Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
15.TRADICIONALNI MEĐUNARODNI TURNIR DELTA CUP 2013
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
DISCIPLINE
BORBE
KATE
All
DISPLAY TYPE
Individual results
Per report groups
Per club
All
ml. učenici / boys (C)
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
DOMINIK MURKOVIĆ
Mala Subotica
C2
4
4
0
0
0
2.
LEON PENDIĆ
VIKTORIJA
C1
3
3
0
0
0
3.
MIHAEL SIRC
Mala Subotica
C5
3
3
0
0
0
4.
PATRIK KARNAS
VELIKA GORICA
C3
3
3
0
0
0
5.
LUKA KATUŠA
9. ZMAJ RIJEKA
C4
2
2
0
0
0
6.
DOMINIK ETHEMI
TAD RIJEKA
C3
4
3
0
0
0
7.
LEO LAZAR
9. ZMAJ RIJEKA
C3
4
3
0
0
0
8.
LEON BUZIK
Delta
C2
4
3
0
0
0
9.
RENE RIHTAREC
NEDELIŠĆE
C3
4
3
0
0
0
10.
TARIK ŽIŽAK
RIJEKA
C2
4
3
0
0
0
11.
BARTOL VUČKOV
IPON ZAGREB
C1
3
2
0
0
0
12.
DOMINIK KUČAN
VELIKA GORICA
C2
3
2
0
0
0
13.
LOVRO BALENT
GLOBUS Čakovec
C4
3
2
0
0
0
14.
LUKA LADAVAC
KK "SENSEI" Pazin
C1
3
2
0
0
0
15.
MATEO KOS
KOSTRENA
C5
3
2
0
0
0
16.
PATRICK EREMIJA
9. ZMAJ RIJEKA
C1
3
2
0
0
0
17.
ALEN BOSANAC
FINIDA (POREČ)
C4
2
1
0
0
0
18.
ANES VELAGIĆ
SHOTOKAN UMAG
C5
2
1
0
0
0
19.
ANTONIO STIPANOVIĆ
KRK CROATIA
C5
2
1
0
0
0
20.
VIKTOR FAGNJEN
RIJEKA
C4
2
1
0
0
0
ml. učenice / girls (D)
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
TIA MAMELEDŽIJA
KK Grobničan
D1
2
2
0
0
0
2.
TONKA MIJALJEVIC
KOSTRENA
D2
2
2
0
0
0
3.
MOJCA JEREB
9. ZMAJ RIJEKA
D2
2
1
0
0
0
4.
KATARINA ŽIVKOVIĆ
TAD RIJEKA
D2
3
1
0
0
0
5.
SONJA RAJKO
FINIDA (POREČ)
D1
2
0
0
0
0
6.
ENA KAURIĆ
KRK CROATIA
D1
1
0
0
0
0
7.
KARIN ĆOROVIĆ
KK "SENSEI" Pazin
D2
1
0
0
0
0
učenici / boys (E)
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
BORNA NOVAK
VELIKA GORICA
E1
4
4
0
0
0
2.
LEO MARKOVIĆ
Mladost
E2
4
4
0
0
0
3.
IGOR VRBAN
VELIKA GORICA
E6
3
3
0
0
0
4.
TONI TOMIĆ
BUSHIDO
E4
3
3
0
0
0
5.
LEON TOMLJANOVIĆ
STUDENT
E3
4
3
0
0
0
6.
MARIN GUDELJ
VELIKA GORICA
E3
4
3
0
0
0
7.
ANDREJ ANTIĆ
KOSTRENA
E6
3
2
0
0
0
8.
ENEJ RIZMANOVSKI
POSTOJNA
E2
3
2
0
0
0
9.
FRAN VUKOMANOVIĆ
IPON ZAGREB
E1
3
2
0
0
0
10.
IVAN PRELEC
IPON ZAGREB
E1
3
2
0
0
0
11.
