Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
16. KARATE MEMORIJAL ZAGREB
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
9. ZMAJ RIJEKA
A.S.D. KARATE CLUB 2003
ALFA
Bregana
BUSHIDO
DRNIŠ
ĐURĐEVAC
Euro-Tera
FOKUS
Gordowa
Hercegovina-Zagreb
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
ICTUS
IPON ZAGREB
JASTREB
KAPTOL
Karlovac 1969
KK 10. DAN
KK Grobničan
KK JADRAN
KK KIK
KK KTC KRIŽEVCI
KK Petrinja
LOTOS ZAGREB
Mala Subotica
Mladost
NOVI ZAGREB
OMEGA
OPATIJA
Polet
Princ
RENAKO ZAGREB
Ronin
SAMOBOR
SISAK
SPORTSLIFE
STIJENA
STUDENT
SUSEDGRAD
ŠIBENIK
Tempo
Tigar Sisak
TUŠKANAC
VARAŽDIN
VELIKA GORICA
Virovitica
VRAPČE
ZAMET
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -30 (L2)
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -34 (L3)
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -38 (L4)
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. +38 (L5)
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. +36 (L9)
Kumite - Učenici 10,11 g. -42 (U4)
Kumite - Učenice 10.11 g. -44 (U10)
Kumite - Učenice 10.11 g. +44 (U11)
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -50 (M10)
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. +55 (M12)
Kumite - Kadeti 14,15 g. -57 (K2)
Kumite - Juniori 16,17 g.-OPEN (J1)
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. +36 (L9)
273
NIKA DUVANČIĆ (DRNIS)
273
0
NIKA DUVANČIĆ (DRNIS)
73
0
MIA ČAČKO (10.DAN)
374
0
LORENA CRNOGORAC (HR.DRAG)
294
0
HANA HULJEV (ŠIBENIK)
73
MIA ČAČKO (10.DAN)
273
NIKA DUVANČIĆ (DRNIS)
406
NINA LUKENDA (BSHDOZG)
242
0
DORA SARIČ (SPRTSLF)
393
0
ANA MALIĆ (FOKUS)
291
LUCIJA MILETA (ŠIBENIK)
69
ELENA HOXHAJ (10.DAN)
443
LEONA GULIJA (KK "VŽ")
294
0
HANA HULJEV (ŠIBENIK)
73
0
MIA ČAČKO (10.DAN)
273
0
NIKA DUVANČIĆ (DRNIS)
406
0
NINA LUKENDA (BSHDOZG)
393
0
ANA MALIĆ (FOKUS)
291
0
LUCIJA MILETA (ŠIBENIK)
69
0
ELENA HOXHAJ (10.DAN)
443
0
LEONA GULIJA (KK "VŽ")
73
0
MIA ČAČKO (10.DAN)
406
0
NINA LUKENDA (BSHDOZG)
291
0
LUCIJA MILETA (ŠIBENIK)
443
0
LEONA GULIJA (KK "VŽ")
406
0
NINA LUKENDA (BSHDOZG)
443
0
LEONA GULIJA (KK "VŽ")
69
ELENA HOXHAJ (10.DAN)
291
0
LUCIJA MILETA (ŠIBENIK)
69
0
ELENA HOXHAJ (10.DAN)
Osvajači medalja
1. NINA LUKENDA, BUSHIDO
2. LEONA GULIJA, VARAŽDIN
3. MIA ČAČKO, KK 10. DAN
3. LUCIJA MILETA, ŠIBENIK