Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
16. KARATE MEMORIJAL ZAGREB
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
9. ZMAJ RIJEKA
A.S.D. KARATE CLUB 2003
ALFA
Bregana
BUSHIDO
DRNIŠ
ĐURĐEVAC
Euro-Tera
FOKUS
Gordowa
Hercegovina-Zagreb
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
ICTUS
IPON ZAGREB
JASTREB
KAPTOL
Karlovac 1969
KK 10. DAN
KK Grobničan
KK JADRAN
KK KIK
KK KTC KRIŽEVCI
KK Petrinja
LOTOS ZAGREB
Mala Subotica
Mladost
NOVI ZAGREB
OMEGA
OPATIJA
Polet
Princ
RENAKO ZAGREB
Ronin
SAMOBOR
SISAK
SPORTSLIFE
STIJENA
STUDENT
SUSEDGRAD
ŠIBENIK
Tempo
Tigar Sisak
TUŠKANAC
VARAŽDIN
VELIKA GORICA
Virovitica
VRAPČE
ZAMET
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Učenici 10,11 g. -30 (U1)
Kumite - Učenici 10,11 g. -34 (U2)
Kumite - Učenice 10.11 g. -36 (U8)
Kumite - Učenice 10.11 g. -44 (U10)
Kumite - Učenici 10,11 g. -34 (U2)
289
0
TOMA MILETA (ŠIBENIK)
453
0
NOA RUMENJAK (KK IPON)
453
0
NOA RUMENJAK (KK IPON)
385
0
DOMINIK DŽAJKIĆ (FOKUS)
289
0
TOMA MILETA (ŠIBENIK)
171
0
DOMINIK MURKOVIĆ (KK MS)
453
NOA RUMENJAK (KK IPON)
385
0
DOMINIK DŽAJKIĆ (FOKUS)
334
0
ANTONIO GALIĆ (RONIN)
378
ROKO DUMBOVIĆ (TIGAR)
162
0
MARIO RADOŠ (VGORICA)
173
0
TIMO VLAHEK (KK MS)
326
LOVRO BEM (10.DAN)
455
ZVONIMIR MIKULČIĆ (KK IPON)
366
MARDUK KRVAVAC (JADRAN)
171
0
DOMINIK MURKOVIĆ (KK MS)
453
0
NOA RUMENJAK (KK IPON)
385
0
DOMINIK DŽAJKIĆ (FOKUS)
378
0
ROKO DUMBOVIĆ (TIGAR)
173
0
TIMO VLAHEK (KK MS)
326
0
LOVRO BEM (10.DAN)
455
0
ZVONIMIR MIKULČIĆ (KK IPON)
366
0
MARDUK KRVAVAC (JADRAN)
171
0
DOMINIK MURKOVIĆ (KK MS)
385
0
DOMINIK DŽAJKIĆ (FOKUS)
326
0
LOVRO BEM (10.DAN)
366
0
MARDUK KRVAVAC (JADRAN)
171
0
DOMINIK MURKOVIĆ (KK MS)
366
0
MARDUK KRVAVAC (JADRAN)
455
ZVONIMIR MIKULČIĆ (KK IPON)
326
0
LOVRO BEM (10.DAN)
455
0
ZVONIMIR MIKULČIĆ (KK IPON)
Medalists
1. DOMINIK MURKOVIĆ, Mala Subotica
2. MARDUK KRVAVAC, KK JADRAN
3. NOA RUMENJAK, IPON ZAGREB
3. ZVONIMIR MIKULČIĆ, IPON ZAGREB