Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
19. Karate Darfest
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
ALFA
BELI MANASTIR 98
CENTAR ŠENKOVEC
CHAMPION RIJEKA
ĐURĐEVAC
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
Hrvatski Sokol
IVANEC
Karate Akademija Osijek
Karate klub Esseker
Karlovac 1969
KBS "Castra" Banja Luka
KK KIK
KK KTC KRIŽEVCI
KK SISAK
KK VITEZ
Kondura Sisak
KRK CROATIA
LEPOGLAVA
Max Ivankovo
Međimurje
Mladost
Nova Gradiška
Okinawa
OMEGA
OPATIJA
Pitomača
PODRAVSKI SOKOL
SAMOBOR
Shotokan - Darda
Slavonski Brod
Sportovni klub bojovych umeni Hostivar
STUDENT
Tempo
Tigar Sisak
TRNJE
VELIKA GORICA
Virovitica
Vukovar`91
ZAMET
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Ml. učenici (U10) -30
Kumite - Juniori (U18) -61
Kumite - Ml. seniori (U21) -OPEN
Kata - Ml. učenici (2010.) - 8,9 kyu
Kata - Ml. učenice (2011.) - 8,9 kyu
Kata - Ml. učenice (2010.) - 8,9 kyu
Kata - Učenici (2009.) - 8,9 kyu
Kata - Učenici (2009.) - 7,6 kyu
Kata - Učenici (2008.) - 8,9 kyu
Kata - Učenici (2008.) - 7,6 kyu
Kata - Učenice (2009.) - 8,9 kyu
Kata - Učenice (2008.) - 8,9 kyu
Kata - Ml. kadetkinje (2007.) - 7,6 kyu
Kata - Ml. kadetkinje (2006.) - S
Kata - Kadetkinje
Kata - Juniori
Kata - Juniorke
Kata - Ml. Seniori služ. (U21)
Kata - Ml. Seniorke (U21)
Kumite - Ml. učenici (U10) -30
168
0
TOMISLAV ČORDAŠEV (KA 1969)
371
0
RIVER GUŠČIĆ (CHMPRI)
347
0
VITO RADELIĆ (PODRSOK)
168
0
TOMISLAV ČORDAŠEV (KA 1969)
371
RIVER GUŠČIĆ (CHMPRI)
250
0
SANDRO KEĆ (333CR)
110
0
MIHAEL ŠTAJCER (TIGAR)
163
PATRICK BLAŽEVIĆ (KA 1969)
347
0
VITO RADELIĆ (PODRSOK)
371
0
RIVER GUŠČIĆ (CHMPRI)
250
0
SANDRO KEĆ (333CR)
163
0
PATRICK BLAŽEVIĆ (KA 1969)
347
0
VITO RADELIĆ (PODRSOK)
163
0
PATRICK BLAŽEVIĆ (KA 1969)
250
SANDRO KEĆ (333CR)
Osvajači medalja
1. VITO RADELIĆ, PODRAVSKI SOKOL
2. PATRICK BLAŽEVIĆ, Karlovac 1969
3. TOMISLAV ČORDAŠEV, Karlovac 1969
3. SANDRO KEĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
Kumite - Juniori (U18) -61
93
0
TARIK ŽIŽAK (ZAMET)
3
0
BENJAMIN JOSIP SZABO (333CR)
Osvajači medalja
1. BENJAMIN JOSIP SZABO, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
2. TARIK ŽIŽAK, ZAMET
3. ----
3. ----
Kumite - Ml. seniori (U21) -OPEN
23
0
DOMAGOJ MATKOVIĆ (KAO)
256
0
ANTON BAŽDARIĆ (OPATIJA)
23
0
DOMAGOJ MATKOVIĆ (KAO)
239
0
JAKOV RUKAVINA (KGB)
8
0
IVAN DRAGOJLOVIĆ (333CR)
256
0
ANTON BAŽDARIĆ (OPATIJA)
24
0
PATRIK IFKO (KAO)
236
0
ANTUN VUJEVIĆ (KGB)
394
0
