0
0
24.
TAMARA TOMAŠEK
GLOBUS Čakovec
C10-50
2
0
0
0
0
25.
BIANKA ŽGANEC
GLOBUS Čakovec
C9-45
1
0
0
0
0
26.
ENA KARABAIĆ
KRK CROATIA
C8-40
1
0
0
0
0
27.
IVA MICULINIĆ
KK Grobničan
C12+55
1
0
0
0
0
28.
KATARINA FRANK
Hercegovina-Zagreb
C9-45
1
0
0
0
0
29.
MARINA POSSI
CBS PULA
C10-50
1
0
0
0
0
30.
NIKA PRŠA
Hercegovina-Zagreb
C9-45
1
0
0
0
0
31.
STELLA POLONIJO
KRK CROATIA
C8-40
1
0
0
0
0
KUMITE-Kadeti
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
ANTONIO GRGIĆ
SPORTSLIFE
D1 -52
3
3
0
0
0
2.
DAVID PAVIĆ
SUSEDGRAD
D3-63
3
3
0
0
0
3.
FRAN PRPIĆ
SPORTSLIFE
D2-57
2
2
0
0
0
4.
RENATO REŠETAR
ZAMET
D4-70
2
2
0
0
0
5.
DOMINIK BENČAN
TAD RIJEKA
D2-57
3
2
0
0
0
6.
LUKA VUČINIĆ
JASTREB
D3-63
3
2
0
0
0
7.
TOMISLAV FAJERBACH
LOTOS ZAGREB
D3-63
3
2
0
0
0
8.
VITO VRBAT
LOTOS ZAGREB
D3-63
3
2
0
0
0
9.
FRAN PETKOVIĆ
SPORTSLIFE
D2-57
2
1
0
0
0
10.
FRANJO RAJAKOVIĆ
STIJENA
D1 -52
2
1
0
0
0
11.
LUKA BJELOVUK
BUSHIDO
D2-57
2
1
0
0
0
12.
MANUEL BAJČIĆ
KRK CROATIA
D4-70
2
1
0
0
0
13.
ROKO MIHALINEC
SUSEDGRAD
D1 -52
2
1
0
0
0
14.
DOMAGOJ ŽABČIĆ
Bregana
D3-63
2
0
0
0
0
15.
MARKO BOGDANOVIĆ
Mladost
D2-57
2
0
0
0
0
16.
MATEJ BRAJE
JASTREB
D1 -52
2
0
0
0
0
17.
TONI TOMIĆ
BUSHIDO
D3-63
2
0
0
0
0
18.
GABRIEL PALAJSA
Karlovac 1969
D2-57
1
0
0
0
0
19.
IVAN JANKO
SUSEDGRAD
D3-63
1
0
0
0
0
20.
KARLO FUDURIĆ
Metal - Jurdani
D4-70
1
0
0
0
0
21.
KARLO BOSILJEVAC
Karlovac 1969
D1 -52
1
0
0
0
0
22.
KARLO PAVER
TUŠKANAC
D3-63
1
0
0
0
0
23.
KEVIN PRANJIĆ
Delta
D4-70
1
0
0
0
0
KUMITE-Kadetkinje
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
LAURA POKUPIĆ
Virovitica
D7-54
3
3
0
0
0
2.
SADEA BEĆIROVIĆ
SUSEDGRAD
D8+54
2
2
0
0
0
3.
GLORIJA OLIĆ
KRK CROATIA
D7-54
4
3
0
0
0
4.
MONIKA BUBNJIĆ
Virovitica
D7-54
4
3
0
0
0
5.
TEA OSTOJIĆ
Kastav
D7-54
4
3
0
0
0
6.
PETRA BRLEČIĆ
IVANEC
D8+54
2
1
0
0
0
7.
PETRA GAJDEK
TUŠKANAC
D8+54
2
1
0
0
0
8.
ENA MEMIĆ
IPON ZAGREB
D7-54
3
1
0
0
0
9.
NATALI BADJUK
Kastav
D7-54
2
0
0
0
0
10.
PETRA VUKOVINSKI
Bregana
D7-54
2
0
0
0
0
11.
BRUNA CVITANOVIĆ
ŠIBENIK
D7-54
1
0
0
0
0
12.
IVANA BOROMISA
STUDENT
D8+54
1
0
0
0
0
13.
KATARINA ŠULEK
Euro-Tera
D7-54
1
0
0
0
0
14.
MIA KITAROVIĆ
ŠIBENIK
D7-54
1
0
0
0
0
15.
VANESA ŽGANEC
GLOBUS Čakovec
D7-54
1
0
0
0
0