KUMITE (225)
Kumite - Young boys (U10) -26
|
- 1. DAVID DUŽIĆ - Tigar Sisak
|
|
- 2. IVAN FARKAŠ - Karlovac 1969
|
|
- 3. ROKO PALAJSA - Karlovac 1969
|
|
- 4. TINO PANIĆ - GLOBUS Čakovec
|
Kumite - Young boys (U10) -30
|
- 1. MIHAEL ŠTAJCER - Tigar Sisak
|
|
- 2. PATRICK BLAŽEVIĆ - Karlovac 1969
|
|
- 3. RIVER GUŠČIĆ - CHAMPION RIJEKA
|
|
- 4. SANDRO KEĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 5. TOMISLAV ČORDAŠEV - Karlovac 1969
|
|
- 6. VITO RADELIĆ - PODRAVSKI SOKOL
|
Kumite - Young boys (U10) -34
|
- 1. DOMINIK JEGJUD - CHAMPION RIJEKA
|
|
- 2. JAKOV UDOVČIĆ - SAMOBOR
|
|
- 3. JAN CANJAR - Karlovac 1969
|
|
- 4. LUCA MRAKOVČIĆ WERNOTH - KRK CROATIA
|
|
- 5. MARIN VUĐAN - IVANEC
|
|
- 6. MISLAV SPAJIĆ - Virovitica
|
|
- 7. NIKOLA BIRAČ - Slavonski Brod
|
Kumite - Young boys (U10) -36
|
- 1. AMAR ŠAHINOVIĆ - KRK CROATIA
|
|
- 2. DAVID BERMANEC - GLOBUS Čakovec
|
|
- 3. MARJANOVIĆ NIKOLA - ALFA
|
|
- 4. NEMANJA JERENIĆ - Shotokan - Darda
|
Kumite - Young boys (U10) +36
|
- 1. BARTOL KLANAC - Karate Akademija Osijek
|
|
- 2. DOMINIK MARIĆ - Tigar Sisak
|
|
- 3. JOSIP LAGINJA - CHAMPION RIJEKA
|
|
- 4. LUKA MANDIĆ - Karate Akademija Osijek
|
|
- 5. PETAR SLUKIĆ - GLOBUS Čakovec
|
Kumite - Young girls (U10) -28
|
- 1. DORA VALENTIĆ - Mladost
|
|
- 2. KATJA ŠTALMAJER - Vukovar`91
|
|
- 3. LUCIJA FERČIĆ - Tigar Sisak
|
|
- 4. MAJDA LOVRANIĆ - Tigar Sisak
|
|
- 5. ROZA JELČIĆ - Tigar Sisak
|
|
- 6. TINA OKOVIĆ - Mladost
|
Kumite - Young girls (U10) -32
|
- 1. FANI GALA BAIUTTI - Tigar Sisak
|
|
- 2. LOLA KURTAGIĆ - Karlovac 1969
|
|
- 3. LUCIJA RAFAJ - KRK CROATIA
|
|
- 4. MARIA KNEŽEVIĆ - Virovitica
|
|
- 5. NINA CVIJANOVIĆ - Mladost
|
Kumite - Young girls (U10) -36
|
- 1. ELIŠKA VILÍMKOVÁ - Sportovni klub bojovych umeni Hostivar
|
|
- 2. EMA DRAŠKOVIĆ - SAMOBOR
|
|
- 3. NINA MALOBABIĆ - Karlovac 1969
|
Kumite - Young girls (U10) +36
|
- 1. AURORA BARBALIĆ - KRK CROATIA
|
|
- 2. LENA KRIZMAN - CHAMPION RIJEKA
|
|
- 3. PETRA BOBINAC - Tigar Sisak
|
Kumite - Boys (U12) -30
|
- 1. ADEM KEKIĆ - KK SISAK
|
|
- 2. DAVID VIDOVIĆ - CENTAR ŠENKOVEC
|
|
- 3. DOMAGOJ JAGAR - Mladost
|
|
- 4. FILIP KOMARICA - KK KTC KRIŽEVCI
|
|
- 5. NOA BAIUTTI - Tigar Sisak
|
|
- 6. ROKO PALAJSA - Karlovac 1969
|
|
- 7. TOMISLAV ČORDAŠEV - Karlovac 1969
|
Kumite - Boys (U12) -34
|
- 1. BORNA KUJUNDŽIĆ - Slavonski Brod
|
|
- 2. DOMAGOJ ŠPREM - OPATIJA
|
|
- 3. JAN CANJAR - Karlovac 1969
