Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
16. KARATE MEMORIJAL ZAGREB
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
9. ZMAJ RIJEKA
A.S.D. KARATE CLUB 2003
ALFA
Bregana
BUSHIDO
DRNIŠ
ĐURĐEVAC
Euro-Tera
FOKUS
Gordowa
Hercegovina-Zagreb
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
ICTUS
IPON ZAGREB
JASTREB
KAPTOL
Karlovac 1969
KK 10. DAN
KK Grobničan
KK JADRAN
KK KIK
KK KTC KRIŽEVCI
KK Petrinja
LOTOS ZAGREB
Mala Subotica
Mladost
NOVI ZAGREB
OMEGA
OPATIJA
Polet
Princ
RENAKO ZAGREB
Ronin
SAMOBOR
SISAK
SPORTSLIFE
STIJENA
STUDENT
SUSEDGRAD
ŠIBENIK
Tempo
Tigar Sisak
TUŠKANAC
VARAŽDIN
VELIKA GORICA
Virovitica
VRAPČE
ZAMET
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -26 (L1)
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -38 (L4)
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. +38 (L5)
Kumite - Učenici 10,11 g. -38 (U3)
Kumite - Učenici 10,11 g. +46 (U6)
Kumite - Učenice 10.11 g. -40 (U9)
Kumite - Učenice 10.11 g. -44 (U10)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -36 (M1)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -41 (M2)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -57 (M6)
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -40 (M8)
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -45 (M9)
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -50 (M10)
Kumite - Kadeti 14,15 g. -52 (K1)
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -47 (K6)
Kumite - Juniori 16,17 g.-OPEN (J1)
Mlađi učenici B (7., 8. i 9. KYU) (A4)
Učenici (7., 8. i 9. KYU) (A8)
Učenice (7., 8. i 9. KYU) (A10)
Mlađi kadeti (A11)
Kumite - Juniori 16,17 g.-OPEN (J1)
434
IGOR VRBAN (VGORICA)
434
0
IGOR VRBAN (VGORICA)
212
0
IGOR KATANEC BEKETIĆ (SAMOBOR)
11
STJEPAN ŠTIMAC (STIJENA)
152
0
ALEN GRDENIĆ (VGORICA)
388
0
MARKO TANKOVIĆ (HR.DRAG)
189
JAKOV BUNJEVAC (KGB)
434
0
IGOR VRBAN (VGORICA)
11
0
STJEPAN ŠTIMAC (STIJENA)
152
0
ALEN GRDENIĆ (VGORICA)
189
0
JAKOV BUNJEVAC (KGB)
11
0
STJEPAN ŠTIMAC (STIJENA)
189
0
JAKOV BUNJEVAC (KGB)
152
ALEN GRDENIĆ (VGORICA)
Osvajači medalja
1. JAKOV BUNJEVAC, Mladost
2. STJEPAN ŠTIMAC, STIJENA
3. IGOR VRBAN, VELIKA GORICA
3. ALEN GRDENIĆ, VELIKA GORICA