Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
15. Karlovac Open
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
AGE GROUPS
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KUMITE TEAM-Učenici
KUMITE TEAM-Učenice
KUMITE TEAM-Mlađi kadeti
KUMITE TEAM-Mlađe kadetkinje
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
Kumite - Juniori -OPEN (JUN-M (16,17 g.) )
Kumite - Juniori -OPEN (JUN-M (16,17 g.) )
410
0
FRAN PRPIĆ (SPRTSLF)
220
0
IVAN DRAGOJLOVIĆ (333CR)
410
0
FRAN PRPIĆ (SPRTSLF)
142
0
DARIO GLUHINIĆ (STIJENA)
344
0
LUKA VUČINIĆ (JASTREB)
142
0
DARIO GLUHINIĆ (STIJENA)
230
0
ROKO ŠTIGLIĆ (TAD )
8
0
ALEKSANDAR MALOBABIĆ (KA 1969)
410
0
FRAN PRPIĆ (SPRTSLF)
18
0
GABRIEL PALAJSA (KA 1969)
389
0
TIMO VLAHEK (GLOBUS)
220
0
IVAN DRAGOJLOVIĆ (333CR)
325
0
ANTONIO FILIPOVIĆ (RONIN)
15
0
AUGUSTIN MOŠKUN (KA 1969)
228
0
LEO LAZAR (TAD )
151
0
FILIP RAMIĆ (ZAMET)
241
0
LUKA BREKALO (KKHZG)
13
0
ANDRO MOŠKUN (KA 1969)
404
0
JAKOV ZELJKO (TUSKNC)
441
0
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
142
0
DARIO GLUHINIĆ (STIJENA)
230
0
ROKO ŠTIGLIĆ (TAD )
18
0
GABRIEL PALAJSA (KA 1969)
220
0
IVAN DRAGOJLOVIĆ (333CR)
15
0
AUGUSTIN MOŠKUN (KA 1969)
228
0
LEO LAZAR (TAD )
13
0
ANDRO MOŠKUN (KA 1969)
404
0
JAKOV ZELJKO (TUSKNC)
142
0
DARIO GLUHINIĆ (STIJENA)
18
0
GABRIEL PALAJSA (KA 1969)
15
0
AUGUSTIN MOŠKUN (KA 1969)
13
0
ANDRO MOŠKUN (KA 1969)
18
0
GABRIEL PALAJSA (KA 1969)
13
0
ANDRO MOŠKUN (KA 1969)
404
0
JAKOV ZELJKO (TUSKNC)
241
0
LUKA BREKALO (KKHZG)
15
0
AUGUSTIN MOŠKUN (KA 1969)
404
0
JAKOV ZELJKO (TUSKNC)
Medalists
1. GABRIEL PALAJSA, Karlovac 1969
2. ANDRO MOŠKUN, Karlovac 1969
3. FRAN PRPIĆ, SPORTSLIFE
3. JAKOV ZELJKO, TUŠKANAC