Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
19. Karate Darfest
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Young boys (U10)
KUMITE-Young girls (U10)
KUMITE-Boys (U12)
KUMITE-Girls (U12)
KUMITE-Young Cadets (U14) (male)
KUMITE-Young Cadets (U14) (female)
KUMITE-Cadets (U16) (male)
KUMITE-Cadets (U16) (female)
KUMITE-Juniors (U18) (male)
KUMITE-Juniors (U18) (female)
KUMITE-Young Seniors (U21) (male)
KUMITE-Young Seniors (U21) (female)
KATA-Cician (U8) (male)
KATA-Cician (U8) (female)
KATA-Young boys (U10)
KATA-Young girls (U10)
KATA-Boys (U12)
KATA-Girls (U12)
KATA-Young Cadets (U14) (male)
KATA-Young Cadets (U14) (female)
KATA-Cadets (U16) (male)
KATA-Cadets (U16) (female)
KATA-Juniors (U18) (male)
KATA-Juniors (U18) (female)
KATA-Young Seniors (U21) (male)
KATA-Young Seniors (U21) (female)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Y. cadets (U14) (male) -36
Kumite - Y. cadets (U14) (male) -41
Kumite - Y. cadets (U14) (male) -45
Kumite - Y. cadets (U14) (male) -52
Kumite - Y. cadets (U14) (male) -57
Kumite - Y. cadets (U14) (male) +57
Kumite - Y. cadets (U14) (male) -36
444
0
FILIP MARINOVIĆ (KKHZG)
254
0
DOMAGOJ ŠPREM (OPATIJA)
Medalists
1. DOMAGOJ ŠPREM, OPATIJA
2. FILIP MARINOVIĆ, Hercegovina-Zagreb
3. ----
3. ----
Kumite - Y. cadets (U14) (male) -41
355
0
SVEN TUŠKAN (KKHZG)
79
0
PATRIK VUČKOVIĆ (KK LEPO)
351
MATEJ GORIĆ (KK KIK)
79
0
PATRIK VUČKOVIĆ (KK LEPO)
351
0
MATEJ GORIĆ (KK KIK)
Medalists
1. PATRIK VUČKOVIĆ, LEPOGLAVA
2. MATEJ GORIĆ, KK KIK
3. SVEN TUŠKAN, Hercegovina-Zagreb
3. ----
Kumite - Y. cadets (U14) (male) -45
397
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
446
0
NIKOLA HUZJAK (VGORICA)
Medalists
1. LEON BURŠIĆ, OPATIJA
2. ----
3. ----
3. ----
Kumite - Y. cadets (U14) (male) -52
447
0
FILIP KAURIN (VGORICA)
430
0
IVAN STRANJAK (KAO)
205
0
BRUNO PAŠA (KONDURA)
458
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
430
0
IVAN STRANJAK (KAO)
458
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
Medalists
1. LEON BURŠIĆ, OPATIJA
2. IVAN STRANJAK, Karate Akademija Osijek
3. BRUNO PAŠA, Kondura Sisak
3. ----
Kumite - Y. cadets (U14) (male) -57
121
DOMAGOJ KESAK (VIROVTC)
121
0
DOMAGOJ KESAK (VIROVTC)
51
0
MATEJ POTKOVAC (KAO)
277
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
306
MATEJ TISUCKI (MAXIVK)
147
GAŠPAR POGELŠEK (KA 1969)
121
0
DOMAGOJ KESAK (VIROVTC)
277
0
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
306
0
MATEJ TISUCKI (MAXIVK)
147
0
GAŠPAR POGELŠEK (KA 1969)
277
0
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
306
0
MATEJ TISUCKI (MAXIVK)
147
GAŠPAR POGELŠEK (KA 1969)
Medalists
1. SVEN STRAHIJA, GLOBUS Čakovec
2. MATEJ TISUCKI, Max Ivankovo
3. DOMAGOJ KESAK, Virovitica
3. GAŠPAR POGELŠEK, Karlovac 1969
Kumite - Y. cadets (U14) (male) +57
420
0
JAKOV STIPIĆ (KA 1969)
30
0
LUKA PAJNIĆ (KTC KŽ)
453
0
LUKA ŽGELA (MAXIVK)
332
0
ANDREJ MILIVOJEVIĆ (CASTRA1)
420
0
JAKOV STIPIĆ (KA 1969)
332
0
ANDREJ MILIVOJEVIĆ (CASTRA1)
Medalists
1. JAKOV STIPIĆ, Karlovac 1969
2. ANDREJ MILIVOJEVIĆ, KBS "Castra" Banja Luka
3. LUKA PAJNIĆ, KK KTC KRIŽEVCI
3. LUKA ŽGELA, Max Ivankovo