IVAN TONKOVIC
KOSTRENA
E4
3
2
0
0
0
12.
KORINO PRIJIĆ
TAD RIJEKA
E5
3
2
0
0
0
13.
LUKA PEJIĆ
TAD RIJEKA
E3
3
2
0
0
0
14.
MAKSIM MADŽAR
TAD RIJEKA
E2
3
2
0
0
0
15.
MATEJ KOVAČIĆ
NEDELIŠĆE
E5
3
2
0
0
0
16.
PATRIK KOZARIĆ
IPON ZAGREB
E3
3
2
0
0
0
17.
ROKO MARČINA
"Forum"
E2
3
2
0
0
0
18.
ROKO ŠTIGLIĆ
TAD RIJEKA
E5
3
2
0
0
0
19.
DOMAGOJ BLAGOJEVIĆ
VELIKA GORICA
E1
4
2
0
0
0
20.
ALEKSANDAR KALABIĆ
Delta
E5
2
1
0
0
0
21.
DOMAGOJ LUKIĆ
Mladost
E6
2
1
0
0
0
22.
MARIJAN LOVRIĆ
IPON ZAGREB
E6
2
1
0
0
0
23.
MIHAEL SIRC
Mala Subotica
E4
2
1
0
0
0
24.
PATRIK MACUKIĆ
VELIKA GORICA
E4
2
1
0
0
0
učenice / girls (F)
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
LEA VUKOJA
TAD RIJEKA
F2
4
4
0
0
0
2.
ANTONELLA GAŠPARAC
Delnice
F4
3
3
0
0
0
3.
LUCIA BATTAIA
ZAMET
F5
2
2
0
0
0
4.
TEA OSTOJIĆ
Kastav
F3
2
2
0
0
0
5.
ANTONIA RUŽIĆ
Mala Subotica
F1
3
2
0
0
0
6.
EMA TOMAŠIĆ
Delnice
F4
3
2
0
0
0
7.
GRETA MIA ZORKO
STIJENA
F2
3
2
0
0
0
8.
LUANA ŠTIFANIĆ
FINIDA (POREČ)
F2
3
2
0
0
0
9.
NUŠA HABJAN
POSTOJNA
F2
3
2
0
0
0
10.
SARA SUPERINA
TAD RIJEKA
F1
3
2
0
0
0
11.
GABRIELA GOLIĆ
VIKTORIJA
F1
2
1
0
0
0
12.
KATARINA ŽIVKOVIĆ
TAD RIJEKA
F1
2
1
0
0
0
13.
LEA GALIJAŠEVIĆ
TAD RIJEKA
F5
2
1
0
0
0
14.
LORENA TOLIĆ
ZAMET
F4
2
1
0
0
0
15.
NATALI BADJUK
Kastav
F4
2
1
0
0
0
16.
STELA PLETENAC
KK "SENSEI" Pazin
F5
2
1
0
0
0
17.
BERNARDA GALJANIĆ
KRK CROATIA
F5
1
0
0
0
0
18.
MIA KITAROVIĆ
ŠIBENIK
F3
1
0
0
0
0
19.
PETRA STOJKOVIĆ
Karlovac 1969
F3
1
0
0
0
0
ml. kadeti / boys (G)
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
FRAN PETKOVIĆ
SPORTSLIFE
G1
4
4
0
0
0
2.
KEVIN PRANJIĆ
Delta
G7
4
4
0
0
0
3.
KORINO PRIJIĆ
TAD RIJEKA
G3
4
4
0
0
0
4.
MORENO EMANUELLE PINTER
NOVIGRAD
G5
3
3
0
0
0
5.
LEONARD ŠOGORIĆ
SAMOBOR
G6
2
2
0
0
0
6.
BRUNO BAŠIĆ
DRNIŠ
G1
4
3
0
0
0
7.
DAVID BAJDE
STUDENT
G2
4
3
0
0
0
8.
EDON BYTYQI
ZAMET
G1
4
3
0
0
0
9.
