Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
16. KARATE MEMORIJAL ZAGREB
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
9. ZMAJ RIJEKA
A.S.D. KARATE CLUB 2003
ALFA
Bregana
BUSHIDO
DRNIŠ
ĐURĐEVAC
Euro-Tera
FOKUS
Gordowa
Hercegovina-Zagreb
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
ICTUS
IPON ZAGREB
JASTREB
KAPTOL
Karlovac 1969
KK 10. DAN
KK Grobničan
KK JADRAN
KK KIK
KK KTC KRIŽEVCI
KK Petrinja
LOTOS ZAGREB
Mala Subotica
Mladost
NOVI ZAGREB
OMEGA
OPATIJA
Polet
Princ
RENAKO ZAGREB
Ronin
SAMOBOR
SISAK
SPORTSLIFE
STIJENA
STUDENT
SUSEDGRAD
ŠIBENIK
Tempo
Tigar Sisak
TUŠKANAC
VARAŽDIN
VELIKA GORICA
Virovitica
VRAPČE
ZAMET
TEŽINE / UZRASTI
Mlađe učenice B (7., 8. i 9. KYU) (A6)
Učenici (A7)
Učenice (A9)
Učenice (7., 8. i 9. KYU) (A10)
Mlađe kadetkinje (7., 8. i 9. KYU) (A14)
Učenici (A7)
352
0
DARIO GRUDEN (TEMPO)
138
0
IVAN DELIĆ (SISAK)
138
0
IVAN DELIĆ (SISAK)
230
0
VITO TOPIĆ BREČEVIĆ (POLET)
31
0
ERIK ŠOPER (OMEGA)
352
0
DARIO GRUDEN (TEMPO)
138
IVAN DELIĆ (SISAK)
230
0
VITO TOPIĆ BREČEVIĆ (POLET)
208
0
ANTONIO ĐOPAR (REN ZG)
351
BENJAMIN LOVRIŠ (TEMPO)
117
0
MISLAV MRLA (FOKUS)
87
0
FILIP CVETKO (KK KIK)
353
MARIO BOROJEVIĆ (TEMPO)
134
0
LUKA CRNKOVIĆ (SISAK)
207
0
ROBERT VRBAN (REN ZG)
344
MARK VOLF (TEMPO)
31
0
ERIK ŠOPER (OMEGA)
138
0
IVAN DELIĆ (SISAK)
230
0
VITO TOPIĆ BREČEVIĆ (POLET)
351
0
BENJAMIN LOVRIŠ (TEMPO)
87
0
FILIP CVETKO (KK KIK)
353
0
MARIO BOROJEVIĆ (TEMPO)
134
0
LUKA CRNKOVIĆ (SISAK)
344
0
MARK VOLF (TEMPO)
31
0
ERIK ŠOPER (OMEGA)
230
0
VITO TOPIĆ BREČEVIĆ (POLET)
87
0
FILIP CVETKO (KK KIK)
134
0
LUKA CRNKOVIĆ (SISAK)
31
0
ERIK ŠOPER (OMEGA)
87
0
FILIP CVETKO (KK KIK)
353
0
MARIO BOROJEVIĆ (TEMPO)
117
0
MISLAV MRLA (FOKUS)
134
0
LUKA CRNKOVIĆ (SISAK)
353
0
MARIO BOROJEVIĆ (TEMPO)
Osvajači medalja
1. ERIK ŠOPER, OMEGA
2. FILIP CVETKO, KK KIK
3. VITO TOPIĆ BREČEVIĆ, Polet
3. LUKA CRNKOVIĆ, SISAK