Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
16. KARATE MEMORIJAL ZAGREB
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađekadetkinje
KATA-Kadeti
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi učenici A (A3)
Mlađi učenici B (7., 8. i 9. KYU) (A4)
Mlađi učenici A (A3)
333
0
TEO VELIČAN (PRINCZG)
350
0
EMANUEL BAĐUN (TEMPO)
333
0
TEO VELIČAN (PRINCZG)
201
0
PATRIK KOS (333CR)
350
EMANUEL BAĐUN (TEMPO)
30
0
ERIK ŠOPER (OMEGA)
229
0
LEON VLADIĆ (POLET)
459
MATEO ČUKELJ (KK KIK)
201
0
PATRIK KOS (333CR)
350
0
EMANUEL BAĐUN (TEMPO)
30
0
ERIK ŠOPER (OMEGA)
459
0
MATEO ČUKELJ (KK KIK)
201
0
PATRIK KOS (333CR)
30
0
ERIK ŠOPER (OMEGA)
459
0
MATEO ČUKELJ (KK KIK)
229
0
LEON VLADIĆ (POLET)
Medalists
1. ERIK ŠOPER, OMEGA
2. PATRIK KOS, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. EMANUEL BAĐUN, Tempo
3. MATEO ČUKELJ, KK KIK
Mlađi učenici B (7., 8. i 9. KYU) (A4)
154
SVEN SLAVULJ (STIJENA)
154
0
SVEN SLAVULJ (STIJENA)
46
0
PATRIK RAŠIĆ (OMEGA)
345
0
ANDRIJA VIDOVIĆ (TEMPO)
46
0
PATRIK RAŠIĆ (OMEGA)
329
GABRIEL BOŽIĆ (KTC KŽ)
100
ANTE DOLIĆ (KK KIK)
154
SVEN SLAVULJ (STIJENA)
108
IVAN BULJAN (FOKUS)
81
MATIJA VOLENIK (STIJENA)
460
DOMINIK GECAN (KK KIK)
465
VITO BURČUL (OMEGA)
46
0
PATRIK RAŠIĆ (OMEGA)
329
0
GABRIEL BOŽIĆ (KTC KŽ)
100
0
ANTE DOLIĆ (KK KIK)
154
0
SVEN SLAVULJ (STIJENA)
108
0
IVAN BULJAN (FOKUS)
81
0
MATIJA VOLENIK (STIJENA)
460
0
DOMINIK GECAN (KK KIK)
465
0
VITO BURČUL (OMEGA)
46
0
PATRIK RAŠIĆ (OMEGA)
100
0
ANTE DOLIĆ (KK KIK)
108
0
IVAN BULJAN (FOKUS)
460
0
DOMINIK GECAN (KK KIK)
100
0
ANTE DOLIĆ (KK KIK)
460
0
DOMINIK GECAN (KK KIK)
465
VITO BURČUL (OMEGA)
108
0
IVAN BULJAN (FOKUS)
465
0
VITO BURČUL (OMEGA)
Medalists
1. ANTE DOLIĆ, KK KIK
2. DOMINIK GECAN, KK KIK
3. PATRIK RAŠIĆ, OMEGA
3. IVAN BULJAN, FOKUS