Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
18. memorijalni karate kup Zagreb 2017
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
AGE GROUPS
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađekadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -36
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -41
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -45
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -48
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -52
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -57
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. +57
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. +57
62
0
VIKTOR FAGNJEN (CRO)
407
0
MARIN ĆOSIĆ (KK CENT)
62
0
VIKTOR FAGNJEN (CRO)
259
0
SMOLIĆ DAVID (ALFA)
325
0
LUKA BIRAČ (0354451)
259
0
SMOLIĆ DAVID (ALFA)
372
0
RONALD JAHAJ (PRINC)
6
0
IVAN HERCEG (STIJENA)
445
0
MIHAEL SIRC (MEĐIMUR)
62
0
VIKTOR FAGNJEN (CRO)
407
MARIN ĆOSIĆ (KK CENT)
142
0
FILIP ŽIGER (JELAČIĆ)
66
0
MATIJAS VUKELIĆ (ARGORIJ)
214
0
ROKO TOMAC (DELTA)
2
0
DARIO GLUHINIĆ (STIJENA)
450
0
ALEN ZAGOREC (MEĐIMUR)
42
0
NIKOLA HERCEG (STIJENA)
265
LUKA STEFANO CIPRIĆ (TIGAR)
259
0
SMOLIĆ DAVID (ALFA)
372
0
RONALD JAHAJ (PRINC)
445
0
MIHAEL SIRC (MEĐIMUR)
407
0
MARIN ĆOSIĆ (KK CENT)
142
0
FILIP ŽIGER (JELAČIĆ)
214
0
ROKO TOMAC (DELTA)
450
0
ALEN ZAGOREC (MEĐIMUR)
265
0
LUKA STEFANO CIPRIĆ (TIGAR)
259
0
SMOLIĆ DAVID (ALFA)
445
0
MIHAEL SIRC (MEĐIMUR)
214
0
ROKO TOMAC (DELTA)
265
0
LUKA STEFANO CIPRIĆ (TIGAR)
445
0
MIHAEL SIRC (MEĐIMUR)
265
0
LUKA STEFANO CIPRIĆ (TIGAR)
450
ALEN ZAGOREC (MEĐIMUR)
214
0
ROKO TOMAC (DELTA)
450
0
ALEN ZAGOREC (MEĐIMUR)
Medalists
1. LUKA STEFANO CIPRIĆ, Tigar Sisak
2. MIHAEL SIRC, Međimurje
3. SMOLIĆ DAVID, ALFA
3. ROKO TOMAC, Delta