Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
17. Međunarodni Karate Fest - Virovitica Open 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"CENTAR" VELIKA GORICA
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
ALFA
Barcsi Városi Sportegyesület
BELI MANASTIR 98
BUSHIDO
BUŽIM
CHAMPION RIJEKA
ĐAKOVO
ĐURĐEVAC
ENERGIJA
GLOBUS Čakovec
HRVATSKA PARA KARATE REPREZENTACIJA
Hrvatski sokol Osijek
IPON ZAGREB
IVANEC
k.k."konjščina"
Karate Akademija Osijek
KARATE KLUB "VINKOVCI"
Karate klub Esseker
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Karlovac 1969
KBS "Castra" Banja Luka
King osman
KK BORAC 021
KK DO - Tuzla
KK Grobničan
KK KIK
KK KTC KRIŽEVCI
KK SISAK
KK VITEZ
KK VUKOVI
KLENOVNIK
Kondura Sisak
Koprivnica
KUMITE Jajce
LEPOGLAVA
Mars Zagreb
Max Ivankovo
Međimurje
Mladost
MURAKEN
Nova Gradiška
OPATIJA
Pitomača
PODRAVSKI SOKOL
Polet
PORTO TOLERO
POTOCI
RAB-ENPI
Ravangrad
Shogunul
Shotokan - Darda
Slavonski Brod
STUDENT
Tempo
Tigar Sisak
TRBOVLJE
TUŠKANAC
TUZLA
Velebit
VELIKA GORICA
Virovitica
Vukovar`91
ZAMET
ZEN LUDBREG
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Kadeti -57
Kumite - Kadeti -63
Kumite - Kadeti -70
Kumite - Kadetkinje -54
Kumite - Juniori -61
Kumite - Juniori -68
Kumite - Juniori -76
Kumite - Juniorke -53
Kumite - Juniorke +59
Kumite - Seniorke -Open
Kata - Juniori (Open) -K
Kumite - Kadeti -57
308
BENJAMIN JOSIP SZABO (333CR)
308
0
BENJAMIN JOSIP SZABO (333CR)
427
0
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
427
0
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
338
0
ZAK ŠKOFLJANC (TRBOVLJ)
22
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
308
BENJAMIN JOSIP SZABO (333CR)
39
MIHAJLO STANIĆ (ENERGIJ)
428
TIMO VLAHEK (GLOBUS)
74
PETAR GUDELJ (ESSEKER)
392
MARKO JURIĆ (MAXIVK)
295
STEFAN JAKOVLJEVIĆ (CASTRA1)
427
0
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
22
0
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
308
0
BENJAMIN JOSIP SZABO (333CR)
39
0
MIHAJLO STANIĆ (ENERGIJ)
428
0
TIMO VLAHEK (GLOBUS)
74
0
PETAR GUDELJ (ESSEKER)
392
0
MARKO JURIĆ (MAXIVK)
295
0
STEFAN JAKOVLJEVIĆ (CASTRA1)
427
0
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
39
0
MIHAJLO STANIĆ (ENERGIJ)
74
0
PETAR GUDELJ (ESSEKER)
295
0
STEFAN JAKOVLJEVIĆ (CASTRA1)
39
0
MIHAJLO STANIĆ (ENERGIJ)
295
0
STEFAN JAKOVLJEVIĆ (CASTRA1)
392
MARKO JURIĆ (MAXIVK)
74
0
PETAR GUDELJ (ESSEKER)
