Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
17. Međunarodni Karate Fest - Virovitica Open 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"CENTAR" VELIKA GORICA
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
ALFA
Barcsi Városi Sportegyesület
BELI MANASTIR 98
BUSHIDO
BUŽIM
CHAMPION RIJEKA
ĐAKOVO
ĐURĐEVAC
ENERGIJA
GLOBUS Čakovec
HRVATSKA PARA KARATE REPREZENTACIJA
Hrvatski sokol Osijek
IPON ZAGREB
IVANEC
k.k."konjščina"
Karate Akademija Osijek
KARATE KLUB "VINKOVCI"
Karate klub Esseker
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Karlovac 1969
KBS "Castra" Banja Luka
King osman
KK BORAC 021
KK DO - Tuzla
KK Grobničan
KK KIK
KK KTC KRIŽEVCI
KK SISAK
KK VITEZ
KK VUKOVI
KLENOVNIK
Kondura Sisak
Koprivnica
KUMITE Jajce
LEPOGLAVA
Mars Zagreb
Max Ivankovo
Međimurje
Mladost
MURAKEN
Nova Gradiška
OPATIJA
Pitomača
PODRAVSKI SOKOL
Polet
PORTO TOLERO
POTOCI
RAB-ENPI
Ravangrad
Shogunul
Shotokan - Darda
Slavonski Brod
STUDENT
Tempo
Tigar Sisak
TRBOVLJE
TUŠKANAC
TUZLA
Velebit
VELIKA GORICA
Virovitica
Vukovar`91
ZAMET
ZEN LUDBREG
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Ml. učenice -36
Kumite - Ml. učenice +36
Kumite - Učenici +46
Kumite - Učenice -40
Kumite - Mlađi kadeti -45
Kumite - Kadetkinje -47
Kumite - Kadetkinje +54
Kumite - Juniorke -59
Kata - Cicibani (9-7 kyu) -KB
Kata - Cicibani (Open) -K
Kata - Cicibanke (9-7 kyu) -KB
Kata - Ml. učenici (9-8 kyu) -KC
Kumite - Ml. učenice -36
578
0
LUCIJA LAUŠ (DURDEVA)
333
0
IRINA SABLJIĆ (RAVANGR)
Medalists
1. LUCIJA LAUŠ, ĐURĐEVAC
2. IRINA SABLJIĆ, Ravangrad
3. ----
3. ----
Kumite - Ml. učenice +36
54
NIGAR MOHAMED (KO)
579
0
LORENA ČORBA (DURDEVA)
553
0
TENA VURUŠIĆ (GLOBUS)
54
0
NIGAR MOHAMED (KO)
579
0
LORENA ČORBA (DURDEVA)
Medalists
1. LORENA ČORBA, ĐURĐEVAC
2. ----
3. ----
3. ----
Kumite - Učenici +46
576
SEBASTIJAN MESAROV (DURDEVA)
442
0
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
580
0
ADI PIPAL (TUZ)
576
SEBASTIJAN MESAROV (DURDEVA)
128
MIHAEL MIKOLIN (KAO)
597
GAŠPAR POGELŠEK (KA 1969)
442
0
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
576
0
SEBASTIJAN MESAROV (DURDEVA)
128
0
MIHAEL MIKOLIN (KAO)
597
0
GAŠPAR POGELŠEK (KA 1969)
442
0
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
597
0
GAŠPAR POGELŠEK (KA 1969)
128
