Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
17. Međunarodni Karate Fest - Virovitica Open 2019.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"CENTAR" VELIKA GORICA
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
ALFA
Barcsi Városi Sportegyesület
BELI MANASTIR 98
BUSHIDO
BUŽIM
CHAMPION RIJEKA
ĐAKOVO
ĐURĐEVAC
ENERGIJA
GLOBUS Čakovec
HRVATSKA PARA KARATE REPREZENTACIJA
Hrvatski sokol Osijek
IPON ZAGREB
IVANEC
k.k."konjščina"
Karate Akademija Osijek
KARATE KLUB "VINKOVCI"
Karate klub Esseker
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Karlovac 1969
KBS "Castra" Banja Luka
King osman
KK BORAC 021
KK DO - Tuzla
KK Grobničan
KK KIK
KK KTC KRIŽEVCI
KK SISAK
KK VITEZ
KK VUKOVI
KLENOVNIK
Kondura Sisak
Koprivnica
KUMITE Jajce
LEPOGLAVA
Mars Zagreb
Max Ivankovo
Međimurje
Mladost
MURAKEN
Nova Gradiška
OPATIJA
Pitomača
PODRAVSKI SOKOL
Polet
PORTO TOLERO
POTOCI
RAB-ENPI
Ravangrad
Shogunul
Shotokan - Darda
Slavonski Brod
STUDENT
Tempo
Tigar Sisak
TRBOVLJE
TUŠKANAC
TUZLA
Velebit
VELIKA GORICA
Virovitica
Vukovar`91
ZAMET
ZEN LUDBREG
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Mlađe kadetkinje +55
Kumite - Kadetkinje +54
Kumite - Juniorke -59
Kumite - Juniorke +59
Kumite - Seniorke -Open
Kumite - Mlađe kadetkinje +55
111
0
HANA ŽUTIĆ (BUZIM)
203
0
LEONA GULIJA (KLENOVN)
9
0
DENEA FRANIĆ RADIĆ (PORTO)
203
0
LEONA GULIJA (KLENOVN)
65
0
MELANI MAGDIĆ (IVANEC)
111
0
HANA ŽUTIĆ (BUZIM)
67
0
KARLA BAHUN (IVANEC)
267
0
TRIPA IULIA (ROMANIA)
141
KIARA ŠARIĆ (ŠI 1066)
203
0
LEONA GULIJA (KLENOVN)
65
0
MELANI MAGDIĆ (IVANEC)
67
0
KARLA BAHUN (IVANEC)
141
0
KIARA ŠARIĆ (ŠI 1066)
65
0
MELANI MAGDIĆ (IVANEC)
141
0
KIARA ŠARIĆ (ŠI 1066)
67
KARLA BAHUN (IVANEC)
Osvajači medalja
1. MELANI MAGDIĆ, IVANEC
2. KIARA ŠARIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. LEONA GULIJA, KLENOVNIK
3. KARLA BAHUN, IVANEC
Kumite - Kadetkinje +54
7
0
AJDINA HADŽIĆ (BUZIM)
383
0
KRISTINA BEŠLIĆ (ĐAKOVO)
7
0
AJDINA HADŽIĆ (BUZIM)
410
0
ANA FILIPOVIĆ (GLOBUS)
7
0
AJDINA HADŽIĆ (BUZIM)
454
0
ANAMARIJA RAVLIĆ (TUSKNC)
383
KRISTINA BEŠLIĆ (ĐAKOVO)
585
0
AZRA DAHALIĆ (TUZ)
410
0
ANA FILIPOVIĆ (GLOBUS)
571
MATEJA PREVEDAN (DURDEVA)
110
0
AJLA PAJALIĆ (BUZIM)
505
0
LARA HODALIĆ (KARATE)
142
LUCIJA MILETA (ŠI 1066)
30
0
MELINA IBRAHIMOVIĆ ("DO")
270
0
ROMOCEA DIANA (ROMANIA)
