Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
16. Međunarodni Karate Fest - Virovitica Open 2018.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
AGE GROUPS
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Ml. učenici
KUMITE-Ml. učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Seniori
KATA TEAM-Mlađe učenice
KATA TEAM-Učenici
KATA TEAM-Mlađi kadeti
KATA TEAM-Mlađe kadetkinje
KATA TEAM-Juniori
KATA TEAM-Seniori
KATA PP (muški)
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
Kumite - Mlađe kadetkinje -40
Kumite - Mlađe kadetkinje -45
Kumite - Mlađe kadetkinje -50
Kumite - Mlađe kadetkinje -55
Kumite - Mlađe kadetkinje +55
Kumite - Mlađe kadetkinje -45
100
EMILI BETI (GLOBUS)
100
0
EMILI BETI (GLOBUS)
57
0
TEA-LENA ŠPOLJARIĆ (GLOBUS)
57
0
TEA-LENA ŠPOLJARIĆ (GLOBUS)
36
0
ANA BUJAK (CASTRA1)
261
LUCIJA LESICA (KRK CRO)
100
EMILI BETI (GLOBUS)
344
VALENTINA OSTROGONAC (SOMBOR)
186
0
LANA SMOLČIĆ (VGORICA)
635
0
ANTONELA ČALIĆ (VITEZ)
65
PETRA VUKMANIĆ (DARDA)
567
LANA KOCKAREVIĆ (MAXIVK)
658
FILIMON ISABEL (ROMANIA)
57
0
TEA-LENA ŠPOLJARIĆ (GLOBUS)
261
0
LUCIJA LESICA (KRK CRO)
100
0
EMILI BETI (GLOBUS)
344
0
VALENTINA OSTROGONAC (SOMBOR)
635
0
ANTONELA ČALIĆ (VITEZ)
65
0
PETRA VUKMANIĆ (DARDA)
567
0
LANA KOCKAREVIĆ (MAXIVK)
658
0
FILIMON ISABEL (ROMANIA)
57
0
TEA-LENA ŠPOLJARIĆ (GLOBUS)
344
0
VALENTINA OSTROGONAC (SOMBOR)
65
0
PETRA VUKMANIĆ (DARDA)
567
0
LANA KOCKAREVIĆ (MAXIVK)
344
0
VALENTINA OSTROGONAC (SOMBOR)
567
0
LANA KOCKAREVIĆ (MAXIVK)
65
PETRA VUKMANIĆ (DARDA)
Medalists
1. LANA KOCKAREVIĆ, Max Ivankovo
2. VALENTINA OSTROGONAC, RAVANGRAD
3. EMILI BETI, GLOBUS Čakovec
3. PETRA VUKMANIĆ, Shotokan - Darda