Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
16. KARATE MEMORIJAL ZAGREB
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
9. ZMAJ RIJEKA
A.S.D. KARATE CLUB 2003
ALFA
Bregana
BUSHIDO
DRNIŠ
ĐURĐEVAC
Euro-Tera
FOKUS
Gordowa
Hercegovina-Zagreb
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
ICTUS
IPON ZAGREB
JASTREB
KAPTOL
Karlovac 1969
KK 10. DAN
KK Grobničan
KK JADRAN
KK KIK
KK KTC KRIŽEVCI
KK Petrinja
LOTOS ZAGREB
Mala Subotica
Mladost
NOVI ZAGREB
OMEGA
OPATIJA
Polet
Princ
RENAKO ZAGREB
Ronin
SAMOBOR
SISAK
SPORTSLIFE
STIJENA
STUDENT
SUSEDGRAD
ŠIBENIK
Tempo
Tigar Sisak
TUŠKANAC
VARAŽDIN
VELIKA GORICA
Virovitica
VRAPČE
ZAMET
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -47 (K6)
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. +54 (K8)
Kumite - Juniorke 16,17 g.-OPEN (J2)
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -47 (K6)
355
0
ANA BODROŽIĆ SELAK (JADRAN)
164
0
MIA MIJOVIĆ (VGORICA)
355
0
ANA BODROŽIĆ SELAK (JADRAN)
65
0
MIA GRETA ZORKO (STIJENA)
164
MIA MIJOVIĆ (VGORICA)
149
0
FEDERICA MAGANUCO (KC03)
274
0
ANA GUGEC (JASTREB)
411
NIKOLINA LONČAREVIĆ (KARATE9)
65
0
MIA GRETA ZORKO (STIJENA)
164
0
MIA MIJOVIĆ (VGORICA)
149
0
FEDERICA MAGANUCO (KC03)
411
0
NIKOLINA LONČAREVIĆ (KARATE9)
65
0
MIA GRETA ZORKO (STIJENA)
149
0
FEDERICA MAGANUCO (KC03)
411
0
NIKOLINA LONČAREVIĆ (KARATE9)
274
0
ANA GUGEC (JASTREB)
Medalists
1. FEDERICA MAGANUCO, A.S.D. KARATE CLUB 2003
2. MIA GRETA ZORKO, STIJENA
3. ANA BODROŽIĆ SELAK, KK JADRAN
3. ANA GUGEC, JASTREB
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. +54 (K8)
418
LEA MOČIBOB (OPATIJA)
418
0
LEA MOČIBOB (OPATIJA)
468
0
IVA MICULINIĆ (GROBNIK)
316
0
PETRA GAJDEK (TUSKNC)
395
0
PAULA MANOLA (OPATIJA)
468
IVA MICULINIĆ (GROBNIK)
128
IVANA BOROMISA (STUDNT)
418
LEA MOČIBOB (OPATIJA)
150
0
MELANIE CORBATTO (KC03)
463
0
NIKA ČEBOHIN (OMEGA)
53
LUCIA BATTAIA (ZAMET)
337
NADJA HADŽIMURATAGIĆ (RONIN)
397
NINA JANEŠ (OPATIJA)
395
0
PAULA MANOLA (OPATIJA)
468
0
IVA MICULINIĆ (GROBNIK)
128
0
IVANA BOROMISA (STUDNT)
418
0
LEA MOČIBOB (OPATIJA)
150
0
MELANIE CORBATTO (KC03)
53
0
LUCIA BATTAIA (ZAMET)
337
0
NADJA HADŽIMURATAGIĆ (RONIN)
397
0
NINA JANEŠ (OPATIJA)
468
0
IVA MICULINIĆ (GROBNIK)
128
0
IVANA BOROMISA (STUDNT)
150
0
MELANIE CORBATTO (KC03)
337
0
NADJA HADŽIMURATAGIĆ (RONIN)
128
0
IVANA BOROMISA (STUDNT)
337
0
NADJA HADŽIMURATAGIĆ (RONIN)
397
NINA JANEŠ (OPATIJA)
150
0
MELANIE CORBATTO (KC03)
397
0
NINA JANEŠ (OPATIJA)
Medalists
1. NADJA HADŽIMURATAGIĆ, Ronin
2. IVANA BOROMISA, STUDENT
3. LEA MOČIBOB, OPATIJA
3. NINA JANEŠ, OPATIJA
Kumite - Juniorke 16,17 g.-OPEN (J2)
299
LAURA BAČELIĆ (ŠIBENIK)
299
0
LAURA BAČELIĆ (ŠIBENIK)
198
0
MELANIE CORBATTO (KC03)
299
0
LAURA BAČELIĆ (ŠIBENIK)
467
0
LANA SUČEC (KARATE9)
156
INES GRDENIĆ (VGORICA)
198
0
MELANIE CORBATTO (KC03)
321
0
DORA VINKOVIĆ (ICTUS)
130
JELENA ABRAMOVIĆ (TUSKNC)
284
0
PETRA ČATLAK (ŠIBENIK)
129
0
IVANA BOROMISA (STUDNT)
200
KATICA ĆOSIĆ (333CR)
148
CATERINA DREASSI (KC03)
126
LAURA REHAK (STUDNT)
299
0
LAURA BAČELIĆ (ŠIBENIK)
156
0
INES GRDENIĆ (VGORICA)
198
0
MELANIE CORBATTO (KC03)
130
0
JELENA ABRAMOVIĆ (TUSKNC)
284
0
PETRA ČATLAK (ŠIBENIK)
200
0
KATICA ĆOSIĆ (333CR)
148
0
CATERINA DREASSI (KC03)
126
0
LAURA REHAK (STUDNT)
156
0
INES GRDENIĆ (VGORICA)
198
0
MELANIE CORBATTO (KC03)
200
0
KATICA ĆOSIĆ (333CR)
126
0
LAURA REHAK (STUDNT)
156
0
INES GRDENIĆ (VGORICA)
200
0
KATICA ĆOSIĆ (333CR)
284
PETRA ČATLAK (ŠIBENIK)
126
0
LAURA REHAK (STUDNT)
284
0
PETRA ČATLAK (ŠIBENIK)
Medalists
1. INES GRDENIĆ, VELIKA GORICA
2. KATICA ĆOSIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. MELANIE CORBATTO, A.S.D. KARATE CLUB 2003
3. LAURA REHAK, STUDENT