Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
17. Međunarodni Karate Fest - Virovitica Open 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"CENTAR" VELIKA GORICA
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
ALFA
Barcsi Városi Sportegyesület
BELI MANASTIR 98
BUSHIDO
BUŽIM
CHAMPION RIJEKA
ĐAKOVO
ĐURĐEVAC
ENERGIJA
GLOBUS Čakovec
HRVATSKA PARA KARATE REPREZENTACIJA
Hrvatski sokol Osijek
IPON ZAGREB
IVANEC
k.k."konjščina"
Karate Akademija Osijek
KARATE KLUB "VINKOVCI"
Karate klub Esseker
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Karlovac 1969
KBS "Castra" Banja Luka
King osman
KK BORAC 021
KK DO - Tuzla
KK Grobničan
KK KIK
KK KTC KRIŽEVCI
KK SISAK
KK VITEZ
KK VUKOVI
KLENOVNIK
Kondura Sisak
Koprivnica
KUMITE Jajce
LEPOGLAVA
Mars Zagreb
Max Ivankovo
Međimurje
Mladost
MURAKEN
Nova Gradiška
OPATIJA
Pitomača
PODRAVSKI SOKOL
Polet
PORTO TOLERO
POTOCI
RAB-ENPI
Ravangrad
Shogunul
Shotokan - Darda
Slavonski Brod
STUDENT
Tempo
Tigar Sisak
TRBOVLJE
TUŠKANAC
TUZLA
Velebit
VELIKA GORICA
Virovitica
Vukovar`91
ZAMET
ZEN LUDBREG
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Ml. učenici -34
Kumite - Učenici -34
Kumite - Mlađi kadeti -57
Kumite - Kadeti -57
Kumite - Juniori -68
Kata - Ml. učenice (Open) -K
Kata - Učenice (Open) -K
Kata - Ml. kadetkinje (Open) -K
Kata tim - Učenice -K-T
Kata tim - Ml. kadetkinje -K-T
Kumite - Ml. učenici -34
63
0
MARIN VUĐAN (IVANEC)
3
0
SINIŠA SPLAIT (GROBNIK)
73
LUKA LOVKOVIĆ (ESSEKER)
117
0
GABRIEL UZUNOVIĆ (VK)
28
0
BAKIR DJUG ("DO")
133
LUKA MANDIĆ (KAO)
63
0
MARIN VUĐAN (IVANEC)
73
0
LUKA LOVKOVIĆ (ESSEKER)
117
0
GABRIEL UZUNOVIĆ (VK)
133
0
LUKA MANDIĆ (KAO)
73
0
LUKA LOVKOVIĆ (ESSEKER)
117
0
GABRIEL UZUNOVIĆ (VK)
133
LUKA MANDIĆ (KAO)
Medalists
1. LUKA LOVKOVIĆ, Karate klub Esseker
2. GABRIEL UZUNOVIĆ, KARATE KLUB "VINKOVCI"
3. ----
3. LUKA MANDIĆ, Karate Akademija Osijek
Kumite - Učenici -34
290
STRUBLICS BOTOND (BARCSI )
290
0
STRUBLICS BOTOND (BARCSI )
243
0
MIHAEL POTOČKI (VGORICA)
184
BORNA KUJUNDŽIĆ (0354451)
4
0
SINIŠA SPLAIT (GROBNIK)
290
0
STRUBLICS BOTOND (BARCSI )
91
NOELL ŠIROKI (VIROVTC)
243
MIHAEL POTOČKI (VGORICA)
212
PATRIK VUČKOVIĆ (KK LEPO)
75
MARINO ĐUKIĆ (ESSEKER)
119
FILIP GELJIĆ (VK)
357
DOMAGOJ ŠPREM (OPATIJA)
184
0
BORNA KUJUNDŽIĆ (0354451)
290
0
