Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
16. KARATE MEMORIJAL ZAGREB
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađekadetkinje
KATA-Kadeti
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Kadeti 14,15 g. -52 (K1)
Kumite - Kadeti 14,15 g. -57 (K2)
Kumite - Kadeti 14,15 g. -63 (K3)
Kumite - Kadeti 14,15 g. -70 (K4)
Kumite - Kadeti 14,15 g. +70 (K5)
Kumite - Kadeti 14,15 g. -52 (K1)
157
0
LUKAS VOUNASIS (STIJENA)
183
0
LEO MARKOVIĆ (KGB)
157
0
LUKAS VOUNASIS (STIJENA)
248
0
FRAN PRPIĆ (SPRTSLF)
183
0
LEO MARKOVIĆ (KGB)
472
0
JAKOV FEMBER (STIJENA)
448
0
KRISTIJAN LACKOVIĆ (KK IPON)
253
0
BRANIMIR ŠTEFKOVIĆ (JASTREB)
6
0
FRANJO RAJAKOVIĆ (STIJENA)
470
0
IVOR BABIĆ (VGORICA)
248
0
FRAN PRPIĆ (SPRTSLF)
183
0
LEO MARKOVIĆ (KGB)
448
0
KRISTIJAN LACKOVIĆ (KK IPON)
6
0
FRANJO RAJAKOVIĆ (STIJENA)
248
0
FRAN PRPIĆ (SPRTSLF)
448
0
KRISTIJAN LACKOVIĆ (KK IPON)
6
0
FRANJO RAJAKOVIĆ (STIJENA)
253
0
BRANIMIR ŠTEFKOVIĆ (JASTREB)
Medalists
1. FRAN PRPIĆ, SPORTSLIFE
2. KRISTIJAN LACKOVIĆ, IPON ZAGREB
3. LEO MARKOVIĆ, Mladost
3. FRANJO RAJAKOVIĆ, STIJENA
Kumite - Kadeti 14,15 g. -57 (K2)
457
DAVID PAVIĆ (SUSEDGR)
457
0
DAVID PAVIĆ (SUSEDGR)
423
0
DOMAGOJ ŽABČIĆ (BREGANA)
447
PATRIK KOZARIĆ (KK IPON)
236
0
TOMISLAV FAJERBACH (LOTOS)
394
0
KARLO RUKAVEC (HR.DRAG)
404
LUKA BJELOVUK (BSHDOZG)
457
0
DAVID PAVIĆ (SUSEDGR)
447
0
PATRIK KOZARIĆ (KK IPON)
236
0
TOMISLAV FAJERBACH (LOTOS)
404
0
LUKA BJELOVUK (BSHDOZG)
447
0
PATRIK KOZARIĆ (KK IPON)
236
0
TOMISLAV FAJERBACH (LOTOS)
404
0
LUKA BJELOVUK (BSHDOZG)
394
0
KARLO RUKAVEC (HR.DRAG)
Medalists
1. TOMISLAV FAJERBACH, LOTOS ZAGREB
2. PATRIK KOZARIĆ, IPON ZAGREB
3. DAVID PAVIĆ, SUSEDGRAD
3. LUKA BJELOVUK, BUSHIDO
Kumite - Kadeti 14,15 g. -63 (K3)
237
VITO VRBAT (LOTOS)
237
0
VITO VRBAT (LOTOS)
218
0
LEON HENČ (SAMOBOR)
160
KRISTIJAN OBRAZOVIĆ (VGORICA)
451
0
STIPE RAŠIĆ (KK IPON)
320
0
FILIP DEŽIĆ (ICTUS)
446
LUKA VUČINIĆ (JASTREB)
237
0
VITO VRBAT (LOTOS)
160
0
KRISTIJAN OBRAZOVIĆ (VGORICA)
451
0
STIPE RAŠIĆ (KK IPON)
446
0
LUKA VUČINIĆ (JASTREB)
160
0
KRISTIJAN OBRAZOVIĆ (VGORICA)
451
0
STIPE RAŠIĆ (KK IPON)
446
0
LUKA VUČINIĆ (JASTREB)
320
0
FILIP DEŽIĆ (ICTUS)
Medalists
1. KRISTIJAN OBRAZOVIĆ, VELIKA GORICA
2. STIPE RAŠIĆ, IPON ZAGREB
3. VITO VRBAT, LOTOS ZAGREB
3. LUKA VUČINIĆ, JASTREB
Kumite - Kadeti 14,15 g. -70 (K4)
204
0
IVAN VUKOVIĆ (VRAPCE)
51
0
RENATO REŠETAR (ZAMET)
400
DOMINIK BABOK (BSHDOZG)
51
0
RENATO REŠETAR (ZAMET)
400
0
DOMINIK BABOK (BSHDOZG)
Medalists
1. DOMINIK BABOK, BUSHIDO
2. RENATO REŠETAR, ZAMET
3. IVAN VUKOVIĆ, VRAPČE
3. ----
Kumite - Kadeti 14,15 g. +70 (K5)
155
0
IGOR VRBAN (VGORICA)
211
0
IAN BAŽDAR (SAMOBOR)
203
ANTE RADIĆ (VRAPCE)
155
0
IGOR VRBAN (VGORICA)
203
0
ANTE RADIĆ (VRAPCE)
Medalists
1. IGOR VRBAN, VELIKA GORICA
2. ANTE RADIĆ, VRAPČE
3. IAN BAŽDAR, SAMOBOR
3. ----