392
0
MARKO JURIĆ (MAXIVK)
Medalists
1. MIHAJLO STANIĆ, ENERGIJA
2. STEFAN JAKOVLJEVIĆ, KBS "Castra" Banja Luka
3. KRISTIJAN TOPLIČANEC, GLOBUS Čakovec
3. PETAR GUDELJ, Karate klub Esseker
Kumite - Kadeti -63
471
NIKOLA GONDI (VIROVTC)
471
0
NIKOLA GONDI (VIROVTC)
220
0
IGRICZ IVÓ (BARCSI )
37
ALEKSANDAR KOVAČEVIĆ (ENERGIJ)
425
0
JOSIP SLUKIĆ (GLOBUS)
336
0
MARKO MARKULJEVIČ (TRBOVLJ)
450
KRISTIAN LAKIĆ (ZAMET)
220
0
IGRICZ IVÓ (BARCSI )
37
0
ALEKSANDAR KOVAČEVIĆ (ENERGIJ)
425
0
JOSIP SLUKIĆ (GLOBUS)
450
0
KRISTIAN LAKIĆ (ZAMET)
220
0
IGRICZ IVÓ (BARCSI )
425
0
JOSIP SLUKIĆ (GLOBUS)
336
MARKO MARKULJEVIČ (TRBOVLJ)
Medalists
1. JOSIP SLUKIĆ, GLOBUS Čakovec
2. IGRICZ IVÓ, Barcsi Városi Sportegyesület
3. NIKOLA GONDI, Virovitica
3. MARKO MARKULJEVIČ, TRBOVLJE
Kumite - Kadeti -70
27
0
HAŠIM BEŠIĆ ("DO")
337
0
UROŠ MARKULJEVIČ (TRBOVLJ)
56
0
SANJIN BRUS (ENERGIJ)
506
0
DOMINIK BILJAN (KARATE)
337
0
UROŠ MARKULJEVIČ (TRBOVLJ)
56
0
SANJIN BRUS (ENERGIJ)
Medalists
1. SANJIN BRUS, ENERGIJA
2. UROŠ MARKULJEVIČ, TRBOVLJE
3. DOMINIK BILJAN, Koprivnica
3. ----
Kumite - Kadetkinje -54
436
0
MELANI ČORNOK (DARDA)
418
0
SARA NOVAK (GLOBUS)
293
0
MIHAELA VUJKOVAC (CASTRA1)
418
0
SARA NOVAK (GLOBUS)
19
0
MAJA KOZLINGER (VIROVTC)
436
0
MELANI ČORNOK (DARDA)
35
0
PAOLA KOSTIĆ (ENERGIJ)
472
0
TARA NICOLE BONAČIĆ (VIROVTC)
385
LEA ANDRIŠEK (ĐAKOVO)
418
0
SARA NOVAK (GLOBUS)
19
0
MAJA KOZLINGER (VIROVTC)
35
0
PAOLA KOSTIĆ (ENERGIJ)
385
0
LEA ANDRIŠEK (ĐAKOVO)
19
0
MAJA KOZLINGER (VIROVTC)
35
0
PAOLA KOSTIĆ (ENERGIJ)
385
0
LEA ANDRIŠEK (ĐAKOVO)
472
0
TARA NICOLE BONAČIĆ (VIROVTC)
Medalists
1. PAOLA KOSTIĆ, ENERGIJA
2. MAJA KOZLINGER, Virovitica
3. SARA NOVAK, GLOBUS Čakovec
3. TARA NICOLE BONAČIĆ, Virovitica
Kumite - Juniori -61
335
0
DOMEN ZIDAR (TRBOVLJ)
43
0
PAVLE DUJAKOVIĆ (ENERGIJ)
107
MILOŠ MILUTINOVIĆ (VUKOVI)
43
0
PAVLE DUJAKOVIĆ (ENERGIJ)
107
0
MILOŠ MILUTINOVIĆ (VUKOVI)
Medalists
1. PAVLE DUJAKOVIĆ, ENERGIJA
2. MILOŠ MILUTINOVIĆ, KK VUKOVI
3. DOMEN ZIDAR, TRBOVLJE
3. ----
Kumite - Juniori -68
138
PAVLE KOSTIĆ (ENERGIJ)
138
0
PAVLE KOSTIĆ (ENERGIJ)
475
0
PATRIK LUKAČEVIĆ (VIROVTC)
296
STRAHINJA BRANKOVIĆ (CASTRA1)
57
SERGEJ VUČIĆ (ENERGIJ)
72
BORNA GUDELJ (ESSEKER)
138
0
PAVLE KOSTIĆ (ENERGIJ)
296
0
STRAHINJA BRANKOVIĆ (CASTRA1)
57
0
SERGEJ VUČIĆ (ENERGIJ)
72
0
BORNA GUDELJ (ESSEKER)
296
0
STRAHINJA BRANKOVIĆ (CASTRA1)
72
0
BORNA GUDELJ (ESSEKER)
57