|
|
- 4. KRISTIAN PRENKAJ - Tigar Sisak
|
|
- 5. MARJANOVIĆ NIKOLA - ALFA
|
|
- 6. NIKOLA BIRAČ - Slavonski Brod
|
|
- 7. NOELL ŠIROKI - Virovitica
|
Kumite - Boys (U12) -38
|
- 1. ANTONIJO BAŠIĆ - SAMOBOR
|
|
- 2. JOSIP FARKAŠ - Karlovac 1969
|
|
- 3. LUKA BOLF - CHAMPION RIJEKA
|
|
- 4. NIKO TOMLJANOVIĆ - SAMOBOR
|
|
- 5. SVEN TUŠKAN - Hercegovina-Zagreb
|
Kumite - Boys (U12) -42
|
- 1. ERIK ĐULA - IVANEC
|
|
- 2. IVANO BUTINA - Karlovac 1969
|
|
- 3. JOSIP LAGINJA - CHAMPION RIJEKA
|
|
- 4. LUKA KOS - SAMOBOR
|
|
- 5. LUKA OČKO - KRK CROATIA
|
|
- 6. PETR DOPITA - Sportovni klub bojovych umeni Hostivar
|
|
- 7. TOMÁŠ KUČERA - Sportovni klub bojovych umeni Hostivar
|
Kumite - Boys (U12) -46
|
- 1. FRAN MANESTAR - CHAMPION RIJEKA
|
|
- 2. LEON BURŠIĆ - OPATIJA
|
|
- 3. LEON BUTKO - LEPOGLAVA
|
|
- 4. LEON VUKOJA - Max Ivankovo
|
|
- 5. NIKOLA HUZJAK - VELIKA GORICA
|
|
- 6. SERGEJ JAKOVLJEVIĆ - KBS "Castra" Banja Luka
|
Kumite - Boys (U12) +46
|
- 1. GAŠPAR POGELŠEK - Karlovac 1969
|
|
- 2. JAN VERIĆ-NIKŠIĆ - CHAMPION RIJEKA
|
|
- 3. KALEB DUGANDŽIĆ - Tigar Sisak
|
|
- 4. LOVRO VUKOJA - Hercegovina-Zagreb
|
|
- 5. LUKA ŽGELA - Max Ivankovo
|
|
- 6. MATEJ SUHINA - Mladost
|
|
- 7. MATEO BRIŠKI - Karlovac 1969
|
|
- 8. MIHAEL KRIŽETIĆ - SAMOBOR
|
|
- 9. MIHAEL MIKOLIN - Karate Akademija Osijek
|
Kumite - Girls (U12) -32
|
- 1. AIDA TRSTENJAK - GLOBUS Čakovec
|
|
- 2. ANTONELA APATI - IVANEC
|
|
- 3. MARIA KNEŽEVIĆ - Virovitica
|
|
- 4. MELISA ČORNOK - Shotokan - Darda
|
Kumite - Girls (U12) -36
|
- 1. ANETA BARVOVÁ - Sportovni klub bojovych umeni Hostivar
|
|
- 2. JOHANA WEBEROVÁ - Sportovni klub bojovych umeni Hostivar
|
|
- 3. NIKA ČABAJ - SAMOBOR
|
|
- 4. NIKA KRMPOTIĆ - CHAMPION RIJEKA
|
|
- 5. NINA MALOBABIĆ - Karlovac 1969
|
|
- 6. TONJA ZRNIĆ - STUDENT
|
Kumite - Girls (U12) -40
|
- 1. JANA REDŽIĆ - OPATIJA
|
|
- 2. KRISTÝNA VOJTĚCHOVÁ - Sportovni klub bojovych umeni Hostivar
|
|
- 3. NIKA KRMPOTIĆ - CHAMPION RIJEKA
|
|
- 4. NOA GUŠČIĆ - CHAMPION RIJEKA
|
|
- 5. PAULINA MAGDALENIĆ - GLOBUS Čakovec
|
Kumite - Girls (U12) -44
|
- 1. BRUNA TADIĆ - STUDENT
|
|
- 2. DORA HAS - Slavonski Brod
|
|
- 3. LAURA STRAHIJA - GLOBUS Čakovec
|
|
- 4. NIKA ŠIMUNDIĆ - CHAMPION RIJEKA
|
|
- 5. PETRA IVEZIĆ - Shotokan - Darda
|
|
- 6. PETRA KNEZEVIC - CHAMPION RIJEKA
|
Kumite - Girls (U12) +44
|
- 1. HANNA MALKIĆ - CHAMPION RIJEKA
|
|