ANDREJ MRKŠA (VIROVTC)
334
0
STRAHINJA BRANKOVIĆ (CASTRA1)
239
0
JAKOV RUKAVINA (KGB)
256
0
ANTON BAŽDARIĆ (OPATIJA)
24
0
PATRIK IFKO (KAO)
394
0
ANDREJ MRKŠA (VIROVTC)
239
0
JAKOV RUKAVINA (KGB)
394
0
ANDREJ MRKŠA (VIROVTC)
24
0
PATRIK IFKO (KAO)
334
0
STRAHINJA BRANKOVIĆ (CASTRA1)
Osvajači medalja
1. JAKOV RUKAVINA, Mladost
2. ANDREJ MRKŠA, Virovitica
3. ANTON BAŽDARIĆ, OPATIJA
3. PATRIK IFKO, Karate Akademija Osijek
Kata - Ml. učenici (2010.) - 8,9 kyu
403
0
LEON SVAT (333CR)
20
0
PATRIK VACKA (333CR)
43
0
EMANUEL KOZINA (333CR)
321
0
PETAR BARIŠIĆ (MAXIVK)
20
0
PATRIK VACKA (333CR)
321
0
PETAR BARIŠIĆ (MAXIVK)
Osvajači medalja
1. PATRIK VACKA, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
2. PETAR BARIŠIĆ, Max Ivankovo
3. LEON SVAT, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. EMANUEL KOZINA, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
Kata - Ml. učenice (2011.) - 8,9 kyu
68
ELORA JURASOVIĆ (KKNG)
353
0
LORENA HALUDEK (KK KIK)
384
0
TARA LESJAK (MEĐIMUR)
68
ELORA JURASOVIĆ (KKNG)
349
0
IRA URŠULA ŠVAGELJ (KK KIK)
323
0
IVA KOCKAREVIĆ (MAXIVK)
398
MILA HERCLIK (333CR)
353
0
LORENA HALUDEK (KK KIK)
68
0
ELORA JURASOVIĆ (KKNG)
349
0
IRA URŠULA ŠVAGELJ (KK KIK)
398
0
MILA HERCLIK (333CR)
353
0
LORENA HALUDEK (KK KIK)
349
0
IRA URŠULA ŠVAGELJ (KK KIK)
398
0
MILA HERCLIK (333CR)
323
0
IVA KOCKAREVIĆ (MAXIVK)
Osvajači medalja
1. LORENA HALUDEK, KK KIK
2. IRA URŠULA ŠVAGELJ, KK KIK
3. ELORA JURASOVIĆ, Nova Gradiška
3. IVA KOCKAREVIĆ, Max Ivankovo
Kata - Ml. učenice (2010.) - 8,9 kyu
44
0
ESTHER PAVIČIĆ (333CR)
86
0
PAULA KOVAČEVIĆ (TIGAR)
Osvajači medalja
1. PAULA KOVAČEVIĆ, Tigar Sisak
2. ESTHER PAVIČIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. ----
3. ----
Kata - Učenici (2009.) - 8,9 kyu
388
0
JAKOV BOŽANIĆ (MEĐIMUR)
322
0
MATEJ MAJIĆ (MAXIVK)
49
0
TIBOR PALI (333CR)
340
0
DOMAGOJ VUK (VITEZ)
322
0
MATEJ MAJIĆ (MAXIVK)
340
0
DOMAGOJ VUK (VITEZ)
Osvajači medalja
1. DOMAGOJ VUK, KK VITEZ
2. MATEJ MAJIĆ, Max Ivankovo
3. TIBOR PALI, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. ----
Kata - Učenici (2009.) - 7,6 kyu
251
0
DAMIAN JEZDIĆ (333CR)
421
0
KARLO HABJANOVIC (KTC KŽ)
443
0
RAFAEL BARAC (HR.DRAG)
251
0
DAMIAN JEZDIĆ (333CR)
421
KARLO HABJANOVIC (KTC KŽ)
315
GABRIEL KLEN (MAXIVK)
350
KARLO HALUDEK (KK KIK)
443
0
RAFAEL BARAC (HR.DRAG)
421
0
KARLO HABJANOVIC (KTC KŽ)
315
0
GABRIEL KLEN (MAXIVK)
350
0
KARLO HALUDEK (KK KIK)
443
0
RAFAEL BARAC (HR.DRAG)
350
0