SERGEJ VUČIĆ (ENERGIJ)
Medalists
1. STRAHINJA BRANKOVIĆ, KBS "Castra" Banja Luka
2. BORNA GUDELJ, Karate klub Esseker
3. PAVLE KOSTIĆ, ENERGIJA
3. SERGEJ VUČIĆ, ENERGIJA
Kumite - Juniori -76
62
0
DEJAN JANJIĆ (ENERGIJ)
104
0
FILIP ĆOSIĆ (VUKOVI)
189
0
LUKA BIRAČ (0354451)
332
0
VUKAŠIN VUKOVIĆ (RAVANGR)
62
0
DEJAN JANJIĆ (ENERGIJ)
189
0
LUKA BIRAČ (0354451)
Medalists
1. DEJAN JANJIĆ, ENERGIJA
2. LUKA BIRAČ, Slavonski Brod
3. FILIP ĆOSIĆ, KK VUKOVI
3. VUKAŠIN VUKOVIĆ, Ravangrad
Kumite - Juniorke -53
539
0
MAJA KOZLINGER (VIROVTC)
36
0
PAOLA KOSTIĆ (ENERGIJ)
584
EMINA ABDULIĆ (TUZ)
36
0
PAOLA KOSTIĆ (ENERGIJ)
584
0
EMINA ABDULIĆ (TUZ)
Medalists
1. PAOLA KOSTIĆ, ENERGIJA
2. EMINA ABDULIĆ, TUZLA
3. MAJA KOZLINGER, Virovitica
3. ----
Kumite - Juniorke +59
598
0
ROMOCEA DIANA (ROMANIA)
594
0
AJDINA HADŽIĆ (BUZIM)
598
0
ROMOCEA DIANA (ROMANIA)
33
0
ANJA LOLIĆ (ENERGIJ)
594
AJDINA HADŽIĆ (BUZIM)
25
STEFANI KREŠIĆ ("DO")
272
FAUR NATALIA (ROMANIA)
33
0
ANJA LOLIĆ (ENERGIJ)
594
0
AJDINA HADŽIĆ (BUZIM)
25
0
STEFANI KREŠIĆ ("DO")
272
0
FAUR NATALIA (ROMANIA)
33
0
ANJA LOLIĆ (ENERGIJ)
272
0
FAUR NATALIA (ROMANIA)
Medalists
1. ANJA LOLIĆ, ENERGIJA
2. FAUR NATALIA, Shogunul
3. AJDINA HADŽIĆ, BUŽIM
3. ----
Kumite - Seniorke -Open
595
0
ALDINA HADŽIĆ (BUZIM)
96
0
MONIKA BUBNJIĆ (VIROVTC)
561
0
NIKA SENJANOVIĆ (STUDNT)
96
0
MONIKA BUBNJIĆ (VIROVTC)
148
0
PETRA BRLEČIĆ (IVANEC)
595
0
ALDINA HADŽIĆ (BUZIM)
482
0
LAURA POKUPIĆ (VIROVTC)
34
0
ANJA LOLIĆ (ENERGIJ)
453
IVANA BOROMISA (STUDNT)
96
0
MONIKA BUBNJIĆ (VIROVTC)
148
0
PETRA BRLEČIĆ (IVANEC)
34
0
ANJA LOLIĆ (ENERGIJ)
453
0
IVANA BOROMISA (STUDNT)
148
0
PETRA BRLEČIĆ (IVANEC)
453
0
IVANA BOROMISA (STUDNT)
34
ANJA LOLIĆ (ENERGIJ)
Medalists
1. PETRA BRLEČIĆ, IVANEC
2. IVANA BOROMISA, STUDENT
3. MONIKA BUBNJIĆ, Virovitica
3. ANJA LOLIĆ, ENERGIJA
Kata - Juniori (Open) -K
191
MIHAEL EĆIMOVIĆ (0354451)
193
0
ALEN RUBČIĆ (VUKOVAR)
191
0
MIHAEL EĆIMOVIĆ (0354451)
467
MATIJA RELIĆ (VIROVTC)
326
0
MARIO BOROJEVIĆ (TEMPO)
40
0
DEJAN JANJIĆ (ENERGIJ)
399
LEON GRGIĆ (333CR)
191
0
MIHAEL EĆIMOVIĆ (0354451)
467
0
MATIJA RELIĆ (VIROVTC)
326
0
MARIO BOROJEVIĆ (TEMPO)
399
0
LEON GRGIĆ (333CR)
467
0
MATIJA RELIĆ (VIROVTC)
326
0
MARIO BOROJEVIĆ (TEMPO)
399
0
LEON GRGIĆ (333CR)
40
0
DEJAN JANJIĆ (ENERGIJ)
Medalists
1. MATIJA RELIĆ, Virovitica
2. MARIO BOROJEVIĆ, Tempo
3. MIHAEL EĆIMOVIĆ, Slavonski Brod
3. DEJAN JANJIĆ, ENERGIJA