STRUBLICS BOTOND (BARCSI )
91
0
NOELL ŠIROKI (VIROVTC)
243
0
MIHAEL POTOČKI (VGORICA)
212
0
PATRIK VUČKOVIĆ (KK LEPO)
75
0
MARINO ĐUKIĆ (ESSEKER)
119
0
FILIP GELJIĆ (VK)
357
0
DOMAGOJ ŠPREM (OPATIJA)
184
0
BORNA KUJUNDŽIĆ (0354451)
243
0
MIHAEL POTOČKI (VGORICA)
212
0
PATRIK VUČKOVIĆ (KK LEPO)
357
0
DOMAGOJ ŠPREM (OPATIJA)
184
0
BORNA KUJUNDŽIĆ (0354451)
212
0
PATRIK VUČKOVIĆ (KK LEPO)
75
MARINO ĐUKIĆ (ESSEKER)
357
0
DOMAGOJ ŠPREM (OPATIJA)
75
0
MARINO ĐUKIĆ (ESSEKER)
Medalists
1. BORNA KUJUNDŽIĆ, Slavonski Brod
2. PATRIK VUČKOVIĆ, LEPOGLAVA
3. MIHAEL POTOČKI, VELIKA GORICA
3. DOMAGOJ ŠPREM, OPATIJA
Kumite - Mlađi kadeti -57
147
0
MILE MATIĆ (ŠI 1066)
76
0
PETAR GUDELJ (ESSEKER)
294
0
STEFAN JAKOVLJEVIĆ (CASTRA1)
147
0
MILE MATIĆ (ŠI 1066)
76
0
PETAR GUDELJ (ESSEKER)
268
0
TIMOFTE ANDREI (ROMANIA)
46
0
IVAN KATIĆ (JAJCE)
146
0
TOMA MILETA (ŠI 1066)
249
DOMAGOJ KESAK (VIROVTC)
294
0
STEFAN JAKOVLJEVIĆ (CASTRA1)
76
0
PETAR GUDELJ (ESSEKER)
146
0
TOMA MILETA (ŠI 1066)
249
0
DOMAGOJ KESAK (VIROVTC)
294
0
STEFAN JAKOVLJEVIĆ (CASTRA1)
146
0
TOMA MILETA (ŠI 1066)
249
DOMAGOJ KESAK (VIROVTC)
Medalists
1. TOMA MILETA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
2. STEFAN JAKOVLJEVIĆ, KBS "Castra" Banja Luka
3. PETAR GUDELJ, Karate klub Esseker
3. DOMAGOJ KESAK, Virovitica
Kumite - Kadeti -57
308
BENJAMIN JOSIP SZABO (333CR)
308
0
BENJAMIN JOSIP SZABO (333CR)
427
0
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
427
0
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
338
0
ZAK ŠKOFLJANC (TRBOVLJ)
22
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
308
BENJAMIN JOSIP SZABO (333CR)
39
MIHAJLO STANIĆ (ENERGIJ)
428
TIMO VLAHEK (GLOBUS)
74
PETAR GUDELJ (ESSEKER)
392
MARKO JURIĆ (MAXIVK)
295
STEFAN JAKOVLJEVIĆ (CASTRA1)
427
0
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
22
0
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
308
0
BENJAMIN JOSIP SZABO (333CR)
39
0
MIHAJLO STANIĆ (ENERGIJ)
428
0
TIMO VLAHEK (GLOBUS)
74
0
PETAR GUDELJ (ESSEKER)
392
0
MARKO JURIĆ (MAXIVK)
295
0
STEFAN JAKOVLJEVIĆ (CASTRA1)
427
0
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
39
0
MIHAJLO STANIĆ (ENERGIJ)
74
0
PETAR GUDELJ (ESSEKER)
295
0
STEFAN JAKOVLJEVIĆ (CASTRA1)
39
0
MIHAJLO STANIĆ (ENERGIJ)
295
0
STEFAN JAKOVLJEVIĆ (CASTRA1)