KARLO HALUDEK (KK KIK)
315
GABRIEL KLEN (MAXIVK)
Osvajači medalja
1. KARLO HALUDEK, KK KIK
2. RAFAEL BARAC, HRVATSKI DRAGOVOLJAC
3. KARLO HABJANOVIC, KK KTC KRIŽEVCI
3. GABRIEL KLEN, Max Ivankovo
Kata - Učenici (2008.) - 8,9 kyu
399
0
LEON KOVAR (333CR)
343
0
LOVRO ČUTURIĆ (VITEZ)
252
IVAN MARJANOVIĆ (333CR)
399
0
LEON KOVAR (333CR)
252
0
IVAN MARJANOVIĆ (333CR)
Osvajači medalja
1. LEON KOVAR, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
2. IVAN MARJANOVIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. LOVRO ČUTURIĆ, KK VITEZ
3. ----
Kata - Učenici (2008.) - 7,6 kyu
317
0
LUKA ŽGELA (MAXIVK)
246
0
ADEM KEKIĆ (KKSISAK)
22
0
STEFAN RADULOVIĆ (333CR)
345
0
DOMAGOJ MILIČEVIĆ (VITEZ)
246
0
ADEM KEKIĆ (KKSISAK)
22
0
STEFAN RADULOVIĆ (333CR)
Osvajači medalja
1. STEFAN RADULOVIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
2. ADEM KEKIĆ, KK SISAK
3. DOMAGOJ MILIČEVIĆ, KK VITEZ
3. LUKA ŽGELA, Max Ivankovo
Kata - Učenice (2009.) - 8,9 kyu
385
0
TARA LESJAK (MEĐIMUR)
45
0
KATJA HERCLIK (333CR)
Osvajači medalja
1. KATJA HERCLIK, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
2. ----
3. ----
3. ----
Kata - Učenice (2008.) - 8,9 kyu
402
0
NINA BARTO (333CR)
401
0
LUCIJA NOVALIĆ (333CR)
Osvajači medalja
1. NINA BARTO, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
2. LUCIJA NOVALIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. ----
3. ----
Kata - Ml. kadetkinje (2007.) - 7,6 kyu
208
0
DORA KERKEZ (KONDURA)
387
0
LARA JURČEVIĆ (VITEZ)
13
LENA BRLETIĆ (333CR)
387
0
LARA JURČEVIĆ (VITEZ)
13
0
LENA BRLETIĆ (333CR)
Osvajači medalja
1. LARA JURČEVIĆ, KK VITEZ
2. LENA BRLETIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. DORA KERKEZ, Kondura Sisak
3. ----
Kata - Ml. kadetkinje (2006.) - S
17
LUCIJA VARAT (333CR)
451
0
JOSIPA VARGEK (BELIMAN)
17
0
LUCIJA VARAT (333CR)
224
KATIA ŠEGAVČIĆ (SOKOLHR)
183
ANA LUJIĆ (0354451)
16
0
LUCIJA POSAVEC (333CR)
342
0
LEONA HUSTIĆ (KK PTČ)
17
0
LUCIJA VARAT (333CR)
224
0
KATIA ŠEGAVČIĆ (SOKOLHR)
183
0
ANA LUJIĆ (0354451)
342
0
LEONA HUSTIĆ (KK PTČ)
224
0
KATIA ŠEGAVČIĆ (SOKOLHR)
183
0
ANA LUJIĆ (0354451)
342
LEONA HUSTIĆ (KK PTČ)
Osvajači medalja
1. KATIA ŠEGAVČIĆ, Hrvatski Sokol
2. ANA LUJIĆ, Slavonski Brod
3. LUCIJA VARAT, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. LEONA HUSTIĆ, Pitomača
Kata - Kadetkinje
1
ANA VUJIĆ (333CR)
1
0
ANA VUJIĆ (333CR)
7
0
IVA MILDE (333CR)
344
0
EMA TRATNJAK (KK PTČ)
7
0
IVA MILDE (333CR)
405