MIHAEL MIKOLIN (KAO)
Medalists
1. SVEN STRAHIJA, GLOBUS Čakovec
2. GAŠPAR POGELŠEK, Karlovac 1969
3. SEBASTIJAN MESAROV, ĐURĐEVAC
3. MIHAEL MIKOLIN, Karate Akademija Osijek
Kumite - Učenice -40
534
0
PETRA KNEZEVIC (CHMPRI)
185
0
DORA HAS (0354451)
577
0
LEA HRŽENJAK (DURDEVA)
431
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
185
0
DORA HAS (0354451)
431
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
Medalists
1. LAURA STRAHIJA, GLOBUS Čakovec
2. DORA HAS, Slavonski Brod
3. LEA HRŽENJAK, ĐURĐEVAC
3. PETRA KNEZEVIC, CHAMPION RIJEKA
Kumite - Mlađi kadeti -45
245
FILIP KAURIN (VGORICA)
588
0
NOA BANČIĆ (KLENOVN)
245
0
FILIP KAURIN (VGORICA)
465
CHRIS MALČEC (VIROVTC)
201
ADRIAN STANČIĆ (KLENOVN)
573
VALERIO PREVEDAN (DURDEVA)
245
0
FILIP KAURIN (VGORICA)
465
0
CHRIS MALČEC (VIROVTC)
201
0
ADRIAN STANČIĆ (KLENOVN)
573
0
VALERIO PREVEDAN (DURDEVA)
465
0
CHRIS MALČEC (VIROVTC)
201
0
ADRIAN STANČIĆ (KLENOVN)
573
VALERIO PREVEDAN (DURDEVA)
Medalists
1. CHRIS MALČEC, Virovitica
2. ADRIAN STANČIĆ, KLENOVNIK
3. FILIP KAURIN, VELIKA GORICA
3. VALERIO PREVEDAN, ĐURĐEVAC
Kumite - Kadetkinje -47
473
LUCIA KNEŽEVIĆ (VIROVTC)
567
EMA ČORBA (DURDEVA)
473
LUCIA KNEŽEVIĆ (VIROVTC)
238
0
MIA ZETICA (KGB)
423
0
EMA MARČEC (GLOBUS)
433
MARIJA BUNIĆ (DARDA)
567
0
EMA ČORBA (DURDEVA)
473
0
LUCIA KNEŽEVIĆ (VIROVTC)
423
0
EMA MARČEC (GLOBUS)
433
0
MARIJA BUNIĆ (DARDA)
567
0
EMA ČORBA (DURDEVA)
423
0
EMA MARČEC (GLOBUS)
Medalists
1. EMA ČORBA, ĐURĐEVAC
2. EMA MARČEC, GLOBUS Čakovec
3. LUCIA KNEŽEVIĆ, Virovitica
3. ----
Kumite - Kadetkinje +54
7
0
AJDINA HADŽIĆ (BUZIM)
383
0
KRISTINA BEŠLIĆ (ĐAKOVO)
7
0
AJDINA HADŽIĆ (BUZIM)
410
0
ANA FILIPOVIĆ (GLOBUS)
7
0
AJDINA HADŽIĆ (BUZIM)
454
0
ANAMARIJA RAVLIĆ (TUSKNC)
383
KRISTINA BEŠLIĆ (ĐAKOVO)
585
0
AZRA DAHALIĆ (TUZ)
410
0
ANA FILIPOVIĆ (GLOBUS)
571
MATEJA PREVEDAN (DURDEVA)
110
0
AJLA PAJALIĆ (BUZIM)
505
0
LARA HODALIĆ (KARATE)
142
LUCIJA MILETA (ŠI 1066)
30
0
MELINA IBRAHIMOVIĆ ("DO")
270
0
ROMOCEA DIANA (ROMANIA)
230
IRIS KOVAČ (TUSKNC)
454
0
ANAMARIJA RAVLIĆ (TUSKNC)
383
0
KRISTINA BEŠLIĆ (ĐAKOVO)
410
0
ANA FILIPOVIĆ (GLOBUS)
571
0
MATEJA PREVEDAN (DURDEVA)
110
0
AJLA PAJALIĆ (BUZIM)
142
0
LUCIJA MILETA (ŠI 1066)
270
0
ROMOCEA DIANA (ROMANIA)
230
0
IRIS KOVAČ (TUSKNC)
454
0
