Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
16. KARATE MEMORIJAL ZAGREB
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađekadetkinje
KATA-Kadeti
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -36 (M1)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -41 (M2)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -45 (M3)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -48 (M4)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -52 (M5)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -57 (M6)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. +57 (M7)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -36 (M1)
252
VALENTINO KALENIK (VIROVTC)
252
0
VALENTINO KALENIK (VIROVTC)
387
0
HRVOJE LUKAČIĆ (FOKUS)
15
JAKOV FEMBER (STIJENA)
318
0
DOMINIK MURKOVIĆ (KK MS)
124
0
LUKA TOMLJANOVIĆ (TUSKNC)
9
LUKAS VOUNASIS (STIJENA)
252
0
VALENTINO KALENIK (VIROVTC)
15
0
JAKOV FEMBER (STIJENA)
124
0
LUKA TOMLJANOVIĆ (TUSKNC)
9
0
LUKAS VOUNASIS (STIJENA)
15
0
JAKOV FEMBER (STIJENA)
124
0
LUKA TOMLJANOVIĆ (TUSKNC)
9
0
LUKAS VOUNASIS (STIJENA)
318
0
DOMINIK MURKOVIĆ (KK MS)
Medalists
1. LUKA TOMLJANOVIĆ, TUŠKANAC
2. JAKOV FEMBER, STIJENA
3. VALENTINO KALENIK, Virovitica
3. LUKAS VOUNASIS, STIJENA
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -41 (M2)
255
0
FILIP TUTEK (JASTREB)
165
0
PATRIK KARNAS (VGORICA)
332
0
ANTONIO FILIPOVIĆ (RONIN)
165
0
PATRIK KARNAS (VGORICA)
358
0
BRUNO ŠIMURINA (JADRAN)
255
0
FILIP TUTEK (JASTREB)
357
0
ANTE VUJANOVIĆ (JADRAN)
254
0
DOMINIK POZDERAC (JASTREB)
153
0
DOMAGOJ BLAGOJEVIĆ (VGORICA)
23
0
FRANJO RAJAKOVIĆ (STIJENA)
165
0
PATRIK KARNAS (VGORICA)
358
0
BRUNO ŠIMURINA (JADRAN)
357
0
ANTE VUJANOVIĆ (JADRAN)
23
0
FRANJO RAJAKOVIĆ (STIJENA)
358
0
BRUNO ŠIMURINA (JADRAN)
23
0
FRANJO RAJAKOVIĆ (STIJENA)
357
0
ANTE VUJANOVIĆ (JADRAN)
153
0
DOMAGOJ BLAGOJEVIĆ (VGORICA)
Medalists
1. FRANJO RAJAKOVIĆ, STIJENA
2. BRUNO ŠIMURINA, KK JADRAN
3. PATRIK KARNAS, VELIKA GORICA
3. ANTE VUJANOVIĆ, KK JADRAN
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -45 (M3)
167
0
PETAR OREŠKOVIĆ (VGORICA)
319
0
MILAN ĆUJO (ICTUS)
167
0
PETAR OREŠKOVIĆ (VGORICA)
456
0
ROKO MIHALINEC (SUSEDGR)
319
0
MILAN ĆUJO (ICTUS)
265
0
NOA ŽALAC KELIHAR (JASTREB)
432
0
DOMINIK KUČAN (VGORICA)
257
0
KARLO VOLARIĆ (JASTREB)
182
0
LEO MARKOVIĆ (KGB)
2
0
LEO LAZAR (9 ZMAJ )
456
0
ROKO MIHALINEC (SUSEDGR)
319
0
MILAN ĆUJO (ICTUS)
257
0
KARLO VOLARIĆ (JASTREB)
182
0
LEO MARKOVIĆ (KGB)
456
0
ROKO MIHALINEC (SUSEDGR)
182
0
