Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
16. KARATE MEMORIJAL ZAGREB
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađekadetkinje
KATA-Kadeti
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -40 (M8)
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -45 (M9)
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -50 (M10)
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -55 (M11)
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. +55 (M12)
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -40 (M8)
414
0
EMA KARDAŠ (KARATE9)
67
0
MATEJA PREVEDAN (DURDEVA)
414
0
EMA KARDAŠ (KARATE9)
246
0
EMA ŠTIVIĆ (SPRTSLF)
67
0
MATEJA PREVEDAN (DURDEVA)
17
0
KARLA ŠANČIĆ (STIJENA)
176
0
ANTONIA RUŽIĆ (KK MS)
277
0
PETRA MLAĐAN (ALFA)
57
0
EMA JURIČIĆ (DURDEVA)
336
0
NINA DABČEVIĆ (RONIN)
246
0
EMA ŠTIVIĆ (SPRTSLF)
67
0
MATEJA PREVEDAN (DURDEVA)
277
0
PETRA MLAĐAN (ALFA)
57
0
EMA JURIČIĆ (DURDEVA)
246
0
EMA ŠTIVIĆ (SPRTSLF)
57
0
EMA JURIČIĆ (DURDEVA)
277
0
PETRA MLAĐAN (ALFA)
336
0
NINA DABČEVIĆ (RONIN)
Osvajači medalja
1. EMA JURIČIĆ, ĐURĐEVAC
2. EMA ŠTIVIĆ, SPORTSLIFE
3. MATEJA PREVEDAN, ĐURĐEVAC
3. PETRA MLAĐAN, ALFA
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -45 (M9)
471
0
EMA KARDAŠ (KARATE9)
247
0
KLARA STANUŠIĆ (SPRTSLF)
184
0
EMA ZETICA (KGB)
247
0
KLARA STANUŠIĆ (SPRTSLF)
279
0
KATARINA KAJFEŠ (ALFA)
471
0
EMA KARDAŠ (KARATE9)
119
0
MIA GRETA ZORKO (STIJENA)
428
0
LARA WEISMANN (BREGANA)
382
NIKA VIDOVIĆ (FOKUS)
247
0
KLARA STANUŠIĆ (SPRTSLF)
279
0
KATARINA KAJFEŠ (ALFA)
119
0
MIA GRETA ZORKO (STIJENA)
382
0
NIKA VIDOVIĆ (FOKUS)
279
0
KATARINA KAJFEŠ (ALFA)
119
0
MIA GRETA ZORKO (STIJENA)
382
0
NIKA VIDOVIĆ (FOKUS)
428
0
LARA WEISMANN (BREGANA)
Osvajači medalja
1. MIA GRETA ZORKO, STIJENA
2. KATARINA KAJFEŠ, ALFA
3. KLARA STANUŠIĆ, SPORTSLIFE
3. LARA WEISMANN, Bregana
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -50 (M10)
21
0
LUCIJA JOKSOVIĆ (STIJENA)
185
0
MATEA BRKOVIĆ (KGB)
354
0
ANA BODROŽIĆ SELAK (JADRAN)
185
0
MATEA BRKOVIĆ (KGB)
181
0
PETRA STOJKOVIĆ (KA 1969)
21
0
LUCIJA JOKSOVIĆ (STIJENA)
371
0
ANTONELA ANĐELIĆ (HR.DRAG)
297
0
MIA KITAROVIĆ (ŠIBENIK)
224
TIHANA ŠULEK (ET)
185
0
MATEA BRKOVIĆ (KGB)
181
0
PETRA STOJKOVIĆ (KA 1969)
371
0
ANTONELA ANĐELIĆ (HR.DRAG)
224
0
TIHANA ŠULEK (ET)
181
0
PETRA STOJKOVIĆ (KA 1969)
224
0
TIHANA ŠULEK (ET)
371
ANTONELA ANĐELIĆ (HR.DRAG)
Osvajači medalja
1. PETRA STOJKOVIĆ, Karlovac 1969
2. TIHANA ŠULEK, Euro-Tera
3. MATEA BRKOVIĆ, Mladost
3. ANTONELA ANĐELIĆ, HRVATSKI DRAGOVOLJAC
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -55 (M11)
429
0
LUNA WEISMANN (BREGANA)
286
0
BRUNA CVITANOVIĆ (ŠIBENIK)
54
0
LORENA TOLIĆ (ZAMET)
276
0
JINAN EL SAYED (JASTREB)
286
0
BRUNA CVITANOVIĆ (ŠIBENIK)
54
0
LORENA TOLIĆ (ZAMET)
Osvajači medalja
1. BRUNA CVITANOVIĆ, ŠIBENIK
2. LORENA TOLIĆ, ZAMET
3. LUNA WEISMANN, Bregana
3. JINAN EL SAYED, JASTREB
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. +55 (M12)
281
0
LUCIJA GALIĆ (ALFA)
298
0
MARTA DULIBIĆ (ŠIBENIK)
52
0
LUCIA BATTAIA (ZAMET)
281
0
LUCIJA GALIĆ (ALFA)
298
0
MARTA DULIBIĆ (ŠIBENIK)
205
0
KLARA RADIĆ (VRAPCE)
202
0
IVA MICULINIĆ (GROBNIK)
361
0
DOMINA PAVLOVIĆ (JADRAN)
381
0
KORINA FAJT (HR.DRAG)
43
0
NIKA ČEBOHIN (OMEGA)
52
0
LUCIA BATTAIA (ZAMET)
298
0
MARTA DULIBIĆ (ŠIBENIK)
202
0
IVA MICULINIĆ (GROBNIK)
43
0
NIKA ČEBOHIN (OMEGA)
52
0
LUCIA BATTAIA (ZAMET)
202
0
IVA MICULINIĆ (GROBNIK)
43
0
NIKA ČEBOHIN (OMEGA)
361
0
DOMINA PAVLOVIĆ (JADRAN)
Osvajači medalja
1. LUCIA BATTAIA, ZAMET
2. IVA MICULINIĆ, KK Grobničan
3. MARTA DULIBIĆ, ŠIBENIK
3. DOMINA PAVLOVIĆ, KK JADRAN