Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
17. Međunarodni Karate Fest - Virovitica Open 2019.
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"CENTAR" VELIKA GORICA
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
ALFA
Barcsi Városi Sportegyesület
BELI MANASTIR 98
BUSHIDO
BUŽIM
CHAMPION RIJEKA
ĐAKOVO
ĐURĐEVAC
ENERGIJA
GLOBUS Čakovec
HRVATSKA PARA KARATE REPREZENTACIJA
Hrvatski sokol Osijek
IPON ZAGREB
IVANEC
k.k."konjščina"
Karate Akademija Osijek
KARATE KLUB "VINKOVCI"
Karate klub Esseker
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Karlovac 1969
KBS "Castra" Banja Luka
King osman
KK BORAC 021
KK DO - Tuzla
KK Grobničan
KK KIK
KK KTC KRIŽEVCI
KK SISAK
KK VITEZ
KK VUKOVI
KLENOVNIK
Kondura Sisak
Koprivnica
KUMITE Jajce
LEPOGLAVA
Mars Zagreb
Max Ivankovo
Međimurje
Mladost
MURAKEN
Nova Gradiška
OPATIJA
Pitomača
PODRAVSKI SOKOL
Polet
PORTO TOLERO
POTOCI
RAB-ENPI
Ravangrad
Shogunul
Shotokan - Darda
Slavonski Brod
STUDENT
Tempo
Tigar Sisak
TRBOVLJE
TUŠKANAC
TUZLA
Velebit
VELIKA GORICA
Virovitica
Vukovar`91
ZAMET
ZEN LUDBREG
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Učenici -34
Kumite - Učenici -42
Kumite - Učenice -36
Kumite - Mlađi kadeti -36
Kumite - Mlađi kadeti -41
Kumite - Mlađe kadetkinje -40
Kumite - Učenici -34
290
STRUBLICS BOTOND (BARCSI )
290
0
STRUBLICS BOTOND (BARCSI )
243
0
MIHAEL POTOČKI (VGORICA)
184
BORNA KUJUNDŽIĆ (0354451)
4
0
SINIŠA SPLAIT (GROBNIK)
290
0
STRUBLICS BOTOND (BARCSI )
91
NOELL ŠIROKI (VIROVTC)
243
MIHAEL POTOČKI (VGORICA)
212
PATRIK VUČKOVIĆ (KK LEPO)
75
MARINO ĐUKIĆ (ESSEKER)
119
FILIP GELJIĆ (VK)
357
DOMAGOJ ŠPREM (OPATIJA)
184
0
BORNA KUJUNDŽIĆ (0354451)
290
0
STRUBLICS BOTOND (BARCSI )
91
0
NOELL ŠIROKI (VIROVTC)
243
0
MIHAEL POTOČKI (VGORICA)
212
0
PATRIK VUČKOVIĆ (KK LEPO)
75
0
MARINO ĐUKIĆ (ESSEKER)
119
0
FILIP GELJIĆ (VK)
357
0
DOMAGOJ ŠPREM (OPATIJA)
184
0
BORNA KUJUNDŽIĆ (0354451)
243
0
MIHAEL POTOČKI (VGORICA)
212
0
PATRIK VUČKOVIĆ (KK LEPO)
357
0
DOMAGOJ ŠPREM (OPATIJA)
184
0
BORNA KUJUNDŽIĆ (0354451)
212
0
PATRIK VUČKOVIĆ (KK LEPO)
75
MARINO ĐUKIĆ (ESSEKER)
357
0
DOMAGOJ ŠPREM (OPATIJA)
75
0
MARINO ĐUKIĆ (ESSEKER)
Osvajači medalja
1. BORNA KUJUNDŽIĆ, Slavonski Brod
2. PATRIK VUČKOVIĆ, LEPOGLAVA
3. MIHAEL POTOČKI, VELIKA GORICA
3. DOMAGOJ ŠPREM, OPATIJA
Kumite - Učenici -42
362
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
564
0
NIKOLA HUZJAK (VGORICA)
463
0
JAKOB ĐEBRO (VIROVTC)
362
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
564
NIKOLA HUZJAK (VGORICA)
397
0
STEFAN RADULOVIĆ (333CR)
398
0
LEON VUKOJA (MAXIVK)
302
DAMJAN HRKEC (IPON)
463
0
JAKOB ĐEBRO (VIROVTC)
564
0
NIKOLA HUZJAK (VGORICA)
398
0
LEON VUKOJA (MAXIVK)
302
0
DAMJAN HRKEC (IPON)
463
0
JAKOB ĐEBRO (VIROVTC)
398
0
LEON VUKOJA (MAXIVK)
302
DAMJAN HRKEC (IPON)
Osvajači medalja
1. JAKOB ĐEBRO, Virovitica
2. LEON VUKOJA, Max Ivankovo
3. LEON BURŠIĆ, OPATIJA
3. DAMJAN HRKEC, k.k."konjščina"
Kumite - Učenice -36
360
0
LANA ROGOVIĆ (OPATIJA)
125
0
DORA POTKOVAC (KAO)
536
0
NOA GUŠČIĆ (CHMPRI)
360
0
LANA ROGOVIĆ (OPATIJA)
125
DORA POTKOVAC (KAO)
540
0
NADA MRKONJA (MAXIVK)
291
0
VANJA TOT (MURAKEN)
11
0
SARA ŠTRBIĆ (PORTO)
582
0