392
MARKO JURIĆ (MAXIVK)
74
0
PETAR GUDELJ (ESSEKER)
392
0
MARKO JURIĆ (MAXIVK)
Medalists
1. MIHAJLO STANIĆ, ENERGIJA
2. STEFAN JAKOVLJEVIĆ, KBS "Castra" Banja Luka
3. KRISTIJAN TOPLIČANEC, GLOBUS Čakovec
3. PETAR GUDELJ, Karate klub Esseker
Kumite - Juniori -68
138
PAVLE KOSTIĆ (ENERGIJ)
138
0
PAVLE KOSTIĆ (ENERGIJ)
475
0
PATRIK LUKAČEVIĆ (VIROVTC)
296
STRAHINJA BRANKOVIĆ (CASTRA1)
57
SERGEJ VUČIĆ (ENERGIJ)
72
BORNA GUDELJ (ESSEKER)
138
0
PAVLE KOSTIĆ (ENERGIJ)
296
0
STRAHINJA BRANKOVIĆ (CASTRA1)
57
0
SERGEJ VUČIĆ (ENERGIJ)
72
0
BORNA GUDELJ (ESSEKER)
296
0
STRAHINJA BRANKOVIĆ (CASTRA1)
72
0
BORNA GUDELJ (ESSEKER)
57
SERGEJ VUČIĆ (ENERGIJ)
Medalists
1. STRAHINJA BRANKOVIĆ, KBS "Castra" Banja Luka
2. BORNA GUDELJ, Karate klub Esseker
3. PAVLE KOSTIĆ, ENERGIJA
3. SERGEJ VUČIĆ, ENERGIJA
Kata - Ml. učenice (Open) -K
163
0
FRANKA MAKVIĆ (KK PTČ)
514
0
MAŠA ŠTURLIĆ (POLET)
496
0
MAJA PAULA KUNTIĆ (KK KIK)
514
0
MAŠA ŠTURLIĆ (POLET)
163
0
FRANKA MAKVIĆ (KK PTČ)
538
0
DORA KERKEZ (KONDURA)
160
0
LARA GUDELJ (ESSEKER)
233
0
LEONA KNEŽEVIĆ (KKSISAK)
164
0
EMA DRAVEC (KK PTČ)
444
0
ENA RAJKOVIĆ (VITEZ)
514
0
MAŠA ŠTURLIĆ (POLET)
538
0
DORA KERKEZ (KONDURA)
233
0
LEONA KNEŽEVIĆ (KKSISAK)
444
0
ENA RAJKOVIĆ (VITEZ)
538
0
DORA KERKEZ (KONDURA)
233
0
LEONA KNEŽEVIĆ (KKSISAK)
444
ENA RAJKOVIĆ (VITEZ)
Medalists
1. DORA KERKEZ, Kondura Sisak
2. LEONA KNEŽEVIĆ, KK SISAK
3. MAŠA ŠTURLIĆ, Polet
3. ENA RAJKOVIĆ, KK VITEZ
Kata - Učenice (Open) -K
159
BELA BALAŠ (ESSEKER)
159
0
BELA BALAŠ (ESSEKER)
186
0
DORA HAS (0354451)
484
0
DORA GERIĆ (ZEN)
422
0
VANJA ŠABIĆ (TIGAR)
186
DORA HAS (0354451)
159
BELA BALAŠ (ESSEKER)
197
EMA TOMIĆ (VUKOVAR)
178
0
VANJA TOT (MURAKEN)
369
0
DORA KERKEZ (KONDURA)
153
ANTONIJA BARIĆ (ALFA)
182
0
KARLA JURIĆ (0354451)
581
0
DŽENITA HASIĆ (TUZ)
501
TEA BRINC (KARATE)
422
0
VANJA ŠABIĆ (TIGAR)
186
0
DORA HAS (0354451)
159
0
BELA BALAŠ (ESSEKER)
197
0
EMA TOMIĆ (VUKOVAR)
178
0
VANJA TOT (MURAKEN)
153
0
ANTONIJA BARIĆ (ALFA)
581
0
DŽENITA HASIĆ (TUZ)
501
0
TEA BRINC (KARATE)
186
0
DORA HAS (0354451)
197
0
EMA TOMIĆ (VUKOVAR)
153
0
ANTONIJA BARIĆ (ALFA)
581
0
DŽENITA HASIĆ (TUZ)
197
0
EMA TOMIĆ (VUKOVAR)
153
0
ANTONIJA BARIĆ (ALFA)
178
VANJA TOT (MURAKEN)
581
0
DŽENITA HASIĆ (TUZ)
178
0
VANJA TOT (MURAKEN)
Medalists