- 2. KATARINA SKENDEROVIĆ - STUDENT
|
|
- 3. LUCIJA ŠEGAVIĆ - Karlovac 1969
|
|
- 4. MAJA VUKUŠIĆ - KRK CROATIA
|
|
- 5. MARIJA ZRNIĆ - KBS "Castra" Banja Luka
|
|
- 6. MARTA PRELOŠČAN - Tigar Sisak
|
|
- 7. RUŽICA VUKIĆ - Max Ivankovo
|
Kumite - Y. cadets (U14) (male) -36
|
- 1. DOMAGOJ ŠPREM - OPATIJA
|
|
- 2. FILIP MARINOVIĆ - Hercegovina-Zagreb
|
Kumite - Y. cadets (U14) (male) -41
|
- 1. MATEJ GORIĆ - KK KIK
|
|
- 2. PATRIK VUČKOVIĆ - LEPOGLAVA
|
|
- 3. SVEN TUŠKAN - Hercegovina-Zagreb
|
Kumite - Y. cadets (U14) (male) -45
|
- 1. LEON BURŠIĆ - OPATIJA
|
|
- 2. NIKOLA HUZJAK - VELIKA GORICA
|
Kumite - Y. cadets (U14) (male) -48
Kumite - Y. cadets (U14) (male) -52
|
- 1. BRUNO PAŠA - Kondura Sisak
|
|
- 2. FILIP KAURIN - VELIKA GORICA
|
|
- 3. IVAN STRANJAK - Karate Akademija Osijek
|
|
- 4. LEON BURŠIĆ - OPATIJA
|
Kumite - Y. cadets (U14) (male) -57
|
- 1. DOMAGOJ KESAK - Virovitica
|
|
- 2. GAŠPAR POGELŠEK - Karlovac 1969
|
|
- 3. MATEJ POTKOVAC - Karate Akademija Osijek
|
|
- 4. MATEJ TISUCKI - Max Ivankovo
|
|
- 5. SVEN STRAHIJA - GLOBUS Čakovec
|
Kumite - Y. cadets (U14) (male) +57
|
- 1. ANDREJ MILIVOJEVIĆ - KBS "Castra" Banja Luka
|
|
- 2. JAKOV STIPIĆ - Karlovac 1969
|
|
- 3. LUKA PAJNIĆ - KK KTC KRIŽEVCI
|
|
- 4. LUKA ŽGELA - Max Ivankovo
|
Kumite - Y. cadets (U14) (female) -40
|
- 1. AIDA TRSTENJAK - GLOBUS Čakovec
|
|
- 2. ANA LUJIĆ - Slavonski Brod
|
|
- 3. JANA REDŽIĆ - OPATIJA
|
|
- 4. NADA MRKONJA - Max Ivankovo
|
|
- 5. NOA GUŠČIĆ - CHAMPION RIJEKA
|
|
- 6. TONJA ZRNIĆ - STUDENT
|
Kumite - Y. cadets (U14) (female) -45
|
- 1. EMANUELA KOCKAREVIĆ - Max Ivankovo
|
|
- 2. KORINA KLARIĆ - Tigar Sisak
|
|
- 3. LAURA STRAHIJA - GLOBUS Čakovec
|
Kumite - Y. cadets (U14) (female) -50
|
- 1. EMA ŠEŠET - IVANEC
|
|
- 2. IVA KATALENAC - KK KTC KRIŽEVCI
|
|
- 3. IVA LIVAJA - Max Ivankovo
|
|
- 4. LUCIJA ŠEGAVIĆ - Karlovac 1969
|
|
- 5. OZANA VUJEVIĆ - Mladost
|
Kumite - Y. cadets (U14) (female) -55
|
- 1. ELA COLARIĆ - IVANEC
|
|
- 2. HANNA MALKIĆ - CHAMPION RIJEKA
|
|
- 3. JANA KRNETIĆ - KBS "Castra" Banja Luka
|
|
- 4. NIKA BRKIĆ - Max Ivankovo
|
|
- 5. TARA NICOLE BONAČIĆ - Virovitica
|
Kumite - Y. cadets (U14) (female) +55
|
- 1. IVONA SAMBOL - ALFA
|
|
- 2. KARLA KARAČIĆ - Karate Akademija Osijek
|
|
- 3. LANA PAVLAKOVIĆ - IVANEC
|
|
- 4. NORA GUŠČIĆ - CHAMPION RIJEKA
|
Kumite - Cadets (U16) (male) -52
|
- 1. BRUNO PAŠA - Kondura Sisak
|
|
- 2. CHRIS MALČEC - Virovitica