DŽENITA HASIĆ (TUZ)
536
0
NOA GUŠČIĆ (CHMPRI)
125
0
DORA POTKOVAC (KAO)
540
0
NADA MRKONJA (MAXIVK)
582
0
DŽENITA HASIĆ (TUZ)
536
0
NOA GUŠČIĆ (CHMPRI)
582
0
DŽENITA HASIĆ (TUZ)
540
NADA MRKONJA (MAXIVK)
Osvajači medalja
1. NOA GUŠČIĆ, CHAMPION RIJEKA
2. DŽENITA HASIĆ, TUZLA
3. LANA ROGOVIĆ, OPATIJA
3. NADA MRKONJA, Max Ivankovo
Kumite - Mlađi kadeti -36
593
DOMAGOJ ŠPREM (OPATIJA)
12
0
LUKA DROPULJIĆ (PORTO)
213
0
PATRIK VUČKOVIĆ (KK LEPO)
593
0
DOMAGOJ ŠPREM (OPATIJA)
227
0
MARKO LEPOGLAVEC (MEĐIMUR)
244
0
MIHAEL POTOČKI (VGORICA)
402
0
TONI VUKIĆ (MAXIVK)
140
0
KARLO RAMLJAK (ŠI 1066)
137
0
MARKO ĐURĐIĆ (BOR021)
213
0
PATRIK VUČKOVIĆ (KK LEPO)
593
0
DOMAGOJ ŠPREM (OPATIJA)
244
0
MIHAEL POTOČKI (VGORICA)
137
0
MARKO ĐURĐIĆ (BOR021)
213
0
PATRIK VUČKOVIĆ (KK LEPO)
137
0
MARKO ĐURĐIĆ (BOR021)
244
0
MIHAEL POTOČKI (VGORICA)
140
0
KARLO RAMLJAK (ŠI 1066)
Osvajači medalja
1. PATRIK VUČKOVIĆ, LEPOGLAVA
2. MARKO ĐURĐIĆ, KK BORAC 021
3. DOMAGOJ ŠPREM, OPATIJA
3. KARLO RAMLJAK, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Kumite - Mlađi kadeti -41
341
DENIS ŠEHIČ (TRBOVLJ)
341
0
DENIS ŠEHIČ (TRBOVLJ)
441
0
NIKOLA TOPLIČANEC (GLOBUS)
449
FILIP LONČAR (ZAMET)
105
0
MIHAJLO KRNAJAC (VUKOVI)
363
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
172
JAKOB ĐEBRO (VIROVTC)
441
0
NIKOLA TOPLIČANEC (GLOBUS)
449
0
FILIP LONČAR (ZAMET)
363
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
172
0
JAKOB ĐEBRO (VIROVTC)
441
0
NIKOLA TOPLIČANEC (GLOBUS)
172
0
JAKOB ĐEBRO (VIROVTC)
363
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
105
MIHAJLO KRNAJAC (VUKOVI)
Osvajači medalja
1. NIKOLA TOPLIČANEC, GLOBUS Čakovec
2. JAKOB ĐEBRO, Virovitica
3. DENIS ŠEHIČ, TRBOVLJE
3. LEON BURŠIĆ, OPATIJA
Kumite - Mlađe kadetkinje -40
361
LANA ROGOVIĆ (OPATIJA)
361
0
LANA ROGOVIĆ (OPATIJA)
247
0
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
8
0
BORJA ŠUTIĆ (PORTO)
2
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
361
LANA ROGOVIĆ (OPATIJA)
408
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
247
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
407
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
381
EMANUELA KOCKAREVIĆ (MAXIVK)
502
DORA ŠVEGOVIĆ (KARATE)
17
LUCIA KNEŽEVIĆ (VIROVTC)
2
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
361
0
LANA ROGOVIĆ (OPATIJA)
408
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
247
0
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
407
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
381
0
EMANUELA KOCKAREVIĆ (MAXIVK)
502
0
DORA ŠVEGOVIĆ (KARATE)
17
0
LUCIA KNEŽEVIĆ (VIROVTC)
2
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
247
0
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
381
0
EMANUELA KOCKAREVIĆ (MAXIVK)
502
0
DORA ŠVEGOVIĆ (KARATE)
2
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
381
0
EMANUELA KOCKAREVIĆ (MAXIVK)
407
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
502
0
DORA ŠVEGOVIĆ (KARATE)
407
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
Osvajači medalja
1. EMANUELA KOCKAREVIĆ, Max Ivankovo
2. ANA KARADŽA, KK Grobničan
3. LUCIJA KIRINIĆ, VELIKA GORICA
3. LAURA STRAHIJA, GLOBUS Čakovec