ANTONIO GRGIĆ
SPORTSLIFE
G1
3
2
0
0
0
10.
BRUNO DREMPETIĆ
BUSHIDO
G5
3
2
0
0
0
11.
DANIJEL PAMIĆ
KK "SENSEI" Pazin
G5
3
2
0
0
0
12.
DOMINIK BENČAN
TAD RIJEKA
G2
3
2
0
0
0
13.
KARLO TURK
KOSTRENA
G5
3
2
0
0
0
14.
KENAN ETHEMI
TAD RIJEKA
G7
3
2
0
0
0
15.
LEON TOMLJANOVIĆ
STUDENT
G2
3
2
0
0
0
16.
LUKA RAIČEVIĆ
TAD RIJEKA
G7
3
2
0
0
0
17.
MATEJ KOVAČIĆ
NEDELIŠĆE
G3
3
2
0
0
0
18.
ŠIME VIDUKA
"Forum"
G3
3
2
0
0
0
19.
DORIJAN ROMIC
SAMOBOR
G4
2
1
0
0
0
20.
IAN BAŽDAR
SAMOBOR
G6
2
1
0
0
0
21.
LUKA DOLČIĆ
VELIKA GORICA
G4
2
1
0
0
0
22.
LUKA PELES
SAMOBOR
G6
2
1
0
0
0
23.
RENATO REŠETAR
ZAMET
G7
2
1
0
0
0
24.
PAUL KARAČIĆ
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
G3
4
1
0
0
0
25.
DOMINIK NONVEILLER
KRK CROATIA
G4
1
0
0
0
0
26.
LUKA ŠIMUNEK
Mladost
G6
1
0
0
0
0
27.
LYON NENADIĆ
SAMOBOR
G2
1
0
0
0
0
ml. kadetkinje / girls (J)
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
AJA VUKOJA
TAD RIJEKA
J2
3
3
0
0
0
2.
LAURA FUČIK
Delta
J4
3
3
0
0
0
3.
LEA VUKOJA
TAD RIJEKA
J1
3
3
0
0
0
4.
MARIA MURKOVIĆ
Mala Subotica
J3
2
2
0
0
0
5.
MATEJA RUMPLIN
NEDELIŠĆE
J5
2
2
0
0
0
6.
DOROTEA RUMENJAK
IPON ZAGREB
J1
4
3
0
0
0
7.
ANA CIGLARIĆ
NEDELIŠĆE
J5
3
2
0
0
0
8.
ANAMARIA RULA
Karlovac 1969
J3
3
2
0
0
0
9.
ANTONELLA GAŠPARAC
Delnice
J2
3
2
0
0
0
10.
LUCIJA LESJAK
Međimurje
J4
3
2
0
0
0
11.
PETRA STOJKOVIĆ
Karlovac 1969
J1
3
2
0
0
0
12.
IVANA BOROMISA
STUDENT
J5
2
1
0
0
0
13.
LORENA TOLIĆ
ZAMET
J2
2
1
0
0
0
14.
LUCIA BATTAIA
ZAMET
J2
2
1
0
0
0
15.
LUNA HAMER
Međimurje
J1
2
1
0
0
0
16.
NIKA MEDVED
SAMOBOR
J4
2
1
0
0
0
17.
NINA JANEŠ
Kastav
J3
2
1
0
0
0
18.
PETRA ČATLAK
ŠIBENIK
J4
2
1
0
0
0
19.
RAHELA SANTINI
"Forum"
J3
2
1
0
0
0
20.
LANA KOVAČIĆ
SAMOBOR
J5
1
0
0
0
0
kadeti / cadets (K)
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
ALEN HOVAN
Delta
K1
3
3
0
0
0
2.
LUKA KONDIĆ
BUSHIDO
K2
2
2
0
0
0
3.
DOMAGOJ GRGURIĆ
Delnice
K5
1
1
0
0
0
4.
