Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
16. KARATE MEMORIJAL ZAGREB
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađekadetkinje
KATA-Kadeti
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Učenici 10,11 g. -30 (U1)
Kumite - Učenici 10,11 g. -34 (U2)
Kumite - Učenici 10,11 g. -38 (U3)
Kumite - Učenici 10,11 g. -42 (U4)
Kumite - Učenici 10,11 g. -46 (U5)
Kumite - Učenici 10,11 g. +46 (U6)
Kumite - Učenici 10,11 g. -30 (U1)
158
0
IVAN IVELJ (VGORICA)
301
0
NARDO VLADIĆ (ŠIBENIK)
158
0
IVAN IVELJ (VGORICA)
441
0
SVEN PETRUNIĆ (JASTREB)
413
0
TVRTKO ŠAKO (KARATE9)
441
0
SVEN PETRUNIĆ (JASTREB)
132
IVAN JURIČIĆ (DURDEVA)
452
0
IVAN PRELEC (KK IPON)
158
0
IVAN IVELJ (VGORICA)
301
NARDO VLADIĆ (ŠIBENIK)
186
0
VALENTINO IVANIĆ (KGB)
250
0
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
133
VALERIO PREVEDAN (DURDEVA)
383
ROBERT GLAVAŠ (TIGAR)
442
TIN PETRUNIĆ (JASTREB)
441
0
SVEN PETRUNIĆ (JASTREB)
132
0
IVAN JURIČIĆ (DURDEVA)
452
0
IVAN PRELEC (KK IPON)
301
0
NARDO VLADIĆ (ŠIBENIK)
186
0
VALENTINO IVANIĆ (KGB)
133
0
VALERIO PREVEDAN (DURDEVA)
383
0
ROBERT GLAVAŠ (TIGAR)
442
0
TIN PETRUNIĆ (JASTREB)
441
0
SVEN PETRUNIĆ (JASTREB)
452
0
IVAN PRELEC (KK IPON)
186
0
VALENTINO IVANIĆ (KGB)
442
0
TIN PETRUNIĆ (JASTREB)
452
0
IVAN PRELEC (KK IPON)
186
0
VALENTINO IVANIĆ (KGB)
133
0
VALERIO PREVEDAN (DURDEVA)
250
0
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
442
0
TIN PETRUNIĆ (JASTREB)
133
0
VALERIO PREVEDAN (DURDEVA)
Medalists
1. IVAN PRELEC, IPON ZAGREB
2. VALENTINO IVANIĆ, Mladost
3. IVAN IVELJ, VELIKA GORICA
3. VALERIO PREVEDAN, ĐURĐEVAC
Kumite - Učenici 10,11 g. -34 (U2)
289
0
TOMA MILETA (ŠIBENIK)
453
0
NOA RUMENJAK (KK IPON)
453
0
NOA RUMENJAK (KK IPON)
385
0
DOMINIK DŽAJKIĆ (FOKUS)
289
0
TOMA MILETA (ŠIBENIK)
171
0
DOMINIK MURKOVIĆ (KK MS)
453
NOA RUMENJAK (KK IPON)
385
0
DOMINIK DŽAJKIĆ (FOKUS)
334
0
ANTONIO GALIĆ (RONIN)
378
ROKO DUMBOVIĆ (TIGAR)
162
0
MARIO RADOŠ (VGORICA)
173
0
TIMO VLAHEK (KK MS)
326
LOVRO BEM (10.DAN)
455
ZVONIMIR MIKULČIĆ (KK IPON)
366
MARDUK KRVAVAC (JADRAN)
171
0
DOMINIK MURKOVIĆ (KK MS)
453
0
NOA RUMENJAK (KK IPON)
385
0
DOMINIK DŽAJKIĆ (FOKUS)
378
0
ROKO DUMBOVIĆ (TIGAR)
173
0
TIMO VLAHEK (KK MS)
326
0
LOVRO BEM (10.DAN)
455
0
ZVONIMIR MIKULČIĆ (KK IPON)
366
0
MARDUK KRVAVAC (JADRAN)
171
0
DOMINIK MURKOVIĆ (KK MS)
385
0
DOMINIK DŽAJKIĆ (FOKUS)
326
0
LOVRO BEM (10.DAN)
366
0
MARDUK KRVAVAC (JADRAN)
171
0
DOMINIK MURKOVIĆ (KK MS)
366
0
MARDUK KRVAVAC (JADRAN)
455
ZVONIMIR MIKULČIĆ (KK IPON)
326
0
LOVRO BEM (10.DAN)
455
0
ZVONIMIR MIKULČIĆ (KK IPON)
Medalists
1. DOMINIK MURKOVIĆ, Mala Subotica
2. MARDUK KRVAVAC, KK JADRAN
3. NOA RUMENJAK, IPON ZAGREB
3. ZVONIMIR MIKULČIĆ, IPON ZAGREB
Kumite - Učenici 10,11 g. -38 (U3)
449
0
FRAN VUKOMANOVIĆ (KK IPON)
146
0
ZORAN JELAVIĆ (KAPTOL)
449
0
FRAN VUKOMANOVIĆ (KK IPON)
278
0
MARKO MIHALJEVIĆ (DRNIS)
449
0