|
|
- 3. FILIP KAURIN - VELIKA GORICA
|
|
- 4. NIKOLA TOPLIČANEC - GLOBUS Čakovec
|
Kumite - Cadets (U16) (male) -57
|
- 1. BORNA MRKONJA - Max Ivankovo
|
|
- 2. LOVRO FARKAŠ - GLOBUS Čakovec
|
|
- 3. MIHAEL ŠTEFOVIĆ - Virovitica
|
|
- 4. TIMO VLAHEK - GLOBUS Čakovec
|
Kumite - Cadets (U16) (male) -63
|
- 1. LUKA SOKAČ - GLOBUS Čakovec
|
|
- 2. MARKO JURIĆ - Max Ivankovo
|
|
- 3. SVEN SPAHIJA - Karlovac 1969
|
Kumite - Cadets (U16) (male) -70
|
- 1. JOSIP SLUKIĆ - GLOBUS Čakovec
|
|
- 2. LUKA BASAR - Karlovac 1969
|
|
- 3. LUKA RAJNOVIĆ - Virovitica
|
|
- 4. PETAR GUDELJ - Karate klub Esseker
|
Kumite - Cadets (U16) (male) +70
Kumite - Cadets (U16) (female) -47
|
- 1. EMA MARČEC - GLOBUS Čakovec
|
|
- 2. LANA DEMŠIĆ - Virovitica
|
|
- 3. LUCIA KNEŽEVIĆ - Virovitica
|
|
- 4. MARIJA BUNIĆ - Shotokan - Darda
|
Kumite - Cadets (U16) (female) -54
|
- 1. DOROTEA MILAŠIN - ALFA
|
|
- 2. IVA KATALENAC - KK KTC KRIŽEVCI
|
|
- 3. KATJA KNEŽEVIĆ - OPATIJA
|
|
- 4. LANA KOCKAREVIĆ - Max Ivankovo
|
|
- 5. LARISA LUGOMER - KK KTC KRIŽEVCI
|
|
- 6. MARTINA VRBANAC - Kondura Sisak
|
|
- 7. MELANI ČORNOK - Shotokan - Darda
|
|
- 8. PETRA VUKMANIĆ - Shotokan - Darda
|
|
- 9. SARA NOVAK - GLOBUS Čakovec
|
Kumite - Cadets (U16) (female) +54
|
- 1. ANA FILIPOVIĆ - GLOBUS Čakovec
|
|
- 2. ANA RAJNOVIĆ - Virovitica
|
|
- 3. IVA POFUK - IVANEC
|
|
- 4. LEONA GULIJA - GLOBUS Čakovec
|
|
- 5. SARA BENIĆ - ALFA
|
Kumite - Juniors (U18) (male) -55
|
- 1. LOVRO FARKAŠ - GLOBUS Čakovec
|
|
- 2. TIMO VLAHEK - GLOBUS Čakovec
|
Kumite - Juniors (U18) (male) -61
|
- 1. BENJAMIN JOSIP SZABO - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 2. TARIK ŽIŽAK - ZAMET
|
Kumite - Juniors (U18) (male) -68
|
- 1. JOSIP SLUKIĆ - GLOBUS Čakovec
|
|
- 2. KRISTIAN LAKIĆ - ZAMET
|
|
- 3. STRAHINJA BRANKOVIĆ - KBS "Castra" Banja Luka
|
Kumite - Juniors (U18) (male) -76
|
- 1. ALEKSANDAR MALOBABIĆ - Karlovac 1969
|
|
- 2. ANTUN VUJEVIĆ - Mladost
|
|
- 3. JAKOV RUKAVINA - Mladost
|
|
- 4. LOVRO LENAC - ZAMET
|
Kumite - Juniors (U18) (male) +76
|
- 1. ANTON BAŽDARIĆ - OPATIJA
|
|
- 2. AUGUSTIN MOŠKUN - Karlovac 1969
|
|
- 3. LUKA BIRAČ - Slavonski Brod
|
|
- 4. PAVLE RADENIĆ - Virovitica
|
Kumite - Juniors (U18) (female) -48
|
- 1. EMA MARČEC - GLOBUS Čakovec
|
|
- 2. EMA ZETICA - Mladost
|
|
- 3. NENSI HUZJAK - CENTAR ŠENKOVEC
|
Kumite - Juniors (U18) (female) -53
|
- 1. KATJA KNEŽEVIĆ - OPATIJA
