Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
15.TRADICIONALNI MEĐUNARODNI TURNIR DELTA CUP 2013
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
AGE GROUPS
ml. učenici / boys (C)
ml. učenice / girls (D)
učenici / boys (E)
učenice / girls (F)
ml. kadeti / boys (G)
ml. kadetkinje / girls (J)
kadeti / cadets (K)
kadetkinje / cadets (L)
juniori /juniors (M)
juniorke / juniors (N)
ml. učenici / boys (A1)
ml. učenice / girls (B1)
učenici / boys (A2)
učenice / girls (B2)
ml. kadeti / boys (A3)
kadeti / cadets (A4)
kadetkinje / cadets (B4)
juniorke /juniors (B5)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
7, 8, 9 god. (A1)
7, 8, 9 god. (A1)
47
0
IAN ŠPELIĆ (SKKU)
244
0
TARIK ŽIŽAK (ARGORIJ)
244
0
TARIK ŽIŽAK (ARGORIJ)
43
0
STIPE BOKARICA (PRINCZG)
244
0
TARIK ŽIŽAK (ARGORIJ)
368
0
ADNAN PAŠAGIĆ (POSTOJN)
47
0
IAN ŠPELIĆ (SKKU)
341
0
MARKO ZBAŠNIK (DELTA)
244
TARIK ŽIŽAK (ARGORIJ)
43
0
STIPE BOKARICA (PRINCZG)
313
0
ALEKS PRPIĆ (OPATIJA)
261
JOSIP SLUKIĆ (GLOBUS)
48
0
ANTONIO ŠIMIĆ (SKKU)
304
0
LEO LAZAR (9 ZMAJ )
259
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
368
ADNAN PAŠAGIĆ (POSTOJN)
263
ADRIAN FAJFAR (GLOBUS)
49
0
NOEL BABIĆ (SKKU)
342
0
LEON BUZIK (DELTA)
258
FILIP BALENT (GLOBUS)
23
ARNES DŽAKULIĆ (POSTOJN)
262
TEO KEČKEŠ (GLOBUS)
50
0
LOVRO LAKOVIĆ (SKKU)
314
0
IAN FRISKIĆ (OPATIJA)
260
MATKO LEGEN (GLOBUS)
25
TARIK AHAČIĆ (POSTOJN)
264
ROKO ŠTOKIĆ (GLOBUS)
341
0
MARKO ZBAŠNIK (DELTA)
244
0
TARIK ŽIŽAK (ARGORIJ)
43
0
STIPE BOKARICA (PRINCZG)
261
0
JOSIP SLUKIĆ (GLOBUS)
304
0
LEO LAZAR (9 ZMAJ )
259
0
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
368
0
ADNAN PAŠAGIĆ (POSTOJN)
263
0
ADRIAN FAJFAR (GLOBUS)
49
0
NOEL BABIĆ (SKKU)
258
0
FILIP BALENT (GLOBUS)
23
0
ARNES DŽAKULIĆ (POSTOJN)
262
0
TEO KEČKEŠ (GLOBUS)
314
0
IAN FRISKIĆ (OPATIJA)
260
0
MATKO LEGEN (GLOBUS)
25
0
TARIK AHAČIĆ (POSTOJN)
264
0
ROKO ŠTOKIĆ (GLOBUS)
341
0
MARKO ZBAŠNIK (DELTA)
43
0
STIPE BOKARICA (PRINCZG)
304
0
LEO LAZAR (9 ZMAJ )
368
0
ADNAN PAŠAGIĆ (POSTOJN)
258
0
FILIP BALENT (GLOBUS)
262
0
TEO KEČKEŠ (GLOBUS)
314
0
IAN FRISKIĆ (OPATIJA)
264
0
ROKO ŠTOKIĆ (GLOBUS)
341
0
MARKO ZBAŠNIK (DELTA)
368
0
ADNAN PAŠAGIĆ (POSTOJN)
262
0
TEO KEČKEŠ (GLOBUS)
264
0
ROKO ŠTOKIĆ (GLOBUS)
341
0
MARKO ZBAŠNIK (DELTA)
262
0
TEO KEČKEŠ (GLOBUS)
23
ARNES DŽAKULIĆ (POSTOJN)
23
0
ARNES DŽAKULIĆ (POSTOJN)
258
0
FILIP BALENT (GLOBUS)
258
0
FILIP BALENT (GLOBUS)
264
0
ROKO ŠTOKIĆ (GLOBUS)
Medalists
1. MARKO ZBAŠNIK, Delta
2. TEO KEČKEŠ, GLOBUS Čakovec
3. TARIK ŽIŽAK, RIJEKA
3. ROKO ŠTOKIĆ, GLOBUS Čakovec