Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
17. Međunarodni Karate Fest - Virovitica Open 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
AGE GROUPS
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Ml. učenici
KUMITE-Ml. učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Seniori
KATA-Seniorke
KATA TEAM-Mlađi učenici
KATA TEAM-Učenice
KATA TEAM-Mlađi kadeti
KATA TEAM-Mlađe kadetkinje
KATA PP (muški)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Kadeti -52
Kumite - Kadeti -57
Kumite - Kadeti -63
Kumite - Kadeti -70
Kumite - Kadeti +70
Kumite - Kadeti -57
308
BENJAMIN JOSIP SZABO (333CR)
308
0
BENJAMIN JOSIP SZABO (333CR)
427
0
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
427
0
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
338
0
ZAK ŠKOFLJANC (TRBOVLJ)
22
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
308
BENJAMIN JOSIP SZABO (333CR)
39
MIHAJLO STANIĆ (ENERGIJ)
428
TIMO VLAHEK (GLOBUS)
74
PETAR GUDELJ (ESSEKER)
392
MARKO JURIĆ (MAXIVK)
295
STEFAN JAKOVLJEVIĆ (CASTRA1)
427
0
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
22
0
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
308
0
BENJAMIN JOSIP SZABO (333CR)
39
0
MIHAJLO STANIĆ (ENERGIJ)
428
0
TIMO VLAHEK (GLOBUS)
74
0
PETAR GUDELJ (ESSEKER)
392
0
MARKO JURIĆ (MAXIVK)
295
0
STEFAN JAKOVLJEVIĆ (CASTRA1)
427
0
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
39
0
MIHAJLO STANIĆ (ENERGIJ)
74
0
PETAR GUDELJ (ESSEKER)
295
0
STEFAN JAKOVLJEVIĆ (CASTRA1)
39
0
MIHAJLO STANIĆ (ENERGIJ)
295
0
STEFAN JAKOVLJEVIĆ (CASTRA1)
392
MARKO JURIĆ (MAXIVK)
74
0
PETAR GUDELJ (ESSEKER)
392
0
MARKO JURIĆ (MAXIVK)
Medalists
1. MIHAJLO STANIĆ, ENERGIJA
2. STEFAN JAKOVLJEVIĆ, KBS "Castra" Banja Luka
3. KRISTIJAN TOPLIČANEC, GLOBUS Čakovec
3. PETAR GUDELJ, Karate klub Esseker