|
|
- 2. MAJA KOZLINGER - Virovitica
|
|
- 3. MARTINA VRBANAC - Kondura Sisak
|
|
- 4. SARA NOVAK - GLOBUS Čakovec
|
Kumite - Juniors (U18) (female) -59
|
- 1. EMA JURIŠA - LEPOGLAVA
|
|
- 2. LEONA GULIJA - GLOBUS Čakovec
|
Kumite - Juniors (U18) (female) +59
|
- 1. ANA FILIPOVIĆ - GLOBUS Čakovec
|
Kumite - Y. seniors (U21) (male) -OPEN
|
- 1. ANDREJ MRKŠA - Virovitica
|
|
- 2. ANTON BAŽDARIĆ - OPATIJA
|
|
- 3. ANTUN VUJEVIĆ - Mladost
|
|
- 4. DOMAGOJ MATKOVIĆ - Karate Akademija Osijek
|
|
- 5. IVAN DRAGOJLOVIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 6. JAKOV RUKAVINA - Mladost
|
|
- 7. PATRIK IFKO - Karate Akademija Osijek
|
|
- 8. STRAHINJA BRANKOVIĆ - KBS "Castra" Banja Luka
|
Kumite - Y. seniors (U21) (female) -OPEN
|
- 1. LORENA TOLIĆ - ZAMET
|
|
- 2. MAGDALENA KOVAČIĆ - Karlovac 1969
|
|
- 3. PETRA BRLEČIĆ - IVANEC
|
|
- 4. PETRA STOJKOVIĆ - Karlovac 1969
|
KATA (164)
Ciciban beginner (U8) (male)
Ciciban official (U8) (male)
Kata - Cicibani (2012) - P
|
- 1. FILIP KVAKIĆ - Nova Gradiška
|
|
- 2. JOSIP VUKOVIĆ - Kondura Sisak
|
Kata - Cicibani (2012) - S
Ciciban beginner (U8) (female)
|
- 1. IRA URŠULA ŠVAGELJ - KK KIK
|
|
- 2. IVANA IVŠIĆ - Nova Gradiška
|
|
- 3. LORENA HALUDEK - KK KIK
|
Ciciban official (U8) (female)
Kata - Cicibanke (2012) - P
Kata - Cicibanke (2012) - S
Y. Boys 8,9 kyu (U10)
|
- 1. EMANUEL STANEŠIĆ - ĐURĐEVAC
|
|
- 2. FILIP ŽGELA - Max Ivankovo
|
|
- 3. FRAN CRNOLATAC - Tigar Sisak
|
|
- 4. JAKOV BOŽANIĆ - Međimurje
|
|
- 5. JOSIP VUKOVIĆ - Kondura Sisak
|
|
- 6. LOVRE ŽURA - TRNJE
|
|
- 7. MATIJA ĆERANIĆ - Nova Gradiška
|
Y. Boys 7,6 kyu (U10)
|
- 1. ERIK FUCAK - ĐURĐEVAC
|
|
- 2. JOSIP PANDUR - ĐURĐEVAC
|
|
- 3. SEBASTIAN VUKOVIĆ - Nova Gradiška
|
Y. Boys official (U10)
Kata - Ml. učenici (2010.) - 8,9 kyu
|
- 1. EMANUEL KOZINA - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 2. LEON SVAT - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 3. PATRIK VACKA - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 4. PETAR BARIŠIĆ - Max Ivankovo
|
Kata - Ml. učenici (2010.) - 7,6 kyu
Kata - Ml. učenici (2010.) -S
|
- 1. ANTE ŽURA - TRNJE
|
|
- 2. BONO BEZJAK - Vukovar`91
|
|
- 3. DAVID FAIĆ - CENTAR ŠENKOVEC
|
|
- 4. FRANO LOVRIĆ - Nova Gradiška
|
|
- 5. MARIN SUČIĆ - Vukovar`91
|
|
- 6. ROKO SAMAC - Nova Gradiška
|
|
- 7. TIN GLAVINIĆ - Tigar Sisak
|
Y. Girls 8,9 kyu (U10)
|
- 1. ELORA JURASOVIĆ - Nova Gradiška
