Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
16. KARATE MEMORIJAL ZAGREB
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
9. ZMAJ RIJEKA
A.S.D. KARATE CLUB 2003
ALFA
Bregana
BUSHIDO
DRNIŠ
ĐURĐEVAC
Euro-Tera
FOKUS
Gordowa
Hercegovina-Zagreb
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
ICTUS
IPON ZAGREB
JASTREB
KAPTOL
Karlovac 1969
KK 10. DAN
KK Grobničan
KK JADRAN
KK KIK
KK KTC KRIŽEVCI
KK Petrinja
LOTOS ZAGREB
Mala Subotica
Mladost
NOVI ZAGREB
OMEGA
OPATIJA
Polet
Princ
RENAKO ZAGREB
Ronin
SAMOBOR
SISAK
SPORTSLIFE
STIJENA
STUDENT
SUSEDGRAD
ŠIBENIK
Tempo
Tigar Sisak
TUŠKANAC
VARAŽDIN
VELIKA GORICA
Virovitica
VRAPČE
ZAMET
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Učenici 10,11 g. -34 (U2)
Kumite - Učenici 10,11 g. -42 (U4)
Kumite - Učenici 10,11 g. +46 (U6)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -41 (M2)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -48 (M4)
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -50 (M10)
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. +55 (M12)
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -47 (K6)
Kumite - Učenici 10,11 g. +46 (U6)
331
0
RONALD JAHAJ (PRINCZG)
359
0
PETAR GAVRANOVIĆ (JADRAN)
359
0
PETAR GAVRANOVIĆ (JADRAN)
444
0
TIBOR KOVAČIĆ (KK "VŽ")
3
0
DARIO GLUHINIĆ (STIJENA)
331
0
RONALD JAHAJ (PRINCZG)
359
PETAR GAVRANOVIĆ (JADRAN)
19
IVAN HERCEG (STIJENA)
444
TIBOR KOVAČIĆ (KK "VŽ")
20
NIKOLA HERCEG (STIJENA)
445
TIN HERCEG (KK "VŽ")
174
MIHAEL SIRC (KK MS)
296
STIPE ORLOVIĆ (ŠIBENIK)
3
0
DARIO GLUHINIĆ (STIJENA)
359
0
PETAR GAVRANOVIĆ (JADRAN)
19
0
IVAN HERCEG (STIJENA)
444
0
TIBOR KOVAČIĆ (KK "VŽ")
20
0
NIKOLA HERCEG (STIJENA)
445
0
TIN HERCEG (KK "VŽ")
174
0
MIHAEL SIRC (KK MS)
296
0
STIPE ORLOVIĆ (ŠIBENIK)
3
0
DARIO GLUHINIĆ (STIJENA)
444
0
TIBOR KOVAČIĆ (KK "VŽ")
20
0
NIKOLA HERCEG (STIJENA)
174
0
MIHAEL SIRC (KK MS)
3
0
DARIO GLUHINIĆ (STIJENA)
174
0
MIHAEL SIRC (KK MS)
296
STIPE ORLOVIĆ (ŠIBENIK)
20
0
NIKOLA HERCEG (STIJENA)
296
0
STIPE ORLOVIĆ (ŠIBENIK)
Osvajači medalja
1. DARIO GLUHINIĆ, STIJENA
2. MIHAEL SIRC, Mala Subotica
3. TIBOR KOVAČIĆ, VARAŽDIN
3. STIPE ORLOVIĆ, ŠIBENIK