Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
19. Memorijalni Karate Cup Zagreb
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
UZRASTI
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
TEŽINE / UZRASTI
Kata - Mlađi učenici A
Kata - Mlađi učenici B
Kata - Mlađi učenici B
394
0
DOMINIK MUCIĆ (TRNJE)
200
0
DAVID MAKAR (TIGAR)
200
0
DAVID MAKAR (TIGAR)
143
0
ADEM KEKIĆ (KKSISAK)
200
0
DAVID MAKAR (TIGAR)
254
0
LUKA KIRIN (TIGAR)
200
0
DAVID MAKAR (TIGAR)
72
0
BRUNO ŠPARICA (STIJENA)
394
0
DOMINIK MUCIĆ (TRNJE)
251
0
JAN KUNAK KORŠIĆ (KAPTOL)
143
0
ADEM KEKIĆ (KKSISAK)
462
0
ROKO MARKOVIĆ (ZAG)
429
MIHAEL CUVAJ (KGB)
254
0
LUKA KIRIN (TIGAR)
461
0
EMANUEL DUDUKOVIĆ (ZAG)
411
LEON VACKA (333CR)
389
0
LEON PUZIĆ (TRNJE)
444
0
PETAR KONFIĆ (PRINC)
430
ANDRIJA RAJSKI (KGB)
208
0
TIN GLAVINIĆ (TIGAR)
384
0
BARTOL PAVKOVIĆ (KONDURA)
392
0
JOSIP BILOGLAV (TRNJE)
291
0
LUKAS ČORIĆ (KK KIK)
390
0
DOMINIK RUBČIĆ (TRNJE)
463
0
LUKA MIHAJLOVIĆ (ZAG)
420
0
MATIJA MARČAN (KGB)
490
0
LEO OVANIN (TIGAR)
369
0
LUKA IDŽANOVIĆ (TEMPO)
459
0
LOVRO PRIMORAC (ZAG)
419
FILIP KOLAKOVIĆ (KGB)
391
0
JURA JAVOROVIĆ (TRNJE)
11
0
NIKO KUTLE (KAPTOL)
187
STJEPAN BARTOLIĆ (DURDEVA)
200
0
DAVID MAKAR (TIGAR)
251
0
JAN KUNAK KORŠIĆ (KAPTOL)
143
0
ADEM KEKIĆ (KKSISAK)
429
0
MIHAEL CUVAJ (KGB)
254
0
LUKA KIRIN (TIGAR)
411
0
LEON VACKA (333CR)
389
0
LEON PUZIĆ (TRNJE)
430
0
ANDRIJA RAJSKI (KGB)
208
0
TIN GLAVINIĆ (TIGAR)
392
0
JOSIP BILOGLAV (TRNJE)
463
0
LUKA MIHAJLOVIĆ (ZAG)
490
0
LEO OVANIN (TIGAR)
459
0
LOVRO PRIMORAC (ZAG)
419
0
FILIP KOLAKOVIĆ (KGB)
11
0
NIKO KUTLE (KAPTOL)
187
0
STJEPAN BARTOLIĆ (DURDEVA)
251
0
JAN KUNAK KORŠIĆ (KAPTOL)
143
0
ADEM KEKIĆ (KKSISAK)
254
0
LUKA KIRIN (TIGAR)
389
0
LEON PUZIĆ (TRNJE)
208
0
TIN GLAVINIĆ (TIGAR)
463
0
LUKA MIHAJLOVIĆ (ZAG)
459
0
LOVRO PRIMORAC (ZAG)
11
0
NIKO KUTLE (KAPTOL)
251
0
JAN KUNAK KORŠIĆ (KAPTOL)
254
0
LUKA KIRIN (TIGAR)
208
0
TIN GLAVINIĆ (TIGAR)
11
0
NIKO KUTLE (KAPTOL)
251
0
JAN KUNAK KORŠIĆ (KAPTOL)
11
0
NIKO KUTLE (KAPTOL)
187
0
STJEPAN BARTOLIĆ (DURDEVA)
391
0
JURA JAVOROVIĆ (TRNJE)
459
0
LOVRO PRIMORAC (ZAG)
391
0
JURA JAVOROVIĆ (TRNJE)
208
0
TIN GLAVINIĆ (TIGAR)
459
0
LOVRO PRIMORAC (ZAG)
Osvajači medalja
1. JAN KUNAK KORŠIĆ, KAPTOL
2. NIKO KUTLE, KAPTOL
3. DAVID MAKAR, Tigar Sisak
3. TIN GLAVINIĆ, Tigar Sisak