IVAN VRBAN
VELIKA GORICA
K4
1
1
0
0
0
5.
STJEPAN ŠTIMAC
STIJENA
K3
1
1
0
0
0
6.
DINO VIKIĆ
Delnice
K1
2
1
0
0
0
7.
IVAN LULIĆ
BUSHIDO
K2
2
1
0
0
0
8.
MARKO SURLA PAVLOVIĆ
NEDELIŠĆE
K1
2
1
0
0
0
9.
ARON ŠAHINI
ZAMET
K2
1
0
0
0
0
10.
BARTOL MILETIĆ
TAD RIJEKA
K3
1
0
0
0
0
11.
BRUNO DREMPETIĆ
BUSHIDO
K1
1
0
0
0
0
12.
FILIP NOVAK
Mala Subotica
K2
1
0
0
0
0
13.
IVAN ČULINA
Delta
K5
1
0
0
0
0
14.
MATEO NIKOLIĆ
ZAMET
K4
1
0
0
0
0
kadetkinje / cadets (L)
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
LUCIJA RUŽAJ
GLOBUS Čakovec
L3
3
3
0
0
0
2.
PETRA PERUŠKO
Kastav
L2
3
3
0
0
0
3.
EMA ŽIVČIĆ
RIJEKA
L1
1
1
0
0
0
4.
EMA VUKUSIC
KOSTRENA
L3
3
2
0
0
0
5.
KLARA KOBETIĆ
Mala Subotica
L2
3
2
0
0
0
6.
LUCIJA PERUŠKO
Kastav
L2
3
2
0
0
0
7.
MIA ŠARIĆ HORVAT
NEDELIŠĆE
L3
3
2
0
0
0
8.
MATEJA RUMPLIN
NEDELIŠĆE
L3
2
1
0
0
0
9.
RAHELA SANTINI
"Forum"
L2
2
1
0
0
0
10.
FANIKA HLUBOCKI
LAV
L1
1
0
0
0
0
juniori /juniors (M)
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
RICCARDO SGARDELLI
ZAMET
M2
3
3
0
0
0
2.
FILIP BARAC
ZAMET
M5
2
2
0
0
0
3.
STJEPAN ŠTIMAC
STIJENA
M2
3
2
0
0
0
4.
ANTONIO ŠULENTIĆ
TAD RIJEKA
M2
2
1
0
0
0
5.
LUKA MANOLA
OPATIJA
M2
2
1
0
0
0
6.
SLAVKO MIHALJEVIĆ
DRNIŠ
M4, M5
2
0
0
0
0
7.
MILE TOPIĆ
ŠIBENIK
M5
1
0
0
0
0
juniorke / juniors (N)
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
IVA SIMČIĆ
ZAMET
N2
2
2
0
0
0
2.
SILVIA BUZALJKO
STIJENA
N4
2
2
0
0
0
3.
LJILJANA PENDIĆ
VIKTORIJA
N1
1
1
0
0
0
4.
KLAUDIA VUKUSIC
KOSTRENA
N2
3
2
0
0
0
5.
LUCIJA ŠIPURA
Pula
N3
3
2
0
0
0
6.
SARA SIDDIQUI
Delta
N3
3
2
0
0
0
7.
TINA STEGEL
POSTOJNA
N3
3
2
0
0
0
8.
EDNA POMOR
NEDELIŠĆE
N2
2
1
0
0
0
9.
IVANA MENĐUŠIĆ
DRNIŠ
N3
2
1
0
0
0
10.
MIA ŠARIĆ HORVAT
NEDELIŠĆE
N4
2
1
0
0
0
11.
NINA JOLIĆ
ŠIBENIK
N2
2
1
0
0
0
12.
FANIKA HLUBOCKI
LAV
N1
1
0
0
0
0
13.
IVA MARJANOVIĆ
ZAMET
N4
1
0
0
0
0
14.
SARA GRGIĆ
SPORTSLIFE
N4
1
0
0
0
0