FRAN VUKOMANOVIĆ (KK IPON)
235
0
LUKA MIĆ (LOTOS)
146
ZORAN JELAVIĆ (KAPTOL)
80
LUKA LJUBIĆ (STIJENA)
278
MARKO MIHALJEVIĆ (DRNIS)
424
PETAR STANIĆ (BREGANA)
293
JOSIP BRNADA (ŠIBENIK)
79
KREŠO KREŠO (STIJENA)
234
JAKOV SILADI (LOTOS)
235
0
LUKA MIĆ (LOTOS)
146
0
ZORAN JELAVIĆ (KAPTOL)
80
0
LUKA LJUBIĆ (STIJENA)
278
0
MARKO MIHALJEVIĆ (DRNIS)
424
0
PETAR STANIĆ (BREGANA)
293
0
JOSIP BRNADA (ŠIBENIK)
79
0
KREŠO KREŠO (STIJENA)
234
0
JAKOV SILADI (LOTOS)
235
0
LUKA MIĆ (LOTOS)
278
0
MARKO MIHALJEVIĆ (DRNIS)
424
0
PETAR STANIĆ (BREGANA)
234
0
JAKOV SILADI (LOTOS)
235
0
LUKA MIĆ (LOTOS)
424
0
PETAR STANIĆ (BREGANA)
293
JOSIP BRNADA (ŠIBENIK)
234
0
JAKOV SILADI (LOTOS)
293
0
JOSIP BRNADA (ŠIBENIK)
Medalists
1. LUKA MIĆ, LOTOS ZAGREB
2. PETAR STANIĆ, Bregana
3. FRAN VUKOMANOVIĆ, IPON ZAGREB
3. JOSIP BRNADA, ŠIBENIK
Kumite - Učenici 10,11 g. -42 (U4)
199
0
IVAN BRLETIĆ (333CR)
373
0
MATKO ZELENIKA (HR.DRAG)
199
0
IVAN BRLETIĆ (333CR)
338
0
ANTUN HRUSTIĆ (RONIN)
241
0
TIN SARIČ (SPRTSLF)
373
0
MATKO ZELENIKA (HR.DRAG)
240
0
NATKO OPŠIVAČ (SPRTSLF)
356
0
ANTE VUJANOVIĆ (JADRAN)
330
0
TONI BOTICA (PRINCZG)
303
0
LUKA STOŠIĆ (ŠIBENIK)
338
0
ANTUN HRUSTIĆ (RONIN)
373
0
MATKO ZELENIKA (HR.DRAG)
356
0
ANTE VUJANOVIĆ (JADRAN)
330
0
TONI BOTICA (PRINCZG)
338
0
ANTUN HRUSTIĆ (RONIN)
356
0
ANTE VUJANOVIĆ (JADRAN)
330
0
TONI BOTICA (PRINCZG)
240
0
NATKO OPŠIVAČ (SPRTSLF)
Medalists
1. ANTE VUJANOVIĆ, KK JADRAN
2. ANTUN HRUSTIĆ, Ronin
3. IVAN BRLETIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. TONI BOTICA, Princ
Kumite - Učenici 10,11 g. -46 (U5)
1
0
LEO LAZAR (9 ZMAJ )
232
0
MAX FAJERBACH (LOTOS)
307
0
DAVID ZORIČIĆ (ŠIBENIK)
390
0
VITO MIHALJEVIĆ (OPATIJA)
1
0
LEO LAZAR (9 ZMAJ )
390
0
VITO MIHALJEVIĆ (OPATIJA)
Medalists
1. LEO LAZAR, 9. ZMAJ RIJEKA
2. VITO MIHALJEVIĆ, OPATIJA
3. MAX FAJERBACH, LOTOS ZAGREB
3. DAVID ZORIČIĆ, ŠIBENIK
Kumite - Učenici 10,11 g. +46 (U6)
331
0
RONALD JAHAJ (PRINCZG)
359
0
PETAR GAVRANOVIĆ (JADRAN)
359
0
PETAR GAVRANOVIĆ (JADRAN)
444
0
TIBOR KOVAČIĆ (KK "VŽ")
3
0
DARIO GLUHINIĆ (STIJENA)
331
0
RONALD JAHAJ (PRINCZG)
359
PETAR GAVRANOVIĆ (JADRAN)
19
IVAN HERCEG (STIJENA)
444
TIBOR KOVAČIĆ (KK "VŽ")
20
NIKOLA HERCEG (STIJENA)
445
TIN HERCEG (KK "VŽ")
174
MIHAEL SIRC (KK MS)
296
STIPE ORLOVIĆ (ŠIBENIK)
3
0
DARIO GLUHINIĆ (STIJENA)
359
0
PETAR GAVRANOVIĆ (JADRAN)
19
0
IVAN HERCEG (STIJENA)
444
0
TIBOR KOVAČIĆ (KK "VŽ")
20
0
NIKOLA HERCEG (STIJENA)
445
0
TIN HERCEG (KK "VŽ")
174
0
MIHAEL SIRC (KK MS)
296
0
STIPE ORLOVIĆ (ŠIBENIK)
3
0
DARIO GLUHINIĆ (STIJENA)
444
0
TIBOR KOVAČIĆ (KK "VŽ")
20
0
NIKOLA HERCEG (STIJENA)
174
0
MIHAEL SIRC (KK MS)
3
0
DARIO GLUHINIĆ (STIJENA)
174
0
MIHAEL SIRC (KK MS)
296
STIPE ORLOVIĆ (ŠIBENIK)
20
0
NIKOLA HERCEG (STIJENA)
296
0
STIPE ORLOVIĆ (ŠIBENIK)
Medalists
1. DARIO GLUHINIĆ, STIJENA
2. MIHAEL SIRC, Mala Subotica
3. TIBOR KOVAČIĆ, VARAŽDIN
3. STIPE ORLOVIĆ, ŠIBENIK