LEO MARKOVIĆ (KGB)
257
0
KARLO VOLARIĆ (JASTREB)
2
0
LEO LAZAR (9 ZMAJ )
Medalists
1. ROKO MIHALINEC, SUSEDGRAD
2. LEO MARKOVIĆ, Mladost
3. PETAR OREŠKOVIĆ, VELIKA GORICA
3. LEO LAZAR, 9. ZMAJ RIJEKA
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -48 (M4)
178
0
ANDRO MOŠKUN (KA 1969)
270
0
MATEJ BRAJE (JASTREB)
178
0
ANDRO MOŠKUN (KA 1969)
175
0
MIHAEL SIRC (KK MS)
425
0
PATRIK BERIBAK (BREGANA)
270
0
MATEJ BRAJE (JASTREB)
360
0
PETAR GAVRANOVIĆ (JADRAN)
144
0
MATEJ VNUČEC (KAPTOL)
214
DOMAGOJ ŽAJA (SAMOBOR)
175
0
MIHAEL SIRC (KK MS)
270
0
MATEJ BRAJE (JASTREB)
360
0
PETAR GAVRANOVIĆ (JADRAN)
214
0
DOMAGOJ ŽAJA (SAMOBOR)
175
0
MIHAEL SIRC (KK MS)
214
0
DOMAGOJ ŽAJA (SAMOBOR)
360
PETAR GAVRANOVIĆ (JADRAN)
Medalists
1. MIHAEL SIRC, Mala Subotica
2. DOMAGOJ ŽAJA, SAMOBOR
3. MATEJ BRAJE, JASTREB
3. PETAR GAVRANOVIĆ, KK JADRAN
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -52 (M5)
142
LUKA PERVAN (KAPTOL)
213
0
JURICA RUNTAS (SAMOBOR)
142
0
LUKA PERVAN (KAPTOL)
245
FRAN PRPIĆ (SPRTSLF)
215
0
KRUNO FADLJEVIĆ (SAMOBOR)
177
0
GABRIEL PALAJSA (KA 1969)
161
MARIN GUDELJ (VGORICA)
142
0
LUKA PERVAN (KAPTOL)
245
0
FRAN PRPIĆ (SPRTSLF)
215
0
KRUNO FADLJEVIĆ (SAMOBOR)
161
0
MARIN GUDELJ (VGORICA)
245
0
FRAN PRPIĆ (SPRTSLF)
215
0
KRUNO FADLJEVIĆ (SAMOBOR)
161
0
MARIN GUDELJ (VGORICA)
177
0
GABRIEL PALAJSA (KA 1969)
Medalists
1. FRAN PRPIĆ, SPORTSLIFE
2. KRUNO FADLJEVIĆ, SAMOBOR
3. LUKA PERVAN, KAPTOL
3. MARIN GUDELJ, VELIKA GORICA
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -57 (M6)
187
0
LUKA JAKŠIĆ (KGB)
403
0
LUKA BJELOVUK (BSHDOZG)
188
0
JAKOV RUKAVINA (KGB)
403
0
LUKA BJELOVUK (BSHDOZG)
187
0
LUKA JAKŠIĆ (KGB)
391
0
ANTON BAŽDARIĆ (OPATIJA)
190
0
OLIVER TUŠEK (KGB)
4
0
DARIO GLUHINIĆ (STIJENA)
300
0
NIKOLA BAČELIĆ (ŠIBENIK)
317
0
LUKA GAJDEK (TUSKNC)
403
0
LUKA BJELOVUK (BSHDOZG)
391
0
ANTON BAŽDARIĆ (OPATIJA)
4
0
DARIO GLUHINIĆ (STIJENA)
317
0
LUKA GAJDEK (TUSKNC)
391
0
ANTON BAŽDARIĆ (OPATIJA)
4
0
DARIO GLUHINIĆ (STIJENA)
317
0
LUKA GAJDEK (TUSKNC)
190
0
OLIVER TUŠEK (KGB)
Medalists
1. DARIO GLUHINIĆ, STIJENA
2. ANTON BAŽDARIĆ, OPATIJA
3. LUKA JAKŠIĆ, Mladost
3. LUKA GAJDEK, TUŠKANAC
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. +57 (M7)
450
0
MARIJAN LOVRIĆ (KK IPON)
50
0
RENATO REŠETAR (ZAMET)
433
0
IGOR VRBAN (VGORICA)
290
0
VINKO NEMET (DURDEVA)
50
0
RENATO REŠETAR (ZAMET)
433
0
IGOR VRBAN (VGORICA)
Medalists
1. IGOR VRBAN, VELIKA GORICA
2. RENATO REŠETAR, ZAMET
3. VINKO NEMET, ĐURĐEVAC
3. MARIJAN LOVRIĆ, IPON ZAGREB