Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
16. KARATE MEMORIJAL ZAGREB
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
9. ZMAJ RIJEKA
A.S.D. KARATE CLUB 2003
ALFA
Bregana
BUSHIDO
DRNIŠ
ĐURĐEVAC
Euro-Tera
FOKUS
Gordowa
Hercegovina-Zagreb
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
ICTUS
IPON ZAGREB
JASTREB
KAPTOL
Karlovac 1969
KK 10. DAN
KK Grobničan
KK JADRAN
KK KIK
KK KTC KRIŽEVCI
KK Petrinja
LOTOS ZAGREB
Mala Subotica
Mladost
NOVI ZAGREB
OMEGA
OPATIJA
Polet
Princ
RENAKO ZAGREB
Ronin
SAMOBOR
SISAK
SPORTSLIFE
STIJENA
STUDENT
SUSEDGRAD
ŠIBENIK
Tempo
Tigar Sisak
TUŠKANAC
VARAŽDIN
VELIKA GORICA
Virovitica
VRAPČE
ZAMET
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. +36 (L9)
Kumite - Učenici 10,11 g. -42 (U4)
Kumite - Učenice 10.11 g. -36 (U8)
Kumite - Učenice 10.11 g. -44 (U10)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -52 (M5)
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -40 (M8)
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -45 (M9)
Kumite - Kadeti 14,15 g. -52 (K1)
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. +36 (L9)
273
NIKA DUVANČIĆ (DRNIS)
273
0
NIKA DUVANČIĆ (DRNIS)
73
0
MIA ČAČKO (10.DAN)
374
0
LORENA CRNOGORAC (HR.DRAG)
294
0
HANA HULJEV (ŠIBENIK)
73
MIA ČAČKO (10.DAN)
273
NIKA DUVANČIĆ (DRNIS)
406
NINA LUKENDA (BSHDOZG)
242
0
DORA SARIČ (SPRTSLF)
393
0
ANA MALIĆ (FOKUS)
291
LUCIJA MILETA (ŠIBENIK)
69
ELENA HOXHAJ (10.DAN)
443
LEONA GULIJA (KK "VŽ")
294
0
HANA HULJEV (ŠIBENIK)
73
0
MIA ČAČKO (10.DAN)
273
0
NIKA DUVANČIĆ (DRNIS)
406
0
NINA LUKENDA (BSHDOZG)
393
0
ANA MALIĆ (FOKUS)
291
0
LUCIJA MILETA (ŠIBENIK)
69
0
ELENA HOXHAJ (10.DAN)
443
0
LEONA GULIJA (KK "VŽ")
73
0
MIA ČAČKO (10.DAN)
406
0
NINA LUKENDA (BSHDOZG)
291
0
LUCIJA MILETA (ŠIBENIK)
443
0
LEONA GULIJA (KK "VŽ")
406
0
NINA LUKENDA (BSHDOZG)
443
0
LEONA GULIJA (KK "VŽ")
69
ELENA HOXHAJ (10.DAN)
291
0
LUCIJA MILETA (ŠIBENIK)
69
0
ELENA HOXHAJ (10.DAN)
Medalists
1. NINA LUKENDA, BUSHIDO
2. LEONA GULIJA, VARAŽDIN
3. MIA ČAČKO, KK 10. DAN
3. LUCIJA MILETA, ŠIBENIK