Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
2. Split Karate Cup
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibani - 9,8,7 Kyu
KATA-Cicibanke - 9,8,7 Kyu
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici - 9,8,7 Kyu
KATA-Mlađe učenice - 9,8,7 Kyu
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici - 9,8,7 Kyu
KATA-Učenice - 9,8,7 Kyu
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-TEAM Mlađi učenici
KATA-TEAM Mlađe učenice
KATA-TEAM Učenici
KATA-TEAM Učenice
KATA-TEAM Mlađe kadetkinje
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Učenici -30
Kumite - Učenici -34
Kumite - Učenici -38
Kumite - Učenici -42
Kumite - Učenici -46
Kumite - Učenici +46
Kumite - Učenici -34
694
0
DARIO BARAĆ (MEĐUGOR)
20
0
DOMINIK KLEPO (DAL)
694
0
DARIO BARAĆ (MEĐUGOR)
289
0
ANDRIJA MRĐEN (BBIOGRD)
20
0
DOMINIK KLEPO (DAL)
431
0
KARLO PANIĆ (KK IPON)
149
0
KARLO RAMLJAK (ŠI 1066)
694
0
DARIO BARAĆ (MEĐUGOR)
721
0
IVAN JOVIĆ (FORUM)
324
0
DANIN RAHIMIĆ (UKKS)
289
ANDRIJA MRĐEN (BBIOGRD)
19
0
DOMAGOJ TVRDE (DAL)
211
0
NOA BAJAN (OKIT)
691
0
MIHAEL EBERHART (1)
546
0
TARIK SALKIĆ (REGEN.)
62
0
LUKA DROPULJIĆ (PORTO)
667
0
AMAR TIHAK (BUGOJNO)
495
ANTE ZOVKO (HR.DRAG)
20
0
DOMINIK KLEPO (DAL)
149
0
KARLO RAMLJAK (ŠI 1066)
324
0
DANIN RAHIMIĆ (UKKS)
289
0
ANDRIJA MRĐEN (BBIOGRD)
19
0
DOMAGOJ TVRDE (DAL)
546
0
TARIK SALKIĆ (REGEN.)
667
0
AMAR TIHAK (BUGOJNO)
495
0
ANTE ZOVKO (HR.DRAG)
149
0
KARLO RAMLJAK (ŠI 1066)
289
0
ANDRIJA MRĐEN (BBIOGRD)
546
0
TARIK SALKIĆ (REGEN.)
667
0
AMAR TIHAK (BUGOJNO)
149
0
KARLO RAMLJAK (ŠI 1066)
546
0
TARIK SALKIĆ (REGEN.)
19
0
DOMAGOJ TVRDE (DAL)
691
0
MIHAEL EBERHART (1)
667
0
AMAR TIHAK (BUGOJNO)
691
0
MIHAEL EBERHART (1)
Medalists
1. TARIK SALKIĆ, REGENERACIJA
2. KARLO RAMLJAK, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. DARIO BARAĆ, MEĐUGORJE
3. MIHAEL EBERHART, KNIN