|
|
- 2. IRA URŠULA ŠVAGELJ - KK KIK
|
|
- 3. IVA KOCKAREVIĆ - Max Ivankovo
|
|
- 4. LORENA HALUDEK - KK KIK
|
|
- 5. MILA HERCLIK - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 6. TARA LESJAK - Međimurje
|
Y. Girls 7,6 kyu (U10)
Y. Girls official (U10)
|
- 1. ELIŠKA VILÍMKOVÁ - Sportovni klub bojovych umeni Hostivar
|
|
- 2. MILA MURIĆ - IVANEC
|
Kata - Ml. učenice (2010.) - 8,9 kyu
|
- 1. ESTHER PAVIČIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 2. PAULA KOVAČEVIĆ - Tigar Sisak
|
Kata - Ml. učenice (2010.) - 7,6 kyu
|
- 1. KARLA GOLOMBOŠ - Tigar Sisak
|
|
- 2. LANA FLEKAČ - Tigar Sisak
|
|
- 3. LARA ŽGELA - Max Ivankovo
|
Kata - Ml. učenice (2010.) -S
|
- 1. EMA ALŠIĆ - Hrvatski Sokol
|
|
- 2. FRANKA MAKVIĆ - Pitomača
|
|
- 3. LUCIJA LONČAR - TRNJE
|
|
- 4. MAGDALENA BAŠIĆ - SAMOBOR
|
|
- 5. MELANI ĐUKIĆ - SAMOBOR
|
|
- 6. MIHAELA PTIČAR - HRVATSKI DRAGOVOLJAC
|
Boys 8,9 kyu (U12)
|
- 1. DOMAGOJ VUK - KK VITEZ
|
|
- 2. JAKOV BOŽANIĆ - Međimurje
|
|
- 3. MATEJ MAJIĆ - Max Ivankovo
|
|
- 4. TIBOR PALI - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
Boys 7,6 kyu (U12)
|
- 1. DAMIAN JEZDIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 2. GABRIEL KLEN - Max Ivankovo
|
|
- 3. KARLO HABJANOVIC - KK KTC KRIŽEVCI
|
|
- 4. KARLO HALUDEK - KK KIK
|
|
- 5. RAFAEL BARAC - HRVATSKI DRAGOVOLJAC
|
Boys official (U12)
|
- 1. DAVID MAKAR - Tigar Sisak
|
|
- 2. MATEO FODER - IVANEC
|
|
- 3. PATRIK PELD - SAMOBOR
|
|
- 4. PETR DOPITA - Sportovni klub bojovych umeni Hostivar
|
|
- 5. TOMÁŠ KUČERA - Sportovni klub bojovych umeni Hostivar
|
Kata - Učenici (2008.) - 8,9 kyu
|
- 1. IVAN MARJANOVIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 2. LEON KOVAR - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 3. LOVRO ČUTURIĆ - KK VITEZ
|
Kata - Učenici (2008.) - 7,6 kyu
|
- 1. ADEM KEKIĆ - KK SISAK
|
|
- 2. DOMAGOJ MILIČEVIĆ - KK VITEZ
|
|
- 3. LUKA ŽGELA - Max Ivankovo
|
|
- 4. STEFAN RADULOVIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
Kata - Učenici (2008.) - S
|
- 1. FRAN JAKLENEC - SAMOBOR
|
|
- 2. FRAN SELIGMAN - Hrvatski Sokol
|
|
- 3. LOVRO ERAK - Virovitica
|
Girls 8,9 kyu (U12)
|
- 1. KATJA HERCLIK - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 2. TARA LESJAK - Međimurje
|
Girls 7,6 kyu (U12)
|
- 1. DORA KERKEZ - Kondura Sisak
|
|
- 2. DORA RABBI - BELI MANASTIR 98
|
|
- 3. IVANA CVETKOVIĆ - Tempo
|
|