ANAMARIJA RAVLIĆ (TUSKNC)
410
0
ANA FILIPOVIĆ (GLOBUS)
142
0
LUCIJA MILETA (ŠI 1066)
230
0
IRIS KOVAČ (TUSKNC)
454
0
ANAMARIJA RAVLIĆ (TUSKNC)
230
0
IRIS KOVAČ (TUSKNC)
270
ROMOCEA DIANA (ROMANIA)
142
0
LUCIJA MILETA (ŠI 1066)
270
0
ROMOCEA DIANA (ROMANIA)
Medalists
1. IRIS KOVAČ, TUŠKANAC
2. ANAMARIJA RAVLIĆ, TUŠKANAC
3. AJDINA HADŽIĆ, BUŽIM
3. LUCIJA MILETA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Kumite - Juniorke -59
586
AZRA DAHALIĆ (TUZ)
525
PETRA STOJKOVIĆ (KA 1969)
586
AZRA DAHALIĆ (TUZ)
572
0
MATEJA PREVEDAN (DURDEVA)
224
0
BALASSA LAURA (BARCSI )
5
ALDINA HADŽIĆ (BUZIM)
525
0
PETRA STOJKOVIĆ (KA 1969)
586
0
AZRA DAHALIĆ (TUZ)
224
0
BALASSA LAURA (BARCSI )
5
0
ALDINA HADŽIĆ (BUZIM)
525
0
PETRA STOJKOVIĆ (KA 1969)
224
0
BALASSA LAURA (BARCSI )
5
ALDINA HADŽIĆ (BUZIM)
Medalists
1. PETRA STOJKOVIĆ, Karlovac 1969
2. BALASSA LAURA, Barcsi Városi Sportegyesület
3. AZRA DAHALIĆ, TUZLA
3. ALDINA HADŽIĆ, BUŽIM
Kata - Cicibani (9-7 kyu) -KB
559
0
FRAN CRNOLATAC (TIGAR)
569
0
JAKOV BARTOLIĆ (DURDEVA)
Medalists
1. FRAN CRNOLATAC, Tigar Sisak
2. JAKOV BARTOLIĆ, ĐURĐEVAC
3. ----
3. ----
Kata - Cicibani (Open) -K
162
0
GABRIJEL NEMET (KAO)
52
0
BADDAR MOHAMED (KO)
568
JOSIP PANDUR (DURDEVA)
162
0
GABRIJEL NEMET (KAO)
568
0
JOSIP PANDUR (DURDEVA)
Medalists
1. GABRIJEL NEMET, Karate Akademija Osijek
2. JOSIP PANDUR, ĐURĐEVAC
3. ----
3. ----
Kata - Cicibanke (9-7 kyu) -KB
574
0
PETRA GAŠPAREC (DURDEVA)
555
0
LEA PAVKOVIĆ (KONDURA)
Medalists
1. LEA PAVKOVIĆ, Kondura Sisak
2. PETRA GAŠPAREC, ĐURĐEVAC
3. ----
3. ----
Kata - Ml. učenici (9-8 kyu) -KC
355
0
KRISTIJAN KOVAČEVIĆ (RAVANGR)
404
0
DOMAGOJ VUK (VITEZ)
355
0
KRISTIJAN KOVAČEVIĆ (RAVANGR)
319
0
LEON VACKA (333CR)
387
0
GABRIEL KLEN (MAXIVK)
404
0
DOMAGOJ VUK (VITEZ)
570
0
STJEPAN BARTOLIĆ (DURDEVA)
490
0
IVAN RONČEVIĆ (FIGHT)
323
0
SANDRO KEĆ (333CR)
216
0
KOVÁCS BALÁZS (BARCSI )
319
0
LEON VACKA (333CR)
404
0
DOMAGOJ VUK (VITEZ)
570
0
STJEPAN BARTOLIĆ (DURDEVA)
216
0
KOVÁCS BALÁZS (BARCSI )
319
0
LEON VACKA (333CR)
216
0
KOVÁCS BALÁZS (BARCSI )
570
0
STJEPAN BARTOLIĆ (DURDEVA)
323
0
SANDRO KEĆ (333CR)
Medalists
1. LEON VACKA, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
2. KOVÁCS BALÁZS, Barcsi Városi Sportegyesület
3. DOMAGOJ VUK, KK VITEZ
3. STJEPAN BARTOLIĆ, ĐURĐEVAC