1. EMA TOMIĆ, Vukovar`91
2. ANTONIJA BARIĆ, ALFA
3. DORA HAS, Slavonski Brod
3. DŽENITA HASIĆ, TUZLA
Kata - Ml. kadetkinje (Open) -K
258
0
TRIPA IULIA (ROMANIA)
150
0
LUKRECIJA BRKAN (ALFA)
150
0
LUKRECIJA BRKAN (ALFA)
320
0
LUCIJA POSAVEC (333CR)
71
0
ELENA VEMIĆ (RUZICA)
180
0
NIKA MALTARIĆ (MURAKEN)
373
0
KLARA BALOG (KONDURA)
320
0
LUCIJA POSAVEC (333CR)
150
0
LUKRECIJA BRKAN (ALFA)
321
0
LUCIJA VARAT (333CR)
166
0
LEONA HUSTIĆ (KK PTČ)
258
0
TRIPA IULIA (ROMANIA)
156
0
MARTINA SEKULIĆ (ESSEKER)
313
0
IVA MILDE (333CR)
167
0
EMA TRATNJAK (KK PTČ)
315
0
KRISTIJANA POPOVIĆ (333CR)
154
0
KRSNIK NIKA (ALFA)
310
0
ENA HALUPA (333CR)
179
JOSIPA KATALENIĆ (MURAKEN)
180
0
NIKA MALTARIĆ (MURAKEN)
320
0
LUCIJA POSAVEC (333CR)
150
0
LUKRECIJA BRKAN (ALFA)
166
0
LEONA HUSTIĆ (KK PTČ)
313
0
IVA MILDE (333CR)
315
0
KRISTIJANA POPOVIĆ (333CR)
310
0
ENA HALUPA (333CR)
179
0
JOSIPA KATALENIĆ (MURAKEN)
320
0
LUCIJA POSAVEC (333CR)
166
0
LEONA HUSTIĆ (KK PTČ)
313
0
IVA MILDE (333CR)
310
0
ENA HALUPA (333CR)
166
0
LEONA HUSTIĆ (KK PTČ)
313
0
IVA MILDE (333CR)
315
0
KRISTIJANA POPOVIĆ (333CR)
156
0
MARTINA SEKULIĆ (ESSEKER)
310
0
ENA HALUPA (333CR)
315
0
KRISTIJANA POPOVIĆ (333CR)
Medalists
1. IVA MILDE, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
2. LEONA HUSTIĆ, Pitomača
3. LUCIJA POSAVEC, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. ENA HALUPA, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
Kata tim - Učenice -K-T
78
0
KATA TIM (ESSEKER)
439
0
ŠKK TIGAR 2 (TIGAR)
Medalists
1. KATA TIM, Karate klub Esseker
2. ŠKK TIGAR 2, Tigar Sisak
3. ----
3. ----
Kata tim - Ml. kadetkinje -K-T
77
0
KATA TIM (ESSEKER)
181
0
KATA TEAM MURAKEN (MURAKEN)
77
0
KATA TIM (ESSEKER)
169
0
PITOMAČA KATA TEAM (KK PTČ)
181
KATA TEAM MURAKEN (MURAKEN)
456
0
ŠKK TIGAR 2 (TIGAR)
152
0
ALFA TEAM (ALFA)
311
FEMALE TEAM SLAVKO KRIVSKI TERMAL (333CR)
169
0
PITOMAČA KATA TEAM (KK PTČ)
181
0
KATA TEAM MURAKEN (MURAKEN)
152
0
ALFA TEAM (ALFA)
311
0
FEMALE TEAM SLAVKO KRIVSKI TERMAL (333CR)
169
0
PITOMAČA KATA TEAM (KK PTČ)
311
0
FEMALE TEAM SLAVKO KRIVSKI TERMAL (333CR)
152
ALFA TEAM (ALFA)
Medalists
1. FEMALE TEAM SLAVKO KRIVSKI TERMAL, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
2. PITOMAČA KATA TEAM, Pitomača
3. KATA TEAM MURAKEN, MURAKEN
3. ALFA TEAM, ALFA