- 4. LARA ŽGELA - Max Ivankovo
|
|
- 5. MARTA JAKOBFI - BELI MANASTIR 98
|
Girls official (U12)
|
- 1. ANETA BARVOVÁ - Sportovni klub bojovych umeni Hostivar
|
|
- 2. EMA ALŠIĆ - Hrvatski Sokol
|
|
- 3. EMA DRAVEC - Pitomača
|
|
- 4. ENA RAJKOVIĆ - KK VITEZ
|
|
- 5. JOHANA WEBEROVÁ - Sportovni klub bojovych umeni Hostivar
|
|
- 6. KRISTÝNA VOJTĚCHOVÁ - Sportovni klub bojovych umeni Hostivar
|
|
- 7. LEONA KNEŽEVIĆ - KK SISAK
|
|
- 8. LUCIJA LONČAR - TRNJE
|
|
- 9. MARTA JAKOBFI - BELI MANASTIR 98
|
|
- 10. NINA ŠUNJIĆ - SAMOBOR
|
|
- 11. TALIJA ČOLAK - OMEGA
|
Kata - Učenice (2008.) - 8,9 kyu
|
- 1. LUCIJA NOVALIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 2. NINA BARTO - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
Kata - Učenice (2008.) - 7,6 kyu
|
- 1. BELLA MIKULIĆ - CENTAR ŠENKOVEC
|
|
- 2. ENA RAJKOVIĆ - KK VITEZ
|
|
- 3. LANA KRILJ - Nova Gradiška
|
|
- 4. LANA MUŽIC - Okinawa
|
Kata - Učenice (2008.) - S
|
- 1. ANA DRUŽINEC - OMEGA
|
|
- 2. DORA HAS - Slavonski Brod
|
|
- 3. DORA POTKOVAC - Karate Akademija Osijek
|
|
- 4. EMA TOMIĆ - Vukovar`91
|
|
- 5. EMRA SUBAŠIĆ - OMEGA
|
|
- 6. LARA JURČEVIĆ - KK VITEZ
|
|
- 7. LAURA ERAK - Virovitica
|
|
- 8. LEONA KNEŽEVIĆ - KK SISAK
|
|
- 9. LUCIJA MIKLIČANIN - Vukovar`91
|
|
- 10. NINA DOMOVIĆ - Pitomača
|
|
- 11. TALIJA ČOLAK - OMEGA
|
Y. Cadets 8,9 kyu (U14) (male)
Y. Cadets 7,6 kyu (U14) (male)
|
- 1. DAVID MAKAR - Tigar Sisak
|
|
- 2. KARLO HALUDEK - KK KIK
|
|
- 3. PATRIK VUČKOVIĆ - LEPOGLAVA
|
Y. Cadets official (U14) (male)
|
- 1. FRAN SELIGMAN - Hrvatski Sokol
|
|
- 2. LUKA LUČIĆ - SAMOBOR
|
|
- 3. PLAVETIĆ MARIN - CENTAR ŠENKOVEC
|
Kata - Ml. kadeti (2006.) - 8,9 kyu
|
- 1. MATEJ TADIJANOV - BELI MANASTIR 98
|
Kata - Ml. kadeti (2006.) - 7,6 kyu
Kata - Ml. kadeti (2006.) - S
|
- 1. BRUNO PAŠA - Kondura Sisak
|
|
- 2. LEON RABBI - BELI MANASTIR 98
|
|
- 3. OZREN MALINIĆ - BELI MANASTIR 98
|
Y. Cadets 8,9 kyu (U14) (female)
|
- 1. LAURA KUJUNDŽIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
Y. Cadets 7,6 kyu (U14) (female)
|
- 1. DORA KERKEZ - Kondura Sisak
|
|
- 2. LARA JURČEVIĆ - KK VITEZ
|
|
- 3. LENA BRLETIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
Y. Cadets official (U14) (female)
|
- 1. ANA DRUŽINEC - OMEGA
|
|
- 2. EMRA SUBAŠIĆ - OMEGA
|
|
- 3. KARLA JURIĆ - Slavonski Brod
|
|
- 4. KATIA ŠEGAVČIĆ - Hrvatski Sokol
|
|
- 5. LANA POTURICA - Nova Gradiška
|
|