DOROTEA LEMUND (BELIMAN)
1
ANA VUJIĆ (333CR)
19
NIKA TUTIĆ (333CR)
4
ENA HALUPA (333CR)
2
ANJA RADULOVIĆ (333CR)
10
LANA HORVAT (333CR)
9
KRISTIJANA POPOVIĆ (333CR)
7
0
IVA MILDE (333CR)
405
0
DOROTEA LEMUND (BELIMAN)
1
0
ANA VUJIĆ (333CR)
19
0
NIKA TUTIĆ (333CR)
4
0
ENA HALUPA (333CR)
2
0
ANJA RADULOVIĆ (333CR)
10
0
LANA HORVAT (333CR)
9
0
KRISTIJANA POPOVIĆ (333CR)
7
0
IVA MILDE (333CR)
19
0
NIKA TUTIĆ (333CR)
2
0
ANJA RADULOVIĆ (333CR)
9
0
KRISTIJANA POPOVIĆ (333CR)
19
0
NIKA TUTIĆ (333CR)
9
0
KRISTIJANA POPOVIĆ (333CR)
10
LANA HORVAT (333CR)
2
0
ANJA RADULOVIĆ (333CR)
10
0
LANA HORVAT (333CR)
Osvajači medalja
1. NIKA TUTIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
2. KRISTIJANA POPOVIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. IVA MILDE, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. ANJA RADULOVIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
Kata - Juniori
419
0
TOMISLAV TKALČEC (BUKOVEC)
14
0
LEON GRGIĆ (333CR)
373
0
MARIO BOROJEVIĆ (TEMPO)
426
0
FILIP JURČEVIĆ (OMEGA)
419
0
TOMISLAV TKALČEC (BUKOVEC)
373
0
MARIO BOROJEVIĆ (TEMPO)
Osvajači medalja
1. TOMISLAV TKALČEC, Okinawa
2. MARIO BOROJEVIĆ, Tempo
3. LEON GRGIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. ----
Kata - Juniorke
11
LEA JENIĆEK (333CR)
95
0
EMA PENDIĆ (VUKOVAR)
11
0
LEA JENIĆEK (333CR)
187
MATEA EĆIMOVIĆ (0354451)
96
EMA ŠTALMAJER (VUKOVAR)
12
LEA ŽARKOVIĆ (333CR)
11
0
LEA JENIĆEK (333CR)
187
0
MATEA EĆIMOVIĆ (0354451)
96
0
EMA ŠTALMAJER (VUKOVAR)
12
0
LEA ŽARKOVIĆ (333CR)
187
0
MATEA EĆIMOVIĆ (0354451)
12
0
LEA ŽARKOVIĆ (333CR)
96
EMA ŠTALMAJER (VUKOVAR)
Osvajači medalja
1. MATEA EĆIMOVIĆ, Slavonski Brod
2. LEA ŽARKOVIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. LEA JENIĆEK, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. EMA ŠTALMAJER, Vukovar`91
Kata - Ml. Seniori služ. (U21)
188
0
MIHAEL EĆIMOVIĆ (0354451)
5
0
FRAN GRGIĆ (333CR)
375
0
MARIO BOROJEVIĆ (TEMPO)
18
0
MATIJA IVAN VOLŠANSKI (333CR)
188
0
MIHAEL EĆIMOVIĆ (0354451)
18
0
MATIJA IVAN VOLŠANSKI (333CR)
Osvajači medalja
1. MIHAEL EĆIMOVIĆ, Slavonski Brod
2. MATIJA IVAN VOLŠANSKI, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. FRAN GRGIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. MARIO BOROJEVIĆ, Tempo
Kata - Ml. Seniorke (U21)
21
0
PAULA VARAT (333CR)
6
0
GABRIJELA JANKOVIĆ (333CR)
Osvajači medalja
1. GABRIJELA JANKOVIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
2. ----
3. ----
3. ----