Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
19. Karate Darfest
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
DISCIPLINE
KUMITE
KATA
All
DISPLAY TYPE
Individual results
Per report groups
Per club
All
KATA-Cicibani, KATA-Cicibanke
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
KK KIK
0
1.
0
1.
0
1
1
0
1.
2.
Kondura Sisak
0
1.
0
1.
0
1
0
0
2.
3.
Nova Gradiška
0
1.
0
1.
0
0
1
1
3.
KATA-Mlađi učenici, KATA-Mlađe učenice
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
Tigar Sisak
0
1.
0
1.
0
3
1
0
1.
2.
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
0
1.
0
1.
0
1
1
2
2.
3.
KK KIK
0
1.
0
1.
0
1
1
0
3.
4.
TRNJE
0
1.
0
1.
0
1
1
0
3.
5.
Nova Gradiška
0
1.
0
1.
0
1
0
3
5.
6.
CENTAR ŠENKOVEC
0
1.
0
1.
0
1
0
0
6.
7.
IVANEC
0
1.
0
1.
0
1
0
0
6.
8.
Max Ivankovo
0
1.
0
1.
0
0
1
3
8.
9.
Hrvatski Sokol
0
1.
0
1.
0
0
1
0
9.
10.
Sportovni klub bojovych umeni Hostivar
0
1.
0
1.
0
0
1
0
9.
11.
Vukovar`91
0
1.
0
1.
0
0
1
0
9.
12.
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
0
1.
0
1.
0
0
0
1
12.
13.
Kondura Sisak
0
1.
0
1.
0
0
0
1
12.
14.
Pitomača
0
1.
0
1.
0
0
0
1
12.
15.
ĐURĐEVAC
0
1.
0
1.
0
0
0
0
15.
16.
SAMOBOR
0
1.
0
1.
0
0
0
0
15.
KATA-Učenici, KATA-Učenice
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
0
1.
0
1.
0
4
2
1
1.
2.
SAMOBOR
0
1.
0
1.
0
1
1
1
2.
3.
Sportovni klub bojovych umeni Hostivar
0
1.
0
1.
0
1
1
1
2.
4.
KK VITEZ
0
1.
0
1.
0
1
0
4
4.
5.
OMEGA
0
1.
0
1.
0
1
0
2
5.
6.
CENTAR ŠENKOVEC
0
1.
0
1.
0
1
0
0
6.
7.
Hrvatski Sokol
0
1.
0
1.
0
1
0
0
6.
8.
KK KIK
0
1.
0
1.
0
1
0
0
6.
9.
Kondura Sisak
0
1.
0
1.
0
1
0
0
6.
10.
Max Ivankovo
0
1.
0
1.
0
0
1
3
10.
11.
Virovitica
0
1.
0
1.
0
0
1
1
11.
12.
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
0
1.
0
1.
0
0
1
0
12.
13.
KK SISAK
0
1.
0
1.
0
0
1
0
12.
14.
Nova Gradiška
0
1.
0
1.
0
0
1
0
12.
15.
Tempo
0
1.
0
1.
0
0
1
0
12.
16.
Vukovar`91
0
1.
0
1.
0
0
1
0
12.
17.
BELI MANASTIR 98
0
1.
0
1.
0
0
0
1
17.
18.
KK KTC KRIŽEVCI
0
1.
0
1.
0
0
0
1
17.
19.
Okinawa
0
1.
0
1.
0
0
0
1
17.
20.
Tigar Sisak
0
1.
0
1.
0
0
0
1
17.
21.
Karate Akademija Osijek
0
1.
0
1.
0
0
0
0
21.
22.
Pitomača
0
1.
0
1.
0
0
0
0
21.
23.
Slavonski Brod
0
1.
0
1.
0
0
0
0
21.
24.
TRNJE
0
1.
0
1.
0
0
0
0
21.
KATA-Mlađi kadeti, KATA-Mlađe kadetkinje
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
Hrvatski Sokol
0
1.
0
1.
0
3
0
0
1.
2.
BELI MANASTIR 98
0
1.
0
1.
0
2
1
0
2.
3.
KK VITEZ
0
1.
0
1.
0
1
0
0
3.
4.
Tigar Sisak
0
1.
0
1.
0
1
0
0
3.
5.
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
0
1.
0
1.
0
0
1
1
5.
6.
Kondura Sisak
0
1.
0
1.
0
0
1
1
5.
7.
OMEGA
0
1.
0
1.
0
0
1
1
5.
8.
Slavonski Brod
0
1.
0
1.
0
0
1
1
5.
9.
CENTAR ŠENKOVEC
0
1.
0
1.
0
0
1
0
9.
10.
KK KIK
0
1.
0
1.
0
0
1
0
9.
11.
LEPOGLAVA
0
1.
0
1.
0
0
0
1
11.
12.
Pitomača
0
1.
0
1.
0
0
0
1
11.
13.
SAMOBOR
0
1.
0
1.
0
0
0
1
11.
14.
Nova Gradiška
0
1.
0
1.
0
0
0
0
14.
KATA-Kadeti, KATA-Kadetkinje
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
0
1.
0
1.
0
1
1
2
1.
2.
Okinawa
0
1.
0
1.
0
1
0
0
2.
3.
KK VITEZ
0
1.
0
1.
0
0
1
0
3.
4.
Kondura Sisak
0
1.
0
1.
0
0
0
1
4.
5.
Vukovar`91
0
1.
0
1.
0
0
0
1
4.
6.
BELI MANASTIR 98
0
1.
0
1.
0
0
0
0
6.
7.
Pitomača
0
1.
0
1.
0
0
0
0
6.
KATA-Juniori, KATA-Juniorke
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
Okinawa
0
1.
0
1.
0
1
0
0
1.
2.
Slavonski Brod
0
1.
0
1.
0
1
0
0
1.
3.
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
0
1.
0
1.
0
0
1
2
3.
4.
Tempo
0
1.
0
1.
0
0
1
0
4.
5.
Vukovar`91
0
1.
0
1.
0
0
0
1
5.
KATA-Mlađi seniori, KATA-Mlađe seniorke
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
0
1.
0
1.
0
1
1
1
1.
2.
Slavonski Brod
0
1.
0
1.
0
1
0
0
2.
3.
Tempo
0
1.
0
1.
0
0
0
1
3.