- 6. VANJA ŠABIĆ - Tigar Sisak
|
Kata - Ml. kadetkinje (2006.) - 8,9 kyu
|
- 1. DEA HOČEVAR - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
Kata - Ml. kadetkinje (2006.) - 7,6 kyu
|
- 1. DOROTEA LEMUND - BELI MANASTIR 98
|
|
- 2. JOSIPA VARGEK - BELI MANASTIR 98
|
Kata - Ml. kadetkinje (2006.) - S
|
- 1. ANA LUJIĆ - Slavonski Brod
|
|
- 2. JOSIPA VARGEK - BELI MANASTIR 98
|
|
- 3. KATIA ŠEGAVČIĆ - Hrvatski Sokol
|
|
- 4. LEONA HUSTIĆ - Pitomača
|
|
- 5. LUCIJA POSAVEC - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 6. LUCIJA VARAT - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
Cadets official (U16) (male)
|
- 1. ANTONIO GERDEŠIĆ - BELI MANASTIR 98
|
|
- 2. BRUNO PAŠA - Kondura Sisak
|
|
- 3. DORIAN LEKIĆ - KK VITEZ
|
|
- 4. FILIP JURČEVIĆ - OMEGA
|
|
- 5. ILAJ MACURA - Vukovar`91
|
|
- 6. OZREN MALINIĆ - BELI MANASTIR 98
|
|
- 7. TOMISLAV TKALČEC - Okinawa
|
Cadets official (U16) (female)
|
- 1. ANA VUJIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 2. ANJA RADULOVIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 3. DOROTEA LEMUND - BELI MANASTIR 98
|
|
- 4. EMA TRATNJAK - Pitomača
|
|
- 5. ENA HALUPA - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 6. IVA MILDE - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 7. KRISTIJANA POPOVIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 8. LANA HORVAT - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 9. NIKA TUTIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
Juniors official (U18) (male)
|
- 1. FILIP JURČEVIĆ - OMEGA
|
|
- 2. LEON GRGIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 3. MARIO BOROJEVIĆ - Tempo
|
|
- 4. TOMISLAV TKALČEC - Okinawa
|
Juniors official (U18) (female)
|
- 1. EMA PENDIĆ - Vukovar`91
|
|
- 2. EMA ŠTALMAJER - Vukovar`91
|
|
- 3. LEA JENIĆEK - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 4. LEA ŽARKOVIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 5. MATEA EĆIMOVIĆ - Slavonski Brod
|
Y. Seniors official (U21) (male)
|
- 1. FRAN GRGIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 2. MARIO BOROJEVIĆ - Tempo
|
|
- 3. MATIJA IVAN VOLŠANSKI - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 4. MIHAEL EĆIMOVIĆ - Slavonski Brod
|
Y. Seniors official (U21) (female)
|
- 1. GABRIJELA JANKOVIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 2. PAULA VARAT - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
|