230
IRIS KOVAČ (TUSKNC)
454
0
ANAMARIJA RAVLIĆ (TUSKNC)
383
0
KRISTINA BEŠLIĆ (ĐAKOVO)
410
0
ANA FILIPOVIĆ (GLOBUS)
571
0
MATEJA PREVEDAN (DURDEVA)
110
0
AJLA PAJALIĆ (BUZIM)
142
0
LUCIJA MILETA (ŠI 1066)
270
0
ROMOCEA DIANA (ROMANIA)
230
0
IRIS KOVAČ (TUSKNC)
454
0
ANAMARIJA RAVLIĆ (TUSKNC)
410
0
ANA FILIPOVIĆ (GLOBUS)
142
0
LUCIJA MILETA (ŠI 1066)
230
0
IRIS KOVAČ (TUSKNC)
454
0
ANAMARIJA RAVLIĆ (TUSKNC)
230
0
IRIS KOVAČ (TUSKNC)
270
ROMOCEA DIANA (ROMANIA)
142
0
LUCIJA MILETA (ŠI 1066)
270
0
ROMOCEA DIANA (ROMANIA)
Osvajači medalja
1. IRIS KOVAČ, TUŠKANAC
2. ANAMARIJA RAVLIĆ, TUŠKANAC
3. AJDINA HADŽIĆ, BUŽIM
3. LUCIJA MILETA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Kumite - Juniorke -59
586
AZRA DAHALIĆ (TUZ)
525
PETRA STOJKOVIĆ (KA 1969)
586
AZRA DAHALIĆ (TUZ)
572
0
MATEJA PREVEDAN (DURDEVA)
224
0
BALASSA LAURA (BARCSI )
5
ALDINA HADŽIĆ (BUZIM)
525
0
PETRA STOJKOVIĆ (KA 1969)
586
0
AZRA DAHALIĆ (TUZ)
224
0
BALASSA LAURA (BARCSI )
5
0
ALDINA HADŽIĆ (BUZIM)
525
0
PETRA STOJKOVIĆ (KA 1969)
224
0
BALASSA LAURA (BARCSI )
5
ALDINA HADŽIĆ (BUZIM)
Osvajači medalja
1. PETRA STOJKOVIĆ, Karlovac 1969
2. BALASSA LAURA, Barcsi Városi Sportegyesület
3. AZRA DAHALIĆ, TUZLA
3. ALDINA HADŽIĆ, BUŽIM
Kumite - Juniorke +59
598
0
ROMOCEA DIANA (ROMANIA)
594
0
AJDINA HADŽIĆ (BUZIM)
598
0
ROMOCEA DIANA (ROMANIA)
33
0
ANJA LOLIĆ (ENERGIJ)
594
AJDINA HADŽIĆ (BUZIM)
25
STEFANI KREŠIĆ ("DO")
272
FAUR NATALIA (ROMANIA)
33
0
ANJA LOLIĆ (ENERGIJ)
594
0
AJDINA HADŽIĆ (BUZIM)
25
0
STEFANI KREŠIĆ ("DO")
272
0
FAUR NATALIA (ROMANIA)
33
0
ANJA LOLIĆ (ENERGIJ)
272
0
FAUR NATALIA (ROMANIA)
Osvajači medalja
1. ANJA LOLIĆ, ENERGIJA
2. FAUR NATALIA, Shogunul
3. AJDINA HADŽIĆ, BUŽIM
3. ----
Kumite - Seniorke -Open
595
0
ALDINA HADŽIĆ (BUZIM)
96
0
MONIKA BUBNJIĆ (VIROVTC)
561
0
NIKA SENJANOVIĆ (STUDNT)
96
0
MONIKA BUBNJIĆ (VIROVTC)
148
0
PETRA BRLEČIĆ (IVANEC)
595
0
ALDINA HADŽIĆ (BUZIM)
482
0
LAURA POKUPIĆ (VIROVTC)
34
0
ANJA LOLIĆ (ENERGIJ)
453
IVANA BOROMISA (STUDNT)
96
0
MONIKA BUBNJIĆ (VIROVTC)
148
0
PETRA BRLEČIĆ (IVANEC)
34
0
ANJA LOLIĆ (ENERGIJ)
453
0
IVANA BOROMISA (STUDNT)
148
0
PETRA BRLEČIĆ (IVANEC)
453
0
IVANA BOROMISA (STUDNT)
34
ANJA LOLIĆ (ENERGIJ)
Osvajači medalja
1. PETRA BRLEČIĆ, IVANEC
2. IVANA BOROMISA, STUDENT
3. MONIKA BUBNJIĆ, Virovitica
3. ANJA LOLIĆ, ENERGIJA